Gelinim Mutfakta

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma günün birincisi ve Cuma puanları sonucu belli oldu! 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 17/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Cuma Nursel Ergin kaç puan verdi? 17 Haziran Cuma puanları sonucunda çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Cuma altını kim aldı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bu haftanın son çeyrek altını da sahibini bulmuş olacak.

=> 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta Hasret’in önde götürdüğü yarışma programında, Damla ve Aslıhan iddiasını sürdürmeyi başardı. Zira her iki yarışmacı da üçer çeyrek altın sayısına ulaştı.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 17 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 17 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Altın final başında Yeşim’in favori yarışmacı gösterildiği programda şu an için altın sayısı en düşük olan yarışmacı oldu. Lakin Yeşim rakiplerini geride bırakabilecek tecrübeye sahip olduğu için Yeşim’in yakında atağa kalkması bekleniyor.

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Damla ya da Aslıhan çeyrek altını alması halinde, altın final haftasında verilecek 25 bilezik için en iddialı isim haline gelecek.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyor. Bunun için Cuma puanlamasında en yüksek puanı alıp, ikinci çeyrek altın sayısına ulaşmanın planını yaparken, Hasret de yakaladığı başarı grafiğini devam ettirmenin planını yapıyor. 

Kısaca bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı almak, gerek Yeşim gerekse Hasret için çok ama çok önemli hale geldi. Dolayısı ile iki gelinde elinde geleni yapmak ve başarmak istiyor.

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Beyhan, Damla’nın evliliğinde kullanması için ona aldığı gelinliğin promosyon olması, Damla ile Beyhan kaynana arasını iyiden iyiye açtı. Beyhan kaynana da durumu düzeltmek için şöyle söyledi. İşte Kaynana Beyhan’ın o sözleri; 

“Damla ne olur beni affet!” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan yaptığının yanlış olduğunun farkında vardığını ve Damla’nın kendisini affetmesini istediği dile getirdiği anlarda, Yeşim kaynanasını şaşkınlıkla izlemesi dikkatlerden kaçmadı.

Aslıhan ve Damla bu hafta aldığı çeyreklerle birlikte, toplamda her iki yarışmacı da üçer çeyrek altın sayısına ulaştılar. Aslıhan son bölümde yakaladığı şansını, bugün Gelinim Mutfakta 17 Haziran Puanlama sırasında da devam ettirmek istiyor.

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Hasret geçtiğimiz haftayı her ne kadar boş olarak kapatsa da bu hafta üst üste aldığı çeyrek altınlarla Yeşim’den daha iddialı hale geldi. Hasret bir tane daha çeyrek kazanıp, Aslıhan ve Damla ile altın sayılarını eşitlemek istiyor.

Hasret Aslıhan ve Damla’ya yetişebilmesi için 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, üçüncü çeyrek altınını kazanması gerekiyor. Bu amaç için Hasret elinden geleni yapmak için kolları sıvadı. 

Son bölüm de kaynanaların puanla performansı Nursel’in gözünden kaçmadı. Günün birincisi olan gelini ve çeyrek alını kazanan gelini açıklamadan hemen önce, Nursel tüm yarışmacılara şöyle söyledi. İşte Nursel’in o açıklamaları;  

“Dört kayınvalide de gelinin bulmayı başardı. Ben onları alkışlıyorum!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel kaynanaların iyi iş çıkardığını ve gelinlerini bulup, beş puan vermeyi başardığı için onları tebrik etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aslıhan 16 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Aslıhan böylelikle üçüncü çeyrek altınını alırken, Damla son bölümde 9 puanla günün sonuncusu oldu. 

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim son bölümde atak yapması beklenirken Aslıhan’ın ön plana çıkması, Yeşim’in planlarını alt üst etti. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, ikinci çeyreğini kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 13 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. Sırasında ile Damla, Hasret ve Aslıhan’ın çeyrek altın aldığı bu hafta henüz çeyrek altın kazınamayan tek isim Yeşim oldu. Haftanın son puanlaması Nursel Ergin’in vereceği 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Yeşim de son puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma puan durumu sonucunda birinci olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yeşim fanları son bölümde Nursel’in haksız puanlar verip, Yeşim’in elinden çeyrek altını başkasına verdiğini ileri sürmeleri oldukça dikkat çekti. Yeşim, fanlarının manevi desteği ile bugün birinci olmak istiyor.

Damla üst üste aldığı altınlarla adından söz ettirmeyi başardı. Kendi masasına “Burası şampiyon masası. Ben bu sezonun şampiyonu olacağım!” diyerek rakiplerini korkutan Damla, bu iddiasının altını doldurmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Hasret ve Kaynanası Nurten

Kaynanaların vereceği puanlama ile 17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu %100 belli olacak. Gözler puanlamada lider olana değil, best of yarışında tutulan altın listesinde lider olan geline yönelecek. 

17 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 17 Haziran Cuma en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinine 5 puan verdi? 17 Haziran 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Puanları (17/06/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 3
Aslıhan: 1
Hasret: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 1

*************************
” 17 Haziran 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: => Nuray’ın gelini 4
Aslıhan: 1
Hasret: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 3
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 5

*************************

Gelinim mutfakta 17 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 5 1 1 16
Damla 3 5 4 3 1 16
Aslıhan 1 1 1 1 1 5
Hasret 3 1 4 5 5 18

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13-17 Haziran Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 61 + 16 = 77
Damla: 47 + 16 = 63
Aslıhan: 45 + 5 = 50
Hasret: 62 + 18 = 81
*************************

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 17 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
17 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 17 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 3
Aslıhan 3
Hasret 3
TOPLAM 10

Gelinim Mutfakta 17 Haziran 2022 Cuma Fragmanı İzle

17 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucunda bu hafta son bulacak. İşte bu haftanın final bölüğümü ile ekrana gelecek olan 955 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 17 Haziran 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

 1. Şu an daha kaynanalar puan vermedi
  Ama bana öyle geliyor ki yeşim yarıştan kopmasin diye bugün çeyreği yeşime verecekler.

   1. Beyhan ve Nursel olduğu sürece zor alır hasret alıcak bilezikleri Nursel çok yönlendiriyor insanları hasretin kayın validesi orada çok sorun çıkarıyor bence o yüzden hasret alır ayılıp bayıla alacaklar bilezikleri👍

 2. Gelinim mutfakta programinda yarismaci ve kaynana icinde Damla ve Kaynana nuray dan baska yarismaci yok gibi butun programin yalakasi bu cift neden bu kadar musama goruyur anlamadin.

  1. Güzel benzetme.
   Kezban tiplemesi bu kadar gıcık ve görgüsüz değildi. Damla’da olumlu olan hiçbir şey yok.araba,altın, ev vs veren olsa kocasını bile bırakacak bir tip .
   Tabii bütün bunlar yapımcinin senaryosu değilse.

 3. Resmen hasretin tabağını söyledi ya en çok bu tabağı beğendin dimi dedi çıldırcam izleyemiyorum kapattım

 4. Yemek yarışması degil sov programı olmuş yeşim düşmesin diye yeşime verecekler çeyregi

 5. DAMLA YÜZÜNDEN GELINIM MUTFAKTANIN KALITESI DÜŞTÜ INSANLARI GÒRMEMEZLIKTEN GELMESI CEKILIR GIBI DEGIL.

  IMAJINI DEGIŞTIRMIŞ KEŞKE IMAJI DEGILDE KARAKTERI DEGIŞSEYDI.

 6. Yine gitti Yeşim’in çeyreği. Haram zıkkım olsun kızın hakkı! Bu kaçıncı hırsızlık yaa, kaçıncı kez elinden aldılar çeyreği! Yazıklar olsun Yeşim’in hakkını sorsun size Allah !

  1. yeşim yemek yapmayı bilmiyor kabul edin
   arada denk geliyor bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir yeşim de aynı
   hasret in hakkını çok yemiştiler gidermeye çalışıyorlar ama yeşim geriden gelip bilezikleri alacak

   1. Geberdin be Yeşim birşeyler kazanacak diye öldün hasetinden pislik. Yeşim yapamıyor diye yırttın götünü. Yapamıyor diye mi aldı onca çeyreği bileziği? Kayınvalidesinin 1 lehine rağmen diğer kayınvalideler sayesind kazandı onları ama s götünle izlemişsin belli. Gözlerinle izleseydin görürdün Yeşim’in neler yaptığını ve damlanın neler yapamadığını. Haset pislik.

    1. yeşim ciler çok terbiyesiz siz nerenizle izliyorsunuz belli yeşim yapamıyor kazandıklarını torpille kazandı ekip sayesinde kazandı kaynanası şovmen olduğu için ekip vazgeçemiyor kazandırıyor

 7. Hadi Hasret hadi maşallah böyle devam et.Sakın dikkatini bozma hep böyle devam et Hasret.Nursen hanım sen Yeşim i tuttuğun çok belli ama olmadı isteğin ama sen bu kadar belli etme.Damla bir sus sus.Hasret sakın bozma düzenini devam et.

 8. Yeşim’in hakkını verseler 8 ayda zaten 70 bilezik alırdı en azından. Bari burada hakkını verseler kızım yaa.

  1. Hala anlayamadılar orası hak adalet dağıtma yeri deyil Bir yarışma ve Kaynananın gorevi gelinini bulup 5 puanı vermesi anlamıyorsa 5- 4 yada 5_4,4 alternatiflerini kullanacak Gelinini bulduğuna kesin inanıyorsa gelini 5 diğerlerine 1 verecek.Kaynanalari juri üyesi zannediyor bazıları.

  2. yeşim başkalarının hakkını yiyerek çeyrek ve bilezikleri alırken sesiniz çıkmıyordu hasret güzel yemek yapıyor ceyrekleri bilezikleri hak ediyor

 9. YEŞIMI AYAKTA ALKISLIYORUM YESIMIN SABIRI DAGI YIKAR KAYNANASININ YAPTIGI SEYLERI KARSISINDA YINE AYAKTA KAYNANASI BORC YAPIYOR YESIMI SEVMIYOR DAMLAYI SEVIYOR AMA YINEDE YEŞIM SINIRLENMEYIP ATLATIYOR HEM YARISMADA GUZEL YEMEK YAPMASINA RAGMEN YINE 1VERIYOR.
  YEŞIM GIBI SABIRLI BIRINI BULMAK ÇOK ZOR EKRAN KARŞISINDA BEYHANIN YEŞIME KARŞI YAPTIKLARINA SINIRLENIYORUM KAYNANASINA RAGMEN YEŞIMIN SABIRLI VE BAŞARILI OLMASINI TEBRIK EDIYORUM.

 10. yesim yesim yine hakkin yendi vallahi sana cok uzuluyorum allah kahretsin yine beyhan teyze yapti yapacagini bir salak mal nurten kayinvalide demeye utandigim gitti yesim e 11111111111111111111111111 verdi ya salak mi ne zaten gelinine 5 verse oynadiginda at gibi oynuyor soyle bir ayagini one atisi var sanarsinki kendine at saniyor cokda cirkin ya ne diyeyim uzun lafin kisasi yesimin yine hakkini yediler ozellikle beyhan yedi neymis ozur dilerim damla damla verdigin ozeni gidip yesimin yemeklerine versen o ozeni valla yesim 90 bilezigin sahipi olur ya sen o cuccuk beynini birazcik tabak bulmaya verirsen senden dahi cikar

  1. Nurten gelinini buldu 5 verdi yeşim da verdi çok güzel oldu hasret güzel yapmış ki Beyhan da 5 verdi ve Hasret hakkıyla çeyreği aldı hakkını yemeseler bilezikleri de alır

  2. Nazli sana katiliyoeum artik yeter guzel diyip 1👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏻😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰😙😙😙😗😗😗😗👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋

 11. hakkiyla almasi gereken birisi var oda yesim her zaman hakkinin yediniz ya yaziklar olsun nursel hanim kayinvalide degil ama cok guzal sunger gibi mutis kek olmus diye yesime 5 hasrete 3 verdigi kayinvalide degil iyi dusunup yorum yazin kafaniz estiginde yesimi damlayi hasreti aslihanin koruyup yazmayin tek bir kisi sevin tek bir kisiye kollayin ya kafaniz estiginizde hekesi korup kollamayip yorum yazmayin artik ya aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hasret hic hak etmiyor haketse yesim haketmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu