Zuhal Topal'la Sofrada

17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı [Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı]

17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 13-17 Haziran tarihleri arasında Yemekteyiz 17 Haziran Puan Durumu sonucuna göre en fazla puanı elde eden yarışmacı 15.000 TL’nin sahibi olacak. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Kim Kazandı? 17 Haziran Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu açıklandı mı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizin devamında izleri bekliyor.

17 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Derya Öktem Kazandı

13 Haziran 202 tarihinde başlayan yarışma programın da beş yarışmacı ile başlasa da Esma’nın elenmesi ile dört yarışmacı finale kalabildi.

Hafta için 16:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında büyük ödül 15.00 TL ve bu büyük ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Puan Durumu sonucunda birinci olabilecek puanlar almak için çabaladı. Lakin sadece bir yarışmacı büyük ödülü kazandı

17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

13 Haziran Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında Pazartesi günü İdil, Salı günü Esma yarıştı. Çarşamba günü Derya yarışırken Perşembe günü İsmet Yarıştı. İsmet’in yarıştığı bölümde haftanın ikinci yarışmacısı Esma diskalifiye edildi. Dolayısı ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın birincisi dört yarışmacı arasından seçilecek.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Kim Kazandı - Derya Öktem Kazandı

Bu hafta diskalifiye olan yarışmacı olmasından dolayı, Esma’nın verdiği puanların tamamı yok sayılacak. Derya Esma’dan 10 puan alıp birinciliği şimdiden garantilediğini düşünürken, Esma’nın diskalifiye olması Derya’nın tüm planlarını alt üst etti.

17 Haziran Cuma yani bugün Zuhal Topal kim kazandı sorusunun cevabını verebilmek için sunucu Zuhal’ın puanlarını bilmek gerekiyor.

Bizleri yakına takip eden okurlarımız, 17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftalık puan durumu sonucu önceden öğrenip, Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı hakkında bilgi sahibi olacaktır.

17 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (Toplam Puanlar)

  • 13 Haziran Pazartesi Yemekteyiz Puanı (İdil Kuyucu) = 21 Puan
  • 14 Haziran Salı Yemekteyiz Puanı (Esma Ateş) = 19 Puan
  • 15 Haziran Çarşamba Yemekteyiz Puanı (Derya Öktem) = 31 Puan
  • 16 Haziran Perşembe Yemekteyiz Puanı (İsmet Tiryaki) = 28 Puan
  • 17 Haziran Cuma Yemekteyiz Puanı (Ahmet Alp) = 20 Puan

17 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar sonucuna göre; Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma haftalık puan durumu sonucu belli olacak. Son yarışmacı Ahmet Alp’in puanlarının verilmesi ile 17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı belli oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma 2022 Cuma Fragmanı

13-17 Haziran haftasında, bugün 17 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? sorusunun cevap bulacağı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. yüksek puanlar alan yarışmacı diğer günlerde düşük puanlar veriyor bunun engellenmesi lazım çünkü çok düşük puanlar veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu