Kördüğüm

17 Haziran Kördüğüm 315. Bölüm Özeti # Bundella Konağının Yeni Sahibi Belli Oldu

Kördüğüm 315. bölüm özeti ile ilgili en önemli sahnesi Karji, yanlış kişiyi teşhis etti. Mai Bundella konağını Meethi ile Visnhu’ya verdi. Lafı daha fazla uzatmadan 17 Haziran Kördüğüm özeti vermeye geçelim.

17 Haziran Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 315. bölüm özeti anlatmaya geçmeden neden ileri bölümleri açıyorsunuz neden ara bölümleri vermiyorsunuz şeklinde bir çok yorum alıyoruz. Sitemizi yakında takip eden arkadaşlarımız bilir. Kendini bilmez birileri tarafından kıymetli sitemiz haince saldırı yapılmış ve kördüğüm özetleri verme noktasında aksama olmuştu. Daha sonrasında ise neden bölümlerin özetleri hızlı verilmediği şeklinde olumsuz eleştirenlere maruz kaldık. Site yönetimi olarak uzman editörlerimizin katkısı ile hem güncel özetleri vereceğiz hem de çok ileri bölümleri vereceğiz. Böylelikle çok çok ileri bölümlerde neler olacağını sadece dizicenter sitesinden öğrenmiş olacaksınız. Muhtemelen bir çok kesim bu özetleri alacak ve kendi yazmış gibi yayınlanacaktır. Anlayacağınız hırsıza kilit dayanmaz. Neyse konumuza dönelim. 17 Haziran Kördüğüm özeti vermeye başlayalım. 

Gerçek Vinshu ile Meethi’nin yatak odasında konuşması ile başlar. Meethi kendisini denemiş ama Visnhu’yu koca olarak kabul etmediğini Visnhu ise bir birbirimizi sevmediğimiz halde bu ilişkinin devam etmesi ne garip ve acı verici olduğunu ama bu evliliğe saygı duyanların olmasından dolayı bu durumu bitiremediğini söyleyip sinirle odadan çıkar. Visnhu’nun aklına bir tek kişi vardır. O da Tabi ki Mukta’dır. Mukta ise en yakın arkadaşı sevgilisini adeta çalmıştır. Üstelik bu durum gözlerinin önünde olması Mukta’nın psikolojisini alt üst etmiştir. Mukta evde Visnhu bahçede birlikte geçirdiği güzel anıları hatırlayıp hüzünlenirler. Ertesi gün komşular yeni evlileri görmeye ve hayırlı olsun demeye gelirler. Demek bu gelenek  Hindistan’da da var.

Komşular tebriklerini iletirler. Mukta gelen misafirlerin karşısına çıktığında Tapasya, Mukta’ya çay koysun da içelim der. Komşular ise bu evde puja töreni var fazla vaktinizi almayacağız dediği sırada Meethi gelir. Komşular getirdiği hediyeyi takdim edip evliliklerin mübarek olmasını isterler. Bu sırada içeri gelen Visnhu’yu Damini çağırıp komşularla tanıştırır. Komşularda Meethi ikinci kez evlenmesine rağmen turnayı gözünden vurdu. Ancak Mukta’dan bir ses yok diye şaka vari dalga geçerler. Bu arada Radhot’un nezaretten çıkmaması için fitne çetesi çoktan harekete geçmiştir. Agarti morga gidip bu resme (Nirbaya)benzeyen bir ceset istediğini söyler. Nirbhaya’nın fiziksel özelliklerini anlatıp tarife uyan bir ceset olmasını ister. Görevli para ister. Agarti para işini hallettikten sonra görevli bir ceset gösterir. Agarti de başını sallayıp bu olur gibisinden adama bakar. kördüğüm 315. bölüm özeti alt başlıkta devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Bundella Konağı Artık Sizin 17 Haziran Kördüğüm Özeti

Thakur konağına ise beklenmedik bir misafir gelir. Kim o misafir diyenleri duyar gibi oluyorum. Gunvanti ile Ummed gelir. Komşular misafirleri görünce fazla rahatsız etmeyelim tekrar hayırlı olsun deyip kalkarlar. Mai, Meethi ile Visnhu’ya bakınca aynı Veer ile Ichha gibi durduklarını söyler. Damini geçmişte yaşananları unutalım. Bu gün sizler Meethi’nin akrabaları sınız der. Mai bu lafı duyunca çok mutlu olur. Mai günay çıkartmaya gelmiş gibi konuşmaya başlar. Ichcha öldükten sonra ev bomboş kaldığını Yuvraç’ın ceza evinde olduğunu Veer ise yaşadığı acıya dayanamayıp yurt dışına yerleştiğini söyleyip ağlar. Ummed ise düğüne gelemedik ama hediyemizi getirdik der. Ellerini Visnhu’nun elleri ile birleştirmesini  isteyip hediyelerini kapalı kesede verir. Meethi hediyeyi açtığında bir anahtar bulur. Mai artık o ev sizin kızım der. Visnhu ise bu hediyeyi kabul edemeyeceğini yaşamını alın teri ile kazanacağını söyler. Herkes bu pahalı hediyeyi varlıklı olmayan Visnhu’nun reddetmesine oldukça şaşırır.

17 haziran kördüğüm özeti, kordugum 17 haziran ozeti, kordugum 315. bolum ozeti resim 1

Torunu, Meethi’yi hiç bir şeyden mahrum bırakmayacağı konusunda Mai ile Ummed’e söz verir. Mai ise kendileri ayrılacağını Yuvraç’ın ceza evinde olması Veer’in ise buralara artık gelmeyecek olması bizi bu kararı almaya ittiğini söyler. Damini ise nereye gidiyorsunuz dese de Mai cevap vermez. Mai, Meethi’ye Bundella konağında Yuvraç ile aynı oranda haklara sahip olduğunu anlatır. Meethi de babaannesine sarılır. Agarti ise morgda istediği gibi bir ceset bulduğunu Maiyya ile paylaşır. Artık Radhot ceza evinden bir daha çıkamayacak derler. Meethi Akash’ın odasına gider ve Akash’ın eşyalarını düşündüğü sırada Mukta gelir ve aralarında yine Visnhu meselesini konuşurlar. Jogi ile Vinshu da avukatın yanına gidip kefaleti vereceğini söyler. Avukat da savunmalarının çok güzlü olduğunu karşı tarafın ise ellerinde delili olmadığını yarın Radhot’un dışarı çıkacağını söyler.

Maiyya Dediğini Yaptı Kördüğüm 17 Haziran Kördüğüm Özeti

Meethi ile Rohini de belli bir süre Bundella konağına gidebileceğini söyler. Meethi gitmek için aile üyeleri ile vedalaşırken Mukta ile Meethi bir birine sarılıyormuş gibi yapar. Mukta Meethi’nin kulağına yuva yıkanın yuvası asla olmaz ve mutlu da olamazlar der. Bu sırada Maiyya Thakur konağını arar. Telefonu hoparlöre alan Tapu Damini seninle konuşacak der. Maiyya ise Damini telefonun başına geldiğinde ailene hiç bir zaman huzur ve mutluluk gelmeyecek. Radhot ise ölüm cezası alacak der. Damini, Radhot oraya ne için geldiğini sen de bende iyi biliyoruz. Yalancı şahitlerle gerçekleri saptırsan da er yada geç bu gerçekler ortaya çıkacaktır der. Maiyya telefonu kapattık sonra Karji’yi ikna et ve cesedi kocası gibi teşhis etsin der. 

Maiyya ile konuşması Damini çok endişelendirmiştir. Hemen odasına gidip ilaçlarını alır. Tapasya da Damini’nin yanına gidip endişe etmemesini bir şey yapamayacağını söyleyip Damini’yi rahatlatmaya çalışır. Dün Jogi ve Visnhu avukatın yanından geldi ve kefalet ile salıverileceğini duyduk der. Bu sırada Meethi ile Visnhu da yeni evleri Bundella konağına gelirler. Mukta da babasını karakolda ziyarete gider. Visnhu ile Meethi’yi kapıda Kasap karşılar. Evde kimse olmadığı için dua törenini kendisi yapar. Bu arada Maiyya, Agarti ve Kajri de morga gelir yanlarında ise polis şefi vardır. Karji cesedi teşhis etmekte zorlanır ve ölü bedene bakamayacağını söyler. Karşı baskı ve zorlamalarla cesedin Nirbhaya olduğunu ikna ettirir. Polis şefi de gerekli işlemleri yapar. Ertesi gün Bundella konağında Meethi dua ederken konağın kapısına siyah bir araba yaklaşır.

İçerisinden Akash çıkar.  Bu arada Maiyya, Agarti ve avukatları  hemen karakola gelip kefalet belgelerini imzalayamaz sınız. Elimizde ifade ve teşhis var der. Polis şefi ifadeye ve teşhise bakıp bu halde Radhot’un kefaletini imzalayamayacağını söyler. Akash kendisini yarı yolda bırakan Meethi’ye hesap sordu. kördüğüm 315. bölüm özeti burada son buldu. 17 Haziran ah kalbim özetini tek başlık halinde vermeye gayret ettiğimizden elimizden gelen her konuya kısa da olsa değinmeye gayret ettik. Ah Kalbim 17 haziran özeti ile ilgili yorumlarınız alt kısımdan yapabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

223 Yorum

 1. ??????NAZIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR benden sana kocaman bir dua Allah’a emanet ol görüşürüz sonra NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 2. DENIZIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN DUAN ICIN COK SAGOL CANIM ARKADAŞIM BENDE SENI COK SEVIYORUM GUZELLIM ???

 3. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım

  Rüyam iyi olmana sevindim canım aminn inşallah ya

  Denizim canım hoş geldin nasılsın ?

  Nazım sende hoş geldin nasılsın bakam

  Bide bu altta yazan melek ben deyilim

  Melek adının yanına bişey daha eklersen sevinirim

  Rabbim dün yaptığınız bütün ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin inşallah ??

 4. SELAM KIZLAR NASILSINIZ

  SALIHAM nasilsin canim iyimisin??
  DEFNEM nasilsin islerin yogun sanirim kolayliklar dilerim??

  INCEM NERELERDESIN KAC GUNDUR YAZMADIN MERAK EDIYORUM EN AZINDAN IYI OLDUGUNU YAZ YETER?

 5. Ağlasam sesimi duyar mısınız,
  Mısralarımda;
  Dokunabilir misiniz,
  Gözyaşlarıma, ellerinizle?
  Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
  Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
  Bu derde düşmeden önce.
  Bir yer var, biliyorum;
  Her şeyi söylemek mümkün;
  Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
  Anlatamıyorum.”
  ??ORHAN VELİ??
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM MUTLU GÜNLER KIZLAR ????
  ELAM S.Ç.S ❤❤❤❣❤❣
  ????
  Evet RÜYACIM ben hep yoğunum zaten. Sadece size özel zaman yaratıyorum ??gömüldüm işlere
  Sen nasılsın canım herşey yolunda mı?

 6. ?? KİM AĞIZINI KORUR VE NAMUSUNU DA MUHAFAZA EDERSE CENNETE GİRER ??
  Merhaba kızlar ?
  Ben geldim ?
  Nasılsınız?
  RÜYAM ?
  NURDANIM?
  DEFNEM ?
  Sizi merakta bıraktığım için beni af edin hakkınızı helal edin
  Sayfaya çok zor girdiğin için yazamadım yani daha doğrusu girdim ama sürekli sayfa kapandığı için ve Çok hızlı yazıyorsunuz yorumu çıktığı için yazamadım yazdıklarımı gonderemedim çok sinirlerim yıprandı internetimde çok az kalmıştı tekrar tekrar yazmak için yeterli değildi bugün ek internet yükledim bir iki gün sonrada paketi yenileyeceğin İnşallah?

 7. NURDANCIM nasilsin iyimisin??bugun kimseler yazmamis.Bayram yaklasiyor herkes mesgul
  kizlar cumleten allah kolaylik versin.Gorusmek uzere???

 8. DEFNEM Orhan Velinin en sevdigim siirini paylastin.yuregine ellerine saglik bazen kelimelerin kifayetsiz kaldigi yerde bir siir ne guzel anlatiyor duygulari.Iyi diyelim Defnem dun aksam cok sevdigim bir aile yakinimizi kaybettik cok iyiligini gordum bana herzaman benim ikinci kizim sensin derdi.Haber gelince sok oldum hayat iste bir varsin bir yoksun???

 9. Offf sayfa donuyor kapanıyor yaa nedeen??
  Yorumum gitti boşa?
  NAZIM sana dondurmalı pasta hediye etmiştim
  HELİNİM DOĞUM GUNÜNÜ KUTLAMIŞTIM
  KIZLAR KANDİLİNİZİ kutlamıltım
  NURDANIM oğluşunun sübnetti ertelenmiş Hayırlısı neyse o olsun demiştim ?
  Ama yorumumun gönderemedim maalesef bu gider İnşallah BİSMİLLAH

 10. INCEM hosgeldin birtanem iyisin ya yeterli benim icin inan haber alamadigim zaman endiseleniyorum.Beni sorarsan iyi diyelim sen nasilsin iyimisin??

 11. İNCE KIZ??Hoşgeldin çok şükür iyisin. Helâl olsun ne demek canım??
  İnce canım telefonunda virüs mü var acaba yada senin olduğun şehirde mi tıkanıklık var??ya biz çok rahat giriyoruz jet gibi giriyorum ben virüsten başka bir şey aklıma gelmiyor kuzu..
  ???
  RÜYAM Orhan Velinin bu şiirini ilk ben ilkokuldayken YILAN HİKAYESİ diye bi dizi vardı Meltem Cumbulun belki bilirsin çok etkilendiğim bir sahnede Memoli Zeynepe ithaf etmişti. Bir aşkın gerçek varlığı ilk
  O zaman kalbime düşmüştü ❤
  Başın sağolsun RÜYACIM bu sene ölümler ne çok acıttı kalbini. Gerçekten ölüm çok yıkıcı bi hadise. Hasta falan mıydı
  Evet yalan başkası yalan
  Dünyada ölümden başkası yalan

 12. kızlar iyi gunler nasılsını cumleten slmlar
  defne ABLA ZULEYHA ABLA İNCE AB.ve herkesnasılsınız ?mutlu gunler
  FİLİZ ABLA SİTEDE SORUN MU VAR *?
  FRH

 13. RÜYAM hoşbuldum çok sağ ol İyim çok şükür yalnız bu gün çok balım ağrıyor o yüzden işten erken çıktım
  Senin de başın sağ olsun canım benim Allah sabır versin işte ölümlü dünya bu gün varız yarın yokuz ama sadece bu dünyada yok olacağız çok şükür ki öbür dünyamız var biz müslümanların Rabbine şükürler olsun

 14. Tuh görüyor musun maşallah dediğim elımde kalıyor yine ?
  Sitede sorun yok diyordum İnceye ama yorumlar elımde kaldı hey Allah’ım ??
  FİLİZ superwoman el at kurtar bizi ?

 15. kızlar yaklaşık 1 saattir aynı durum var çözmeye çalışıyoruz sunucu firmasına haber verdik onlar ilgileniyorlar

 16. Herkese iyi günler dilerim nasılsınız iyi misiniz ??Allah ne sıkıntınız dertiniz varsa ona şifa göndersin inşallah ??????

 17. Ruyam valla bende temizliğe girdim sabahtan beri camları yıkadım dışardan icerdende silcem

  Evim çok dağınık onu toplicam temizlicem

  İşler hiç bitmiyor

  Sen nasılsın canım

  İncem defnem hoş geldiniz nasılsın neler ediyonuz bugün

 18. Tek tek isim yazamıyorum nasılsıniz iyi misiniz ?? beni soracak olursanız idare ediyorum öyle ☺️☺️ hem iyiyim hem kötüyüm ?? sadece kafam çok yorgun

 19. Ya haftaya pazartesi sil baştan dizisi başlayacakmış ☺️☺️ acayip merak ettim bakalım kanal yapabilecekmi kore dizilerini ?? seyirci kendini şaşırır ama bir kore bir hint milletin kafası karışacak ????

 20. İYİM ZULEYHA ABLA SEN nasılsın?
  asırı uykum var uyuyamıyırum aklımı kacırcam
  buket geldi oturuyoruz yalnız kimse yok bizimkilerdısarda
  DEFNE ABLAM NASILSIN?
  kore dizisi reklamını gordum fakat bizim de yazlık diziler baslayacak bilmiyorum izlenir mi skcı gibi gorundu bana

 21. İncem hoş geldin seni merak ettik ya yazmayınca yokluğun fark ediliyordu ???? nasılsın iyi misin ??

 22. tesekkür ederim ZULEYHA ABLA bende sana ettim yemin ederim zaten saha uyudum 2 saat falan
  birde midem cok agrıyordu bir parca oldum dun cok susamıstım iftarda hemen soguk suyu cok içtim ac karnınabuz gibi su midemi vahvetti gece sahurdamahvoldum birdaha içmicem ders oldu

 23. Zulişim temizlik yapıyorum

  Habide pazartesi günü 20 15 tede bir Hint dizisi başlıyormuş fıragmanını verdiler gördüm

  İsmini unuttum

 24. Teşekkür ederim Ferahcım aklımda kalmıştın dua edeceğim diye ?? iftardan sonra soğuk su kötü ediyor ya bende içmiştim boğazım ağrıdı öyle ?? banada ders oldu soğuk su içemiyorum artık ?? sanada geçmiş olsun

 25. ZULEYHA ABLA uygusuzuum ondan yorgunum birde sahurda birsey yemedim midem kotu oldugu için tek bitki cayı içtim herlde ondan vakt gectilkce ahlsizlesşiyorum :) sen neler yapıyorsun
  BUGUN AH kalbimi izle yine komik olur:)

 26. Kolay gelsin Saliha ablacım ?? evet ya adı bir değişik hint dizisi sürekli unutuyorum adını ah kalbim dizisi sezon finali yapar herhalde ??

 27. DEFNEM sagol birtanem evet kalp ve seker hastasiydi kayinvaldemin en yakin dostuydu..ne aciki ikiside hastanede kalp kirizi gecirip vefat etti..hepimizin gidicegi yer orasi kacis yok yinede cok uzucu.
  Evet Defnem memoliyi biliyorum yalniz o sahneyi hayirlayamadim..hafizan cok iyi gercekten guzel diziydi???

 28. aynen ders oldu bana da daha oyle buzlu su içmem dun :) frh bende sanadua ettim tekrar tesekurler listemdedsin arık unutmam :)

 29. INCEM sagol canim dostlar sagolsun.Sanada gecmis olsun uykusuz kaldigin icin agriyordur..evdeysen dinlen biraz??

 30. DEFNEM
  MELEĞİM
  ZÜLEYHAM
  ANONİM
  Hoşbuldum iyim sağ olun siz nasılsınız ?
  Ben evdeyim uzandım Trt MİSAFİRİM VAR izliyorum
  Aaa kızlar bir şey söyleyeceğim sizi Atv gece saat 24civarı PEYGAMBER EFENDİMİZİN hayatı dizi veriyor ALLAHIN ELÇİSİ MUHAMMED izlediniz mi hiç ben iki gece dir izliyorum be zaman başladı bilmiyorum ben tesadüfen gördüm çok güzel Bi dizi tavsiye ederim izleyin ve görün

 31. aynen zulyhaabla bizde oturuyoruz nete bakınıyoruz evde kimse yokken bizimkiler kızıyor ya bana:) sonrakordugumu izleriz su methiyi olduresim geliyor ne salak kız
  akash a acıyorum
  AH kalbim izleris aksamdaoyle işte :) evde duruyoruzbuketle

 32. Ya bu kördüğüm dizisde çok karıştı bugün biraz baktım Mehht Akashın yanından ayrılmıyor bide Vişnu ile evleneceğim diyor ?? anlamadım ki bu kızın derdi ne ?? çok karıştı dizi keşke bitse

 33. ZULEYHA ABLACIM o salak meethi akash ı seviyor ama guya guur yapıyor vishnu ile evlenip intikam alıyor alacak yani sersemkıs
  herkesin hayatını karıstıracak
  birde nani zaten vişnu muktayı seviyor ya vişnun mukta ile evlenmesini istemiyor bi kaç bolum sonra birazdao kotuluk yapcak :)
  frh

 34. İyiymiş Ferahcım bende aynıyım işte ?? bende bakarım kördüğüme aynen Mehhtye bende sinir oluyorum İccayı geçti resmen ☺️☺️ ama Akash ile evlenecek izlediğim kadarıyla hatta aynı eve gidecek galiba

 35. SALIHAM allah kolaylik versin canim?
  Zulisim hosgeldin birtanem nasilsin iyimisin??dostlar sagolsun sende sagol

  FERAH hosgeldin cok sagol canim dostlar sagolsun nasilsin gozlerin iyilestimi??

 36. İncem biliyorum o filmi geçen sene çıkmıştı ?? güzel filmin ama ya yabancılar dini filmleri daha güzel yapıyorlar çağrı diye film var oda güzel ??

 37. İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  BENDE S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????????

 38. Evet Ferahcım Mehht sözde gurur yapıyor ama Akash seviyor işte ?? ya bu kız üniversitesi okuyordu ne olduysa artık Akash gördükten sonra kız her şeyi unuttu resmen ?? Mukta Vişnu ile evlenecek galiba ??

 39. bitirdiler ya sanırım zuleyha abla :)
  sen ah kalbimi izle gulersin bari :)
  ela hoşgeldin iiiyiz seni sormalı tesekurler

 40. ruya abla saol biraz daha iyi fakat arada bulanık goruyorum bas agrılarım olunca kotu oluyor amasuan cok sukur iyim abla sen nasılsın uzuldum senin için ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun inş
  frh

 41. Ay bugün söz dizisi var sezon finali yapıyor kardeşim sayesinde bende alıştım ?? diziye merak ettim ya ama çukur dizisi sezon finali baya değişikmiş ??

 42. Tamam Ferahcım senin için göz atarım bir diziye en son Abhi ile Pragya kaza yaptı ya ?? bakalım o kazadan kurtulacaklarmı kesin kurtulurlar ya bu bölümler komik ama ??

 43. DEFNEM tatlım sana bir şey soracağım yanlış anladıysam beni af et bu gün zaten çok başım ağrıyor yorumu yanlış anlamış olabilirim
  Sen Hülyama hakaret eden bi densizden bahsetmişsin ama komik bulmuşsun bunu anlayamadım canım o çirkin hakareti mi komik buldun ben anlamadım o bahsettiğin kişi büyük bir ihtimalle Hülyamın bize anlattığı hastalıklı Rka fanı
  Hülyam ne zaman Rka ve Maduyu eleştirse bu hastalıklı kişi gelip Hülyama ve ailesine hakaret ediyormuş ve Hülyamı koruyan arkadaşkarına ve ailelerine de hakaret ediyormuş isim değiştirip değiştirip gelip hakaret ediyor muş sahte bir sürü isimle yazıyormuş bunu Hülyam kaç defa ıspatlamış
  Onun hakaretlerini ciddiye almamış onunla eğlenmiş o da ona onun ağızıyla cevap vermiş çoğu zaman ama en son artık eğer bir hakaretini gorürsem seni savcılıpa şikayaet ederim demiş Hülyam ve o hastalıklı Rka fanı bir daha hakaret yazmamış ama lyan yine yazıyorsa hakaret sen Defnem söyle hangi sayfada gördün Hülyama ileteyim savcılığa şikayetini bildirsin ve bu densiz hastalıklı kişi cezasını alsın artık Hülyam orada değilken bile arkasından hakaret ediyorsa bilsin ki yerin kulağı var?

 44. evet ZULEYHA ABLA komik cunku adamlar ahmak bugun kurtlacak pragya abi yaralı ama adamlar peşlerinde birde o komutanları inip kendi bakmıyor o ahmak adamlara gidin bakın diyorsa o da salak bnece :)
  biraz guleriz o adamlara falan bari :)
  frh

 45. KIZLAR PROBLEM ÇÖZÜLMÜŞTÜR 6 TEMMÜZDA MEZUNİYETE KADAR EVİ BOŞALTMAYACAĞIM BİRDE MEMLEKETTEN GELİRKEN BİR ÇOK AKRABAM GELECEK EV PİS OLMASIN DİYE EVİ DİP BUCAK TEMİZLİYORUM HABERİNİZ OLSUN BAKALIM SENEYE rABBİM BİZİ NEREDE OLMAMIZI İSTEYECEK KPSS YE DE HAZIRLANMADIM ÖZEL SEKTÖRDE İLK BAŞTA ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM.

 46. Evet Ferahcım adamlar bir çeşit ya komik ama ?? ama Alya Tanuya nasıl tokat attı sonunda Purabta ayrı bir dert ha takip ediyor Abhi ile Pragyayı bir kurtaramadı ikisini arabaya bindirdi freni bozuk arabaya ??

 47. zuleyha ABLA abhi ve pragya abaya binerken o kıvırcık saclı adam ne komikti bi sn gelsene diyr abhiye uc gundur bişey yeemedik patron kızacak sizi yakalamazsak bizimle gel lutfen diyor :) ne komikti
  purabtakomikti iidayalk yedi :)
  frh

 48. Filizcim kolay gelsin işlerinde dikkat et kendine ?? evet bakalım nerede olacağız Allah bilir kpss bende çalışamadım ama şu bayram bitsin bide ben iki çeşit çalıyorum hem normal kpss hemde dhbt işim zor vallahi ?? özel sektörde imkanım olsa işe girerim ama yok nerdee anca bekliyorum öyle elimden geldiğince ?? inşallah senin iyi bir mesleğin olur ??

 49. Evet Ferahcım Purab dayağı yedi ama ☺️☺️ bu adamlar çok değişikler ya Nikilin adamları bakalım Abhi ile Pragya ne kadar kaçacak Pragya az sussa işte susmuyor

 50. Saolasın ruaym

  Seninde başın sağolsun

  Ölümlü dünya hepimizin gitcegi yer orası

  Allah hayırlı ölüm nasip etsin hepimize

  Zulişim saol ablam

  Gül çiçeğim nerde niye yazmıyor

  Bir sorun yoktur inşallah

  Nurdanım da yazmadı daha

 51. İNCE CANIM bu olay nerden baksan 20 günlük. Hep söyleyecek oluyordum burada unutuyordum. Lâkin dün NURDANIM ın eski sitedeki bize veda eden bir yorumcuya olan özlemini dile getirmesi olayı hatırlamama sebep oldu. Öncelikle bu olaya zevk için ya da komik bulduğum için gülmedim. İnsan sinirlerinin bozulduğu birseye de güler. Çünkü bu olay 1 yıl sürmüştü yaklaşık ve biz hızlıca kaçmıştık o sayfalardan dilimizde tüy bitmişti zira. Hatta ben kendisine cevap yazdım. Hülyayı bekleme veda etti bırak sende bu nefreti diye ama yorumum yayınlanmadı. O sitede yorumlar bi gidiyor bir gitmiyor Hülya da o sebepten yazmayı bıraktı hatta. Güldüm çünkü aradan onca zaman geçmiş,mevsimler değişmiş insanlar veda etmiş ama bu kişi onca zaman sonra çıkıp geliyor oradaki kişilere Erkek avcısı Hülya nerede diye soruyor. Sadece bu başka kötü birşey yazdığını görmedim. Hangi sayfa bilmiyorum Reyhanı yoklamak için tesadüfi girmiştim. Yani gulmeyım de napayım Hülya olsa o da gülerdi?? ne bağımlı kinlilikmis arkadaş Hülyaya aşık oldu zaar?? Yani savcılık bi durum yok Hülya rahat olsun. Eski bi tanıdık ziyareti olmuş o kadar

 52. FİLİZİM tatlım mezuniyetin HAYIRLI UĞURLU OLSUN HER KONUDA BAŞARILARIN DAİM OLSUN İNŞALLAH???
  KIZLAR size bir şey söyleyeceğim valla bu sitenin ve tatlı adminimiz FİLİZİMİN Kıymetini bilelim
  Hülyama yapılan hakaretlerden bahsettim ya oranın admini maalesef hakaret ve küfürlere göz yummuş ama benim güzel kalpli arkadaşım Hülyam hala onu savunuyor bana işte çok ili var mış da yorumları takip edemiyor muşta
  Bana ne çok işi varsa var nasıl müsade eder o çirkin hakaret ve küfürlere ve daha da kötüsü diğer yorumcularda seslerini çıkarmamışlar sadece Hülyamın çok yakın arkadaşları seslerini yükseltip o hastalıklı Rka fanını kınamışlar ama diğerleri susmuşlar o yüzden buradaki arkadaşlarımızında kıymetini bilelim
  Burada ne adminimşz be de arkadaşlarımız şahsa hakarete asla izin vermezle
  Be denek dizi karakterlerini eleştiriliyor diye şahsa hakaret ve küfür olur mu hiç bu insalık dışı insanlık suçu

 53. Kizlar pazartesi gunu yeni hint dizisi sev beni basliyor.benim anlamadigim ah kalbime sezon arasi verilicekti..yeni dizi cok uzun 1400 bolumlerde final yapmamis devam ediyor..ah kalbimi yarida birakirsa haksizlik olur izleyici herzaman finali merak eder.Yeni bolumlere yaklastiklari icin ara verilicek dendi..tamamen kaldirmayip hafta da iki gun verseydi en azindan izledigimize degerdi yeni dizi basladiktan sonra kaldirip ah kalbime devam etmesi biraz zor gibi..

 54. ELAM CAN SUYUM hoşgeldin nerelerdeydin dün yazmadın❤❣
  ???
  RÜYAM Zeyno Erkan Agayla ilgili hayal kırıklığını anlatıyordu Memoliye. Memoli de karısının kendisini nasıl terk ettiğini anlatıyordu bu şiiri okudu sonra ??güçlüdür evet hafızam
  Gerçekten acı bir durummuş RÜYACIM nur içinde yatsınlar
  ????
  SALİHAM iş güç sana da kolay gelsin ??❤
  ❣❣❣
  Ferahcım Ah Kalbim gibi sıkıcı ötesi bir diziyi severek izliyorsan Kore dizilerinden hiç sıkılmazsın. Üstelik çok anlamlı diziler. Hele sil baştan psikoloji kavramını çok iyi hatırlatıyor ve anlatıyor insana. Hayatımda belki de 400ü aşkın Kore dizisi izledim ama hiçbir sahnesinden sıkılmadım
  Zaten 20 bölümlük diziler neyine sıkılacaksın. Adamlar tadını kaçırmıyor işi biliyorlar

 55. evet haklısın zuleyha ablam cok dogru cenesiz prafgya
  ruya abla bolumler eşitlenince hindistanda sezon finalı olcak ah kalbim sanırım
  bende merak ediyorum kingli cocuklu bolumleri
  abhi pragya bir islam ulkesine davete gitmişlerşimdi gordum dını unuttumulkenin tekrr orursem soylerim millet foto cektirmek için sırada kimseyi kırmamısar hayran buluşması vardı

 56. ??NURDANIM
  Simge Hale Eylül
  Peri Özlem ve kayıp dostlarım
  Neredesiniz ???
  ???
  Sağol Zülişim naptın bugün ne var ne yok ??

 57. Mü’min , ırza namusa dil uzatan , lanet eden, çirkin işler yapan , edepsiz konuşan kimseler değillerdir.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ??????

  Hayırlı günlerr hatun kişilerimmm nasılsınız ne var ne yok

  ????

  RÜYACIM ben iyim ELHAMDÜLİLLAH sen nasılsın. RÜYA hiç anlatmazsın aileni geçmişini açıkcası çok merak ediyorum ??? acaba anlatmak mı istemiyorsun. ????

  ???

  GAMZELİMM evine geldin mi nasılsın

 58. FILIZCIM KUTLARIM CANIM BASARILARIN DAIM OLSUN NERDE OLURSAN OL HERZAMAN RABBIM HAYIRLI OLANLA KARSILASTIRSIN BAHTIN ACIK OLSUN FILIZIM❤❤

 59. Ne olsun Defnem aynı işte bayram geliyor onun yoğunluğu var işte yarın önemli bizde salı pazarı kuruluyor kalabalık oluyor bizim oralarda ?? ailemin işleri daha yoğun oluyor haliyle ne yapacaksam bilmiyorum bide bayram telaşı yandım ben ??

 60. DEFNE ABLA :) ben kucukken izlerdim kore dizisi falan ama sil bastan guzel degil gibi sadece koreli adamları tip olarak begenmiyorum sanki hepsi aynı gibi birde erkekleri kıza benziyor tip olarak
  hint tercihi abhi ye guluyorum skıcı degil hep ask olmaz arada komedi unsurları olmalı bakısma sahnesi bayıyor beni :)
  bu arada HERKESİ BİLMEM AMA BEN BURDAYIM YANE :(
  frh

 61. Ay ben kore dizilerini beğeniyorum ya ?? hele erkeklerin saç şekli acayip oluyor sil baştan dizisi güzele benziyor ama bakalım bizim halkımız izleyecekmi ????

 62. İNCE HATUNUM hoş geldin. Geçmiş olsun baş ağrısı zor fazla telefonla uğraşma. Dinlen uyu

  HÜLYAM savcılığa vereceğini defalarca dile getirdi. Hakaretleri karşılıklıydı. Tek taraflı değildi ama ağza alınmayacak küfürler hakaretler. Daha neler nelerr. Hülyamm isteseydi taaa o zamandan şikayer ederdi ama dediğim gibi tek taraflı değildi Hülyamda cvp verdi doğal olarak. Ama o kişinin lisanıyla cvp verdi.

  Biriyle bende tanıştım ve rica ettim hatta sensiz olmaz sayfasında. Oda tamam abla Hülya bana birşey demezse bende demem dedi. Eee HÜLYAM da niye durduk yere hakaret etsin öylece kapandı konu ve hatta DEFNEMM şahit buna benim güzel iletişime geçmemle halloldu aynı kişimi bu GAMZELİMİn o gün dediği şahısla ama o kız benim aklımdadır bizi takip etmiş sizi tanıyorum abla diz sevmezsiniz böyle şeyleri dedi

 63. kızlar sizebirsey soracafım buketle tartısıyorz bi unlu var yakısıklımı degilmi soyleyim birde siz bakın
  DEFNE ABLA YORUMUN GUZEL OLUR SENİN
  ZULEYHA ABLAM seninde yorumunu beklerim
  kızşlar bu adama hastaymıs erkeklerde seviyormus bakalım siz ne dceksiniz
  JUBİN SHAH sadece gogle gorsellerden bakın ancak oyle
  yorumlarını bekliyorum

 64. ?? FİLİZİMM ??

  tebrik ediyorum seni kuzuu inşaAllah emeğinin karşılığını alır. İstediğin gibi hayatını kazanırsın. ??????

 65. Merhaba Melek evet ben Türkmenim ailem yani ama kabile olarak yani köyde Türkmenler deniyor bize neden sordun merak ettim ??

 66. Baktım Ferahcım ya ne öyle saçı kirpi gibi resmen bilmem bir değişik durmuş ama ben beğenmedim doğruyu söylemek gerekirse ??

 67. DEFNEM aynen tatlım o kişi gerçektende hasta kliniklik bi kişiymiş bunu şimdi son yazdığıyla yani Hülyamı aramasıyla gerçekten kanıtlamış oldu
  Hülyam mutlu keyfli hayatını sürüyor hastalıklı Rka fanı Hülyamı arıyor demek çok özlemiş herhalde ????
  Rabbim hepimizi hastalıklı kişilerden uzak tutsun
  Hülyam sabırlıymış ben olsaydım asla o siteye bir daha yazmazdım artı o kişiyi anında şikayet ederdim polise ve görürdü o Anyayı Konyayı Rkayı Maduyu???

 68. ya dusutum neyse ZULEYHA tumune baktın mı her yerde farkılıydı bu arada su asadaki anonim ben degilim ben herzaman defne abla derim :) frh
  kordugum basladımı ya acmadım tv

 69. Ferahcım kesinlikle benim tarzım değil beğenmedim;Fakat karakteristik bir yüzü var değişik bir tip.. Sapık yada seri katil rollerini iyi oynar??kesinlikle Kore dizilerine herkes bayılacak ama yaz etkıler mı bilmiyorum yazın TV izlenmiyor pek ay sonu gelmeden final yapacak Sıkmadan Kore erkekleri gayet cazibeli ve etkileyici oyunculukları da öyle
  ???
  NURDANIM hoşgeldin şükür demeye çalışıyorum.. Sen nasılsın iftar yemeği nasıl geçti ??
  NURDANIM evet sen o kıza rica etmiştin Aynurdu ismi sana saygı duydunu söyledi ama işte alışmış kudurmuştan beter hesabı?? bilmiyorum kı aynı kişi mi çete mi o kadar çocukça geliyor ki bana gülüp geçiyorum artik zamanında soyluycemi söylemişiz o da gelmez zaten daha da. Napsın kavga yok birşey yok kavgadan besleniyorlardı zaten??

 70. Ferahcım yakışıklı değil ya beğenmedim doğrusu ?? tamam bende sen yazdın diye cevap verdim özür dilerim evet kördüğüm başladı ya yeni açtım işte

 71. :) defne ABLA Yorumun konusmus evet cok yapay yuzu var sanki foot o gibi geldi abnada
  yazın seyrediyorlar asıl defne abla yazlık dizi izliyorlar herkes yazlık dizi cekiliyor tek
  frh

 72. NURDANIM hoşbuldum canım benim?
  Evet baç ağırısı fena ağırı kesşci alamayınca dinmiyor iftara kadar böyle devam?
  NURDANIN o hastalıklı kişi şimdi Hülyam ortada yokken bile onu aramasıyla kendi seviyesini kanıtlamış yani Hülyama sataşmak için arıyor demek ki o zaman da o Hülyama sataşıyormuş daha doğrusu küfrediyırmuş şahsına aikesine hakaret ediyormuş ce Hülyamın arkadaşlarına da aynı şekilde sebep Rka ce Maduyu eleştşrdiği için
  Burada suçlu bence o kişiye bunları müsade eden adminde yorum yazılsında ne olursa olsun olmaz
  Hülyam o kişiye yazmış zaten anlatmıştı bana ama ben sanmıyorum Hülyam onun şahsına ailesine hakaret etsin küfretsin Hülyam asla böyle bir şey yapma ama Rka ve Maduya hakaret etmiştir ki onlara herkes hakaret ediyor eleştiriyor dizi karakteri bunlar ve gerçekten hakaretide eleştiriyi de hak ediyorlar ikiside
  Keşke Hülya ona cevap vereceğine direkt polise şikayet etseymiş ona da söyledim zaten hem şikayet etmek istemedim belki düzelir diye dedi ama düzelmediğini görünce artık devam ederse bu şekilde savcılığa şikayet etme niyetindeydim ama ben bunu söyleyince hakaret etmez oldu dedi çünkü cidden artık hakatetleri kopyalayıp biriktirmeye başlamıştım dedi polise sunmak için

 73. Evet Ferahcım Mehht sinir eder şimdi insanı dizi bir çeşit ya bide çok uzadı ?? beğenmemekte haklısın aslında bende beğenmedim ??

 74. FİLİZİM hayırlı uğurlu olsun RABBİM güzel iş kapıları açsın ?? mutlaka kepli fotoğraf çekin evin duvarına as. Ben asmıştım çok farklı bir duygu ??
  ?????
  Zülişim bayram dediğin neki gelir geçer üzülme.. ?
  ???
  İNCE ne diyim ki kuzu Allah bazılarına akıl fikir dağıtırken nasibini almayanlar oluyor bu kişiler normal hayatını nasıl yürütüyor Allah bilir ???

 75. Defnem haklısın vallahi adam bir çeşit pozlar vermiş seri katil yada zanlı gibi resmen ???

 76. Akasha mı zevk meselesi Ferahcım demek kızlar onamı bayılıyormuş şaşırdım doğrusu ??

 77. Hayırlı gunler herkese…

  Nasılsınız kızlar ??

  ?????

  RUYACIM basın sağolsun canım benim ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun??

  ?????

  SALİHAM kolay gelsın ???

  ?????

  Melek hoşgeldin

 78. evet defne abla evet begenenler varmıs ya dogrusu yorum okudum bi yerde :) frh
  o az onceki aktor modelmiş :) bu arada

 79. Defnem haklısın bayram dediğim gelir geçer işte ondan önce yoğun oluyor her şey ?? bu sene ve geçen sene daha zor oldu benim için

 80. Önceden demiştim Zain İmam diye oyuncu var o nasıl bakın bir Googleden yakışıklımı ?? ah kalbimde bir tane kız var onla başrol oynadı dizi var kızın adı aklıma gelmedi ?? bu arada hindistanda en yakışıklı ikinci kişi olarak seçilmiş galiba

 81. ZÜLEYHAM tatlım sende mezun olmuşsun yanlış anlamadıysam yorumları zor zar okuyorum yarım yarım eğer doğruysa HAYIRLI UPURLU OLSUN bitanem RABBİM başarını devamlı kılsın?
  DEDNEM aynen gııı?
  Sen ne edip durun bakeen iyi misin gari nasıl gidiyo işler güçler
  Benim ruh ikizim ÖZLEMİM de yok gari gelmiyor o be edil durur bilmeyom İnşallah salığı iyidir
  ÖZLEDİĞİM ÖZLEMİM gel gari gıı
  GÜL ÇİÇEĞİM tatlım
  MAYAM bitanem
  Siz nerelerdesiniz iyi misiniz canlar?

 82. zuleyha abla zain imamı tanıyorumdizisini biraz izledim benim bilmememe imkan var mı sence :)
  final oldu dizisi sanırım
  evet cok begeniliyor ama ben kendisini biraz degil de kendi baya bir havalı kendini begenmiş gercek hayattabirde sosyal medayay gıcık foto koyuyor boyle .neyse tovbe :) ama begennilen tip cok ukala fakat frh

 83. Ha öylemi Ferahcım evet çok beğeniliyormuş bende okudum sizlere soruyum dedim havalı bir tipe benziyor gerçekten ?? resimlerden belli oluyor

 84. Saol ayselim hoş geldin canım nasılsın
  ?????

  Melek sende hoş geldin nasılsın kendinden bahsetsene
  ?????

 85. cok havalı zulyeha abla halk insanı degil :) ranveercigim gibi degil malesef :) adam havalı dunyanın en yakışıklı adamı sanki kendş gibi davranıyor bi yerdegordum hatta dedim sanki senden yakışıklı yokm beo ne be dedim frh

 86. Ya kızlar işler olduğu gibi duruyor hiç kendimi iyi hissetmiyorum

  Uykum geliyor yatmak istedim olmadı aklım işlerde

  Meleyi doyurdum

  Kalkıyım ikindiyi kılayım girisiyim

  Ya bu radot ne güzel nirbayiyi dövdu

  Vaybe adam döverken bile karizma
  ????

 87. DEFNEABLA NERDESİN YA lutfen bu aksamda bana dua edin ya cidden iyi geliyor baskasının baskasınaduası makbulmus ya zuleyha ablacım
  frh

 88. Evet Ferahcım ya adam belli havalı olduğu dizisini merak ettim ama ?? adamın değişik resimleri şekli var havalı havalı ☺️☺️

 89. sidharth malhotra kızlar buna bayılır ama begenmiyorm ben nedense :)
  rathorenin gozluklerinin hayrabıyım bir tane tarz gozluk alacam bnde :) frh

 90. Ferahcım bu Sidart biraz iyiymiş ama diğerlerine göre ☺️☺️ Raghotun gözlükler fena ya bende beğeniyorum gözlüklerini ??

 91. Manevi olarak yorgunsun SALİHAMM ondandır biraz dinlensen keşke. Bendede bir yorgunluk var SALİHAMM. Manevi yorgunluk daha fazla herhalde. Kız kardeşime üzülüyorum eşiyle sorun yaşadılar işk başta sebebi ben oldum kardeşşm buraya gelmek istediği için. Sonrasıda birikmişlikler içine atılanlar. ??? RABBİME kurban olayım herkes bir türlü imtihanda işte ???

  ???

  ZÜLİŞİMM iyim ELHAMDÜLİLLAH accık uyuya kalmışım tüm işler duruyo yemek yapılcak ev sorumluluğu yani ??? anne olunca bir kadın yüküde sabrıda tahammülüde biraz farklılaşıyor.

  ???

  GAMZELİMM bilmem ki aynı kişiler mi ???ALLAH AKIL FİKİR VERSİN. Alt tarafı bir diziydi ne gerek vardı bu yaşananlara. Ama ne diziymiş hala konuşuluyor fanları tarafından. ???

  Amannn benden uzak olsunlar hiç kavga gürültü çekemem. Hiçde sevmem.

 92. Aynen öyle nurdanım rabbim herkesin imtihanın ayrı vermiş hamdolsun

  Gerçekten ben eski ben deyilim
  Yorgunum bitkinim kafam çok dolu hiç bir şeye konsantre olamıyorum

  Allah hepimizin yardımcısı olsun

  Kardeşin içinde çok üzüldüm rabbim hiç bir eve huzursuzluk koymasın

  Çok zor özellikle karı koca arası

  Benim ailemin de evinde bir sürü sorunlar var

  Onların sorunları hiç bitmiyor husursuzluk var

  Bazen inanır mısın nuymamak görmemek için uzun süre gitmiyorum annemlere

  Benim kafam zaten dolu onlarınkini kaldıramıyorum

  Ama işte olmuyor insan çok husursuz oluyor

  Allah yardım etsin inşallah ?? cümlemize

 93. Ferahcım ediyorum tabi dua. Dün 1 saat teheccüt kıldım nerdeyse buradaki herkese dua ettim kağıda yazmıştım tüm listeyi hiç atlamamışım bakıyorum da kimseye yararım dokunmuyor burada ama duayı sorumluluk olarak görüyorum ??
  İSABELLA ya da çok dua ettim Pırlantama aklım onda hep ameliyatı yarın biliyorsunuz güzel geçsin inşallah
  ???
  Amin NURDANIM uzak dursunlar evet?ne diziymiş hakket
  ???
  SALİHAM benim de öyle oluyor. Bu depresyonu atlatmamız lazım aslında keşke şöyle bir yere tatile gıtsen kaplıcaya falan şifalı sular enerji verse senın yerine Meleke 2 günde olsa birileri baksa. Senin deşarj olmaya ihtiyacın var sürekli sıkıntı altındasın
  He Saliham Radhotu sende begenıyon bakiyim da eskiden Veer hayranıydın ??ee adam döverken de severken de Karizma anacım hamuru başka hangi ana doğurduysa ??

 94. İNCE bitanem iş güç hayat gailesi koşturuyorum nolsun içim sıkılsa da şükür diyip geçiyorum ??
  Özlemin rahatsızlığı arttı sanırım. İnşallah iyidir ameliyat falan diyordu

 95. Akşama menünde ne var GAMZELİMM ?? benim çorbayla pilavım var yanına ymk düşünüyorum ? ??? kukumal kuşu gibi

 96. Ay defnem gercekten öyle bir tatil çok güzel gelirdi bana

  Ama nerde ya melek ileşsinde birdaha hastaneye yatmıyalımda o bana yeter

  Tatil falan istemem

  Valla defnem viir varken ben pek ratotu beyenmiyordum doğrusunu söyliyim

  Ama viir deyisti yerine o tipsiz geldi ratotu beyenmeye başladım

  Ama adam gerçekten karizmaymıs

  Ya geçen gün nasıl güzle dans ediyordu gülmekten öldüm
  ???????????

 97. NURDANCIM allah iyilik versin cok sukur iyi diyelim.Esim erken geldi biraz gec cevap yazdim.Aslinda arada bahsediyorum gecmisi arkada biraktim bugune gelecege bakiyorum.Karsilikli konusma firsatimiz olsaydi seninle dertlesmek isterdim belliki senide bunaltan biseyler var.NURDANCIM sanal ortam disindada cok iyi dost olurduk..zor zamanlarimda verdigin destegi unutamam allah razi olsun sagol varol.gorusuruz.

  Ayselcim allah razi olsun canim amin insallah sen nasilsin iyimisin??

 98. NURDANIM dün eve geldiğimde ezo gelin çorbası yapmıştım. Onu ısıtıcam. Musakka,pilav yaptım
  Yanına da vazgeçilmez bol naneli cacıklı yoğurt ?
  Sende imam bayıldı yada karnıyarık yapabilirsin

 99. İnşallah SALİHAM ?
  E ben dedim sana karizma diye gözlükleri bile olay adamin ?
  Muktaya ne güzel babalık yapıyor insan böyle adama elli tane çocuk verir ???
  Ben gerçekten bayılıyorum Mr Karizmaya ?

 100. Kızlar enginar seviyor musunuz ben çok severim egenin meşhur yemegıdır hem dolması hem yemeği şahane.. karaciğere de çok faydalı mutlaka pişirin deneyin ?
  Taze fasulye de güzel olur şimdi bol proteinli

 101. DEFNE ABLAM tam tersi yararın dokundugu için yine istiyorum devamını istiyorum
  bana iyi geldi ABLACIM YANLIŞ ANLAMISISIN :( FRH

 102. Ferahcım yararım dokunamıyor derken gerçek hayatta sizi görüp yardım edemiyorum demek istedim kuzum sen yanlış anladın. Hani göremiyoruz ya gidip gelemiyoruz birbirimize onu dedim laf sokmadım yani ?

 103. haa ozur dilerim ABLA BEN ANLAMMISIM ama dualarda brlikteyiz baskasının baskasınaduası cok gecermiş bencede oyle
  dualarımızla bulusalım tabi keşke gercekte de bulusabilsek ama kalben braberiz degil mi :)
  frh

 104. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????HAYILI
  ?????RAMAZANLAR
  ?????OLSUN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR HAYAT NASIL GİDİYOR

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 105. Aynen Feroş??
  KIZLAR birkaç bölüm sonra Surabi erken doğum yapıyor ve çok kan kaybederek ölüyor
  Kanhadan helallik aliyor erkek bebekleri oluyor. Akashın anası Nirbayın ölümüne sebep oluyor ve suçu Radhota atarak hapse attırıyor o bölümler çok sıkıcı Karızmanın ne işi var hapiste
  Maıyya Thakur konağına Surabının oğlunu almaya geliyor Akashla birlikte ama Damini izin vermiyor ve de Akasha Iccanın babasını hangi şartlarda öldürdüğünü anlatıyor ve de Akash babasının cani olduğunu duyunca şok oluyor
  Ondan sonra kimseye karışmıyor sanırum. Hatta ilerde Akashın yengesi Meethiyi ıdam ettirmeye çalışırken Akashın anası kurtarmak için çok uğraşıyor Meethi yi kabulleniyor artık

 106. ??????AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ neden bana ayrı mesaj yok söyle???? bakalım dünde sana mesaj yazdım hiç cevap vermedin bak sana sitem EDERİM burdan sıvasa kadar canım Kankammm ben iftara hazırlık yapıyorum sonra görüşürüz kendine iyi bak Allaha emanet ol görüşürüz NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 107. DEFNEM ben enginarın tadını hiç sevmiyorum ama dediğin çok doğru çok sağlıklı bi sebze o yüzden annem zorla yediriyordu bana çocukluğumda bir türlü sevemedim tadını ama arık mercimek çorbasını katıyorum çorba olarak mercimek patates havuç soğan karabiber sarsak limon onlarla birlikte olunca yiyebiliyorum az tadıyla?
  KIZLAR ben artık ismimi kullanma istemiyorum rumuz kullanacağım ama uygun bi rumuz bulamadım düşünüyorum vana fikir vermek isteyen olursa sevinirim canlarım?

 108. DEFNE ABLA EVET oyleymiş zavallı rathot hapiste kalcak surabi oldu oo kadın cokm kotu akasın anası ya bu methinin sacını yolasım geliyor :) frh

 109. kızlar hep,nize iyi aksamlar gorusuruz cıkıyorum DEFNE ABLA SENİ SEVİYORUM COK OPUYORUM :) bu arada bede rathot gibi gozluk alcam gunes :) adamda goruncesekilli gozlıuk olsun dedim :) hayırlı iftarlar

 110. Tamam DENİZİM iyi iftarlar daha benim çok off
  Bende sen çok seviyorum ?
  ???
  Aa İNCEM öyle mı tadı da kokusu da çok hoştur aslında. Terbiyesini iyi yapcan
  İNCE zaten hakkında tek bildiğimiz ısmindı onu da mı elimizden alcan kız??
  Karanlık işlere mı girdin??
  Ne olabilir ? Mavi Saçlı Kız (bu kitabı çok seviyorum )
  Ya da Kuzey Işıkları
  AY KIZLAR DÜN BELGESELDE KUZEY IŞIKLARINI İZLEDİM ADETA BÜYÜLENDİM???NORVEÇTE. O KADAR ŞAHANE KI ALLAH AŞKINA İNTERNETTEN BAKIN BİR. AYY NE GÜZEL EVLENME TEKLİFİ YAPILIR ORADA DİBİN DÜŞTÜ ??❤??

 111. Kızlar Yasak Elma başlıyor onu seyredeceğim sonra Elife geçebilirim de bir şey diyeceğim yaa bu Talat Bulut hakkında söylenenleri duydunuz mu?
  Kostüm asistanını taciz etmiş galiba ama ıspatlanmamış iftira da olabilir ayy İnşallah doğru değildir ben seviyorum onun oyunculuğunu

 112. Ayy DEFNEM gıız güldürdün beni Allah iyiliğini versin?? Karalık işlere mi buladın dedin yaa??
  Evet peşinde mafya var dermişim???????
  Defnem KUZEY IŞIKLARI muhteşem RABBİMİN bir mucizesi sanki cennetin renkleri dan ediyor ?
  Ben daha önce izlemiştim tv den şimdi sen söyleyince yotub tan izledim tek kelime ile muhteşem zaten anlatılmaz izlemek gerekir?
  Bu ismi bana layık gördüğün için çok çok çok teşekkür ederim??

 113. NURDANIM ESRARLI KIZ iyimiş ??
  Sadece Sultan yazmayı daha önce düşünmüştüm ama bu seferde benim gerçek ismim zannederler diye caz geçtim yani rumuz olduğu anlaşılsa daha iyi olur diye düşünüyorum ?
  Yaa kızlar bu Alihanın bakışları beni korkutuyor bu adam korku filminde oynanası gerekiyor valla mon başarılı olur şöyle vampir falan olsa????

 114. Ben geldim hoş geldim yoruldum baya yarın ne olacak acaba öyle kaygı çekiyorum inşallah günüm iyi geçer mübarek günde ?? aynı geçen seneye döndüm eksiği var fazlası yok onda daha zordu tabi bakıcılar olmasına rağmen mübarek günde her şeyle sınanıyorum resmen ?? acaba yaptığım bir günahın celebesi bu bilmiyorum ama kendime soruyorum acaba bir hatammı oldu da yine aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyorum

   1. Filizcim nasılsın iyi misin ???bu arada hayırlı olsun mezuniyet törenin başarılarının devamını dilerim daima

    1. çok teşekkür ederim zülişim 6 temmuzda nasip olursa mezuniyet töreni şimdiden heyecanlandım :) çok teşekkür ederim züülişim ;)

     1. Filizcim heyecanlısındır sen o zaman ?? tekrardan hayırlı olsun hep merak etmişimdir mezuniyet törenlerini tv çıkardı izlerdim üniversite mezunlarını ?? inşallah sende istedin mesleği bulursun

     2. inşallah Zülişim Sen de hayırlısı ile kpssde en yüksek puanları alıp istediğin yerlere atanırsın ;)

 115. İncem ismini niye değiştirmek istedin aslında haklısın acaba bende mi değiştirsem son zamanlarda anonimler pek sorar oldu beni uzun bir süre yazmasam Anonimler hemen çıkıyor Züleyha nerede diye ?? hayranlarım çok herhalde ?? şaka tabi

 116. Ay bende gördüm kuzey ışıklarını çok beğendim ya ?? acayip güzel iki gün önce Norveç araştırdım acaba nasıl bir şey diye ?? param olunca orayı gezeceğim inşallah hayalde olsa bile güzeldi ??

 117. Yettim İNCEM gıybete??
  Kuzey ışıklarını bir filmde de görmüştüm kız evlilik teklifi alıyor ama dün belgeselde duygularım depreşti bayıldım sana da yakışır çok bu isim ??
  ?Talat Bulut meselesi korkunç ama çoğu insan inanıyor. Ekmek parası için uğraşan bir kız niye namusunu riske atarak heba etsin kı reklam yaparak
  Hande Ataizine de yapmış daha önce Hande çok güzel bir kadın. Dizideki rolü riske girdi Yasak elmadan atılacak kesin
  ???
  Zülişim bende soruyorum aynı şeyleri ama hayat böyle
  LA FİDDÜNYA RAHATE
  DÜNYADA RAHAT YOKTUR
  derin bir nefes almayı özlüyor insan
  Kız ne hatan olacak burada bile hayranların çok ANONİM falan ??????

 118. YAHU BU ELİFTE MACİDE MELEKİN GELİNİ OLDUGUNU ELİFİN TORUNU OLDUGUNU HÂLÂ ÖĞRENEMEMİŞ HAYRET YA OFF ??

 119. Aynen Defnem ya nefes almayı özlüyor insan işte bazen o kadar daralıyorum ki eve sığmıyorum sanki ?? Vallahi hayranlarımız çok gerçekten takip ediliyoruz öyle ?? Anonimler tarafından ??

 120. Talat Bulut iğrenç adam ya resmen ceza almış galiba kötü bir şey yapmış tövbe tövbe kıyafetçi birine diziden atılır herhalde ?? bide dizinin tekrarları çıkmıyor ilk bölümden itibaren çıkıyordu kanalda yayından kalktı

 121. Adam yetmişinde sonra azdı galiba kıyafetçi birine kötü bir şey yapmış diziden atılsa hak ?? zaten dizide mübarek günde ramazan ayının harfi geçmiyordu nasıllarsa öyle devam ediyorlardı ?? sezona girmesi iyi oldu

 122. Ha öylemi Defnem ikindi gibi çıkıyordu ya bu adamın Haberi çıktı onun yerine başka dizi yayınlandı ya dikkatimi çekmişti ??

 123. Vay be bugün Bay Karizma Raghot nasıl bağırdı Tapuya öyle adam bağırırken bile karizma ya ???? Tapuda altta kalmıyor hemen laf veriyor adama gerçekten Bay Karizma Raghotta iyi sabır varmış ?? başkası olsa çeker gider hemen gözlükleride acayip ama ?? ha bu arada sosyal medyada Müslümanların ramazan ayını kutlamış yanlış olmasında geçen baktım ??

 124. Geçen sene iki tane bakıcı değiştirik babanneme kadınlar elini işe vurmazdı mazeret uydururlardı ya gelmezlerdi ya geç gelirlerdi ?? birinci olan işi yarıda bırakıp gitmişti yapmıyorum diye ikinci olan ise zara zora yapardı işi saatini beklerdi anca evine gitmek için ?? kadınlar işini biliyordu galiba onlar yapmayınca bana kalıyordu tüm iş hatta ikinci olan işten bile çıktı hastayım diye on beş gün annemle ben baktım hastaya hatta babannem ölmeden önce evden çıktı yoğun bakıma acil olarak gece yarısı ambulans geldi hoca falan gelmişti o günde salı günüydü on beş gün yoğun bakımda yattı Sivas merkezde Allah rahmet eylesin ??

 125. Ay izleyemedim Radhotu bugün ?
  Aşağılık Tapu kocattı Radhotumu
  Ay kutlamıştır yiğidim
  Şu ELİF dizisini sanki ben yazdım senaryoyu bir ay önce dedim Parla sakat kalıp duygu somurusuyle Keremle evlenecek diye Allah’ım ne zekiyim ??
  Yediği naneler ortaya çıkar da nikah masasında kalır inşallah
  KIZLAR SÜREYA NEREYE GİTTİ
  HUMEYRA ÇOCUĞU NASIL DÜŞÜRDÜ ?

 126. Evet Defnem sosyal medyada çok değişik resimleri var ya Raghotun bir o kutlamış birde eski Veer ?? vallahi helal olsun adamlara

 127. Ya şu Madunun yeni dizisi acayip güzele benziyor diğer dizilerden farklı Madunun bir havuza düşüşü var yakışıklı bir adam var o kurtarıyor Maduyu adamında sevgilisi var galiba anladım kadarıyla yanlış olabilir ama ?? keşke kanal verse final yaptıktan sonra ??

 128. Sen gördün mü Defnem ben fragmannı gördüm ya güzele benziyor ama ülkesinde üçüncü bölüm olacak pazartesi cuma günü yayın yapıyor galiba İngilizce yazıyordu haftanın iki günü ?? Madu nasıl düşüyor havuza ama kim olsa koşar kurtarır ya

 129. Evet Defnem ya Drasti baya cazibeli kadın her rol yakışıyor ona biraz yüz şekli bizim Türkan Şoraya benziyor gözleri falan ?? gerçek hayatta baya cazibeli ama

 130. O kadınları gördükten sonra biraz daha anladım işte ne olduklarını kadınlar paraya gelince ikindi vaktine kadar beklerdi ama işe gelince öğlen olmadan gitmek isterdi evine çok çektim ya bir ben bilirim bir Allah geçen sene öyle ağlardım sessiz bir yerde ?? kendime ayrı bir yer yapmıştım bahçede ağlardım yada otururdum öyle boş boş eve dair girmek istemezdim kimse anlamazdı işte Allaha anlatırdım derdimi anca yada kendi kendime ?? inşallah aynı şeyler olmaz en azından şimdi bile şimdiki hasta aynı babaannem gibi daha kötü hatta o daha düşkün ??

  1. kesinlikle nurdanım gerçekten sezon finaline uygun bir bölüm hazırlanmış bazı dizilerin sezon finalini pek iç açıcı bulmadım ama çukur gerçekten bu konuda çok iyiydi
   aslında son bir kaç haftadır sıkılıp izleyemiyordum ama sezon finali tek kelime ile harika olmuş bence de ;)

 131. HERKESE
  ????
  İYİ
  ??
  GECELER
  ????
  TATLI
  ???
  RÜYALAR
  ????

  ..
  .
  AY KIZLAR ÇUKURU İZLEDİNİZ Mİ SEZON FİNALİ BOMBA OLMUŞ YA İNŞALLAH AKŞIN VE CELASUNA BİR ŞEY OLMAZ YA?

  ..
  .
  BAYRAM İÇİN ALIŞVERİŞ DERKEN GİREMEDİM BUGÜN ÖPÜYORUM SİZLERİ?

 132. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakalım

  Benim yine bugün çok işim var

  Pazara gitcem çocuklara bayramlık alcam
  Oooo inşallah bugün halılar gelir bende evi siler temizlerim oda çıkar ortadan ya

  Ay kızlar ben bugün çok güzel bir rüya gördüm

  Melek emekliyordu hiç durmuyordu oradan oraya gidip geliyorudu

  Okadar seviniyordumki anlatamam

  Deyirdum rabbim çok şükür melek ilesiyor

  İnşallah ruaym doğru çıkar çünkü çok güzel di

  Rabbim hayıra cevirsin

  Sevdam hoş geldin kız nerelerdeydin sen nasılsın canım

  Herşey Yolunda mı

 133. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  S. Ç.S KOMŞU ??????

 134. SALİHAM HELİNİM GİZEMCİM
  ..
  GÜNAYDIN HAMD OLSUN İYİYİM SİZLER NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 135. İnsanlara merhamet etmeyene ALLAH ‘ta merhamet etmez.

  ?? Hadis Şerif ??

  ????

  İnşaAllah SALİHAMM rüyan doğru çıkar. Mübarek günün hürmetine.

  ???

  Akşama davetim var dahada yazamam bugün merak etmeyin beni

  ???. ALLAHIN SELAMI RAHMETİ VE BEREKETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN. İNŞAALLAH ???

  ?????

 136. Gizemim sagol birtanem hosbuldum☺?nasilsin????
  Gizemciim sen biliyormusun turkiyede univeisite sinavi ne zaman???

 137. Züliş Zain Imam acayip yakişikli benim gözümde , Ah Kalbimdeki Rachna ile başröl oynadi . Rachnanin gerçek ismi Aditi Rathore dizinin ismi Naamkaran ve bu arada ben Manya .
  Kizlar telimde promlem var benim ama telimde siteye girebiliyorum ama tel donuyor yenisi alicam o yüzden yazamiyorum haberiniz olsun sizleri seviyorum . Aşağidaki Anonim benim Sidharth ile ilgili yorum yapan . Hadi bye herkese ?

 138. Evet Manyacım ya bencede Zain İmam baya yakışıklı diğerlerine göre ?? biliyorum o diziyi duymuştum bir yerden adı aklıma gelmemişti ?? zaten ülkesinde en beğenilen ikinci oyuncu seçilmiş galiba ?? acayip havalı resimleri var ya

 139. Herkese iyi günler zaman buldukça yazıyorum sizlere ?? dün çukur sezon finali efsoydu ya acayip beğendim diğer dizilerin sezon finaline hiç benzememiş adamlar her karaktere ayrı bir sezon finali yazmış bakalım 2. Sezonda neler olacak ??

 140. Manya diyorum ya .
  Evet Züliş Zain çok yakişikli bencede , Rachna ile yakin arkadaşlarmiş ama Rachaninda Zeininde sevgililerini beğenmiyorum ikisininkide yabanci sanirim Rachanin sevgilisi Koreliye benziyordu gözlerinden . Zaininkide yabanci bir kizdi birde Zain Italyan kizlardan hoşlanirmiş ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu