Kördüğüm

17 Haziran Pazar Kördüğüm Özeti Akash, Bundella Konağının Yarısı Benim Kördüğüm 316. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranları 17 Haziran Pazar günü gelecek olan kördüğüm 316. bölüm özeti bu yazımızda an ve an anlatılmıştır. 17 Haziran kördüğüm özeti en önemli sahnesi Akash, Bundella konağının yarısının yeni sahibi oldu. 

Kördüğüm 17 Haziran Özeti

Kanal 7’nin en çok izlenen günlük dizisi kördüğüm 316. bölüm özeti vermeden önce geçtiğimiz bölümün en önemli ve ilginç yanını hatırlayacak olursak Akash’ın her şey bitti deyip Atişgan’a gönderdiğini düşünürken siyah bir araba ile Bundella konağına gelip Meethi ile konuşması beni gerçekten şaşırttı. Diğer taraftan Nirbhaya’nın sahte cesedinin bulunması Radhot’un nezaretten çıkmasına hatta idam cezası ile yargılanmasına sebep oldular. Şimdi kaldığımız yerden 17 haziran kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

Akash ile Meethi’nin Bundella konağında konuşması ile başlar. Akash ben burada kalacağım. Hiç bir güç beni buradan atamaz der. Meethi ise yalvarırım Akash git buradan. Ben Visnhu’ya ne derim. Nasıl açıklarım diye panikleyince, Akash sen Iccha’nın kızı değil misin. Eve gelen misafiri nasıl olur da kovarsın. Annen bunu duysa ne yapar der. Meethi yalvarırım git dese de Akash, Meethi’ye sen zahmet etme ben kendime bir oda bulayım deyip yukarı çıkar. Meethi ben bu durumu Vinshu’ya nasıl açıklarım diye düşünmeye başlar. Rathod’un kefalet ile dışarı çıkamayacağını öğrenen Tapasya, Mukta ve Visnhu Rathod’u nezarette ziyarete gider. Rathod, Visnhu’ya ben dışarı çıkmış olsaydım bu hatayı düzeltecektim. Ancak bunu artık sizler yapmalısınız. Gidin ve gerçekleri anlatın der.

Meethi durumu haber vermek için Visnhu’yu arasa da Visnhu bilerek Meethi’nin telefonuna bakmaz. Visnhu bunu yaparsa herkes mahvolacak derken Rathod ise eğer gerçekleri herkese anlatmaz isen herkesin hayatı mahvolacak. Neden sahte bir yaşam süreceksin diye kızar. Mukta ise baba ısrar etme, Visnhu kararını vermiş der. Visnhu beni bağışlayın deyip karakoldan ayrılır. Surabi, ağabeyi Nirbhaya hakkında bir bilgi olup olmadığını öğrenmek için Atişgart’ı arar. Telefona Karji çıkar. Karji de Nirbhaya’nın cesedini yüzü tanınmayacak bir halde morgda gördüğünü anlatır. Surabi ağabeyinin öldüğünü duyunca telefonu elinden düşürür. Damini ile Nani odaya koşarak girerler. Surabi, ağabeyinin cesedinin bulunduğunu söyler.

Yuvraç Evin Yarısını Akash’a Devretmiş Kördüğüm 316. Bölüm Özeti

Nani de Aman Allah’ım artık Rathod kefalet ile dışarı çıkamayacak. Iccha’nın düşmanları yüzünden adamın başına gelmeyen kalmadı der. Visnhu karakoldan çıkıp eve geldiğinde mum ışığı ile süslenmiş bir masa ve karanlıkta duran bir adamı görür. Işık adamın üzerine doğru geldiğinde sofrayı hazırlayan kişinin Akash olduğunu görünce şok olur. Visnhu, Akash burada ne işin ver senin der. Akash da size hizmet etmek için buradayım. Evliliğiniz mübarek olsun. Bunu kutlamanız için de çok güzel bir masa hazırladım der. Bu sırada Meethi de alt kata gelir. Visnhu bu rezillik de neyin nesi der. Meethi ben sana telefonla haber vermek istedim. Ancak sen açmadın. Akash kendi zorla gelip burada kalıp bize hizmet edecekmiş der. Kördüğüm 316. bölüm özeti devam ediyor.

Akash, lütfen buyurun eski karımın yeni kocasına ile birlikte akşam yemeği yemesi için hazırladığım masaya gelin der. Bu evden de gitmeyeceğim der. Meethi, yalvarırım Akash git der. Visnhu ise sorun yok demek Visnhu Kaşyap ile Meethi Kaşyap’a hizmet edeceksin. Tamam o halde et der. Gidip mumları kendi elleri ile söndürüp Meethi’nin yanına gelip gel karıcığım güzel bir akşam yemeği yiyelim. Hazırladığın sofra için de teşekkür ederim der. Akash’ın sanırım planı Visnhu’yu kaçırıp Meethi ile yeniden evlenmeyi planlarken Visnhu inadına inat dedi. Visnhu Akash’ın gözleri önünde Meethi’ye elleri ile yemek yedirip bu sofrayı hazırladığı için Akash’a teşekkür eder. Yemekten sonra artık daha fazla kalmasın diyerek Akash’a laf atar. Ancak Akash beni hiç bir güç bu evden atamaz deyip odasına gider. Thakur konağında ise işler bir hayli karışık anlayacağınız tam bir kördüğüm havası var.

17 haziran kordugum ozeti (kordugum 316. bolum ozeti) resim 1

Jogi, Rathod için avukat ile konuşur. Avukat delillerin açık olduğunu o yüzden bu davayı alamayacağını söyleyip telefonu kapatır. Jogi Tapasya’nın odaya geldiğini görünce konuşmaya devam ediyormuş gibi yapsa da bunu Tapasya’ya yutturamaz. Jogi, Rathod bizler için o kadar çok şey yaptı ki biz ise Surabi’yi kurtarmaya gittiğini kanıtlayamıyoruz deyip kendi kendini yer. Tapasya, onu kurtaracağız deyip babasına moral verir. Bundella konağında davetsiz gelen misafiri evden geri nasıl atarız diye hem Meethi hem de Visnhu düşünmeye başlar. Visnhu bu Akash neyine güveniyor da bu evden beni kimse atmaya cür’et edemez diyebilir. Buna o cesareti ve hakkı kim veriyor? diye hesap sorar. Meethi ise gitmesi için elinden geleni yaptığını ama başarılı olmadığını söyleyince Visnhu, Meethi’ye bir bardak su verip sakinleşmesini ister. Meethi, eğer durumu Surabi’ye anlatırsak Surabi’den Damini de duyar. Surabi Maiyya’ya haber verip oğlunu almaya gelir ama Damini annem bu olay çok üzülür der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

33 Yorum

 1. Elam ben iyiyim sen nasılsın?
  Sevdammm ben bilmiyorum üniversite sınavı ne zaman ? peki neler yapıyorsun tatlım seni çok özledim ❤❤??

 2. MERHABALAR CANLARIM NASILSINIZ ÖZLEDİM SİZİ

  SÜRPRİZ…TÜRKANEM CANIM BEN GELDİM SENİ ÇOK ÖZLEDİM NASILSIN NASIL OLDUN İYLEŞDİNMİ TAHLİLE GİDİCEKDİN İYİ ÇIKDIMI SENİ ÇOK SEVİYORUM TEYZEMEDE SELAM SÖYLE BİZE GELMEK İSTERSEN GÜNAY DC GİREMEDİ İÇİN DS ASK SAYFASINDAYIZ SENİ KOCAMAN SARILIB ÖPÜYORUM GÖRÜŞÜRÜZ BY BY ALLAHA EMANET OL CANIM KANKAM???

  KIZLAR SİZİDE ÇOK SEVİYORUM ARTIK BAYRAM GELİYOR HEPİNİZİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN ???

 3. kızlar nasılsınız ben özet yazıyorum buralarda olacağım ama özete size selam vermeden geçmek istemedim var mı bir isteğiniz benden

 4. Zülişimi ve kim olduğumu soran anonimi bir önceki sayfada cevapladim bakabilirsiniz ?
  Filizim özet harika olmuş eline sağlik ??

 5. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????HAYILI
  ?????RAMAZANLAR
  ?????OLSUN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR HAYAT NASIL GİDİYOR

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 6. DENİZ KENTLİM??
  İYİM SEN NASILSIN ORUÇ NASIL GİDİYOR BAKALIM??

  ..
  .
  AY KIZLAR 2 GÜNDÜR ÇARPINTIM OLUYOR ANNEM DİYOR MİDENDEN OLABİLİR VEYA ORUÇ TUTUYORSUN ZATEN ÇOK SAYIFSIN VİTAMİNSİZ AMA ÇOK KÖTÜ YA AMA BAYRAMDAN SONRA HASTANEYE GİTCEM ÖPTÜM SİZLERİ

 7. Turkmenistandan olduğunu tahmin etdim o yüzden sordum ?
  Gizemcim iyiyim canim , sen nasilsin neler yapiyorsun ??

 8. ??????HELİNİMMM

  CANIM KARDEŞİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ORUÇ BİRAZ HALSİZLİK yapıyor sanda RABBİM şifa versin canım kardeşim Allah EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 9. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤???❣
  ELAM AHİRETLİĞİM S.Ç.S ❤?
  ????
  FİLİZİM NASILSIN? BELLA BUGÜN GÖZ AMELİYATI OLACAKTI. AKLIM HEP ONDA. RÜYAMA GİRDİ. İREMSU FACEDEN MESAJ ATTI MI? OLDU MU OLDUYSA ŞAYET NASIL GEÇTİ ÇOK MERAK EDİYORUM ???
  LÜTFEN HABER ALIRSAN BİLGİLENDİR BİZİ BİTANEM HAA?

 10. HAYIRLI GUNLER KIZLAR

  MANYAM hosgeldin nasilsin iyimisin minik kusum??
  Ceren hosgeldin canim nasilsin iyimisin?

 11. Off ya ne yorucu günler Allah kolaylık versin bizlere
  Herkes temizlik ve alışverişte
  Yaz aylarını hiç sevmiyorum ve sevmıycem. Bir an önce Eylül gelsin inşallah ??
  ????
  NURDANIM kolay gelsin bitanem işlerinde ❣❣
  ????
  HELİN geçmiş olsun kuzum. Yanlış hatırlamıyorsam 45 kilo falandın. Bu zayıflıkla oruç tutman bile mucize. Ramazandan önce kan ve vitamin değerlerine baktırsaydın keşke.. hastalık çok zor. Ramazan yorucu geçiyor okulla..??

 12. Dolu rüzgarla çıkıp ufka giden yelkenli!
  Gidişin seçtiğin akşam saatinden belli,
  Ömrünün geçtiği sahilden uzaklaştıkça
  Ve hayalinde dolan aleme yaklaştıkça,
  Dalga kıvrımları ardında büyür tenhalık,
  Başka bir çerçevedir, gitgide, dünya artık.
  Daldığın mihveri, gittikçe, sarar başka ziya;
  Mavidir her taraf, üstün gece, altın derya…

  Yol da benzer hem uzun, hem de güzel bir masala
  O saatler ki geçer başbaşa yıldızlarla…
  Lakin az sonra leziz uyku bir encama varır.
  Hilkatin gördüğü rüya biter. Etraf ağarır.
  Som gümüşten sular üstünde, giderken ileri
  Ta uzaklarda şafak bir bir açar perdeleri…
  Musikîyle bir alem kesilir çalkıntı!
  Ve nihayet görünür gök ve deniz saltanatı!

  Girdiğin aynada geçmiş gibi diğer küreye,
  Sorma bir saniye, şüpheyle sakın: Yol nereye?
  Ayılıp neş’eni yükseltici sarhoşluktan,
  Yılma korkunç uçurum zannedilen boşluktan!
  Duy tabiatte biraz sen de ilâh olduğunu!
  Ruh erer varlığın zevkine duymakla bunu.
  Çıktığın yolda bugün yelken açık, yapayalnız,
  Gözlerin arkaya çevrilmeyerek, pervasız
  Yürü! Hür maviliğin bittiği son hadde kadar!

  İNSAN ALEMDE HAYAL ETTİĞİ MÜDDETÇE YAŞAR ??
  ❤❤YAHYA KEMAL B.??

 13. ??????RÜYAM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL kız bak ramazanı bitirdi maşallah CANIM Allah’a emanet ol görüşürüz

 14. Hoşbuldum Rüya ablam , iyiyim sen nasilsin . Inşallah iyisindir ☺☺
  Defoş sen nasilsin , yorgunsun sanirim canim allah kolaylik versin sana . Niye sevmiyorsun yaz aylarini gerçi burdada sicakdan dolayi pek çok kişi sevmez yazi ama ben seviyorum bence yaz en iyi mevsimlerden biri en sevdiğim meyveler , deniz , güneş ve kum bence harika bir mevsim yaz ??? birde benim doğum günimde yazda yaa o yüzden daha çok seviyorum yazi ???
  Ceren taniştiğima memnun oldum .

 15. DENIZIM COK SUKUR IYI DIYELIM
  Ev is cocuklar derken zaman su gibi akip gidiyor.Evet canim ramazanda bitti masallah.Sen neler yapiyorsun??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu