Gelinim Mutfakta

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olan Kim? Neden Diskalifiye Oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Diskalifiye Olan Kim? Zehra Tosbıyık Neden Diskalifiye Oldu?

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olan yarışmacı kim olduğu oldukça merak edildi. Bunun dışında Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Diskalifiye Olan yarışmacının adı Zehra Tosbıyık mı? Zehra Tosbıyık Neden diskalifiye oldu? İşte bu haberimiz de Gelinim Mutfakta diskalifiye konusunda merak edilen bilgileri sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Diskalifiye hakkında bilgi almak için tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba günü 803. bölümü ile ekranlara gelecek olan program da hafta başında yarışmaya dahil olan Zehra Tosbıyık ile Hatice Tosbıyık’ın olmaması üzerine, sunucu Lerzan mutlu bazı açıklamalarda bulundu.

=> 31 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Diskalifiye hakkında bilgi almak için tıklayınız.  

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olan Kim?

“Bugün programa başlamadan önce bir takım açıklamalarım olacak. Maalesef ki bugün çok olmayan yeni yarışmacılarımız ile ilgili bir olay yaşandı. Aslında ekip arkadaşlarımız Dün bunu tolere etmeye çalıştılar. Fakat tolere edilir gibi değildi! Aynur hanım ve Zehra maalesef ki katıldıkları üçüncü gününde diskalifiye oldular!” Lerzan Mutlu

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Diskalifiye - Zehra Tosbıyık
17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Diskalifiye – Zehra Tosbıyık Resmi

Sözleri ile Lerzan Mutlu, Zehra Tosbıyık’ın diskalifiye olduğunu açıklamış oldu.

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık Neden Diskalifiye Oldu?

Yukarıda açıklamalara bakıldığında Zehra Tosbıyık neden diskalifiye edildi sorusunun cevabı de kendiliğinden ortaya çıkmakta. Zehra yarışmaya dahil olduğunda, programın yayın politikasını tam olarak bilmemesi, akabinde ilk gün bu durum tolere edilse de ikinci günde Zehra aynı şekilde devam etmesi üzerine programın yayın politikası gereği diskalifiye edildiği akılarla geldi.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zehra Tosbıyık, Pazartesi günü kendisine makyaj yapan makyöze karşı fiziksel saldırıda bulunması, Salı günü giyinme odasında Yeşim2e fiziksel saldırıda bulunması üzerine, Zehra Tosbıyık yarışma ahlakına uymadığı gerekçesi ile yarışmadan diskalifiye edilmiştir.

Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık Kim
Aynur Tosbıyık

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir yarışmacı diskalifiye olabilmesi için

 • Din, dil ırk meselelerine atıfta bulunma
 • Hırsızlık
 • Küfür
 • Hakaret
 • Kavga
 • Yayın politikası ihlali

Gibi konular dışında, kanalın yayın politikasının ihlali (aldığı puanları sosyal medyada açıklaması gibi yada yayınlanmamış bölümlerin görsellerinin paylaşılması gibi mesele yayın politikasını içirmektedir.) olmasında dolayı, Gelinim Mutfakta diskalifiye mekanizması çalıştırılıyor.

Zehra Tosbıyık yayın politikasından dolayı değil, kaynanası ile yaşadığı problemlerden dolayı diskalifiye edilmiştir. Zira Salı günü puanlar açıklanacağı sırada Zehra’nın gözlerinin şiş olması, meselenin Salı günü cereyan ettiğini kanıtlamaktadır.

Kaynana Aynur, gelinine mesaj göndermek maksadı ile kucağına bebek alıp, torun istemesi Zehra’nın canını epey sıktı. Eski meselelerin açılaması ile kaynanası ile ipler oldukça gerildi. Bundan dolayı, kaynanasının ortaya arttığı çocuk meselesi ve düşük puan vermesi sonucunda gelin kaynananın tartışması diskalifiyeyi de beraberinde getirdi.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Zehra Tosbıyık
Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Zehra Tosbıyık Resmi

17 Kasım Çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye olan Zehra Tosbıyık, da benzer bir kural hatasından dolayı yarışmadan diskalifiye olmuştur. Bu konuya Yeşim bizzat şahit olup, bu durumu Çarşamba günü açıklayacak.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Zehra Neden Yok

Zehra Tosbıyık ve kaynanası Aynur Tosbıyık diskalifiye edildikleri için yarışmada yoklar. Yerlerine yeni isimler gelmeyecek.

Gelinim Mutfakta Zehra ile Kaynanası Neden diskalifiye edildi

Zehra ile kaynanası Aynur yarışmada yapılmaması gereken davranış sergiledikleri için diskalifiye edildiler. Zehra ilk gün makyöze saldırması, ikinci günde Yeşim’e giyinme odasında fiziksel olarak saldırması sonucunda yarışmadan diskalifiye edilmiştir.

Lerzan Mutlu’nun Gelinim Mutfakta yarışmasında ki Diskalifiye meselesi hakkında ki açıklamaları;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. zehra hanımın diskalifiye olması kendi lehine olmuş yoksa cumaya kadar acı çekecekti malum olan sonla bitecek vede elenecekti çünkü yaren vede aslıhanın olduğu yerde bileziği bırak çeyreği alması bile zor resmen sütütyoya çöreklenmişler bu iki sac ayağı daha çok değişik sunucu görürler gözlerini hırs ego bürümüş beyhan tam soytarı kocaman kadın ekranlarda çok çirkin duruyor asla yaşının kadını değil yeşimin bilezik alamamasının tek sebebi beyhan

  1. aynen
   yaren ve Aslıhan demirbaş olmuşlar program onların üzerinden dönüyor
   Yeşim güzel yemek yapıyor yoksa kaynanasınin verdiği puanlardan dolayı çoktan elenmisti kaynana orda kalmak için her türlü kılığa giriyor utanç verici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu