Gelinim Mutfakta

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Günün Birincisi Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba günün birincisi ile puanları kesin olarak açıklandı! 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Çarşamba günü Lerzan Mutlu kaç puan verdi? 17 Kasım Puan durumu sonucu çeyrek altını bugün kim aldı? Yaren bugün kaç puan aldı? Zehra’nın yerine gelen yeni gelen kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 17/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün altını kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (18/11/2021) 17 Kasım Çarşamba günü Zehra yarışmadan diskalifiye edilirken, Yeşim 19 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazandı. Aslıhan ise 9 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puanları ve puan durumu sonucu %100 belli olduğunda gözler, yeni gelen yarışmacının puanları ile Yeşim’in alacağı puanların üzerinde olacak.

=> 8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu öğrenmek lütfen tıklayınız.

Bu hafta Pazartesi günü yarışmaya dahil olan ancak Salı puanlaması sonrasında diskalifiye edilen, Zehra ile Aynur’un yerinme bu hafta yeni bir yarışmacı dahil oldu. Zehra’nın çok ama çok düşük puanlar almasından dolayı, yeni gelen yarışmacı Zehra’nın puanlarını devralacağı için Cuma günü eleme yapılmaması bekleniyor.

=> 1 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında yarışmaya dahil olan gelin, geldiği bölümden itibaren elinin lezzetini göstermek, yarışmadan elenmemek adına, bugün 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak haftaya başlamak istiyor.

=> 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Daha önce hafta ortasında yarışmaya dahil olan gelin, dahil olduğu yarışmacının yerine geldiğinden Cuma günü eleme yapılmazken, Onur Büyüktopçu zamanında hafta ortasında programa dahil olan gelinin hak kaybına uğramaması için tüm yarışmacıların puanları sıfırlamıştı.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 17 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 17 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları, alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Eleme Var Mı hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verilmeden önce, bu hafta eleme yapılıp yapılmayacağına karar verilmesi gerekiyor. Yeni gelen yarışmacı Zehra’nın puanlarını devralması halinde, Cuma günü eleme yapılmaması beklenirken, diğer yarışmacıların elde ettiği puanların sıfırlanması halinde, eleme yapılabileceği rahatlıkla söylenebilir.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puanları Açıklandığı Sırada Yaren ve Kaynanası Filiz

Bu hafta Pazartesi ve Salı günü yarışan Zehra, kaynanası ile gelmeden önce “Programda söyleyeceğim sözlerden dolayı sakın alınma. Ben orada düşüncelerimi açıklayacağım!” demesine rağmen, her ikisi de birbirlerini üzen sözler sarf etmesi ile bugün Gelinim Mutfakta 17 Kasım Puanlama kısmına gelemeden, yarışmadan ayrılmak durumunda kaldılar.

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Lerzan Mutlu programı sunmaya başlayalı henüz iki gün olmuşken, nadir rastlanan bir durumla karşılaştı. Lerzan Mutlu yarışmadan diskalifiye edilen Zehra ile Aynur’un diskalifiye edildiğini şu sözlerle açıkladı.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

“”Bugün programa başlamadan önce bir takım açıklamalarım olacak. Maalesef Aynur hanım ve Zehra maalesef ki katıldıkları üçüncü gününde diskalifiye oldular!” Sunucu Lerzan

Sözleri ile sunucu Lerzan Mutlu programa bu hafta dahil olan Zehra ile kaynanasının yarışmadan diskalifiye edildiğini bu sözlerle duyurmuş oldu. Bir çok yer de neden yarışmadan ayrıldıkları merak edilirken, yerlerine gelenler ise şimdiden dikkat çekti.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Bu hafta Çarşamba günü programa dahil olmak durumunda kalan yeni yarışmacı 17 Kasım Çarşamba günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında elinin lezzetini göstermek, altınları ve bilezikleri kazanmak için en yüksek puanı almanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynanasının 4 puan verdiği Zehra’nın yüzündeki moral bozukluğunun sebebi oldukça merak ediliyordu. Bugün yarışmadan diskalifiye edilmesi ile bu merak bir kat daha arttı.

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Zehra Tosbıyık’ın diskalifiye edilmesi ile yerine gelen yeni yarışmacı, bugün Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba puanlaması sonucunda, altın alarak başlamanın planını yapıyor. Zira en ufak hata, yarışmadan elenmesine neden olacağını çok ama çok iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puan Durumu

15 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya katılan Zehra ile kaynanası Aynur, bugün yani 17 Kasım Çarşamba günü yarışmadan diskalifiye edilmesi ile hafta ortasında, yerlerine yeni isimler geldi. Bugün Lerzan Mutlu’nun vereceği 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile yeni gelen yarışmacı ilk puanları alıp, bilezik yarışına dahil olmak istiyor. Gözler 17 Kasım Çarşamba puan durumu sonucunda, yeni gelen yarışmacının devraldığı enkazdan, kendisini kurtarıp kurtarmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Zehra Tosbıyık, yarışmadan çeyrek altın bile alamadan yarışmadan diskalifiye edilmesi oldukça dikkat çekerken, yerine gelen isim Cuma gününe kadar en az bir altın almayı planlıyor. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Hafta ortasında ani bir kararla yarışmadan ayrılan gelinlerin yerine genel de eskilerden yarışmış tecrübeli isimler programa dahil oluyor. (Onur Büyüktoçu zamanında bir istisna yaşandı) Bugün Zehra’nın yerine eskilerden bir yarışmacı gelmesi halinde, 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu ile puanlamasında rekabet %100 artacaktır.

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı an Yeşim ve Kaynanası

Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Lerzan Mutlu beş puanı kime verdi? 17 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? bugün yarışmaya gelen yeni gelin kaç puan aldı? Bugün çeyreği kim kazandı? Yeni gelen kaynana gelinine kaç puan verdi? Bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Puanları (17/11/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Kasım Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi

Yaren: 1
Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Zehra: D

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 3
Zehra: D

*************************
” 17 Kasım 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 4
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Zehra: D

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 3
Zehra: D

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aynur’un verdiği Puanlar

Yaren: D
Aslıhan: D
Yeşim: D
Zehra: => Aynur’un Gelini D

*************************

Gelinim mutfakta 17 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren 1 5 1 5 D 12
Aslıhan 3 1 4 1 D 9
Yeşim 5 3 5 3 D 16
Zehra D D D D D D

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************

Yaren: 31 + 12 = 43
Aslıhan: 33 + 9 = 42
Yeşim: 37 + 16 = 53
Zehra: Diskalifiye

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
17 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını alan gelinin, kim olduğu %100 belli olduğunda, gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak ekrana gelecek olan 804 bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. PUANI DÜŞÜK OLAN YAREN İNŞALLAH BU HAFTA YAREN GİDER!..KAYIN VALİDESİ VE KENDİSİ BURNU HAVADA GEZİYORLAR!..ÇOK İTİCİLER!..

 2. filiz hanım cumaya kadar 3 gelinmi devam edecek yoksa 1 gelin daha gelecekmi bir bilginiz varmı şimdiden teşekkür edrim

  1. Pazartesi günü
   Pazartesi ve Salı çekimleri yapılıyor

   Salı günü
   Çarşamba ve Perşembe çekimleri yapılıyor

   Zehra çekim ortasında gittiği için Perşembe günü yeni isim gelecek. Anladığım kadarı ile eleme olmayacak

 3. Ben Kanal D li oldum artik cunku en cok izledigim kanal Kanal D oldu benim Kanal D yi seviyorum ve gelinim mutfakta izlemek hosuma gidiyor hem guluyoruz hem egleniyoruz ekranlarda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu