Zuhal Topal'la Sofrada

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Sinem Aksu]

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sinem Aksu yarışacak. 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda Sinem Aksu kaç puan aldı? Sinem Aksu’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Sinem Aksu kim? Sinem’in menüsünde hangi yemekler var? 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu açıklandı mı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 1 Aralık Çarşamba Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (19/11/2021) Sinem Aksu 26 puan alarak haftanın dördüncüsü olmuştur. 

=> 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Sinem Aksu ve Ailesi

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Puanları sonucu açıklandıktan sonra, geriye sadece iki yarışmacının performansı kalacak. Sinem kendi belirlediği menüsü ile birazdan Yemekteyiz 17 Kasım puanları aldıktan sona yarışmacıların %60’ı yarışmış olacak.

Bu hafta ilk bölümde Onur yarışan Onur 20 puan alırken, son bölümde Beyaz 30 puan aldı. Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 17 Kasım puanları için haftanın üçüncü yarışmacısı olarak Sinem Aksu yarışıp, puanlarını alacak. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

17 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sinem Aksu’nun menüsünde hangi yemekler var? Sinem rakiplerinden kaç puan aldı? Sinem Aksu’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları, yazının devamında verilmiştir.

=> 15-19 Kasım Bu Hafta Yemekteyiz Tüm Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba (2021)

17 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Sinem Aksu. Aslen Erzincanlı olan 38 yaşında iki çocuk annesi olan Sinem Aksu, oğluna bilgisayar almak için yarışmaya katıldığını açıkladı.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Netleştiği An

Kısa bir süre otel restoranında kahvaltılık bölümünde çalışan Sinem, elinin lezzetine oldukça güveniyor. Sinem Zuhal Topal 17 Kasım Çarşamba puanları sonucu açıklandığında, en az 31 puanı elde etmesi gerekiyor. Aksi halde Onur gibi 15.000 TL’yi şimdiden %100 kaybedecektir.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Sinem, kendisinden önce yarışan Beyza’ya 7 puan vermesinden dolayı, “Kendi gününe oynadı” eleştirileri geldi. Beyaz Sinem’in masasına vereceği puanlar, şimdiden merak konusu oldu. 

17 Kasım Yarışmacısı Sinem Aksu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sinem Aksu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Resmi
 • 38 yaşında
 • 1983 yılında doğdu
 • Aslen Erzincanlı
 • 10 yıl evli kaldı
 • 8 yıldır bekar
 • Ev hanımı
 • Bir dönem Otel mutfağında çalıştı
 • 19 yaşında anne oldu
 • İki çocuk annesi
 • Oğlu 17, kızı 13 yaşında
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Otoriter bir yapısı var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Sinem Aksu, kendi yarıştığı gün hangi yemekleri yapacağını açıkladıktan sonra Sinem’in menüsüne gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Puanları ile puanlaması, yazının en son kısmında açıklanmıştır.

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Puanları Alacak Sinem ve Menüsü

 • Bal Kabağı Çorbası
 • İçli Köfte
 • Pırasalı ve Peynirli Kiş
 • Soğanlı Enginar
 • Yoğurtlu Brokoli Salatası
 • Mantarlı Kremalı Çanak Köfte
 • Arpa Şehriye Pilavı
 • Mevsim Saltası
 • Kaymaklı Ayva Tatlısı

Sinem’in rakipleri, birazdan 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecekler. Hemen öncesinde menüyü şu sözlerle eleştirdiler. İşte rakiplerine o eleştirilerin tamamı; 

Çok karışık
Çok fazla çeşit var
İçli köfte çok ağır
alakasız yemekler var

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba puanları sırasın da Sinem en az 31 puan alması gerekiyor. Zira kendisinden önce yarışan Beyza’nın aldığı 30 puanla, bu haftanın ilk finalist adayı oldu.  Dikkat: Sinem Aksu’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An

Kendisini aşçı olarak tanıtan İsmail, düzenli bir şekilde hiçbir masayı ve yemekleri beğenmemesi ile kendisine karşı diğer rakiplerini, bir araya getirmeye devam ediyor. İsmail yarışmada birinci olmak için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba puanları sırasında, Sinem’in hak ettiği puanların çok altında vermesi bekleniyor. 

Yemekteyiz bugün (17 Kasım Çarşamba) yarışan Sinem Aksu’ya Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sinem Aksu kaç puan aldı? İşte haftanın üçüncü günü Yemekteyiz 17 Kasım puanları verilmeden önce toplam puanları ve puan durumu alt kısımda sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (15-19 Kasım 2021)

 • 15 Kasım Pazartesi Puanı (Onur Özuyanık) = 20 Puan
 • 16 Kasım Salı Puanı (Beyza Yılmazi) = 30 Puan
 • 17 Kasım Çarşamba Puanı (Sinem Aksu) = 26 Puan

Pazartesi günü menüsünü tam olarak yetiştirse de bir çok konuda eksiği olan Onur Özuyanık yarıştı. Rakiplerinden ve sunucunda toplamda 20 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Beyaz 30 puan aldı. Birazdan 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Sinem Aksu yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Sinem Aksu)

Onur Özuyanık  4
Beyza Yılmaz  5
Gaye Şengül  6
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**17 Kasım 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 17 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Erzincanlı olan iki çocuk annesi olan ev hanımı Sinem Aksu’nun yarıştığı bölümde, 17 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlaması verildi. İşte o anlara ait olan Sinem Aksu’nun yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu