Gelinim Mutfakta

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba günün birincisi aynı zamanda bugün çeyrek altının alan gelin açıklandı. 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 17 Mart Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan beş puanı Aysun’a mı verdi? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim oldu? Dikkat: 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart 2022 Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Puanları sonucu %100 belli olduktan sonra bir gelin diğerlerine nazara daha geri palan düşüp eleme potasına yaklaşırken, bir gelinde diğer gelinlerin aldığı puanlara nazaran hafta finalinde verilecek olan bileziklere bir adım daha yaklaşacak.

=> 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Hilal ilk iki günün sonunda puanlama olarak en son sırada yer aldığı için bugün 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olsa bile kesin olarak bu hafta finalinde eleme potasında yarışacak ilk iki isimden biri olmayı şimdiden %100 olarak garantiledi.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Bugün 17 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci aynı zamanda bugün çeyrek altını alan yarışmacı kim olduğunu bu yazının sonunda açıklanmıştır.

=> 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun yarışmaya oldukça iddialı başlasa da maalesef istediği puanları tüm kaynanalardan alamadı. Çeyrek altını hiç istediği iki gelinden biri olan Ayten aldı. Aysun bu hafta ne şartla olursa olsun bilezikleri almak, hafta finalinde Ayten yada Dudu ikilisinden birisini elemek istiyor.

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu için tıklayınız.

Zeynep’in gitmesi ile mutfağı hakimi olduğunu iddia eden Aysun maalesef mutfağın hakimi değil misafiri gibi duruyor. Yeni gelen 18 yaşında ki Dudu Aysun’u gerek sözleri ile gerekse aldığı puanlarla alt ediyor. Aysun Dudu’ya en güzel cevabı bugün 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sonrasında alacağı puanlarla vermek istiyor.

=> 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Ayten

Bu hafta yarışmaya katılan Hilal bilezikleri almak için geldiğini söylese de geldiği günden beri kaynanası ile sıkıntı yaşamaya başladı. Gelin kaynana arasında ki gerilimi kaynana Dilek’in şu sözleri bir kat daha artırdı.

“Benim oğlumun karısı nasıl kızım olabilir!” Yarışmacı Kaynana Dilek

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Puanları açıklandığı an Dilek kaynana

Sözleri ile kaynana Dilek gelinini ile kızının arasında elbette fark olduğunu söyleyip arada ki mesafeyi korumak gerektiğini üzerinde dururken, diğer kaynanalar bu duruma çok büyük tepki gösterdiler. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir. 

Aysun Kuşatan her ne kadar mutfağını hakimi olarak kendisini lanse ediyor olsa da Ayten bugün Gelinim Mutfakta 17 Mart Puanlama sonucunda günün birincisi olup çeyrek altını alıp, asıl mutfağın sahibi kendisi olduğunu göstermenin planını yapıyor.

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

bu hafta yarışmaya katılan Hilal aldığı puanlarla beklentilerin altında bir performans sergiledi. Hilal bu hafta kesin olarak bilezikleri almayı kaçırdı. Ancak elenmemek için son ana kadar mücadele edecek. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba puanlaması sonucunda en yüksek puanı alan gelin olmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta Hilal ile kaynana Dilek’in gelmesi ile başlayan yarışma programında Seda Sayan’ın vereceği bugün 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile kaldığı yerden devam edecek. İlk iki günün sonucuna bakıldığında dudu ve Ayten çeyrek altının alan gelin olurken gün birinciliği bakımında Aysun ilk gün günün birincisi olsa da çeyrek altını Dudu aldı. Aysun bugün Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba puan durumu (Toplam puan) sonucunda mevcut konumu yükseltmek için hamle yapması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Puan Durumu açıklandığı an Aysun ve Nurten

Dudu geldiği ilk hafta bilezikleri kazanarak elinin lezzetini kanıtlamış olsa da Aysun halen Dudu’nun şansa kazandığını bugün Gelinim Mutfakta 17 Mart puanlaması sırasında Dudu’yu geçip onu eleme potasına atmayı planlıyor. Lakin dudu geldiği hafta aldığı bilezikleri ikinci haftada devam ettirmek için bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altının alan gelin olmak istiyor.

Haftanın ilk bölümünde Ayten-Nuray ile Dudu-Nuray arasında ki iş birliği olacağını dile getirdiler. Lakin son bölümde ikili arasında çıkan puanlama haksızlığı nedeniyle hafta başında başlattıkları birlikleri sonlandırdıklarını açıkladılar. Not: bugün 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da bugün günün birincisi olan gelin yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün yani 17 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda beş puanı hangi geline verdi? 17 Mart 2021 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 17 Mart Çarşamba günü Seda Sayan kaç puan verdi? 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu belli oldu mu? toplam puan durumu sonucuna göre kim önde? Soruların cevapları alt kısımda ki verilen tablo içinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Mart Puanları (17/03/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 4
Ayten: 4
Dudu: 5
Hilal: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 4
Ayten: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5
Hilal: 1

*************************
” 17 Mart 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Dilek’in verdiği Puanlar

Aysun: 4
Ayten: 2
Dudu: 5
Hilal: => Dilek’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 4
Dudu: 3
Hilal: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Dudu: 1
Hilal: 5

*************************

Gelinim mutfakta 17 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Aysun 4 4 4 5 3 20
Ayten 4 3 2 4 1 14 (-2)
Dudu 5 5 5 3 1 19 (-2)
Hilal 1 1 1 1 5 9 (-2) (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************

Aysun : 38 + 20 = 58
Ayten: 37 + 12 = 49
Dudu: 28 + 17 = 45
Hilal : 22 + 5 = 27

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 17 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
17 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  HİLAL

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Fragmanı İzle

17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli olduktan sonra final öncesi Perşembe günü neler olacağı ise şimdiden merak konu oldu. İşte Haftanın dördüncü bölümü olan Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

 1. Veee… Seda da itiraf etti en iyi en lezzetli tabaklara 1 veriliyor pişmemiş çiğ tabaklara 5 veriliyor biz bunu zaten biliyorduk.

 2. KATILIYORUM!..AYSUN TERBİYESİZ KAYIN VALİDESİ KENDİNİ BEĞENMİŞ!..MİDE BULANDIRIYORLAR!.

 3. Aysun ve Nurten Hanım için izliyoruz Dobra hanımefendi bir kayınvalidesi var çok seviyoruz ve destekliyoruz

   1. Çok pardon terbiyesiz olarak ne yapti
    Şayet oynamasını diyorsun bugün Aysun ve Nurten hanım ki dünde gayet güzel göbek attılar konuşmasını diyorsan gene ilk örnek Aysun nu verecem kaynanasi sonra Dudu nun kaynanasi maşallah lütfen biraz objektif olun sevmiyorsunuz diye bari hak yemeyin

 4. Hilalin kavinvalidesi coookkk gicik bir tip gelinine cok kotu davraniyor yazik HILALE

  1. Hilal gelinin kayın validesi Dilek kendine gelsin
   Gelinine söyledigi sözlere dikkat etsin Askerlerimizi agzına almasın terbiyesiz kadın ne demek ben Çavuşum o asker her dedigimi yapacak ne demek ona söyleyın 85 milyondan özür dilesin askerlerimiz askere ezilmeye gitmiyorlar Vatanımızı korumak için gidiyorlar Askerelerimiz varsa biz huzur içinde yatıyoruz Rabnim bütün askerlerimizi korusun inşallah lütfen bu hukala Dilekmidir nedir kayın valide onu orada görmek istemiyoruz diskalifiyemi yaparsınız ne yaparsanız yapın ekrandan gitsin umarım herkesde benim fikrimdedir

 5. Neriman tam bir seytan seytan nurteni de gecti masallah ☺ bilerek sacma sacma puanlar veriyor kasıtlı yapıyor
  Burnu havada kendini begenmiş iyice rezil ediyor kendini koca kadın ya yarın da marlin morlo etmiş kendini 😆😆😆 cok yazık yazık iyice kaybetti kendini

 6. Ne oldu sesiniz çıkmıyor Aysun ve kaynanasi göbek atarken
  Ayten oynarken demediginiz kalmad
  Hic inandırıcı ve gerçek.degilsin Seda hanım yok.piyazi Aysun yapmış yok bilmem ne
  DUDU NUN KAYNANA SININ DA GERÇEK.YUZU ORTAYA ÇIKIYOR YAVAS YAVAŞ NEKADAR KIZSANIZDA ORDAKI TEK ICI DISI BIR OLAN NERIMAN KAYNANA

 7. Ayteni koruma programı… Mutfak malzemelerini kutulayıp sakladı diskalifiye edilmedi, unu tuzladı şef yeni un verdi aynı hamura devam etti puanı kırılmadı, SABOTAJ KRALİÇESİ AYTEN… !!!! Şef , Hilal yanlış kesim yaptı 2 puan kırın diyebiliyor da Ayten in yeni un kullanmamasına neden 2 puan kırdırmıyor. Görüntüde saçı gözükmüş bir kere herkesin kıyafetlerinden parça giymiş olması onu gizleyememiş. O kıyafetleri de kaynana getiriyor ona.. Yazık altın almak için 70 küsür yaşında kadın şekilden şekile giriyor gelininin elinin lezzeti olmadığını kendisi de biliyor… Yarışanlar yemeklerine güvenip yarışsın DİSKALİFİYE GEREKTİREN SABOTAJ karda bulunmasın.!

 8. Hep söylüyorum proğram reyting uğruna her yarışmacıya ve kayınvalidesine herşeyi yaptırıyor.Artık alışmak lazım.Bana göre kendisinden haz duymamama rağmen bugün Aysun’un hakkıydı.Dudu bugün dünün etkisindeydi.Salata üstüne tuz biber ekti.Ayten her zamanki gibi el marifetiyle değil oyunuyla idare ediyor.Neriman hanım zaten eskisi gibi devam ediyor.Ancak Kömbenin kesiliş şekline nedense dikkat edemedi tadına verdi.Hergün şaşırtıyor Nermin hanım.Yarında Marly Monroe oluyor.Hilal kızım sana üzüldük çok,dehşet bir kayınvaliden var,elin ağır,stresten Kömbeyi usulüne göre kesemedin.Sanırım elendin.Bileziklere Aysun yakın.Yarinki fragmandan Dudu ile Ayten yarın bayağı kapışacak.Ortaklık bitti gibi,hırs nelere kadir oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu