Avlu

17 Mayıs Avlu Çalan Şarkı Ne? Avlu 8. Bölümde Çalan Tüm Şarkılar

Avlu 8. bölümü ile 17 Mayıs Perşembe günü Star Tv ekranlarına geldi. 17 Mayıs Avlu çalan şarkıları sözlerinin bir kısmını da vererek dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz. Şimdi Avlu 8. bölümde çalan şarkıları vermeye başlayalım.

17 Mayıs Avlu Çalan Şarkı

Ecem, Alp’ten kaçarken kapı girişinde polisler tarafından gözaltına alındıktan alınıp savcı karşısına getirilir. Savcı işini düzgün yapan ve çok dikkatli bir olduğunu Ecem’in verdiği ifade ile olay yerinde alınan resimleri karıştırmış ve Ecem’in bariz yalan söylediğini ortaya çıkartmıştır. Ecem de savcının baskıcı yaklaşımı ile ifadede babasına silahı annem değil ben sıktım deyince savcının bile beklemediği bir cevabı verir.

Bunun üzerine savcı hemen tutuklama talebi mahkemeye sevk edilip tutuklanır. Cezaevi aracı ile Ecem nakil sırasında arka planda 17 Mayıs Avlu dizisinde ilk şarkı çalmaya başladı. Şimdi bu şarkının önce bir kısım sözlerini vereceğiz. Daha sonra video ekleyeceğiz. 

Avlu 8. Bölüm Çalan Şarkı # Bu Yüzden Sensiz Sözleri

“Güvendiğin dağlara kar
Ağzıma çalınan ballara kan yağıyor
Ben yarınları bu günden tanırım
O yüzden umutlarım tek tek azalıyor
*************************************

avlu dizi resmi 2
bu yüzden sessiz Bu yüzden yalnız
Hayatın gücü 12’nin hep üstü
O nedenle küstü saçlarımın masalı gibi
Siyahtan beyaza döndü
Çekilirken umutlarımın önüne sürügü
İçin sürgün çünkü herkes özgür bana tel ördü”
**********************************************

https://www.youtube.com/watch?v=xXrUOYzAtD0

 

Avlu dizisinin 8. bölümünde şarkı çaldıkça bu  sayfaya eklenecektir. Avlu dizisini diğer dizilerden ayıran en önemli farkı nedir diye bir soru sarmam ne dersiniz. al kısımda bulunan yorum kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu