Gelinim Mutfakta

17 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Yarışmadan Bugün Kim Elendi?

17 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Son bölüm de verilen puanlar sonrasında Gülcan rahat bir puanlama günü geçireceğini düşünüyorum. En yakın rakibi olan Ezgi’ye 8 puan fark atmış durumda. Aradaki farkın 17 Mayıs Puanları sonrasında çok zor kapanacağı için Gülcan artık bilezikleri kazanmaya bir adım daha yakın iken Haftalık toplam puan durumu açısında Ceren ise bugün elem potasında yarışacak. Not: Gelinim Mutfakta 17 Mayıs bilezikleri Kazanan kim olduğunu yazınını en son kısmında açıkladım.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2022 Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Çarşamba puanlaması da dahil olmak üzere Güngör haftalık toplam puan durumu açısında en düşük puana sahip gelindi ve her ana eleme potasına düşme riski ile karşı karşıya kalmıştı. Lakin Perşembe puanlaması ile bu riski ortadan kaldıran Güngör bu hafta bilezikleri almaya ise oldukça uzak iken Ceren ise geçtiğimiz hafta Güngör’ü elemeyi başarmıştı. Ancak bu hafta aynı başarıyı gösteremeyecek gibi duruyor. Eğer bu gün Güngör’den 7 puan fazla puan alamaz ise bu hafta elenen yarışmacı Ceren olacak. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

=> 17 Mayıs 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

17 Mayıs Cuma Bilezikleri Alan Gelinin ödülü

Bu gün yarışmanın 305. bölümü ile kanal D ekranlarına gelecek ve 305. bilezikler bu hafta sahibini bulacak. Şu an için bileziklere en yakın isim Gülcan olurken, eleme potasına ise Ceren düştü. Bakalım kaynanaların 17 Mayıs puanları sonrasında ortaya çıkacak olan haftalık toplam puanlar sonucuna göre kendisini kurtarmayı başarabilecek mi? Gülcan bilezikleri kazanacak mı? Hepsi ve daha fazlasını bu yazının devamında bulabilirsiniz.

==> 20 Mayıs 2019 Pazartesi ile 24 Mayıs Cuma haftasında birazdan final puanları verilecek. O anları görebilmek için [kirmizibuton]24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/kirmizibuton] iler ilgili konumuzu okuyabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

Gelinim Mutfakta Son bölüm de kaynanası ile arasında ciddi sıkıntı yaşayan Gülcan, resmen kendi tuttuğu dalı kesmeye çalışıyor. Kaynanası Besime hanım Gülcan’ın tabağını bulanmadı. Daha öncede buna benzer bir durum olmuştu ve yine Besime hanım Gülcan’ın tabağını uzun sürte bulamamıştı.  

Hafta başında gelinler Güngör’e kolay rakip ve bu masa artık rezervli, elenen yarışması gibi söylemlerle resmen sinir etmeye çalıştı. İlk iki gün Güngör bu duruma cevap vermekten kendi yemeklerine odaklanamadı. Ancak Çarşamba gününden itibaren bir uyanış başladı ve Perşembe günü eleme potasına düşmeden son anda kurtuldu. Bakalım 17 Mayıs Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabını bugün eleme potasına düşen Ceren mi olacak? İzleyip göreceğiz. 17 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı Ceren Resmi

Hafta finalinde gelinim mutfakta puanlama kısmı hafta içindeki puanlamaya göre farklı yapılıyor. Burada bizlere gelen bir soruyu da cevaplamak istiyorum. İlk üç kaynana puanlarını verdikten sonra hafta başından itibaren yaşanan olaylara genel bir bakış yapılıyor ve yaklaşık 30 dakika sonra kaynanalardan puanlama yapmayan son puanlarını verip kazanan ve elenen gelin açıklanıyor. Burada sona kalan kaynanaya gelini bilgi verebilir düşüncesi var. Puanlama yapmayan kaynana stüdyo içerisinden dışarı çıkartılmıyor ve gelini ile konuşması her an kameralara kayıt ediliyor. O sebeple bilgi vermesi de mümkün olmuyor.

Son Kaynana puanlamasını yaptıktan sonra ilk olarak günün birincisi kim olduğunu ve daha sonra haftanın en düşük puanlarını alan ilk iki gelinin ismi açıklanıp aralarından en düşük puanı alan gelini adı açıklanıyor. Yani bu hafta kim elendi sorusunun cevabı veriliyor. Daha sonra ise haftanın en yüksek puanını alan gelini adı açıklanmıyor ve bilezikleri bu hafta kim kazandı  sorusunun da cevabı verilmiş oluyor. Tabi bizler bu aşamaya kalmadan elenen ve kazanan yarışmacı kimler olduğunu açıklayacağız. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü bir çok kesim tarafından favori olarak Güngör gösterildi. Bende mantıklı olduğunu düşünmüştüm. Lakin, Güngör kendisinden beklenilen performansı maalesef bu haftada gösteremedi. Hatta eleme potasına düşmekten de son anda kurtuldu. Peki gerçekten de bugün kim elendi sorusunun cevabını olmaktan Güngör kurtuldu mu? Oran vermek gerekirse %80 oranın da kurtulduğunu görüyoruz. Not: bugün bilezikleri kim aldı sorusunu cevabını yazının sonunda verdik.

Gülcan ilk gediğinde öylesine attığı bir iddiayı Gülcan hırsı ile gerçekleştirmek niyetinde. Ezgi Gülcan’ın hedefi olan 60. bileziğini geçtiğimiz hafta takması nedeni ile oldukça hırslandı ve hafta başından itibaren iyi puanlar aldı ve bileziklerinin sayısını bugün itibari ile 38 yapmak isteyen Gülcan bakalım hedefine ulaşabilecek mi? Şu na en yakın rakibi ile arasındaki puan farkı 8 olmasına rağmen Gülcan, 17 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi de olup, çifte mutluluk yaşamak istiyor. 17 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunda üçüncü bitiren Güngör

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu bakımından gelinlerin aldığı puan durumu ve sıralamalarına baktığımız da Gülcan 56 puanla ilk sırada yer alırken, Ezgi 48 puanla ikinci sırada kaldı. Güngör 45 puanla eleme potasından yırtmış bir halde üçüncü sırada yer alırken Ceren 48 puanla son sırada ve leme potasında yarışacağını görüyoruz. Gelinim Mutfakta 17 Mayıs günün Birincisi Olan Gelin Ezgi ve Arkadaşları

Kaynanası ile sıkıntı yaşayan ve dün puanlardan sonra bu sıkıntı daha da şiddetlenen Gülcan ile Besime arasındaki bu gerilim illaki bu gün verilecek olan puanlama kısmına da yansıyacak. Ezgi ile arasındaki 8 puan olmamış olsaydı Ezgi, kesinlikle aradaki farkı kapatabileceğini düşünebilirdik. Lakin arada kolay kolay kapanmayacak bir puan olması nedeni ile 17 Mayıs Cuma Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabını aslında belli gibi duruyor. Not: gelinim mutfakta 17 Mayıs Cuma puanları bu yazının devamında tablo içerisinde verdim.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Bilezikleri Kim Kazandı?

13 Mayıs 2019 Pazartesi günü oldukça hızlı başlayan bu hafta 17 Mayıs 2019 Cuma günü kaynanaların bugün vereceği  son puanlama ile son bulacak. Reyhan hanım bu hafta ilginç tarifi ile yüzünde alerji çıkartırken Gülcan hiç olmadığı kadar kaynanası ile arasında sorun yaşamaya başladı. Sanki evde yalnız iken tartışıyor gibi milyonların önünde kaynanasını rezil etmek niyetinde olduğunu gördük.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Tüm bunlara rağmen Besime hanım saygısını bozmadan gelini Gülcan bilezikleri alması için çabalamaya devam etti. Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından beklentilerimize göre Gülcan bilezikleri alacak olursa 38. bilezikleri hanesine yazdıracak. Not: 17 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabını yazınını sonunda verdik.

17 Mayıs Cuma Gelinim mutfakta puan durumu (toplam haftalık puanları) açıklanmadan bizlere bu hafta kazana gelinlerin isimlerini ne zaman açıklayacağımız soranlar oluyor. arkadaşlar ilk kayın valide puanlarını verdikten hemen sonra bu gün kazanan ve kaybeden gelinlerin isimleri tarafımızca açıklanacak. Not: haftanın birincisi kim olduğu yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 17 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Veren Sevim Hanım

17 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu açısından elenen ve kazana gelinden önce 17 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklayabilmek için gelinlerin tatlı yapıp sunum kısmına getirmesi gerekiyor. Hadi biz de bu gün gelinlerin yaptığı günün tatlısının ismini ve malzemelerini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Güllaç Tatlısı Malzemeleri

 • 5 Adet baklava yufkası
 • 1 avuç ceviz
 • 1 avuç fındık
 • 2 yemek kaşığı tarçın
 • 1 avuç kuru üzüm
 • 1 su bardağı pudra şekeri
 • 3 yemek kaşığı toz şeker
 • 4 yemek kaşığı tereyağı

17 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Tatlısı Malzeme Listesi 1

Muhallebisi için

 • 2 su bardağı süt
 • 1 yemek kaşığı un
 • 1 yemek kaşığı nişasta
 • 4 yemek kaşığı şeker
 • 1 yumurta sarısı
 • 1 paket vanilya
 • 1 yemek kaşığı tereyağı

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Cuma Günün Tatlısı Malzeme Listesi 2

Vişne sosu için

 • 130 gr dondurulmuş vişne
 • 1 yemek kaşığı nişasta
 • 3 yemek kaşığı su

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Muhallebili Çıtır Baklava Malzeme Listesi 3

Fatih Üre bu atalı normal de 25-30 dakika içerisinde yapılabilecek bir tatlı olduğunu söylese de yarışmacılar malzemenin çokluğu nedeni ile 60 dakika süre istedi. Lakin, yönetmen 48 dakika içerisinde yapılmasını talep etti ve gelinlerin son puanlama öncesinde son 48 dakikası da başlamış oldu. Tabi bir taraftan yemeklerini yapan gelinler diğer taraftan da birbirlerini eleştirmekten kendilerini alamadılar. 

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Puanları (17/05/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Puanları verilemden önceki stüdyo ve Gelinlerin görüntüsü*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 4
Ceren : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************


” 17 Mayıs 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Güngör : 2
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Güngör : 3
Ceren : 3

*************************

Gelinlerin 17 Mayıs 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 1 1 5 10
Gülcan 5 4 2 1 12
Güngör 4 5 2 3 14
Ceren 1 2 5 3 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu 17 Mayıs Cuma

*************************

Ezgi      : 48 + 10 = 58
Gülcan : 56 + 12 = 68
Güngör : 45 + 14 = 59
Ceren   : 38 + 11 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

17 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

17 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ CEREN

17 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜNGÖR
Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜNGÖR
17 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒EZGİ
*************************

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu