Zuhal Topal'la Sofrada

17 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Aldı?

17 Mayıs Cuma Bu Hafta Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Hafta başında iyi bir puanlama olması beklentisi ile yeni haftaya yeni ümitlerle başlamıştık. Ancak kaynanaların anlamsız düşük puanları ile adeta yıkıldım diyebilirim. İlk gün iyi bir menü çıkaran geline kaynanalar, 3 puanı layık görmeleri bu haftanın adeta filini ateşledi. Bu hafta haftanın birincisi oldukça düşük puanlarla 10.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak.

=> Yemekteyiz 17 Mayıs 2022 Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kaynanaların hafta başından itibaren düşük puanları, sanki bir görev üstlenmiş gibi düşük puanlar vermeleri nedeni bu hafta kazanan gelini belirleme işi, gene sunucumuz Zuhal Topal’ın puanları ile doğrudan bağlantılı hale geldi. Aslında sunucuların puanlamaya %100 etki etmesi iyi bir şey değil ama kaynanaların verdiği düşük puanlar, maalesef hak eden gelini belirleme noktasında yetersiz kalıyor.

Henüz son gelin olan Çiğdem yarışmadı ve 17 Mayıs Cuma Puanları Çiğdem’e verilmedi. Bakalım bugün Çiğdem’e Zuhal topla kaç puan verecek? Sunucumuzun verdiği puanlarla Çiğdem, büyük ödülü kazanabilecek mi? İzleyip göreceğiz. 

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

17 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunu cevaplayabilmek için öncelikle sona kalan ve  bu gün yarışacak olan Nezahat hanımın gelini Çiğdem yarışmadı. Ancak aldığımız bilgi doğrultusunda Çiğdem’in tam olarak puanları açıklanmadan birinci olan ve 10.000 TL’yi kazanan gelini kim olduğunu sizlere bu yazının en son kısmında açıklayacağız. Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli

Bu hafta yarışma programında oldukça şaşırtan olaylar silsilesi oldu. Genel de düşük puan veren kaynanalar yaptıklarından kendi günlerinde pişman olurlardı. Ancak bu hafta ilk gün yarışan geline düşük verip hemen bir gün sonra yarışan gelin masasını yetiştirmesine rağmen lezzet konusunda eksiklikleri olduğunu için verilebilecek en düşük puan 3 olması nedeni ile tüm kaynanalar dün yarışan gelinin hakkını yedik ve bizler haksızlık yaptık dediler.Zuhal Topal'la Sofrada 17 Mayıs Büyük Ödülü Kazanan Gelinlerin resmi

Kaynanaların Salı günü öz eleştiri yapması nedeni ile ben Çarşamba gününden itibaren adaletli puanların geleceğin beklerken, daha gaddar kaynana puanlaması ile karşı karşıya kalınca adeta şok oldum. Çarşamba günü kaynanaların adaletsiz puanlarını gören sunucumuz Zuhal Topal bile dayanamadı ve kaynanaları eleştirdi. Bu hafta nasıl başladıysa öyle bitecek gibi duruyor. O sebeple 17 Mayıs Toplam Puanlar kısmına kaynanaların bugün Çiğdem’e vereceği puanlar sonucu değiştirmeyecek. 

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs Cuma Kim Kazandı?

17 Mayıs 2019 Cuma günü yarışacak olan Nezahat hanım, hafta başından itibaren diğer kaynanalar gibi düşük puanlar verdiği gibi ayrıca sert eleştiriler yapması nedeni ile kendi gelini Çiğdem’in bu hafta diğer gelinlerinden daha fazla puan alması bence imkansızın gibi gözükse de bugün bizlere bir sürpriz yapabilir.

Kaynanalar kendi gelinlerini korumak ve iyi puanlar almasını sağlamak adına stratejik puanlaması, işin tadını kaçırmaya başladı. Bu durumun farkına varan sunucumuz da yeni sezon da yeni kurallar ile bu durumun önüne geçmeye çalışacağız deyip, bizleri bir nebze olsun ferahlattı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs Cuma Puanları bu yazının en son kısmında verdik. 17 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı Resmi (gelin resmi)

Haftalık toplam puan durumu vermeden önce, sitemize yorum yapan ve kaynanaların haksızlığına karşı oldukça sinirlenen ve haksızlıkla anılmaya başlanan bu yarışma programında, bir an evvel adil bir puanlama beklediklerini söylediler. Ben de buradan onların sesi olarak duyurmak istiyorum. Not: 17 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

“17 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puanları anlık alarak değişiyor. Güncel puanları görebilmeniz için her kaynana sonrasında sayfayı bir kez güncellemeniz gerekmektedir.” 

Bildiğiniz üzere hafta finalinde sunucumuzun puanlarını final bölümünde en son da açıklıyor. Ama biz bu ana kalmadan birazdan kazanacak olan gelin yada gelinlerin isimlerini buradan açıklayacağız. Hafta içi her gün saat 16:00 da yeni bölümü ile karşımıza çıkan Fox TV’nin yemek yarışma programın de 13 Mayıs Pazartesi günü başlayan hafta 17 Mayıs 2019 Cuma günü kaynanaların yaklaşık 2 saat sonra vereceği puanlar sonucunda haftayı noktalayacağız.17 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Büyük Ödülü Alan Gelin Çiğdem'in Resmi

Final bölümün de 17 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? sorusu cevap bulacak ve kazanan gelin 10.00 TL değerindeki büyük ödül de sahibini bulacak.


  • 13 Mayıs Pazartesi Songül’ün Puanı = 19
  • 14 Mayıs Salı Hazel’in Puanı = 17
  • 14 Mayıs Çarşamba Cennet’in Puanı = 22
  • 16 Mayıs Perşembe Ayşe’nin Puanı = 22
  • 17 Mayıs Cuma Çiğdem’in Puanı = 23 => Çiğdem kazandı

Kaynanaların verdiği ve sunucumuzun da sinir olduğu puanlara göre Cuma günü Yarışan Çiğdem Öztürk Oldu. 10.000 TL’yi Nezahat hanımın gelini Çiğdem Tamam Öztürk oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu