Zuhal Topal'la Sofrada

17 Mayıs 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Çiğdem’e Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

17 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Çiğdem Tamam Öztürk yarışacak. Aslen Rizeli olan ama Samsun gelini ve Ankara da doğup büyüyen Çiğdem bu gün oldukça enerjik bir şekilde bizleri karşıladı. 13 yıllık evli olan gelinimiz bugün bu tecrübesini konuşturmak ve 17 Mayıs Cuma Puanları sırasında kaynanaları etkileyip, iyi puanlar alacağını düşünüyor. Bakalım kaynanaları etkileyeceğine sonuna kadar inanan Çiğdem’e bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu da bir hayli önem kazandı. 

=> 17 Mayıs 2022 Salı Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

==> Bu haftanın en önemli sorusu 17 Mayıs [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla 10.000 TL’yi aldığını görebilmek için tıklayınız

Haftanın son yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nezahat hanımın gelini Çiğdem bugün ağzı ile kuş tutmuş olsa dahi iyi puanlar alamayacağını şimdiden rahatlıkla söyleyebilirim. Bunu nereden mi biliyorum. Çünkü; Nezahat hanım ilk günden itibaren yarışan gelinlere hem düşük puanlar verdi hem de sert sözlerle eleştirdi. Bu sebeplerden dolayı Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs Cuma puanları bizleri hiç de şaşırtmayacak. 17 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Çiğdem'in Ailesi

17 Mayıs Cuma Puanlama kısmında kaynanaların artık insafa gelmesini beklemek oldukça masumane bir düşünce olarak sanırım ebediyen kalacak gibi duruyor. Ne demiş atalarımız “Kimse yoğurdum Ekşi demez” sözünü bir nevi doğrular nitelikte. Kaynanalar, kendi gelinleri berbat yemek de yapsa onu savunmak ve en iyisi olduğunu düşünmek istiyor. Ancak durum hiç de öyle değil.

Saplantılı düşüncesi ile mi yoksa başka bir sebepten midir bilinmez, kaynanalar kesinlikle başkasına puan verirken kılık kırk yaracasına düşünüp verirken, kendi gelinine kürekle puan verilmesini talep ediyor. Bu düzen böyle devam ettikçe, bizler kaynanalardan kesinlikle adil puanlama göremeyeceğiz. Not: 17 Mayıs Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs Cuma (2019)

17 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız adı Çiğdem Tamam Öztürk; aslen Rizeli olan ama Ankara da doğup büyüyen Çiğdem bir evin bir kızı olması nedeni ile babasının vasiyeti ile bekarlık soyadını da kullanmasını istemiş. Kocasının da onayı ile hem bekarlık soyadını hem de eşinin soyadını taşıyan Çiğdem 39 yaşında ve 2 çocuk annesidir. Çocuklardan biri 11 diğeri de 5,5 yaşında olduğunu açıkladı. 17 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Çiğdem ile Kaynanası Nezahat

17 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Çiğdem’in kaynanası Nezahat Öztürk; aslen gelini gibi Rizeli olduğunu aynı gelini gibi Ankara da ikamet ettiğini açıklayan Nezahat hanım gelini ile birlikte düğünlere gitmeyi çok sevdiğini açıkladı. 17 Mayıs Cuma günü Fox TV ekrana gelen yemek programında yarışan Çiğdem’in menüsüne geçelim.

17 Mayıs 2019 Cuma Çiğdem Tamam Öztürk’in Menüsü 


 • Çeşm-i Nigar Çorbası
 • Kırmızı Biber Dolması
 • Muffin Pizza
 • Konak Kebabı
 • Arpa Şehriye Pilavı
 • Mevsim Salata Ay Dilimli Baklava

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Mayıs Final günü yarışan Çiğdem'in Menüsü

 


Bediha Küçük en büyük gelini ile katılmadığını, sebep olarak da yarışmaya Çiğdem’in baş vurduğunu açıklayan Nezahat hanımın gelini, Çiğdem’in bu gün kaynanalara sunacağı yemeğin isimleri açıklandığında, hepsi final gününe yakışmayan bir menü ve oldukça kolay bir menü çıkarttığını söylediler. Lakin, ben kaynanalar gibi düşünmüyorum. Yarışmacımız Çiğdem Öztürk, el açması baklava yapacak ve oldukça fazla zaman kaybedeceği için yemekleri zamanında yapması zor gibi durduğunu ama hızlı olursa başarabileceğini düşünüyorum. Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 17 Mayıs Yarışmacısı Çiğdem Öztürk İle Kaynanası Nezahat

Hafta başından beri düşük puanlar verdiği gibi sert sözlerle eleştiren Nezahat hanım, bugün maalesef ektiğini biçecek ve kaynanalardan hem sert eleştiri alıp, hem de düşük puanlar alacağını düşünüyoruz. Ancak işi dengeleyecek olan 17 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları Çiğdem’e bir nefes aldıracak. Sözlerimi daha fazla uzatmadan hemen alt kısımda Fox TV yemek programında 17 Mayıs Puanlaması sizleri bekliyor. 

17 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Çiğdem’nin Puanları)

Sultan  3
Şadiye  5
Mine  4
Bediha  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   23

Zuhal Topalla Sofrada 17 Mayıs 2019 Fragmanı

Aslen Rizeli olan ve Ankara da büyüyen ama Samsun gelini olan Çiğdem Tamam Öztürk’ün yarıştı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

*********************

17 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

13 Mayıs Pazartesi ile 17 Mayıs Cuma günü arasında yarışan gelinlerin aldığı puanları tek bir sayfada görebilmek için bu kısmı özellikle her konu sununda ekliyorum. O gün yarışan gelin kendisinden önceki geline göre düşük puan aldığında, %100 oranında kazanamadığı hemen belli olurken, bir önceki gelinden yüksek puan alması halinde ise büyük ödülü kazanıp kazanamayacağını, kendisinden sonra gelinin alacağı puanlara bağlı olarak değişiyor. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar da gelinlerin aldığı toplam puanlar hemen  altık kısımda verilmiştir.


 • 13 Mayıs Pazartesi Songül’ün Puanı = 19
 • 14 Mayıs Salı Hazel’in Puanı = 17
 • 15 Mayıs Çarşamba Cennet’in Puanı = 22
 • 16 Mayıs Perşembe Ayşe’nin Puanı = 22
 • 17 Mayıs Cuma Çiğdem’in Puanı = 23

Henüz Çiğdem’in puanları kaynanalar tarafından ve sunucumuz tarafından verilmedi. Kısa sürede Çiğdem’in puanlarını ekleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu