Gelinim Mutfakta

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı günün birincisi ve Salı puanları sonucu açıklandı! 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Sunucu Nursel Ergin Salı kaç puan verdi? Nursel 5 puanı kime verdi? 17/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 17 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla kaç puan aldı? 17 Mayıs Salı puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Aslıhan kaç puan aldı? Salı çeyreği kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (18/05/2022) 17 Mayıs Salı günü Damla 22 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Damla bu hafta ilk çeyrek altınını kazanırken, Edanur da 1 puanla bu hafta %100 eleme potasına düşmeyi, şimdiden garantiledi.

=> 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler tecrübeli yarışmacı Aslıhan’ın alacağı puanlara çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan güçlü bir yarışmacının yerine yarışmaya dahil olduğu için ondan dan aynı oranda başarı bekleniyor. Dolaysı ile Aslıhan beklentileri karşılayabilmek adına, bu hafta bilezikleri kazanmaktan başka çaresi yok.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 17 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 17 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Yarışmadan Bu Hafta Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde Miyase yarışmadan elenirken, Damla beş bileziği kazanan isim oldu. Damla bir anda hem güçlü bir yarışmacıyı elemeyi başarırken hem de beş bileziği kazanarak, çifte başarı elde etti.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Günün Birincisi ve Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, tecrübeli isim Aslıhan yine düşük puanlar alması halinde, bu hafta beş bileziği kazanan ismi, Senanur ile Damla arasında ki rekabetin sonucu belirleyecek.

=> 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan bilezik yarışandan kopmamak ve bu hafta gerek bilezikleri alıp, gerekse eleme potasında uzaklaşmak için bugün ne yapıp edip, rakiplerini geride bırakması gerekiyor. Aksi halde bilezik yarışından koparak, eleme mücadelesi için savaş vermeye başlayacak.

=> 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Pazartesi puanlamasına gelinin bulan kaynana olmadı. Bundan dolayı Senanur kıl payı çeyrek altını kazandı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda çeyrek altını kazanmak isteyen gelinler, kaynanalarında beş almak için harekete geçtiler.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Bu sezonun ilk yarışmacılarından olan Aslıhan ve Nuray ikisi, yarışmada 5 ay kalmayı başarmıştı. Kaynana Nuray’ın yaptığı davranışlar sık sık gündem olmuştu. Kaynana Nuray elendikten sonra neler yaptığını şöyle anlattı. İşte kaynana Nuray’ın o açıklamaları; 

“Ben Aslıhan’ın adını kullanarak yemek sayfası açtım!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray, Aslıhan’ın adını kullanarak yemek sayfası açtığını itiraf ederken, Aslıhan adının kullanılmasına çok sert çıktı. Kaynana Nuray ise o sayfadan para bile kazandığını dile getirdi.

Haftanın ilk bölümünden gelinin bulamayan kaynana Nuray, Aslıhan’ı 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak ve bugün çeyrek altını almak için onu bulmaktan başka çaresi olmadığını çok iyi biliyor. Bunun için kaynanalar odasında gelinin pür dikkat izlemesi, dikkatlerden kaçmadı.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Miyase’nin yerine gelen Aslıhan’a karşı tepkiler giderek büyümekte. Miyase yapım tarafında desteklendiğini iler süren izleyiciler, Aslıhan’ın da aynı şekilde destekleneceğini düşünmekteler.

Damla hafta başında rakip kaynanalardan iyi puanlar alsa da kendi kaynanasından iyi puanlar alamadı. Kaynanasına 5-1-1-1 yapmasını söylediği için o şekilde puan veren Nuray, gelini Damla’yı bulamadı. Kaynana Nuray’ın bugün Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Puanlama sırasında, nasıl puanlar vereceği merak konusu oldu.

Hafta başında en son puanı kaynana Nuray verdi. Damla günün kritiklerinden kaynanasının cesaret edememesinden ve 5-1-1- yapmasından dert yakındı. Bunun üzerine kaynana Nuray ilk puanlamada 5-1-1-1 yapsa da gelinin bulamadı. Bunun üzerine Nuray kaynana şöyle söyledi. İşte Nuray’ın o sözleri; 

“5-1-1-1 yapmamı istersen olacağı buydu. Biliyordum bulamayacağımı!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray, Damla’nın istediğini yaptığını, büyük bir risk aldığını, lakin düşük puan Damla’ya gittiğini dile getirdi.

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Senanur 20 puanla günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan isim oldu. buna karşın yeni gelen Aslıhan 8 puan alırken, Edanur kural hatasından dolayı 7 puanla günün sonuncusu oldu.

Edanur Miyase elendikten sonra yarışmada kalmayı, bilezikleri almayı isterken, ilk bölümde günün sonuncusu oldu. Edanur için bugün Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı puanlaması, adeta tamam mı devam mı mücadelesi olacak. Zira bugün de düşük puanlar alması halinde Cuma günü eleme potasına düşeceğini kendisi de çok iyi biliyor. 

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puan Durumu

16 Mayıs 2022 tarihinde haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında Nursel Ergin’in vereceği, 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın puanlaması kaldığı yerden devam edecek. Dört kaynana ve bir sunucu Salı puanlarını verdikten sonra, Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı puan durumu sonucu %100 netleşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başına çeyrek altını kazanması beklenen Damla, son anda kendi kaynanasının verdiği 1 puanla çeyrek altını kaçırdı. Bugün aynı hatayı yapmak istemeyen Nuray, kendi gelinini bulmanın hesaplarını yapıyor.

Damla’nın yerine Senanur son anda kaynana Nuray’dan aldığı beş puan sayesinde, haftanın ilk çeyrek altınının Senanur kazandı. Senanur aynı şekilde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puan Durumu Sonucu Aslıhan ve kaynanası Nuray

Bu hafta yarışmaya katılan tecrübeli isim Aslıhan, bugün 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bilezikler için iddialı hale gelmenin planını yapıyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 17 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı Damla kaç puan aldı? 17 Mayıs 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? 17 Mayıs 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Puanları (17/05/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 3
Senanur: 3
Edanur: 1
Aslıhan: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 2
Edanur: 1
Aslıhan: 4

*************************
” 17 Mayıs 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: 5
Edanur: => Gülten’in Gelini 1
Aslıhan: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: 3
Edanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: => Songül’ün gelini 3
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 17 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Damla 3 5 4 5 5 22
Senanur 3 2 5 3 3 16
Edanur 1 1 1 1 1 5 (-4)
Aslıhan 5 4 1 4 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Mayıs Haftası) – Salı

*************************

Damla : 18 + 22 = 40
Senanur : 20 + 16 = 36
Edanur : 7 + 1 = 8
Aslıhan : 8 + 15 = 23
*************************

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
17 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  EDANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olan ve çeyrek altını kazan gelin %100 netlik kazanacak. Gözler haftanın ortasında çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. Damla her tarafından cehalet akıyor Safranbolu bir ilçedir vali nerede olur önce onu öğren miyase bile senden sevimli bet bir insansın seninle aynı ortamda bulunmak bile zulümdür

 2. Insallah mısase gıbı oda sutlanır sıra damlada artık gelin almaktan korkar olduk boyle gelinleri gordukce

 3. FILIZ HANIM YAZDIGIM YORUMU NEDEN YAYINLAMIYORSUNUZ LUTFEN YAYINLAYIN BEKLIYORUM.

  1. hangi yorum? Ben tüm yorumları onayladım canım. Sen sayfayı yenile ya da gizli sekmeden bak.

 4. miyase defol Damla defol hiç birşeyden kimseden memnun olmuyorsunuz
  Aslıhan geldiği gibi geri gitsin
  Aslıhan neden yeniden geri geldi diye sorgulamiyorsunuz sormuyorsunuz önce Aslıhan gitsin
  ama görünüyor ki bu hafta Edanur gidecek

 5. Aslihan yeterince altın almıştı.Neden geri geldi.Miyase gidince programi izlemeye tekrar basladim.Miyasenin gitmesi cooook iyi oldu.O olduğu icin 4 aydir izlemiyordum.Aslıhan elenme potasinda idi.Aslıhan ilk haftadan elenmesin diye Onu elememek icin Edanuru harcanıyor.Edanura yazık oldu.

 6. Bu programdan gitmesi gereken tek bir kişi var oda Nursel çünkü hissi davranıyor Fatih Ürek çok güzel sunuyordu bence Nursel gitsin

 7. Filiz Hanim sizden rica ediyorum miyase ile ilgili UZUN yorum yazdim onu kaldirmanizi istiyorum. bu yorumumuda yayinlamayin lutfen sadece yorumu kaldirirsaniz memnun olurum.

 8. ALLAH KORUSUN!..NE MİYASE VE KAYINVALİDESİ NE DE EZGİ VE KAYINVALİDESİ GELSİN!..BUNLAR DIŞINDA KİM GELİRSE GELİRSE GELSİN!..

 9. DAMLA YİNE HAVALARA GİRDİ!..UKALA!..ZANNEDERSİN 100 BİLEZİK KAZANDI!..MİYASE’DEN SONRA UKALALIK YAPARAK EN LEZZETLİ YEMEK YAPAN BENİM DEYİP DURUYOR!..KENDİNİ BEĞENMİŞ!..KAYINVALİDESİ AYRI BİR UKALA!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu