Zuhal Topal'la Sofrada

17 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı?

17 Nisan Zuhal Topal bugün Neden Yok? Şeklinde sosyal medyada bir çok kullanıcı bu sorunun cevabını merak ettiğini görüyoruz. Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı? Gelin bu sorunun cevabını detaylıca açıklayalım.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta ani bir karar ile yemek yarışma programı saat 16:00 da yeni bölümü ile karşımıza gelmesini beklerinden, akşam 20:30 da yayınlanmaya başlaması kafaları karıştırmıştı.

Reyting analizlerine ile program ciddi bir kan kaybı yaşadığı için bu hafta o hatayı tekrar etmeyeceği bekleniyordu. Lakin yine final bölümü farklı bir saatte yayınlanacak.

Zuhal Topal 17 nisan Cuma Yeni Bölüm Var mı

Zuhal Topla’la Sofrada 17 Nisan Cuma günü yayınlanmadı. Tabi normal yayın saati olan 16:00 da eski bölümleri ekrana geldi. Bunu kanalın ayarladığını ve akşam reyting mücadelesinde zirveyi kapmak için yaptığını düşünsek de oldukça hatalı bir hamle olduğunu görüyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Nisan Cuma Yeni Bölümü Ne Zaman

Bugün 17 Nisan Cuma günü yayınlanmasını beklediğimiz yarışma programı, geçtiğimiz hafta olduğu gibi 17 Nisan Cuma günü saat 16:00 da ekrana gelmedi,. Bir çok kişi Zuhal topal neden yok? Neden yayınlanmadı diye araştırmaya girse de bir çok kişi gerçeği çok sonradan öğrendi.

17 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada yeni Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Nisan Cuma günü yayınlanması gereken Hafta finali bu akşam saat 20:30 da ekrana gelecek. Bir çok kişi bu uygulamaya tepki gösterdiğini, akşam saatlerinde programı izleyemediklerini dile getirdiler.

“Benim kocam akşam eve geliyor. Ben artık finali izleyemiyorum” Zuhal Topal’la Sofrada İzleyicisi

Sosyal medyada bu ve buna benzer bir çok tepki olduğunu ama bu tepkileri nedense Fox ve Dual medyanın görmek istemediğini görüyoruz. Gündüz kuşağında ki başarıyı akşam yakalamaya çalışmak ne denli hata olduğunu reyting sonuçları ile rahatlıkla görülebiliyor.

Zuhal Topalla Sofrada Final saati değişmeden önce 3 Nisan Cuma tarihindeki aldığı total reytingi paylaşıyorum

12. Sırada 4,72 12,45

Normal dizilerin bile bu değeri yakalayamadığı bir izlenme oranını yakalayan program da 10 Nisan Cuma günü yayın saati akşam 20:30 alındı. Bundan sonraki reytingi de aynen aktarıyorum.

16. Sıra 3,34 6,01

açıkça gözüküyor ki izlenme oranı yarı yarıya düşen yarışma programı, maalesef 17 Nisan Cuma günü saat 20:30 da yeni bölümü ile karşımızda olacak.

Zuhal Topal’la sofrada 17 Nisan Yeni Bölüm Fragmanı

17 Nisan Cuma günü normal saati olan 16:00 da ekran gelmeyen yemek yarışma programı saat 20:30 de yeni bölümü ile karşımızda olacak olan 385. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu