Gelinim Mutfakta

17 Ocak 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 17 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Dün 3 kaynana ilginç bir girişle dansöz gibi oynadı ve izleyenleri oldukça şaşırttı. İyi veya kötü olduğunu bir kenara bırakıp Nilgün hanımı kenarda bırakmaları ve onu dışlamaları gelinlerin dikkatini çekti ve bu gün Nilgün hamına özel bir dans gösterisi hazırladılar. 

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2022 Pazartesi Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Puanları bence final günü hatta finalden daha önemli olduğunu görüyorum. Çünkü tatlılarda genelde kaynanalar gelinlerin tabaklarını kolaylıkla buldukları için bu gün diğer gelinlere fark atabilen bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda kazandığını defalarca gördük. Şu na birbirlerine oldukça yakın puanları olan gelinlerden hangisi sıyrılacak dersiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. [mavibuton]14 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] kim kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

17 Ocak gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider kim olduğu bence önemli değil. Çünkü üç gelin birbirine çok ama çok yakın puanları var. Her an lider değişeceği için birincinin önemi yok. Önemli olan bu gün diğer gelinlere puansal olarak fark atabilmek.  Not: Gelinim Mutfakta 17 Ocak Puan durumu sayfanın en altında verildi. <<<[mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Ocak 2019 Puanlama[/mavibuton]>>> için lütfen tıklayınız

Gelinim mutfakta puan durumu 17 Ocak puanları (Perşembe) verilmeden son puan durumunu verip ne demek istediğimizi daha net anlatalım. Sina 40 puanla şimdilik zirvede yer alırken, Yağnur ile Ezgi 38 puanla zirvenin hemen 2 puan gerisinde ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşıyorlar. Son sırda ve bu hafta eleneceğini kesin yani %100 oranında beklediğimiz Simge 32 puanla son sırada yer alıyor. [kirmizibuton]24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması[/kirmizibuton]için kırmızı butona basıp, ilgili konumuza ulaşabilirsiniz. 

Bu gün yani 17 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak olan gelin eğer ki Sina olur ve diğer gelinlere fark atabilirse hem yarışmadaki ilk bileziklerini almada büyük avantaj sağlarken hem de Cuma günü rahat bir yarışma fırsatı yakalayacak. Sizce Sina bu hafta bilezikleri kazanmayı hak etti mi ne dersiniz? Bence elinin lezzetini konuşturmaya başladığını düşünüyorum. Bu arda ###[pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2019 Cuma puanları[/pembebuton]### görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak puanları açıklamadan hafta başından itibaren Ezgi ile Sina’nın hem Yağnur’a hem de Simge’ye alaya alırcasına takılmasına siz ne diyorsunuz? Ben Ezgi’nin daha önceki bizdeki ağırbaşlı bıraktığı imajını yerle bir ettiğini bu tarz hareketleri Başak yaptığını ve Ezgi’nin Başak’a benzemeye çalıştığını görüyorum. Her hareket herkes de güzel durmuyor. Başak bazen yapınca komik bulurken bazen de kızdığımız oldu. Şimdi Ezgi’nin çocukça davranışlarına oldukça şaşırdım. [mavibuton]18 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] ve Cuma puanlarını görmek için lütfen tıklayınız.

17 Ocak Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Bence bu gün hiç çeyrek altın almayan gelin alsın derdim ama bunu zamanında bir başka gelin için kullanış ve sonrasında ise pişman olmuştum. Sizler kim olduğunu çok iyi hatırladınız. O yüzden hak eden çeyrek altını alsın diyorum. Bu gün yani 17 Ocak 2019 Perşembe Günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Tahminleri alayım? Elbette bu sorunun cevabını bu yazının devamında açıkladık. Sadece sizleri de bu puanlama ortamına katmak istiyorum. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Günün Birincisi Mevcut Puan Durumu

17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına birazdan geçeceğim. Ancak her zaman olduğunu gibi öncesinde bu günün önemli konularına değineceğiz. Sonrasında günün yemeğini açıkladıktan sorna malzeme listesini verip Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz ve günün puanlarını an ve an aktaracağız. Not: Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de İki Songül ve Reyhan hanım Sina’nın kayın validesi olan Beşiktaşlı Songül hanımın eşliğinde dansöz havası verip oynaması konusunda bir kaç şey söylemek istiyorum. Kesinlikle Nilgün hanımı aralarına almamaları ve grup olup diğer kaynana olan Nilgün’ü dışlamaları çok yanlıştı. Ayrıca sosyal medyada yaşını başını almış kaynanalara bu tarz oynama yakışmadı diyenler olmuş. Dikkat: 17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

Ben o konuda yorumu sizlere bırakıyorum. Kimine göre çok kötü olan kimine göre ne var eğleniyorlar denilebiliyor. Neyse bunları bir kenara bırakalım ve Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaptıktan sorna gerçek oynamayı hak eden kim olacak bir görelim. Dünkü puanlamada kendi gelinini sadece Sina’nın kayın validesi olan Songül kaynana buldu. Hafta başından itibaren oldukça iyi bir performans gösteren Songül kendi gelini her seferinde bileziklere bir adım yaklaştırıyor. Bu arda 17 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmını daha görünür kılabilmek için büyük ve renkli puntolarla yazıyoruz.

17 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da farkını henüz ortaya koyamayan ve hafta başından beri çekimser ve suskun olan Simge büyük bir sıçrama yapmadığı takdirde bu hafta geldiği gibi gideceğe benziyor. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en düşük puana sahip Simge’nin bir an evvel kendisine gelip olayı tersine çevirmesi gerekiyor. Eğer bu gün de bir sıçrama yapamazsa %100 Cuma elenecektir. Çok güçlü bir yarışmacı gelmediği takdirde Ezgi, Sina ve Yağnur üçlüsünden birini elemek oldukça zor gibi gözüküyor.

Gelinim mutfakta 17 Ocak Perşembe toplam puan durumu açısından en hızlı sonucu bizler verebilmek için oldukça hızlı puanlar yazıp sayfayı güncellerken bazen puanlarda hatalar veya yanlış toplamalar yapabiliyoruz. Ancak aktif olarak yorumlara katılan okurlarımız sayesinde hatalarımızı erken fark ediyoruz. Bu yüzden yazı içinde okurlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Dikkat: Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyecek, günün en yüksek ve en düşük puanı alacak kişiyi belirleyecek, çeyrek altını ve yarın belkide bilezikleri alacak kişiyi belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Bu gün gelinlerimiz Zeytinyağlı Patlıcan Ruloları yapacaklar. Biz şimdi bu yemeğin malzeme listesini aktaracağız ve ardından bu günün en önemli olayı olan Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe puanlama kısmını vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Zeytinyağlı Patlıcan Ruloları Malzeme Listesi

 • İki adet orta boy patlıcan
 • Üç adet soğan
 • İki adet kesme şeker
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Üç diş sarımsak
 • 3 adet orta boy domates
 • İki çay kaşığı tuz
 • Kızartmak için sıvı yağ
 • Bir çay kaşığı karabiber

Üzeri İçin; 

 • Maydanoz (Yarışmada vermediler ama kesinlikle üzerine güzel gidecektir)

Fatih Ürek günün yemeği için 40 dakikalık süre verdi ve gelinlere bu sürede yemeklerini tamamladılar. Hemen akabinde ise bu günün en önemli olayı 17 Ocak Perşembe Puanlaması yapılması için sunuma geçtiler. Bakalım kim kaç puan almış.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Puanları (17/01/2018 Perşembe)

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4
Ezgi : 5
Sina   : 3
Simge : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : 4
Ezgi : 5
Sina     : 4
Simge=> Songül’ün Gelini 1

*************************
” 17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları 2019 anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 1
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Sina     : 2
Simge : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  1
Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Simge :  3

*************************

Gelinlerin 17 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Yağnur 4 4 1 1 10
Ezgi 5 5 2 4 16
Sina 3 4 2 5 14
Simge 1 1 5 3 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 18 Ocak Haftası) – Perşembe

Yağnur : 38 + 10 48
Ezgi     : 38 + 16 54
Sina     : 40 + 14 54
Simge  : 32 + 10 42

SİMGE ANLAŞILAN YARIN YOLCU… BİLEZİKLER İÇİN EZGİ SİNA VE YAĞNUR KIYASIYA YARIŞACAK

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

17 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒EZGİ
Gelinim Mutfakta 17 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
17 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒SİMGE

*************************

Gelinim Mutfakta 220. Bölüm 18 Ocak 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

198 Yorum

 1. Yanur seven arkadaşlara bir sorum olacak…

  En samimi olduğunuz kız arkadaşınızin sevgilisini elinden alıp koca yapanlara ne denir…

  Merak ettim sadece ??✌️

  1. inanmıyorum böyle bi şey mi var sevmişler evlenmişler ama 2 çocuğu var sevdiğimden demiyorum bunları ama şaşırdım

 2. Tünaydın sevgili yorumcu arkadaşlarım gününüz güzel keyfiniz tam neşeniz daim.Yorumlarınız ahlaklı bir şekilde olsun. Hoşgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkannn.

  Bu arada FİLİZ HANIM Eminim bunu okuyacaksınız şikayet ettiğim bir konu var ve eminim benim gibi şikayetçi olan arkadaşlarımda var. Sayfanın kalitesini düşüren ve ANONİM olarak yazıp hakaret ve küfürlü konuşan gereksiz insanlar var. Sizden istirham ediyorum bu duruma bir çare bulun.Şimdiden teşekkür ederim:)

 3. Aynen poyraza katılıyorum,Filiz hanım buna bir dur deyin artık..

  Ne güzel bir kurgu, Reyhanin planı ????

 4. Aynen poyraza katılıyorum,Filiz hanım buna bir dur deyin artık..

  Ne güzel bir kurgu, Reyhanin planı ????

 5. Gıdısı olan kadın gıdı eğitimi veriyor hay allahım kilolu diyetisyenler geldi aklıma :)

 6. Her kremi kullanmayın gençler önce az deneyin bakın alerji yapıyormu yani alerji testinizi yapın sonra kullanın yoksa eskisinden kötü hale gelir cildiniz

 7. ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ UMARIM ADİL BİR PUANLAMA OLUR…
  SİZCE KİM BİRİNCİ OLACAK YORUMLARI ALAYIM
  BU ARADA EKİP BAYAĞI EKSİLMİŞ

     1. Onu bilmem yarışma içinde yatırmış deyince itiraz ettim imkansız

 8. Bilir kişiden alınmış bir tespit yarismaya daha katilmadan önce belli ki yaptırılmış

 9. Haydi ezgi canim bugun birinci ol anonim yazan yorumcuya inat al guzel puvani ezgicim cok seviyoruk

 10. Ezgi gerçekten de beceriksizliğin hatsafada bu kadar torpilden sonra bile hala bilezik kaptirabilmek ancak sana yakışırdı

 11. Bu yagnurun gercekten zeka da noksanlik var kayın valide konuşup anlatıyor kadının anlattığını aynen tekrarlıyor ben yorum yaptım diyor ha bide yanlış anlıyor doğru verdiniz diyor kadın tekrar anlatıyor sonra çıktı yok ters köşe oluyor.Lafi ince yerinden ayarı çekip böle mal mal konuşması ekranda baydi gerçekten.Kendi fikri olmayıp milletin söylediği ile fikri olabilen biri.Bir git ekrandan veya yagnur mimikkerin tavrın hareketin ses tonunu herşeyin yapmacık ve tiksinç

 12. Cok sacma bir yarisma ..sacmaligi şu. Gecen hafta elenen yarismaci ne olursa olsun gitmesi gerekir ..sen kalk bu hafta birinci olma ihtimalin var..rumeysa kendi gitse bile haf5a sonuncusuda gitmesi gerekir..

 13. Ezgi ve Sina olmasa program çekilmez oyuncu yağnurun pozlarınımı izleyeceğiz saatlerce

 14. Giderek yarışmaya ne bakan nede yorum yapan kalacak ezgi ye altınların gitme sebebi geri dönüşüm ♻️ lü çünkü anlaşmalı altınlar programda kalıyor Ezgi yi aylığa bağlamışlar acın artık gözünüzü

 15. Benim gozlerim biraz sıkıntılı uzağı görme sıkıntım var gözlük takiyodum ama bi etkisi olmadı ameliyat olucam bakalım

 16. wow wow :’-( wow wow ;-) hep ;-)yagnurun gitmesini ;-)istermisim;-) D oldum yıss

 17. ben bugun biriyle çıktim ismi anıl hepinizin aski varmi yada yokmu ay çok salakça 10 yasindaki çocuk ta asik oluyor siz oluyormusunuz 19. 55

 18. pardon da 10 yasindaki çocuk kendine sahip cika biliyomu da ;-)askina:’-(da sahip çiksin;-) insanlari nahoş yorumlarala;-) rahatsız ede bilecek ;-)kadar asktrolojisin ;-) iffet liysen buraya girmezsin;-)

 19. sayın yorumcularımız sizden ricamız yarışmacıları eleştirirken hakaret sayılabilecek kelimeler kullanmamanız. Aksi halde yorumlarınız silinecektir! Saygılarımızla

  1. Filiz hanım merhaba
   Dün akşam size yazmıştım yorum sanırım sapma düştü
   Ben eskiden hint dizi sayfalarına yazıyordum sizi çok seviyorum ve saygı duyuyorum
   Yarışmayı izlediğim için buraya yazmaya başladım fakat bu sayfa hiç önceden benim yazdığım sayfaya benzemiyor burada şahsa hakaret küfür isim hirsizli yani başkasının ismini kullanarak onun adına yorum yazılıyor kim ne yazdığı belli değil saçma sapan ve en önemlisi yarışmaci Yağnurun şahsına yapılan hakaretler ve Yağnuru hayranlarına yapılan hakaretler çok çirkin
   Filiz hanım siz diğer sayfada dizi karakterlerine bile hakaret edilmesine izin vermediniz dizi karakterlerine bile diyorum çünkü şahsa hakaret küfür asla yapılamadı siz izin vermezdiniz bu sayfaya şaşırdım kaldım aynı d.b sitesi gibi olmuş
   Filiz hanım bence siz yorumları okumuyorsunuz o yüzden haberiniz yok bu kufurlerden yoksa müsade etmezsiniz diye ben o yüzden size dün akşam yazmıştım ama yorumum çıkmadı şimdi o yüzden tekrar yazayım dedim
   Lütfen bu sayfada da şahsa hakaret küfür yalan dolan iftira isim hırsızlığı olmasın size bu yakışır ve ben gerekeni yapacaginiza inanıyorum
   Saygilarimla

   1. canım benim gerçekten okumuyorum çünkü sadece konu yazıp ders çalışıyorum.

 20. MyCanim herkese seviyeli sohbeter dilemissinde seviyesiz yazan sensin biraz haddini bil bence Yagnura saçma sapan hakaret edip durma !!!
  Ne dir senin kuyruk acin?
  Yagnur sana ne yaptı bu kadarda burada şahsına hakaret ediyorsun?Sen kim oluyorsun?
  Yagnur senin ve senin gibilerin hakaret dolu mesajlarını savcılığa şikayet eder Insallahta surum surum surundurur size
  Ayrıca Yagnur sevenlerede hakaret ediyorsun haddini bil terbiyeni takin sana o kadarını söylüyorum ve aynı şeyi tüm Yağnuru kıskanır hakaret edenlere söylüyorum
  Haddinizi asmayın!
  Elbette eleştiri yapabilirsiniz ama seviyeli ve düzgün eleştiri yapın !!!

  1. Kuyruk açısından her seferinde benim ismimi kullanan sensin,anonimlere cevap vermiyorum artık,senden korkanda senin gibi anonim olsun…tak sepeti koluna herkes kendi yoluna… Bye ?

 21. hayir ve ayrica esonaysi tanimiyom ve asla girmiycem bu siteye benim kardesim yok kalbimi çok kirdin unlu hanim

   1. Yagnur cok naif kırılgan ve duygusal bi bayan çabuk kırılıp aglayabiliyor bende aynen onun gibiyim o yüzden onu anlayabiliyorum hiç kimse numaradan aglayamaz
    Ağlamak ayıp değil asıl aglatmak ayıp …Yağnuru aglatanlar utansinlar kötü çirkin kalpli insanlar onlar bence Ezgi ve Sina gram insanlık ve vijdan yok..

 22. ayrica ben asla ;-)hakaret icerikli yorumlar;-) yazmam tanimadigim insana ;-)da hakaret ;-) etmem filiz hanim eger ;-)bir hatamiz varsa kusura baymayin;-) tanimadigim ;-)bir kisiyle tartismam;-)

 23. bence de arkadaslar simge gitsin sinani kayin validesi cok gicik sizede oyle geliyormu

   1. Sen Isim hırsızısin.
    Yagnurun adına yorum yazma hem ayıp hem gunah hem de suç.

    1. Yağnur adıma yorum yaptığımı nerden çıkardın aynı isimdeysek ben napayım sanki tapulu isim

     1. Bide utanmadan yalan atıyorsun …gerce sende utanmak olsa zaten bunlari yapmazsin…yazdığın yorumlarının hepsini okudum Yagnurmussun gibi yazıyorsun bu yaptigin bir suç bilmiyorsan öğren basın belaya girmesin benden sana tavsiye sonra pişman olursun…

    2. O zaman sende anonimler adına yorum yapıyorsun bi anonimin senmi olduğunu sanıyorsun ha taklitçi

     1. Evet sen baya cahilmissin Anonim ben yazmiyorum isim yazmadigim için Anonim çıkıyor bu bir ikincisi bir kişinin bir şahsi ismini kullanarak onun adına yorum yazmakla Anonim yazmak arasında ki farkı bilmiyorsan hakkaten öğrenmem gereken çok şey var demektir..

     2. Sizin gibi arkadaşların yağnur güzellemelerini okurken zekamda sapmalar oluyor azaltıyorsunuz yorumlarınızla

 24. Arkadaşlar desteklediğiniz kişilere yorum yazın diğerlerini karıştırmayın yağnurseverlerede lafım onlarda öyle al birini vur öbürüne fark görmüyorum

 25. ?Yagnur? ismi güzel yüzü güzel gözleri güzel kalbi güzel kadın eminim yemekleri de güzeldir keşke ben de tadabilseydim?
  Tüm kalbimle destekliyorum
  Inşallah hep sen kazanırsın diğer kötü kıskanç kalplilerde fesatkiktan olsunlet zaten guzelliginin kıskançligintan oluyorlar birde altınları alınca sen onlar meftaaa??

   1. Filiz hanım bu isim hırsızı Yağnur Akademi diye Yagnurun adına yorum yazıp bize hakaret iceren yorum yapıyor
    LÜTFEN GEREKENI YAPMANIZI RICA EDIYIRUM

    1. Önce kendinize bakın arkadaşım tvyi gözü kapalımı izliyorsunuz yağnura orda kimler neler söylüyor onlarada laf etsene eleştircez oyunculuk yaptığı sürece eleştireceğiz günahı bizim boynumuza sana ne oluyor küfür yok bişey yok ne ailesine laf eden var burda ne eşine zaten küfür olsa yorum silinir algılamaya çalış

     1. Ezgiye sinaya tiksiniyorum bilmem neler neler yazanlar ne yapmakta iltifatmı ediyolar oyuncuda demeyeceksek dükkanı kapatak iyice avukatlığa soyundunuz yağnur kim kendisi bu kadar takmıyor dalgasına bakıyor altınına bakıyor ekranda görünme derdinde biri

     2. Sen sen elestirmiyorsun sen işim hırsızlığı yapıyorsun Yagnurun adına yorum yazıyorsun ve bak orada Yagnurcuya ne yazmıssin
      HESAPTA bunun amlami ne bi aciklasana!!!!

     3. Evet canım anlamında sözde lafta anlamında lügatında erimiş yağnuru savunurken

     4. Kıvırama kıvırama senin karşında gerizekali yok
      Geçen yorumundada DEKONTU gönderdim diyordun unuttun mu ?Sen yazdıklarına dikkat et Yagnurun isim hırsızlığı yapıldığın yetmiyor bi de sevenlerine hakaret ediyorsun haddini bil sana o kadar diyorum!

 26. Ezgi torpili olsaydı bu hafta öç kayandan yüksek puan alırken kendi kaymasından döşek puanlar almazdı kaybederse kaynanası yözönden kaybedecek

  1. Ezgi inşallah hiç bir zaman kazanmaz seviyesini çok düşürdü tiksiniyorum ondan kıskançlıktan resmen çıldırdı onceden bende onu seviyordum destekliyordum ama son hallerini görünce onu desteklemekle ne kadar yanlış yapmışım diye kendi kendime kızıyorum

 27. Burda ezginin reyhanın eşlerine laf diyenlere lafınız yok yağnurun oyuncu olduğunu söyleyince bıdı bıdı öyle aşkın ızdırabını öperler

 28. Önce milletin namusuna laf edenleri kınayın o yorumları eleştirin sonra samimiyetinize inanalım yağnurcu anonim hanım veya bey

  1. Burada sadece Yagnurun namusuna laf ediliyor kişiliğine şahsına hakaret yalan iftira ediliyor işte bende müdahale ediyorum senin gibilere ..

   1. Boş konuşma bi kere yağnura laf etmedik madem avukatsın ezgi şu bu onların namusuna ama gerçekten namusuna laf edilirken pazardamıydın

 29. Yağnur eleştirilince hemen çocuk gibi müdüre şikayet etmeler isyanlar ama kendiniz eleştirinin ötesine çok rahatlıkla geçince sevgiden oluyor yok öyle yağma sanki sanırsın kadının nufus kağıdını kopyaladıkta bankalardam para aldık.bide demezmi ismini kullanmayın diye

  1. Yaptığın aynen de bu
   Ha kadının ismini çalıp adına yorum yazmışsin ha nüfus cüzdanını çalıp hırsızlık yapmışsın hiç fark yok YAPTIGIN SUÇ bunu anla artık ve uzatma …
   Bi dusun senin ismini biri kullansa senin söylemediğini şeyleri yapmadığım şeyleri haberin bile yokken senin adına birisi senmissin gibi davransa ne tepki verirsin hiç düşündün mu

 30. Ya allahım burda ezgiye cansuya rümeysaya nicelerine anonim isminin arkasına gizlenerek lafları söyle anonim ismini kullanma deyince karşındakini kandırmak için kurnazca çocukça bahaneler üret sonrada isim tapulumu anlatamıyorum galiba kadının yüzüne ne laflar diyolar ekranda burdaki oyuncu lafımı oyuncu olduğunu düşünüyorum o onun sorunu git söyle kendisine sana oyuncu diyolar de sosyal medyada neler neler yazılıo haberin yok sanırım. al artık tapulu ismi kullanmıyorum ismi tapuluya ne olur ne olmaz

 31. Yağnurmuşşsun gibi yazmakta ney ya çocukmusun yağnur olmadığımı herkes anlar yağnurun burda ne işi var kendi oyunculuğunu kabul etmeyen biri burda ben oyuncuyummu diyecek nasıl bi akıl tutulması seninki artık ismi değiştim

 32. Neden isim yazmadığının açıklaması saçma zaten madem yağnurun sevgisinden için içine sığmıyor onu belirten bi isim yazarsın bunudamı öğretek yağnurun ismini taklit etmeden yaparsın ustasınya kanunları ezbere biliyorsun burda ahkam kesyorsun ama ne hikmetse rümeysaya ona buna edilen yorumlara gözün kapalı

  1. Yagnurla kafayı boznussun ama bu senin basini belaya sokacak farkında değilsin
   Yagnura instagrama hakaret küfür iftira yalan atanlar da boyunlarini ölçülerini alırlar sen merak etme ama burada sende ve senin gibikerde onlarla beraber goreceginizi gorursunuz Insallah
   Ben Yagnurun yerinde olsaydım çoktan şikayet etmiştim savcılığa sizin gibileri ama belki Yagnur da etmiştir..
   Hani nerede Ezginin Cansunun Runeysanin namusuna söz söylendi ne söylendi bi soylesene ama ben Yagnurun namusuna şerefine karakterine fizigine neler ne hakaretler edildi hpeşini söyleyebilirim gerce söylememe gerek yok hepsini yapan zaten sen ve burada belki bir iki kişi var yada yok çünkü isim degistirerek yazıyorsunuz çok belli
   Ben sizin gibi isim değiştirip degistiripte yazmaktansa isim yazmam benim derdim sizin gibi cok gorunmek degil
   Eleştiri elbet yapılır ama seviyeli bi şekilde siz eleştiri yapmıyorsunuz hakaret küfür iftira yalan işim hırsızlığı siz bunları yapıyorsunuz

   1. Bu lafları rümeysaya çaki sinaya patates diyenmi söylüyor

    1. O anonim dedimi bunları bilmiyorum ama söylediklerine
     katılıyorum Yagnurcu anonim Ben Rümeysaya Çakı bebek ve Ezgi ve Sina yada şişko patates diyorum ama neden diyorum bikere gerçekten oyleler dış görünüşleri de öyle saviyeleride öyle gözüküyor zaten izmemiyormusunuz????
     Sonra bide Yağnura hakaret siz ettiğiniz için bende bunları Söylüyorum Cansuda cartlak sesli diyorum bu kadanlar hepsi saygısız ama Yagnur öyle değil Yağnur hem fiziği düzgün güzel hem saygılı kalbi güzel kötü bir haraketler gormedim
     Siz Cansucular sırf Cansu Yağnurun güzelliğini kıskandı ve Yağnura saldırdı diye ve haliyle Yağnurda kendisini savundu sırf ondan sevmiyorsun üzerine ve hakaret ediyorsunuz tüm kıskanan yarışmacılar Yağnura saldırıyorlar siz Cansucular Yagnuru sevmeyenleri sırf onun için destekkiyorsunuz
     Destekleyen buna kimse karışamaz Yagnuru desteklemeyiin buna da kimse karışamaz eleştirinde ama dürüst eleştirin seviyeli eleştirin siz evet Yağnurun ismini kullanarak yorum yazıyorsunuz sanki o musunuz gibi bu ahlak dışı sonra kadın 7 yıl önceki yeni dogumdan sonraki halini konuşuyorsunuz iftira atıyorsunuz yalan atıyorsunuz valla semediginiz insanın geçmişini araştırmamızda ayrı bir tuhaf gizli hayranlik mı var acaba diye düşünüyorum artık ben sevmediğim insanı profiline bile girmem ki geçmişini hiç araştırmam cok komiksiniz ?Ben Yagurun sevmeme rağmen 7 yıl öncesini araştırmamistim siz Cansuculardan duydum o yarışmaya katıldığını valla çok uğraşıp zahmet etmişsin baya araştırmasının sanırım siz biz Yagnurcular çok seviyorsunuz Yagnuru Cansucular??????

 33. Ezgiyi çok seviyorum insallah kazanir reyhan çok dogal bir bayan senide çok seviyorum

 34. MyCaniim senden korkanda My Canim olsun ???Sanki düzgün bi ismi varmış gibi hey Allahım Yarabbim.
  Yagnur sizi delrttiya kıskançlıktan delirdiniz daha Yagnur size neler yapacak bakalım bekleyelim görelim ?
  YAGNUR güzellik kraliçesi ?Kalbinin guzellgi yuzune vurmuş Maşallah
  Kiskananlar catlasin kiskananlar catlasin

  1. Bir insan, söylediği sözlerden çok, söyleyemedikleriyle de insanlaşır.

   Susma hakkımı kullanıyorum ??????????

 35. Ya arkadaşım allahın adını andım my canım farklı kişi bu bir sen görmek istediğini görüyorsun iki bırak şu kadının avukatlığını isim hırsızlığı nedir ya sanki devlet sırrı kendisi saçmalama ya ezgiye yazılan sözleri bulup sana yerini söylersem özür dileyecekmisin?

 36. Ben my canınım yazdıklarına kefil değilim o kadar bana ne ondan kendi yapısı

  1. Cansucular catlasinizda patlasanizda ?YAGNUR?güzel hanım bee yüreği de guzel fiziği de güzel Allah ona güzellik vermiş size güzellik vermemiş ne yapalım kadere razı olmaniz lazım kıza saldırmakla elinize bir şey geçmiyor kendinizi küçük düşürüyorsunuz GUNES BALCİKLA SİVANMAZ

 37. Ezgiyi desteklerdim ama bu hafta yaptigi hareketleri hic begenmedim gormek zamani geldi ya eski ezgi gibi olsun yada gule gule yol gorunsun

 38. Yağnur bitanesin tatlim herzaman yanındayız ???
  Seni kiskanalar perişan oldular beter olsunlar ?Kalplerinde ki cirkinlikler yüzlerine vurmuş senin klap güzelliğin de yüzüne vurmuş herşey ortada herkes görüyor fazla söze gerek bile yok

 39. ?????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ??????

 40. ?????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ??????

  1. Hayırdır sen niye seviniyorsun bu kadar çok???
   Çirkinkerin yüzüne NUR MU YGDİ??

 41. Günaydın arkadaşlar ?✌️

  Yagnurcular noldu bu ne sevinç,yagnur altın aldida bugün onumu kutluyorsunuz ???

  Ezgi 35
  Cansu 25

  Çeyrekte elliyi geçti

  Kıskananlar çatır çatır catlayin ???

  ?????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ??????

  1. Hayırdır sen niye seviniyorum bu kadar çirkinkerin yüzüne NUR MU YAGDİ???
   Ezgi Cansu gibi 5 ay orada kalsa kim olsa alır o kadar altini hatta daha fazlasını alırlar, bide 100 bilezik alsalar ne fayda kendileri 5 para etmezler Cansu Ezgi Rümeysa Sina Elif iyyy duşman başına ??
   Allah onlar gibilerinden uzak tutsun insani ?

   1. Bekliyordum zaten kıskançlığından ne zaman yazacaksın diye..sana ne sevinirim ağlarım seni ne ilgilendiriyordu..

    Ben insanların karakterine bakıyorum bu bir ikincisi yagnur da beş altınla bir aydan fazla yerinde sayıyor.. uç sen kesin çok çirkin şişko birisin ki başkasının güzelliğini bu kadar övüyorsun.. dört senin beğenmediğin MyCanim rumuzunu taktirde binlerce kişi takip ediyor..şimdi başka kapıya.. anonimdik ?

    ???cansu..ezgi…rumeysa????????cansu..ezgi…rumeysa????????cansu..ezgi…rumeysa??????

    1. Demek ki sende Cansu gibi takipçi peşindesin bı de Yağnura şöhret olmaya gelmiş diyorsunuz siz kendiniz şöhret peşindedesiniz
     Ben şişko değilim ama Yagnur kadar güzel de değilim ama sizin gibi asaglik komleksi sahibi de değilim benden güzel diye kimseyi kiskanip saldirmam okey
     Sizde de gitdin bakım yapin biraz belki guzellesiniz belki ozaman bu kadar kuduramazsiniz kıskançlıktan ??ama bence siz ne kadarda bakım yapsaniz güzel olamazsınız çünkü kalbiniz çirkin kalbi çirkin olan yuzude çirkin olur
     Şimdi nas nas kendi işine Yagnuru da unutmaya çalış tabi basarabilirsen senin için imkansız gibi duruyor Yağnur kalbinde beyninde fena yerleşmiş ????

     1. Burdami takipçi peşindeyiz,öyle şöhret olmaya ihtiyacım yok…ben zaten yakışıklıyım kendime göre,insanligimla karekterimle seni ederim altında ezilirsin ezik…ben Avrupa’da yaşıyorum ve iki maddi sıkıntı çeken çocuk okutuyorum Türkiye’de.. sen ve senin gibi boş konuşanlar bana insanlık öğretemez,amacım burda gırgır sohbet olsun bana ne yağmurdan ezgiden Cansu dan…

      Terbiyesizlik yapma akıllı ol..

 42. ;-);-);-);-);-);-);-)cansu;-) okito okito okito :’-(:’-(:’-(:’-(:’-(:’-( yagnur:’-(:’-(:’-(:’-(:’-( nakaw nakaw nakaw

 43. ;-);-);-);-);-);-);-)cansu;-) okito okito okito :’-(:’-(:’-(:’-(:’-(:’-( yagnur:’-(:’-(:’-(:’-(:’-( nakaw nakaw nakaw

 44. Yagnurculara gelsin ??

  Karakter insanlar için önemlidir,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.
  Karakteri bozuk olanlar namlıdır,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.Karakter bedenimizin bir süsüdür,
  Karakter ruh yapımızın aynasıdır.
  Karakter kişiliğin göstergesidir,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.Karaktersiz olanların yüzü gülmez,
  Kötü insanlar karakterini bilmez.
  Karakter bozuk ise hayır gelmez,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.İnsan karakteri aileden alır,
  İyi karakterliler iyilik bulur.
  Karakteri sağlam ise iyi olur,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.Kul iyi olmalı aklın yolu tektir,
  Yusuf iyilerin yardımcısı Haktır.
  Karakter sahibi olanlar örnektir,
  İnsanın karakteri sağlam olmalı.

  ?Ezgi.. Cansu.. Rümeysa..?

  1. İlk defa katılıyorum sana özeleştiri iyidir sevdiğin kişileri eleştirmekte iyidir
   TEBRİKLER?Sonunda kabul ettin kendini de sevdiğin kişilerinde ne olduğunu ????

   1. Yaş hehe…herkes okumak istediği gibi anlar sözleri,aman bana katılma zaten bütün sözler yağmura,sen onu bunu bırak ta yagnuru kendi ağzından YouTube den dinle ????

    1. Yagnuru ne çok takip ediyorsun helal sana ?
     Cansuyu bile bu kadar takip etmiyorsun dur

 45. ;-)bir insan elkir olursa 10 haftada kalsa ;-) yine altin almaz ;-)ay neyse yagnurcular ;-) boyle at izi;-)it;-)izi;-)duşunsun neyse ;-) bugun;-) taktir getirerek tatil hakki;-) kazandim yes yes yes;-)

  1. YouTube ye ben bilmem eşim bilir yağmur yazın yağmurun gerçek yüzünü görün ve yorumları okuyun ???

   Manisa macunu ile çocuk yapmak hakkında bilgi alın, birde en samimi arkadaşının erkek arkadaşını alıp hemen öpmek istediğini kendi ağzından dinleyin…İlker bile gıcık olmuş belalti konuşmalarına ???

 46. LÜTFEN ARTIK RÜMEYSA VE CANSUYU TEKRARDAN EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZZZZZZZ…..!!!!<3<3<3<333333…***

   1. ERZURUMDA YAŞIYAN 750 BN ERZURUMLU VE DIŞARDA YAŞAYAN 2 MİLYON ERZURUMLULARIN ADINA SÖYLÜYORUM HERKES BÜTÜN DADAŞLAR BİR OLMUŞ RÜMEYSA VE CANSUYU EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ… LÜTFEN BURADAN DESTEK ÇIKINIZ..

  1. ALLAH KORUSSUN
   SAKİN ama sakın gelmesinler o iki siren sesli cadı Cansu ve Rümeysa ??

   1. YAĞNURDAN DAHA KALİTELİ VE DAHA İYİ SAMİMİ DURUYORLAR EKRANDA..

 47. YouTube ye ben bilmem eşim bilir yağmur yazın yağmurun gerçek yüzünü görün ve yorumları okuyun ???

  Manisa macunu ile çocuk yapmak hakkında bilgi alın, birde en samimi arkadaşının erkek arkadaşını alıp hemen öpmek istediğini kendi ağzından dinleyin…İlker bile gıcık olmuş belalti konuşmalarına ???

 48. Ezgi sonuna kadar arkandayız sen olmassan bu program seyredilmez nur yüzlü kızım mükemmel hanım reyhan sende öylesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu