Gelinim Mutfakta

17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi?

17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Gelinler arasındaki puanlama farkının oldukça az olduğu bu hafta hem bilezikleri alacak hem de bu hafta elene ismin kim olacağı bizlere büyük sürpriz olacaktır. Bugün Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Puanları öncesinde birinci ile sonuncu arasında sadece 6 puanın olması bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusuna %100 cevap veremiyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2022 Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda Elif’in bilezikleri alıp almayacağını meraka edenlerin sayısı hiç de az değil. bu konuda bir açıklık getirmek istiyorum. Elif geçtiğimiz hafta aldığı için yarışmada heyecanı artırmak adına bu hafta Elif’in bilezik almasına müsade edilmeyeceğini düşünüyorum.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma günün birincisi olan her kim olursa olsun bilezik kazanmak için kesinlikle şansı var. Tabi kimisinin %100 şansı varken, kimisinin %30 civarında şansının olması bu hafta sonuçları açısında belirsizliği artırıyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta elenen yarışmacı Betül Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Elif dışında acaba kim olur? Şeklinde gelen bir kaç yoruma istinaden tahmin yapmam gerekirse, Burçin’in çok şanslı olduğu ama önünde çok iyi geçirmesi gereken bir puanlama kısmı olacak. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu henüz netleşmeden bu hafta gelinlerin kayın validelerden topladı puanlara birlikte bakmak istiyorum. Zira bu hafta neden bu kadar heyecanlı olacağını hep birlikte göstermek istiyorum.

Şu an zirveyi ilk defa eline son bölümde geçiren Elif 52 puanla lider olduğunu ama hemen 1 puan gerisinde 51 puanla Burçin’in çok yakın takibini görüyoruz. Genel de Gelinim Mutfakta final bölümünde bu kadar yakın puanları çok uzun zamandır görmüyorduk.Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Puanları verecek kaynanalar17 Ocak Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak son iki yarışmacı kim diye baktığımızda lider olan Elif’in sadece 5 puan gerisinde Betül 47 puanla üçüncü sırada yer aldığını görüyoruz. Buna karşın Aleyna’nın ise sadece bir puan gerisinde 46 puanla halen bilezik yarışında iddiasını korumaktadır. 

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin eğer Elif olması halinde %100 bu hafta da bilezikleri alan Elif olacak. Tabi bilezik sayısını da 55 den 60’a çıkaracak. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) Betül olacak. [/saritext]

Şu an için belirsizliğini koruyan 17 Ocak Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı olduğunu düşünüyorum. Zira bir puan fark da olsa Elif hata yapmadığı sürece bilezikleri alacağını az çok tahmin edebiliyoruz. Gelinim Mutfakta Kim Veda edecekBu hafta elenen yarışmacı Aleyna ile Betül ikilisinden birisi olacağı kesin gibi gözükse de gelinler arasındaki puan farkının neredeyse hiç olmaması nedeni ile bugün her şey belirsizliğini son puanlamaya kadar koruyacak.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Puan Durumu (Haftanın Finali)

13 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayan bu hafta birazdan 17 Ocak Cuma günü kaynanaların vereceği puanlarla bu haftayı da geride bırakacağız. Şu na için gelinler arasındaki puan farkına baktığımızda birinci ile sonuncu arasında sadece 6 puan olması işleri biraz daha karmaşık ve olduğunda daha fazla heyecanlı hale getiriyor. Birazdan kaynanaların puanlaması sonucunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma puan durumu sonucunu merakla bekleyeceğiz. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 17 Ocak Toplam Puan durumu sonucun da eğer fenomen yarışmacı Elif Akçam olması haklinde 60. bilezikler Elif’in olacak. Kaynana Çiğdem, bu fırsatı asla kaçırmamak adına kendi gelinine beş diğerlerine bol birli bir puanlama yapacak.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri alan ve bence yönetimin desteği ile bilezikleri alan Elif, rakiplerini ya gitmesi için zorladığını yada Fatih Ürek aracılığı ile baskı yaptırarak yıldırma politikası uygulattığını düşünüyorum. Zira Aydan’ın gitmesi, Goncanur’un elenmesinin arkasında hep Elif var. Not: 17 Ocak Cuma Haftalık toplam puan durumu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta FinalGelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim diye merak ettiğinizi biliyorum. Şu an için Elif’in 1 puan fazlalığı ile liderliği ele alsa da dikkatli ve risk alan kayın valide kendi gelinin birden zirveye çıkartabilir.

17 Ocak 2019 Bilezikleri kim kazandı diye bana mail ile sorular gelmekte. emin olun ben de bilmiyorum. Ancak tahmin yürütecek olursak bu hafta Elif gene bilezikleri alan isim olursa, programa ilgi azalır. En azından üst üste bilezikleri almasına müsade edilmeyeceğini düşünenlerdenim.17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

[pembetext]17 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  ile günün birincisi kim olduğunu sayfanın en alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak görebilirsiniz.[/pembetext]

Gelinim mutfakta 17 Ocak Cuma puanları öncesinde şu an için eleme potasına düşen kim diye baktığımızda, son bölümde zirvede girdiği puanlamadan en sonuncu çıkan Macide’nin gelini Aleyna olduğunu görüyoruz. Burçin en son sıradan zirveye yaklaşması nedeni ile bugün hem Betül’e hem de Aleyna’ya karşı şu sözleri sarf etti.17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Elif Akçam

“Size kızlar bilet aldım. Gidiş biletlerinizi!”
Yarışmacı Burçin

Sözleri ile Burçin, artık kendisinin eleme potasında kurtulduğunu ve bugün elenecek kişi Betül ile Aleyna ikilisinden birisi olacağını dile getirdi. Ancak birinci ile sonuncu arasında sadece 6 puan olması Burçin’in bu denli kesin konuşma yapması bence çok yanlış. Şu an kendisi bile elenebilir. Not: 17 Ocak gelinim mutfakta günün birincisi yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Puan Durumu Açıklandığı An AleynaBugün 17 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynana Çiğdem’in bol birli puanlarına ses etmeyen Fatih Ürek, nedense hayatında bir defa 3 adet bir kullanan Hülya’ya öfke kustu. Bir sonraki bölümde tıpkı Çiğdem gibi iki bir kullandı. Gene Fatih Ürek’in öfkesinden nasibini aldı. Ancak 4 aydır iki birli puanlama yapan Çiğdem’e sesini bile çıkartamadı.17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Elenen yarışmacı BetülGelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucunda bu hafta bilezikleri alan kim olduğu netleşecek. zira son bölümde gelinler arasındaki puan farkının artmasını beklerken aradaki puanlar kar gibi eridi. Şu an elenecek ve bilezikleri alacak isim oldukça sürpriz olacak bizlere. 

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Düğülü Haşhaş Tatlısı

Gelinim Mutfakta Düğülü Haşhaş Tatlısı Malzeme Listesi

  • Bir su bardağı kadar haşhaş
  • Yarım su bardağı ince düğü (ince bulgur)
  • 3,5 su bardağı kadar süt
  • 1 su bardağı şeker
  • 1/2 su bardağı ceviz
  • 2 yemek kaşığı margarin
  • 1 adet portakal (kabuğu için)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Geçtiğimiz hafta finalinde yapılan tatlı gibi bu hafta da yapılan tatlı oldukça kolay olduğunu görüyorum. Anladığım kadarı ile haftanın kritiklerine daha fazla vakit kalması için tatlı faslını çok hızlı geçmek istediklerini düşünüyorum. Not: 17 Ocak bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Bu Hafta Elenen Yarışmacı AleynaBugün bilezikleri bugün kim aldı? Birazdan kayın valideler bu haftanın son puanlamasını yapmaya gelecekler ve çok önemli bir puanlama yapacaklar. Sonucunda bir gelin bu hafta bilezikleri alacak. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Puanları (17/01/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Burçin : 3
Aleyna: => Macide’nin Gelini 5
Betül : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Habibe‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Burçin : 3
Aleyna : 1
Betül  : => Habibe‘nin Gelini 4

*************************


” 17 Ocak 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Burçin : 5
Aleyna 1
Betül : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 2
Burçin : => Özden’in Gelini 4
Aleyna : 1
Betül : 5

*************************

Gelinlerin 17 Ocak 2020 Cuma Toplam Puanları

Elif 1 5 1 2 9
Burçin 3 3 5 4 15
Aleyna 5 1 1 1 8
Betül 1 4 1 5 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (13 Ocak – 17 Ocak Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 52 + 9 = 61
Burçin : 51 + 15 = 66
Aleyna : 46 + 8 = 54
Betül    : 47 + 11 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

17 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ BURÇİN

17 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ALEYNA (Betül gitmek istedi)

Betül Elendi yada ayrıldı

17 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN
Gelinim Mutfakta 17 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
17 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ALEYNA
*************************

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Fragmanı İzle

17 Ocak 2020 Cuma  günü bu haftanın final bölümünde nelerle karşılaşacağımızın kısa bir özeti olarak, 440. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu