Zuhal Topal'la Sofrada

17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Bu hafta Kim Birinci

17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Bu hafta oldukça ilginç ilerledi. Hafta başından beri her gittiği masada serzenişte bulunan kaynananın gelini şu an final puanlamasına zirvede girdiği ve en yüksek puanın 28 gibi oldukça düşük puanda kaldı. Bu kadar düşük puanla final günü yarışacak Kübra Keskin’in oldukça fazla şansı olduğunu ve 17 Ocak Cuma bu haftanın birincisi olmaması için önünde hiç bir engelin olmadığını görüyorum.

=> 17 Ocak 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

17 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta kim kazandı - yazı görseli

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da bu hafta kaynanalar oldukça düşük puanları kullandı. TV karşısında bu haftayı izleyenler sanırım saçlarını başlarını yoldular. Zira son bölümde yarışan Yazgül’ün gelinine kaynana Fadime hanımın 3 vermesine karşı;

“Yuh! Bu kadar da haksız puanlama olmaz! Senin gelinin bir şey yapamadığı halde millet 3-4 verdi”
İzleyenlerden Bir Kısmı

Sözleri ile kaynana Fadime hanıma karşı oldukça sert sözlerle eleştirdiler. Daha bunun dışında ağza alınmayacak sözler de söyleyenler olduğunu gördüm.

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu haftanın Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Şimdi Fadime kaynanaya soruyorum. Bu yaptığınız saçma puanlama nedeni ile sosyal medyada şansınıza karşı hakarete değdi mi? Ben sadece sosyal medyada gördüklerimi söylüyorum. Bu sözler bana ait değildir. Not: 17 Ocak Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada final kim kazandı? sorusunun cevabına ulaşmak için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Ocak Bu hafta kim kazandı - yazı görseli

Bugün yani 17 Ocak Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı için Kübra Keskin’in kayın validelerden alacağı puanlarla %100 bağlantılı olduğunu söyleyebilirim. Eğer ki beklentilerin üzerinde güzel bir menü ve lezzetli yemekler yapacak olursa, Kübra için hala şans olduğunu görüyorum.

17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

13 Ocak 2019 Pazartesi günü yine birbirinden iddialı yarışmacılarla bu haftaya başladığımız günden beri 4 yarışmacı elinden gelen çabayı gösterse de kimi zaman zamanı kullanamadı, kimi zaman da kaynanaların pintice puanlamasına denk geldiler. Sonuç olarak şu an için 17 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu açısında en yüksek puan 28 de kaldığını görüyoruz. 

=> Bu arada [pembebuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Zuhal Topal’la Sofrada 17 Ocak bu hafta kim kazandı? Sorusuna cevap vermeden önce bu hafta en yüksek puanını 28 olması, bizleri oldukça şaşırttığını söylemem gerek. Zira, yeni kurallar gereği kaynana verdiği puanı bir başka masada veremediği için toplam puanlar açısında 28 puanda kalması oldukça düşündürücü.

Şimdi öncelikle yarışmacıların yarıştığı sıraya gere kaynanalardan ve sunucumuzdan kaç puan aldığını, tek tek verdikten sonra Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunu cevap vereceğiz. 

13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Necmiye  6
Fadime  5
Yazgül  6
Canan  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   28

***********************

14 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları

Nigar  3
Fadime  6
Yazgül  4
Canan  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   26

***********************

15 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Nigar  5
Necmiye  3
Yazgül  3
Canan  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   19

***********************

16 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Nigar  6
Necmiye  4
Fadime  3
Canan  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   24

***********************

17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Nigar  4
Necmiye  5
Fadime  4
Yazgül  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   26

***********************

17 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 13 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Neslihan Saykolu) = 28
  • 14 Ocak 2020 Salı Puanı (Neslin arslan) = 26
  • 15 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Kübra Erişken) = 19
  • 16 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Şafak Yağız) = 24
  • 17 Ocak 2020 Cuma Puanı (Kübra Keskin) = 26

Yukarıda bu hafta yarışmacıların aldığı puanlara baktığımızda ilk gün yarışan ve 9 çeşit yemek yapan ama ana menüsündeki yanık etler yüzünden düşük puan alan Neslin Saykolu olduğunu görüyorum. Ancak Cuma günü yani birazdan Kübra Keskin yarışacak. Kaynanaların elindeki düşük puanlar tükendiği için Kübra’nın Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı olma ihtimali oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıBugün yarışacak olan Kübra Keskin 17 Ocak Zuhal Topal bu haftanın birincisi olabilmesi için 28 puanı aşacak bir puan almalı. Aksi halde hafta başından beri her gittiği masada serzenişte bulunan Nigar’ın gelini bu hafta birinci olacaktır.

[saritext]17 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi= NESLİHAN SAYKOLU [/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Ocak Cuma Fragmanı İzle

17 Ocak 2020 Cuma günü bu hafta kim birinci olduğunu ve büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanan yarışmacının belli olduğu Zuhal Topal’la sofrada 320. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu