Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

17 Şubat Ah Kalbim 301. Bölüm Özeti Muhteşem Dans Sonrasında Pragya’nın Ayağı Kaydı

Ah kalbim dizisi kanal 7 ekranlarında gelemeye devam ediyor. Her ne kadar istenilen reytinglere ulaşamasa da oldukça çok fanı oluştu. Her bölümünü merakla beklenen Ah kalbim 301. bölüm özeti vermek için bu yazıyı oluşturduk.

Daha önce bu bölüm numarası ile sizlere konu açmıştık. Lakin hafta sonu yayınlanmaya başlaması nedeni ile bölüm numaralarında kayma oldu. Bu durumdan dolayı şimdiden özür dileriz. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Ah kalbim 17 Şubat Cumartesi özeti ile sizleri baş başa bırakıyorum.

17 Şubat Cumartesi Ah Kalbim Özeti (301. Bölüm)

Aliya ve Tanu, Pragya’ya nasıl oldu da geldin der. Pragya’yı ağlatmayı planlayan ikili bakalım amaçlarına ulaşabilecek mi? Sunny, Kiara’ya anne ve babasını kucaklaşırken yakaladığını anlatınca Kiara King ve Pragya’nın birbirlerinin eline dahi değmediğini düşünür. Sunny ir sır daha vereyim der ve Abhi’nin cüzdanından para çalarken annenin resmini gördüm der. Kiara şaşırır.

King ise Abhi ile Pragya arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışmaktadır. Tanu ise mangalsutrayı tepsiye koydurur ve Abhi’den takmasını ister. Abhi ise neden Tanu ile evlendiğini Pragya’ya anlatmaya çalışır.

Pragya Tanu hakkındaki sözlere sinir olup sakın olan Tanu ve King’i karşılaştırma, bazıları gibi söz tutma konusunda berbat değil deyip oradan ayrılır. King’in yanına geldiğinde Dadi’nin yanına gidiyorum deyince King nasıl oluyor da herkesi bu kadar tanıyorsun diye şüphelerini açık açık itiraf eder. Pragya bakakalır.

King Pragya’yı sorguya çektiği anda sahneye çıkan Tanu’nun duyurusu nedeniyle laf yarım kalır. Tanu Purab’ı sahneye çağırır ve Disha’ya mangalsutrasını takmasını ister. Abhi’den de kendisine mangalsutra takmasını ister. Pragya üzgündür. Abhi tam takacaktır ki Pragya oradan uzaklaşır. Abhi de mangalsutrayı takmaz. Pragya’ya Tanu ile evlenme sebebini tam söyleyecektir ki King Pragya’yı çağırır. Pragya öksürmeye başlayınca Abhi hemen su getirmek ister ama King ondan önce davranır.Ah kalbim 301 bölüm özeti 17 şubat 2019 cumartesi

Pragya King’in getirdiği suyu bir bahane ile içmez. Abhi ise üzülüp elindeki su bardağını masaya bırakır. Pragya Abhi’nin bıraktığı suyu içer. Purab ve Disha dans ederken Aliya daha fazla dayanamaz. Ardından Tanu ile Abhi dans eder.Pragya’nın gözleri dolar. Tanu ise kıskandırmak için düşecek gibi yapıp Abhi’nin kendisini tutmasını sağlar.

Tanu daha da ileri gidip ayağı burkulmuş havasına girer. Abhi krem sürerken Pragya’nın üzgün halini hatırlar ve Disha’ya sen sür der. Tanu’nun canı sıkılır. Disha da ağrı galiba senin kafanda diye sinir olur. Pragya ise önce Aliya’yı azarlayıp ardından Dadi’nin yanına gider. Dadi ona Tanu senin yerini almaya çalışıyor deyip üzüntüsünü paylaşır. Dadi’nin ayağının yanmış olduğunu gören Pragya çok üzülür.

Dadi ise bu evin gelini olarak dönmek zorundasın diye adeta yalvarır. Disha da gelir ve aynı şeyi söyler. Pragya ise çaresizim dönemem der. Disha ise Abhi’nin ona hala ilgisinin olduğundan bahsedip öyle bir şey yapalım ki bu eve geri dönemesin o Tanu cadısı der.

Pragya Disha’ya ikimiz de evliyiz gelemem deyince Disha tam formalite bir evlilik onlarınki diyecektir ki oyun için herkesi çağırırlar. Oyuna geçemeden King gelir ve Pragya’yı dansa çıkarır. Dans ederken Pragya pat diye düşecekken Abhi onu tutar. Ardından Pragya’nın elinden tutan King’e kızar.

Ah Kalbim 301. Bölüm da Çalan Şarkılar

 • Khogaya
 • Yeh Kaise Ishq Hai Sajna
 • Dil pe chale na koi zor re
 • hamari adhuri kahani
 • sukoon mila hain

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Cok iyi dizi cok seviyorum Abhi ve Pragya severek izleyorum lutfen son bolumune kadar gosterin❤

 2. Şu aphi denen salak war ya beni çok kizdyryoo???. Ulolup onalmadyk

  Filizjim çok çok çok teşekkür ederim özet ün

 3. Ben ah kalbimin tum şarkilari var dinleyorum her gun çok seviyorum dizi hic bitmesin Hindistanda ne kadar bolum varsa Kanal 7 de verir insallah çok teşekur ederim kanal 7 çok guzel diziler icin❤

 4. bende sana katilyorum bende hind dizilerinin we filmlerinin aşigiyim hind dizileri hiç bitmesin istiyorum

  Tombiş sen Zeynepmisin yada yanildim mi

 5. Aaa öylemi kusura bakma ben eskiden ah kalbima yazan tanidiklarimdan biri oldugunu sandin.

 6. Bende bu diziyi çok sewiyorum
  Bazen biraz saçma oldugunu düşündügüm wagitlarda olmuşdu. Ama yine waz geçemiyorum en çokda pragyani sewiyorum

 7. Pragyanin yeni halini çok begeniyorum kinge duşup şik geyinmeye başlamiş dimi ??

 8. Evet King cok iyi biri Kiarayi çok seviyor ama Pragya en çok Abhi ile biri birine ýakişyorlar keske her gun yaninlasalar bu diziyi

 9. Ewet king çok iyi. Ama pragya unutamiyor ilk kojasini ama aphi insanlari hç tanimiyor kendine kimin dost oldugunuda anlamiyor çok gijik olyorum ben ona

  Benim şimdi çikmam lazim ama çikmadan önje senden bişi sorjam
  Sen türkmisin yada türkmenmisim?
  Ben türkmenim we yine bi soru aşagida ki türkmen oyidyan dogan diye yazan da senmisin?
  Jewap berirsen memnun ılardim

 10. Meri aashiqui tum se hi,silsila badalte rishton ka,ishq subhan Allah,Kundali bhagya, hint dizileri kanal 7 yayinlayin ne olur lutfen bunun hepsi cok guzel diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu