Gelinim Mutfakta

17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Büyük Rekabet Başlıyor]

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi günün birincisi kim oldu? Efsanelerin geri döndüğü bu hafta tüm yarışmacılar oldukça güçlü. Böyle bir ortam da sıyrılıp Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puanları sırasında günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak oldukça zor. Tabi efsaneler de bunu başarmak için geldiler. Dikkat: 17 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 17 Şubat 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

21 Şubat Cuma Ezgi bilezikleri aldı

17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sırasında özellikle gelinlerini nokta atışı bulan Çiğdem, Nurten ve Reyhan kaynananın verdikleri puanları göz hapsine alacağım. Bu zaman kadar haksızca puanlar veren bu kaynanaların benden çekeceği var. Tabi haksızlık yaparsa.

=> 9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu ve çeyrek altını kim kazandığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 2 Mart Pazartesi Puanlaması sonucu için tıklayınız.
17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Özüm ve kaynanasıSitemizin sosyal medya hesabından Elif’in paylaşımı ile ilgili bir konu açmıştım. Fırtına öncesi sessizlik diye. Elif’in tavır koyup programı terk etmesi efsaneleri de yeniden yarışmacı yapmaya yetti. Özellikle ilk haftadan Elif Akçam’ın olması bana bu düşünceyi hissettirdi. Daha gideli bir hafta olmadan efsaneler adı ile yeniden geldi.

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani geçen hafta final bölümünde yarışan yarışmacılara ne olacak? Merak etmeyin efsaneler devri kapanınca onlar da yeniden geri gelecekler.

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Puanlama esnasında umarım içimize kurt düşüren bir olay yaşanmaz. Kaynanaların nokta atışı gelinleri bulması, diğerlerinin sanki eli ile koymuş gibi birlerin verilmesi gibi saçma durumlarının yanında sunucu Fatih Ürek de daha önce defalarca bozduğu tarafsızlığını yitirmez. Gerçek bir mücadele izleriz. 

Gerçekler asla taklit edilmez. Puanlama ne derece gerçek ise alınan reytingler de o derece gerçek olur Editör Filiz

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Yarışmacıları analiz ettiğimde Bugün 17 Şubat Pazartesi puan tablosu sonucunda zirvede yer alacak iki isim Elif yada Ezgi olmasını bekliyorum. Herhangi bir yerden bilgi almadım.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 19 Şubat Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Sadece analizlerime dayanarak Elif yakın zamanda program da aktif olarak yarışması, Ezgi ise bu yarışmanın en çok bilezik alan yarışmacısı olması nedeni ile günün sonunda ikiliden birisi zirvede yer alması olağan bir sonuç.

=> 18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puanları Verildiği An Özlem ve Kaynanası

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında efsaneler savaşında kayırmaca olup olmayacağını göreceğiz. İlk puanlamadan bile bazı olaylar kendisini belli edecektir. Bu nedenle köşeme çekilip dikkatle izleyeceğim. 

Bazıları sosyal medya hesaplarımıza ve mail adresimize neden efsaneler geri geldi? diye soranlar oluyor. Bunun en büyük sebebi reytinglerdeki kötü gidişi durdurmak ve yarışmada yeniden ilk zamanlarda yakalanan heyecanı yakalamak. Dikkat: 17 Şubat Pazartesi Puanları yazının en son kısmında verdik.

17 Şubat Pazartesi bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak kişi diğer efsane rakiplerinde psikolojik bir üstünlük kurmanın yanında bazı avantajları da yakalayacak. 

 • İlk günden çeyrek altını kazanarak en güçlü benim demek
 • Daha ilk günden rakiplerine fark atıp, gücünü göstermek
 • Asla elenmeyeceğini ilk günden ortaya koymak
 • Psikolojik baskı kurmak

17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün birincisi Elif Akçam Ve Kaynanası

Bu gibi nedenlerden dolayı efsaneler haftasında pazartesi günü kazanmanın hafta finalini kazanmak kadar önemli olduğunu bildikleri için tüm yarışmacılar hünerlerini göstermek isteyecekler. Tabi bir gelinin bugün çeyrek altını kazanacak.Bakalımbugünçeyrekaltınıalangelinhangiyarışmacıolacak? Merek etmeyin yazının son kısmında bu sorunun cevabını açıkladım.

Bugün kim birinci olur? Elif’in daha 1 hafta öncesine kadar yarışmada uzun süredir yarışıyor olması, programda kopukluk yaşamaması nedeni ile Elif’in diğer yarışmacılardan daha şanslı olduğunu düşünüyor ve ilk gün çeyrek altını almasını bekliyorum. Tabi bu bilgi değil analiz sonucu bu kanıya vardım.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puan Durumu

17 Şubat 2020 Pazartesi günü Efsaneler geri dönmesi ile kısa bir şaşkınlık yaşasak da aslında bu haberi bizleri sosyal medyada takip eden ve yazılan yazıların altındaki yorumlarda elimizden geldiğince bilgi vermiştik. 461. bölümü ile efsaneler arasında en güçlü hangi yarışmacı olarak? İşte bu sorunun cevabı için başlayan Efsaneler haftasında Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucu oldukça önemli olacak.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu oldukça önemli bilgi vereceğini düşünüyorum. 

 1. Yarışmaya kimin daha hazır olduğunu
 2. Bu yarışta kim daha istekli olduğunu
 3. Gerçekten kimin daha yetenekli olduğunu

Sorularının cevaplarını tek tek göreceğiz. Yani Elif 1 hafta önce yarışmada çok iyi işler çıkartıyordu (puanlamaya göre) Yani Elif Akçam şu an en hazır yarışmacı gibi dursa da Ezgi bu yarışma tarihinin en çok bilezik alan yarışmacısı ve dinlenmiş bir şekilde programa katıldı. Dikkat: 17 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevabı yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Günün Birincisi Ezgi Yıldırım ve Kaynanası

Kısaca şunu söyleyebilirim ki ilk gün Ezgi ile Elif arasında bir mücadele bekliyorum. Yaklaşık 2 hafta önce Burçin’e yapılan olaylardan rahatsızlığını dile getirip birden bire yarışmadan ayrılma kararı aldığı konusunda sosyal medyada konuşulsa da bugün yine programda ve yine bugün çeyrek altını alan gelin olmak için en güçlü iki adaydan biri olarak karşımıza çıktı.

İzleyenler hep Elif mi güçlü yoksa Ezgi mi? Diye merak ettiler. Gerçi her ikisi de yakın zamanda yarıştılar ve Ezgi elenen taraf oldu. O zaman ezgi yorulmuş ve programa artık ara vermesi gerekiyordu.17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün 461. bölüm - Efsaneler geri döndü

Ezgi çoğunun sağlık problemleri ile uğraşıyordu. Kısaca yemeklerine tam olarak yoğunlaşmadığını düşünüyorum. Bu nedenle  17 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucun da Ezgi gerçek gücünü ve kalitesini ortaya koymasını bekliyorum. Dikkat: Bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğu yazının sonunda bulabilirsiniz.

YENİ KURAL: Son olarak sözlerimi tamamlamadan önce değişen bir kuraldan bahsetmek istiyorum. 17 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci sorusuna puanlama sonrasında hemen cevap bulabiliyorduk. Artık Cuma günlerinde olduğu gibi 4. kaynana kritikleri sonrasında puanını verecek.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Günün Yemeği

 • 3 adet patlıcan (bostan)
 • 350-400 gram kuzu kuşbaşı et
 • İki adet kuru soğan
 • 6 adet mantar
 • 1,5 su bardağı rende domates
 • 1 çorba kaşığı kadar domates salçası
 • 2 su bardağı kadar üzerine su
 • 1 su bardağı kadar da rende kaşar peyniri
 • 1 çay kaşığı tuz (1 tutam)
 • 1/2 çay kaşığı karabiber

Haftanın ilk yemeği kimine göre çok kolay olsa da aslında oldukça teknik isteyen bir yemek. Bunu bilerek ilk gün yemeği olarak seçtiklerini düşünüyorum. Zira programda yarışan yarışmacılar efsane olması ve oldukça tecrübeli olmalarında dolayı, zorlu yemekler gelinleri beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim.17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan Reyhan Yıldırım

Bu hafta yarışma programında zaman zaman kıyak geçildiğini defalarca söylediğim yarışmacılar karşı karşıya gelecek. Şimdi asıl soru şu? Adil bir puanlama ve yarış izleyeceğiz mi? Yoksa gene aralardan torpilli çıkacak mı? Nedense çıkacağını düşünüyorum. 

Bu hafta gelen yarışmacılara baktığımda Özüm’in en zayıf halka olduğunu düşünüyorum. Editör

Sizce Özüm en zayıf halka mı? Yorumlarınızı merakla bekleyeceğim. Bu arada 17 Şubat Salı Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Puanları (17/02/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif : 1
Özlem : 5
Özüm=> Ayten’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif : 2
Özlem: => Nurten’in Gelini 1
Özüm : 5

*************************
” 17 Şubat 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 3
Özlem : 5
Özüm : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 4
Elif : 3
Özlem : 5
Özüm : 1

*************************

Gelinlerin 17 Şubat 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 3 3 4 13
Elif 1 2 3 3 9
Özlem 5 1 5 5 16
Özüm 4 5 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Şubat – 21 Şubat Haftası) – Pazartesi

*************************
Ezgi : 13
Elif  : 9
Özlem : 16
Özüm : 11

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Özlem
Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Özlem
17 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Salı Fragmanı İzle

18 Şubat 2020 Salı günü yani bir sonraki bölüm olan 462. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Sizleri 18 Şubat 2020 Salı fragmanı ile baş başa bırakıyorum. (Şu an geçici fragman eklenmiştir.) 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu