Zuhal Topal'la Sofrada

17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Elif Hilal Küçükyayla)

17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Hilal Küçükkaya yarışacak. Bir çocuk annesi olan Elif, ilk günden rakiplerini elemek isterken yaptığı büyük hataların bedelini çok ağır ödeyecek. 

=> 17 Şubat 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Kaynanalar zaten düşük puanlar vermek için fırsat kollarken masaya gelmeyen peçetelik, ekmekliğin yanı sıra kanlı elleri ile sunum yapması, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Pazartesi puanları sırasında düşük puanlarla karşı karşıya kalmasına neden oldu.

2 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Genel de sunucumuz her zaman yarışan gelinin tarafını tutar. Ancak bugün Elif’in yaptığı hijyen konusundaki hatalar nedeni ile açıkça ikaz etti. Tabi ikazla kalmayacağını, bu nedenlerle bugün 17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını oldukça düşük olacak.

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 341. bölümHer hafta farklı yarışmacılarla karşımızda olan Fox TV’^nin sevilen yarışma programında bu hafta yarışan gelin ve kaynanalar kimler olduğunu öğrenmek için  17-21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Pazartesi (2020)

17 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Elif Hilal Kaya. Elif 8 yıllık evli ve kazandığı yemek tecrübesi ile kaynanaları bugün sunacağı değişik yemeklerle etkilemek istiyor. Tabi Elif ilk gün yarıştığı için kaynanaların çok yüksek puanlar vermemesine neden olacak.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Elif Hilal Küçükyayla - 17 Şubat Yarışmacısıİlk gün yarışan Elif Hilal, belkide işi ilk günden bitirmek isterken, elinin kesilmesi ve sonrasında elini bantlaması, ekmeklik sepetini hijyenik olmayan bir tabakta getirmesi nedeni ile Zuhal Topal’la Sofrada bugün Hilal’in beklediği puanları asla göremeyecek.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanlama sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını çok yüksek beklemeyin. Zira sunucumuz Elif Hilal’in menüsünde hijyenik olma konusunda ciddi eleştiriler yaptı. Bizlerin de beklentisi 5 ve 6 bandına düştü. 

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

17 Şubat 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 341. bölümde yarışacak olan Elif Hilal Küçükyayla ve kaynanası Gülseren Küçükyayla hakkında ki bilgilerin tamamı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

=> 18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif Hilal Küçükyayla (17 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Hilal Küçükkaya - 17 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelini

 • Aslen Trabzon Oflu
 • 8 yıllık evli
 • 8 yaşında çocuğu var
 • Bir çocuk annesi
 • Gezmeyi çok seviyor
 • Alışverişi çok seviyor
Gülseren Küçükyayla (17 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Şubat Pazartesi Yarışmacı Kaynana Gülseren Küçükyayla

 • 61 yaşında
 • 1959 doğumlu
 • Ev hanımı
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Trakyalı

Kaynanaların düşük puanlarla başlayacağını düşündüğümüz haftanın ilk puanlamasına bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını da önemini yitirdiğini düşünüyorum. 

Zuhal Topalla bugün verilen puanlar da kaynanalar ilk günden rakiplerini elemek adına acımadan puanlar verdiler.

Elif’in mısır ekmeği ve peçetelikler ile ekmekliğin gelmemesini bahane edip, Zuhal Topalla 17 Şubat puanları sırasında acımasızca puanlar verdiler. 

17 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Köz Patlıcanlı Hünkar Çorbası
 • Mısır Ekmeği
 • Otlu Kaygana
 • Cevizli Muhammara
 • Ayvalı Ekşili Taraklık
 • Zerdeçallı bademli pirinç pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Hurmalı İrmik Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 17 Şubat Pazartesi Puanları Verilecek Günün Menüsü


Zuhal Topalla 17 Şubat Puanlaması sırasında benim en çok korktuğum olan ilk gün yarışan geline düşük puanlar verilmesi halinde hafta boyunca sen bana verdin. Al bende sana üç tiyatrosu izliyoruz. Maalesef yemekler değil, kendi gününde kendisine verilen puanları baz alarak puanlar veriliyor.

İlk gün yarışan Elif’in menüsüne baktığımda çok zorlanacağı bir menü olmadığını görüyoruz. Tabi lezzet noktasında çok iyi iş çıkartması lazım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu menü ile %100 birinci olamaz. 

Haftanın ilk menüsünü gören kaynanalar, bugün puanlama yapacakları menüyü gördüklerinde verdikleri eleştirileri aktarmak istiyorum. 

Menü bence ağır değil
Bence güzel olur. Damağıma hitap eder.
Menü bu programa yakışır bir menü değil
İddialı bir menü değil
Kaynanalar

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada 17 Şubat Puanları sırasında maalesef yarışmacımız Elif peçetelikleri ve ekmekliği masaya getiremediği için kaynanalardan bazıları eksik menü diye dillendirmeye başladı. Ancak sunucumuz eksik menü olarak değerlendirilemeyeceğini söyledi. Anlaşılan o ki kaynanalar 4 ve 5 puanın verildiği bir puanlama yapacaklar. 

Sunucumuzun tepkileri de bizler için oldukça önemli. Kaynanalar intikam duygusu ile puanlama yaptığı için Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının alt kısmında tablo içinde verdim. 

Zuhal Topal 17 Şubat Pazartesi puanları ve Zuhal Topal kaç puan verdi soruların cevapları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

17 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Elif’in Puanları)

Fatma  4
Neriman  4
Şadiye  4
Sevgi  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   22

**17 Şubat 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 17 Şubat Pazartesi Fragmanı

8 yıllık evli ve Karadenizli olan yarışmacı Elif Hilal Küçükyayla’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 341. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu