Gelinim Mutfakta

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Perşembe Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe günün birincisi ve son puan durumu sonucu belli oldu! 17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Yeşim kaç puan aldı? 17/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 17 Şubat Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? 17 Şubat Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart Perşembe Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız. 

(Güncelleme 18/02/2022) 17 Şubat 2022 tarihinde Miyase 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Deniz de 12 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puanları ile puan durumu sonucu %100 açıklandığında, bir yarışmacı kesin olarak eleme potasına düşecek.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve daha önce Zuhal Topal’ın yemek programında yarışan Hasret, yarışmada kalabilmek için elinden geleni yapsa da kaynanası Nurten gelinini bulamadığı için ciddi sıkıntı yaşıyor.

=> 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 17 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 17 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Nurten kaynananın artık son şansı. Bugün ne yapıp edip hem gelinini bulmalı. Hem de diğer gelinlere, özellikle Deniz’e düşük puan vermek zorunda. Aksi halde Cuma günü eleme potasına yarışan isim olacak.

=> 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikler Verilecek mi? İşte cevabı…

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonuçlandığında, gözler bugün çeyrek altını kim aldı sorusuna yoğunlaşacak. Zira İlk üç gün boyunca çeyrek altını Yeşim aldığı için hafta boyunca tüm çeyrekleri alıp, rakor kırıp kırmayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

=> 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim ile Miyase arasında ki bilezik rekabeti geçtiğimiz hafta Miyase’nin açık ara galibiyeti ile son buldu. Bu hafta ise Yeşim Miyase’den önde yarışı götürmeye devam ediyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Yeşim kazandı. Böylelikle Yeşim Pazartesi gününden itibaren çeyrek altını kimseye kaptırmadı. Bu hafta sonuna kadar Yeşim tüm çeyrek altınları alması halinde, yeni bir rekora imza atacak.

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Kaynana Hayat’ın verdiği puanlara gelinler çok ama çok kızmakta. Tabakların lezzetine göre değil, adeta sırasına göre puanlama yaptığı için önce Miyase’den bugün de Hasret’ten tepki aldı. İşte yarışmacı Hasret’in kaynana Hayat’a karşı sarf ettiği o sözleri; 

“İki haftadır buradasın. Hala bir puan vermeyi öğrenememişsin!” Yarışmacı Hasret

Sözleri ile yarışmacı Hasret kendisine gelen düşük puanları kabul etmediğini, tabakların lezzetine göre değil, adeta sıralamasına göre puan verdiğini, bunun yanlış olduğunu dile getirdi.

Hasret artık yarışmada varlık göstermek istiyor. Lakin kaynana Hayat’ın verdiği düşük puanlar nedeniyle, 17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olamayacağını, yine bugün çeyrek altını almayacağını düşünüyor.

Dört kaynanadan her biri bu hafta en az bir defa gelinini bulurken, Hasret’in kaynana 36 Beden Nurten gelinini hiç bulamadı. Bu a Hasret’in puanlarına %100 olumsuz olarak yansıdır.

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Bugün Kim birinci oldu - Deniz

Hasret artık kendi kaynanasından iyi puanlar alamayacağını anladığı için rakiplerin yaptığı gibi yemek yapıp, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Hasret gibi Yeşim de kaynana Hayat’tan düşük puan aldığı için kendi tabağına özelikle bakmak istedi. Yeşim kaynana Hayat’ın “Bunu kesemedim” sözüne atıfta bulunarak, “Buna nasıl kesilmiyor dersiniz?” diyerek tepki gösterdi. Lakin kaynana Hayat kendisini şu sözlerle savundu. İşte o sözler;  

“Bugün yapamamışsınız!” Yarışmacı kaynana Hayat

Sözleri ile kaynana Hayat, gelinini tabağını bulu beş puan vermek istediğini ama yemeklere puan verirken, olmayan tabaklara puan verdiğini açıkla dile getirmesi, oldukça dikkat çekti.

Miyase ezeli rakibi Yeşim’e karşı her geçen gün geri plana düşüyor. Miyase bu hafta beş bileziği Yeşim’e kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta 17 Şubat Puanlama sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son zamanlarda kaynana Beyhan’ın verdiği puanlara karşı algı yapılmak isteniyor. Zira kaynana Beyhan uzun zamandır gelinini tabağını eli ile koymuş gibi bulurken, yaklaşık üç haftadır ara ara bulmasına karşı “Kaynana Beyhan gelinini bulamıyor” algısı yapılmakta. Lakin son zamanlarda Beyhan kaynana eli ile koymuş gibi gelinini buluyor.

Bugün Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe puanlaması sırasında, gelinine kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 14 Şubat Pazartesi günü ekrana geldi. İlk üç gün boyunca en yüksek puanı alan isim Yeşim oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği 17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Gözler Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe puan durumu sonucunda, en düşük puanı alan ve aldığı puanlarla eleme potasına düşecek olan isme çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Kaynanalar arasında gelinini bulamayan Nurten kaynana, artık kendisine bir çeki düzen vermek durumunda. Aksi halde gelini Hasret’in elenmesine neden olacak. Bu nedenle, Nurten kaynana gelini Hasret’i bugün günün birincisi yapıp, bugün çeyrek altını alan gelin olabilmesi için onu bulmaktan başka çaresi yok.

Miyase’nin bu haftaki düşük performansı, izleyicileri oldukça rahatsız etmiş durumda. Buna karşın Yeşim’in taraftarları ise bu durumdan çok ama çok memnun. Miyase mevcut puanlarını düzeltebilmesi için bugün 17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu, onun son şansı olacak.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Hasret ve Nurten Kaynana

Deniz adım adım bilezik almaya giderken, kaynanası Hayat’ın ona vermediği beşler nedeniyle bu hafta iki kez çeyrek altını kaçırdı. Deniz, 17 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da çeyrek altını garantilemesi için en başta kendi kaynanasında yüksek puan alması gerekiyor. 

17 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 17 Şubat 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Hasret kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Bugün Deniz kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki Perşembe puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Puanları (17/02/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

17 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 4
Deniz: 5
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 5
Deniz: => Hayat’ın Gelini 2
Hasret: 1

*************************
” 17 Şubat 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 4
Deniz: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Deniz: 1
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Deniz: 3
Hasret: 3

*************************

Gelinim mutfakta 17 Şubat Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 1 2 4 5 5 17
Miyase 4 5 4 4 1 18
Deniz 5 2 1 1 3 12
Hasret 4 1 5 1 3 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 59 + 17 = 76
Miyase: 47 + 18 = 65
Deniz: 34 + 12 = 46
Hasret: 38 + 14 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
17 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Fragmanı İzle

17 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 açıklandığında, gözler, haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

70 Yorum

   1. yeşim hep mi yapamıyor miyase hep mi yapıyor. neden miyaseyi bu kadar koruyup yeşime bu kadar saldırıyorsun filiz efendi

    1. Aynısını Yeşim’de yaptı dedim. Dün aynısını yapmadı mı? Lütfen cevap verir misin?

     1. dün sunucu 1 verdi ama yeşim çeyreği aldığına göre yemeği beğenildi yani kötü yemek yapmadığı çıktı ortaya. neyi istiyorsun noterden mi tasdikletsin çeyreğinin karşılığında iyi yemek yaptığını? miyase yüksek not alınca hiç sorgulamadın hayırdır nedir bu yeşim düşmanlığı? yeşim çeyreklerinden sana vermiyor galiba. miyase kazandığını sana veriyor galiba.

    2. siz neden hep miyase yi kötülüyorsunuz
     acaba yeşim in yapamadığını kabul ettiğiniz için mi bu kadar savunuyorsunuz

     1. yeşimin yemek yapamadığını söyleyen zavallı sana arkamla güldüm.

 1. nursel azimle taşı delmek için uğraşıyor yeşimi elemek için basıyor 1 leri. bu gidişle o azimle o taşı delecek. yazıklar olsun nursel

  1. Çok doğru söylüyorsun.bugün denize kaynanalar en yüksek(1-1-2-3) verirken 5 ver…yeşimede 1 ver kaynanardan (2-4-5-5).programın doğrulu kalmadı..kalite düşüyor..

 2. Miyase dün puan farkını yiyince bugün hemen uçurdular. Torpil sağlam. Yeşime 2 tane 1 ver 8 puan hop aşağı.

   1. ne o filiz sen yalandan yeşimi mi savundun? ağzın eğilmiştir çarpılmışsındır bi aynaya bak malum sen yeşime asla iyi birşey demezsin sen miyaseyi göklere çıkarırsın.

    1. Çok güldüm ya. Arkadaşlar her ikisi e aynı şeyi yaptı. Ben sadece dikkat çektim meseleye.
     Benim açkımdan Yeşim ne ise Miyase de o. Dün Miyase’nin 10 bileziği aldıktan sonra tavırları değişti dedim. Bir tane bile Miyase fanı karşı çıkmadı. Yeşim’e ne zaman laf edecek olsak hemen laf geliyor.

     1. sen hiçbir zaman miyaseye eleştiri yapmadın. dün miyase 10 bileziği alınca değişti ama yeşimde çok hazımsız dedin dşye eleştirildin. miyaseye birşey diyecek gibi oldun dilin varmadı eleştirmeye ama o rada yeşime saldırdın yine. ayrıca miyaseden korkuyorsun sana altınları vermez diye.

     2. İFTİRA KÖTÜ BİR ŞEY! SİTENİN İNSAGRTAM ADRESİNE BAK! MİYASE YADA YEŞİM’İN HİÇBİR GÖNDERİSNİ BEĞENMİYORUM. ELEŞTİREL BAKIŞIMI KAYTBETMEMEK İÇİN

     3. miyase hile hurdayla alıyor bilezikleri fanları neden ses çıkarsınki. haksızlık yapılan taraf yorum yapar. lok lok yiyen taraf susar

    2. senin desteklediğini destekleme zorunluluğumu var
     kullandığınız kelimelere dikkat edin
     gelinler gibi seviyesiz olmanız gerekmiyor

 3. yeşimin yapamamış olması mümkün değil. sunucu 1 veriyor ama yeşim diğerlerinden yüksek alıp çeyrek alıyor. sen bunu göremeyecek kadar kör müsün filiz? algıların mı kapalı filiz?

  1. bende sen de aynı oranda TV’den görüyoruz. Yeşim’in yapma ihtimali kadar yapamama ihtimali var. Bu bir olasılık. Ben de bu olasılıktna bahsediyorum. SANA BİR SORUM VAR.

   KAYNANALAR SENCE LEZZETE Mİ PUAN VERİYOR?… LÜTFEN CEVAPLAR MISIN?

   1. haa yeşim sunucu 1 vermesine rağmen diğer kaynanaların puanlarıyla çeyreği aldı ama hakederek lezzetli yaparak almadı mı diyorsun filiz? en çok bilezikleri hileyle alan miyasenin aldığı bilezikleri lezzetti ve hakkıyla yaparak aldı mı diyorsun?

    1. AYNISI YEŞİM İÇİNDNE GEÇERLİ. YARIŞMADA Kİ AMAÇ LEZZETİLİ TABAKLARIN İYİ PUAN ALMASI DEĞİL. GELİNİNİ BULMA YARIŞMASINA DÖNDÜ. TÜM KAYNANALAR GELİNİNİ BULMAK İÇİN PUANLIYOR. KİMİSİ İYİ KİMİSİ KÖTÜ PUAN ALIYOR. OLAY BU.

     – YEŞİM HARİKA YEMEK YAPIYOR —-TAMALEN YALAN
     – MİYASE SÜPER YEMEK YAPAR—- BU DA YALAN

     1. miyasenin güzel yemek yaptığı tamamen yalan diyemiyorsun vallahi korkuyorsun miyaseden bir çıkarın var senin. yeşime gelince çok kolay tamamen yalan diyebildin.

 4. HAKİKATEN ŞU MİYASE GİTSİN!..ORADAKİ GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRMEYE BAŞLADI!.. BEN GÜZELİM DEYİP DURUYOR!..CILKINI ÇIKARDI ARTIK!.. BEŞ ALINCA KENDİNİ ORTAYA ATIP OYNUYOR!..KAYINVALİDESİ DE ONA ÇANAK TUTUYOR!.. AÇ GÖZLÜ ADALETSİZ SEVİLAY!..

  1. Miyase Deniz’e yanına çekiyor. Deniz de Miyase’nin kontrolüne girdi. İkisi bir oluyor. Yeşim de bunlara karşı ikisini sinir ediyor. Aslında sakin kalsa. Cevap vermese daha fazla gözde olacak. Hatırlayın Ezgi ve Rayhan’ın popüler olmasını….

   1. ezgi sinsiy bir kadındı kötüydü ezgi. miyase içinde tutamıyor ama bu da onu çirkef gösteriyor.

 5. yok filiz yok yine miyaseye verirler ve sen zil takıp oynarsın yeşim alamadı yine hileyle miyase aldı diye.

   1. miyase sana öyle mi dedi? bu hafta yeşimin hakkını yiyemedim elinden bileziklerini alamadım mı dedi?

    1. YOK MİYASE DEMEDİ. YEŞİM POPÜLERLİĞİNİ SÜRDÜRMESİ İÇİN GEREKLİ. KISACA MAAŞ GÜNÜ GELDİ DİYELİM!

     1. miyase her hafta potadaykende elenmedi bunu hiç eleştirmedin. varsa yoksa yeşim. çok büyük hak yiyorsun filiz. çok bariz hak yiyorsun filiz. hiç miyasenin maaş günü demedin. malum maaşı paylaşıyorsunuz ya.

    2. hak hak diyorsunuz hak hukuk yarışması değil
     zaten haksızlık olmasaydı yeşim çoktan gitmişti
     yeşim için kaç gelini harcadılar unutuyorsunuz

  1. boşuna filiz e yükleniyorsunuz
   iyi de söylese kötü de söylese hep yanlış anlıyorsunuz
   galiba siz hep yeşim i övsün başka kimse için kötü birşey söylemesin istiyorsunuz

   1. yeşimi sürekli karalıyor miyaseyi göklere çıkarıyor bu da benim hak huku kavramıma ters. 4 aydır miyaseyi bir tek eleştiri yapmadı. sürekli yeşimi küçültücü şeyler söylüyor. hiç adil ve objektif değil. artık miyaseye toz kondurmamasının nedenini anladım çıkarı var miyaseden.

 6. Boşa algı yapmayın! Bilezikleri Yeşim alacak ve verecekler! Miyaseyi kötülemek için algı yapmayın!!! Kız elini kesiyor ve siz yeşime haksızlık diye tutturuyorsunuz. Bir de dün filiz hanımın dediği gibi amaçları puanları yaklaştırmak heyecanı arttırmak..

  1. Bu hafta Miyase yarışmadan hastalık sebebi ile çekilir de bilezikler verilirse… Nursel kendi koyduğu kuralı çiğnemiş olacak. Zira Damla ve Yasemin hastalık sebebi ile gittiğinde, bilezikleri vermeyen Nursel bu haftada aynısını yapmasını bekliyorum. Bir sonraki 10 bileziği de Yeşim’e vereceklerdir. Bu şekilde olursa. Hadi iyisininiz Yeşimciler…

   SADECE DÜŞÜNÜN…
   BU HAFTA NURSEL BEŞ BİLEZİK VERMEYİP, GELECKE HAFTA 10 BİLEZİĞİ YEŞİM ALAMADIĞINDA NE HİSSEDERSİNİZ?

  1. Aynen öyle sonuna kadar size katılıyorum sen sonucusun taraf tutamasın nursel hanım ortada çok büyük haksızlık var yeşimi göndermek için elinden geleni yapıyor

 7. Beyhan gelinin bulamıyor diyene kürekle ağzına vurun….
  4 gün üst üste buldu. içeriden iyi bilgi geliyor anlaşılan…

  1. Miyase’nin kayınvalidesi gelinini hep buluyordu demekki içerden bilgi geliyordu ve Yeşim’me 1leri veriyordu

  2. sevilaya 4 aydır bilgi veren gelinin ve yeşimin tabağını söyleyen şeref yoksunu şimdi beyhana yeşimin tabağını söylüyor galiba. miyasenin tabağınıda söylese 4 ay beyhanda miyaseye 1 verse adalet yerini bulur.

  3. sevilay 4 aydır miyaseye 5 yeşime 1 veriyordu. hiç sevilaya içeriden bilgi veriliyor demedin filiz. beyhan 4 defa 5 verdi diye bastın yaygarayı.

  4. Beyhan içerden bilgi alıyormuş ya o yorumunuzu neden çektiniz .sevilayda içerden bilgi almiyormu?!!!

 8. miyasenin çirkefliğinden Allahım düşmanımı bile korusun. hasretin cehaleti ne öyle yaa.

 9. Miyase’nin kayınvalidesi gelinini hep buluyordu demekki içerden bilgi geliyordu ve Yeşim’me 1leri veriyordu

 10. Ya nuysel hanımda kaç gündür yesime düşük veriyor yeşimin hakkını yiyorla yeşim muyalini bozma inşallah bu hafta bilezikler senin kaç gündür yazamıyorum unutuyorum ama bugün unutmadım yeşim bütün köy insanları ve Adana’daki mahallemle seni destekliyoruz

 11. Bugün de şaşırmadık. Kendi ağzıyla söyledi bugün hak yemiyim puanları veriyim dedi Nursel hn. Ama gene Yeşime 1puan. Artık ekranlara Miyase ile kolkola veda etse sunucumuz. Ne yaparsa yapsın kayinvalidelerin puanları Yeşime yetti ilk 3gun.

 12. Beyhan yine bulmuş sürekli şaşırmadan bulanlar içerden destek alıyor
  destek kesilince bulamıyorlar sonra da ağlıyorlar

 13. Gelinim mutfakta neden bu hafta temposu düşük seyrediyor izlenme oranı düştü bu hafta en çok izlenen programdı ne olduda bu hafta izleyiciler kaçtı gelinim mutfakta reytingleri düşüşe geçti bu hafta az izlenen program oldu harbi reytinglerde 2 reyting üzerine çıkıyordu gelinim mutfakta bu hafta tirt haftası izledik gibi sanki gelinim mutfakta reytingleri düşmesini istemiyorum ben yine eskisi gibi izlensin istiyorum harbi ben çok üzülüyorum programın düşüşünü dur demesi lazım total de düşük devam ederse final haberi gelir programın harbi inşallah toparlar gelinim mutfakta programı

  1. siz devamlı reyting paylaşıyorsunuz. Sizce neden reytingler düştü? Benim aklımda bir kaç şey var
   1- Yeni gelenin hemen elenmesi
   2- Eskilerin artık istenmemesi
   3 – Nursel’in haksızlık yapması – (95 bileziği hak eden Miyase’ye bahane uydurup vermemesi
   4- Nursel kaynanalar puanlama yaparken çok konuşup kafalarını karıştırması
   daha da eklenebilir reyting düşmesin… hatırlarsanız geçtiğimiz hafta reytingler düşecek demiştim. Siz de olmaz demiştiniz!

 14. Peki gelinim mutfakta tekrar toparlanır mi elbet harbi merak ettimde gelinim mutfakta kendine gelecek mi yine eskisi gibi izlenecek mi sence harbi ben bu düşmesinin sebebi normal buluyorum programım ona bakarsan zuhal in programı da kalitesi düşmüş yani o programda artik izlenmiyor eskisi gibi yemekteyiz programında kalitesi düşmüş artik izleyiciler kaçmış ordada gündüz kuşağı artik fazla izlenmez bundan sonra zor tabiki

  1. Zuhal eskiden de izlenmiyordu. Haber öncesi program olduğu için kanalı açan kanalı değiştirmiyordu. Zuhal asıl kitlesini şimdi öğrendi!

   Gelinim Mutfakta’nın toparlanabilmesi için
   1 – Nursel kesinlikle gitmeli
   2 – Fatih Ürek getirilmeli
   3 – Kaynanaların İzleme ekranı tamamen kaldırılmalı
   4 – 5-1-1-1 yasaklanmalı
   5 – yeni gelen gelin ilk hafta koruma altına alınmalı

 15. Kaynana faktörü çok önemlidir Sevilay 5 gün bir verse misaye 5 puan kaynanasından alır
  5 gün 5 verse 25 puan alır bu çok önemlidir
  Artı miyase ve kaynanası o kadar kötüki miyase 5-1-1-1 yap diyor kaynanası hep onu yapıyordu
  Ve hak yiyerek hep orda kaldılar miyase daha bir haftalık tanığı denizin evinde gece misafirliğe kalacak kadar düşüncesiz
  İnsan yıllarca tanıdığı birinin evinde bile kalamıyor yani ben güvenip kalamam en azından
  O 10 bileziği aldiktan sonra gercek kisiligi ortaya cikan bir miyase gördüm ve o 10 bilezigi açık açık miyaseye kazandırmak için uğraştılar ve puanlarını bilerek ucurdular Nursel hanımın çabaları boşa gitmedi yani çok büyük yesim anti düşmanlığı var Nursel hanımda
  Fatih ürek gibi biri olmalıydı sunucu
  puanlama sırasında çıtı bile çıkmazdı adamın
  Yesime gelince yesim kendi emeğiyle cabasiyla orda kalan biri ezgi gibi tıpkı
  Miyaseyi orda tutmak ve bilezikleri vermek için puanlarını ucuracaklar yine
  Ama inşallah bugün giden deniz olur bari..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu