Zuhal Topal'la Sofrada

17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Zeynep Billur Uludağ]

17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Zeynep Billur Uludağ yarışacak. 17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için ana okul öğretmenliği bölümü mezunu olan, lakin iç mekan tasarımcısı olan Zeynep yarışacak. Peki Zeynep Billur Uludağ kaç puan aldı? 17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Bilge rakiplerinden kaç puan aldı? 17 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz Zeynep Billur Uludağ Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 17 Mart Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

İç Mekan tasarımcısı olan Zeynep, Lisans mezunudur. Ana okul öğretmenliğinden mezun olan Zeynep, elinin lezzetini kanıtlamak için bugün Yemekteyiz 14 Şubat Pazartesi puanları sırasında 35 ve üzerinde puanlar elde etmesi gerekiyor.

=> Yemekteyiz 10 Mart Perşembe Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

14 Şubat ile 18 Şubat haftasında yarışan beş yarışmacıdan biri olan ve 17 Şubat Perşembe günü dördüncü yarışmacı olarka yarışan Zeynep, Zuhal Topal 14 Şubat puanları sırasında yüksek puanlar geleceğini düşünüyor.

=> Yemekteyiz 3 Mart Perşembe Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Zeynep Billur Uludağ’a 14 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zeynep Billur Uludağ’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Şubat Perşembe (2022)

17 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Zeynep Billur Uludağ. Sözleri ile açık sözleri ile yaptığı işle dikkatleri üzerine çeken Bilge elinin lezzetini de kanıtlamak için yarışmaya katıldı.

=> Yemekteyiz 24 Şubat Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

17 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Zeynep Billur Uludağ, Yemekteyiz 17 Şubat Perşembe Puanları sırasında, rakiplerini geride bırakabilmesi için en az 34 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor.

17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları (Zeynep Billur Uludağ)

Maysa  5
Bilge  3
Mehmet  4
Oğuz  7
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  24

**17 Şubat 2022 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 17 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

Ana okul öğretmenliği bölümü mezunu olan 32 yaşında iç mekan tasarımcısı olan Zeynep Billur Uludağ, 17 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan yarışmacı oldu. Zeynep Billur Uludağ’ın yarıştığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Mehmet önceki günler de sustu bugün coştu
    bugün abarttı da abarttı önce ki günler de konuşmuş olsaydı tamam
    kendi gününde verilen puanlara alınmadı Zeynep Bilge ye düşük vermiş diye kızmış!!?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu