17 Temmuz Salı Kördüğüm 345. Bölüm Özeti Ambika, Rathod’un Kızı Olduğunu Öğrendi

Kördüğüm 345. bölüm özeti son iki partın özetini vereceğiz. Bu iki partta en önemli olay Ambika gerçekleri öğreniyor. 17 temmuz kördüğüm özeti verirken bu gerçeğin bolca üzerinde duracağız.

Kördüğüm 345. Bölüm Özeti (17 Temmuz Salı)

Kördüğüm dizisinin 345. bölümün son iki partını anlatıyor olacağız. İlk iki partını alt kısımdaki benzer konulardan veya ana sayfadaki ara kısmına bölüm numarası yazarak ulaşabilirsiniz. Ambika, babası Chaubey’in yanına gelir. Tabi gizli saklı gelir. Akash’ı nasıl tuzağa düşürdüğünü bir bir anlattığı sırda kapı çalar. Ambika Akash geldiyse sakın içeri alma diye talimat verir. Chaubey de hemen kapıya gider. Bu sırada Ambika saklanır. Kapıda Rathot vardır. Ambika öldüğü için onun ritüelleri hakkında konuşmaya geldiğini söyler.

 

Chaubey başka zaman konuşmak istediğini şimdi gitmesini söylese de Rathore zorla içeri girer. Ambika gizlendiği yerden Rathot’un geldiğini görür. Rathot, hemen lafa girer. Ben yıllarca habersiz yaşadım. Onu tam bulmuşken aynı Malvika gibi ellerimden kaydı gitti. Sen onun amcasısın. Ambika’nın ölümünden sonra yapman gereken ritüelleri yaptın mı Yoksa ben yapayım mı der. Chaubey de panik ve endişe içerisinde bunları yarın konuşalım. Şimdi git der. Ancak Rathod buna çok sinirlenir. Başından atmaya çalışıyor muş gibi algılar. Chaubey sakince tüm bunları yarın konuşalım. Her şey istediğiniz gibi olsun der.

Raghuvendra Pratap Rathore Benim Babam Mı? Kördüğüm 17 Temmuz Salı Bölüm Özeti

Rathod’u sakinleştirip evden gönderince Ambika gizlendiği yerden çıkıp gelir. Bu adam neler söylüyor baba der. Chaubey de sen onun laflarına bakma ve önemseme der. Ancak Ambika hiç de inanmaz ve sadece gerçekleri söyle bana Raghuvendra Pratap Rathore benim babam mı? Ben senin kızın değil miyim? diye sorunca Chaubey kaçacak yeri kalmaz. Evet ben senin baban değil amcanım. Sen benim kız kardeşim Malvika’nın kızısın. Malvika ufku geniş bir model olmak istiyordu. Ancak dar kafalı Rathore buna müsaade etmedi. Bu sırada sana hamile kaldı. En sonunda da Rathore anneni yaktı. Ancak bu cinayeti hala Rathod kabul etmedi der.

kördüğüm 17 temmuz özeti (kördüğüm 3

Ambika ise o gün piknikte çok kibar ve iyi niyetli gibi duruyordu derken Chaubey araya girip onun yumuşak yüzüne aldanma, o çok kötü ve katil birisi yeğenim der. Ambika 20 yıl sonra babasının kim olduğunu öğrenmenin şaşkınlığı ve düşüncesi ile kalakalır.

Yuvraç, Visnhu Gerçeklerin Peşinde Olduğunu Anlar Kördüğüm 345. Bölüm Özeti

Yuvraç iş yerine geldiğinde teknisyen her günün güvenlik kayıtlarını getirdiği gibi bu gün de getirir. Yuvraç benim odama girmeye çalışan var mı? Yoksa arşive kaldır der. Görevli başını sallar. Yani birisi Yuvraç’ın odasına girmiştir. Tüm kayıtları incelediğinde odaya Visnhu’nun girdiğini ve elinde Mukta’nın resmi ile çıktığını görünce bunun gizli kalmasını Visnhu’yu yüz kızartıcı suçla işten atılmasını ister. Görevliler hemen Visnhu’nun imzaladığı sözleşmesini kontrol ederler. Sözleşmeye aykırı bir şey yapmadığını söylerler.

 

Bu sırada şantiyede kablolardan dolayı kaza gerçekleştiği haberini alan Yuvraç bunu Visnhu’nun üstüne yıkmak için olay yerine gider. Burada işçilerin yanında Visnhu’ya yüklenip bu kabloları yaptırmanı söylemiştim. Neden yaptırmadın diye çıkışır. Ancak Visnhu bu kabloları yapılmasını ben rapor ettiğini ve nasıl hangi şartlar da yapılması gerektiğini de rapor ile birim yöneticisine ilettiğini söyler. Birim yöneticisi de Yuvi’nin adamı olduğu için benim önümde böyle bir rapor yok der.

 

Yuvraç başka delilin var mı der. Bu sırda işçiler Visnhu’dan yana olup onu koruyunca Visnhu işçileri bana karşı kışkırtıyorsun. Senin imzaladığın sözleşmeye aykırı davrandın. Seni işten atıyorum der. Visnhu ise imzaladığım sözleşmeden 1 ay öncesinden haber vermek zorundasın. Yani 1 ay daha iş yerinde çalışacağım. Sözleşme maddesinde bu durum açıkça yazıyor deyince Yuvraç sinirle orayı terk eder.

Boşanma Evraklarını Getir Meethi’yi Kurtar 17 Temmuz Kördüğüm Özeti 

Akash da Meethi’den boşanacağı için çok morali bozuk bir şekilde kum torbasını yumruklarken yanına Rathod gelir. Ona gerçekleri söylemesini ister. Ancak Akash gerçekleri saklar. Bu arada avukat da Meethi’ye boşanma evraklarını getirir ve imzalattırır. Ambika boşanma evraklarını Kingsway Parkına getirmesini ve yalnız başına gelmesini ister. Akash hızla araba binmeye giderken Mukta önünü keser. Meethi’den sebepsiz yere niçin boşanıyorsun. Bana sadece gerçekleri söyle. Yoksa seni bırakmam deyince Akash çok acele işi olduğunu araba binmesini ister. İkili Kingsway Parkına gelir. Akash, Mukta’ya sakın arabadan ayrılma der.

 

Akash 6 numaralı banka boşanma evraklarını koyar ve oradan ayrılmasını söyleyen Ambika’nın dediklerini yapar. Bu sırada Mukta da bu evrakları kim alacak diye gizlice Akash’ı tabiki etmiştir. Akash kendisini Mukta’nın takip ettiğini görünce çok kızar. Birden balon satıcısı gelir tabi peşinden onlarca çocuk gelir. Birden bankta bulunan boşanma evrakları yok olur. Bu da Ambika’nın oyunudur. Evrakları çocuklar aracılığı ile aldırtmıştır. Meethi ise mahkeme gününü bekler.

 

Görevli bayan polis bir hamile bayanı öldürürken utanmadın mı? o sana ne yaptı gibisinden aralarında konuşma geçer. Dava günü geldi çattı. Akash Ambika’nın her söylediğini yapmış ve anlaşmasına göre Ambika mahkemeye gelmesi gerekiyordu. Ancak şu vakte kadar kimse gelmedi. Bakalım Ambika dava bitmeden gelecek mi?

Kördüğüm 17 Temmuz Salı Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=imXBKn5z_h4

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Temmuz Salı Kördüğüm 345. Bölüm Özeti Ambika, Rathod’un Kızı Olduğunu Öğrendi (63 Yorum)

 1. Teşekkür ederim güllümm ben iyim hiç tatlım oturuyorum Halam yemeklerimle ve annemle çay içiyorum ve sohbet ediyorum

 2. NÂZIM Aleyküm selam Hoş geldin Seni Sormalı Kızz İki Gündür Bi Hal Hatır Sormuyon Nerdesın Bakalım

 3. Aynen incem rabbim bunlara sebep olanları iki cihandada rahat bırakmasın inşallah
  Gün yüzü görmesinler

  Valla incem ne diyeceğimi bilmiyorum ablan haklı galiba

  Bide gulume katılıyorum
  Evlendiğinde ilk kavganız kesin sultan yüzünden olacaktır

  🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔😁😁😁😁😁😁😁😁

  Nuranaay ve alikim selam canım idare ediyorum sen nasılsın kızın ilestimi nasıl simdi

 4. Kardeş Ülkemiz TÜRKİYEDEKİ Bütün Şehitlerimize ALLAH Rahmet Etsin Şehit Ailelerimizin Başı Sağolsun RABBİM Sabr Versin Bütün Şehit Ailelerimize
  ….
  SALİHA Ablam Ben Aslında Balık Etli Kadınları Severim Yakışıyor Valla Ama Bende Çok Kilolu Değilim Bide Sen İyiymişsin Demek Aynı Kiloda Kalıyorsun Ben Ama Biraz Yemeğime Dikkat etmesem Hızlı Zayıflıyorum. Canım Şimdi Uzandım Biraz Sizlere Bakayım Dedim

 5. NURDANIM evet tabi 1hafta izin bile yetiyor ama ben Defnem 2 ay kullanıyor baksana ben ona özendim😆
  Bu arada ben DEFNEMİ ve ZÜLEYHANI çok özledim yaa bşr selam verecek kadarda vakitleri yok mu acaba ONLARI ÇOK OZKEDİM😍😍
  Birde RÜYAM yok ONU DA ÖZLEDİM😍
  NAZIMı da göremiyorum burada😍
  ÖZLEMİM RUH İKİZİM DE YOK😍 ONU DA ÇOK OZLEDİM VE MERAK EDİYORUM SAĞLIK DURUMUNU
  SEVİM TATLIM ÖZLEMİM YAZAMIYORSA LÜTFEN SEN YAZARMISIN BİLGİ VERİRMİSİN BİTANEM😊

 6. Nurdanım evet melek diyer seneler böyle deyildi

  Hastaydı ama hastaneye yatmadan geciriyorduk
  Ne olduysa bu sene oldu

  Birdaha hastanelerden çıkmaz olduk

  İşte sürekli böyle oldumu benimde piskolojim çok kötü oluyor

  Ya doktorlara söylüyorum niye böyle önce böyle deyildi diye

  Onlarda diyorki

  Büyüdükçe daha ilerlikcekmis
  Hareketsiz olduğu için

  Allah dahada kötü yapmasın böyleyken çok zor dayanıyorum
  Dahada kötü olursa ne yaparım hiç bilmiyorum

  Hakkımızda hayırlısı vardır rabbimin bir bildiği

 7. Mereba kizlar Melek Ablam Nurdan ablam Cennet gozlum Gulcicegim Manyam Leylam Zeynojiim Almiram Nazim Baharjim Helinjim hepinize selamaleyuk Soap is insani mutly edar hep soap isler edin arkadaslarim

 8. Ay Gülüm valla öyle ama bide gel bana söyle hiç sevmiyorum kiloyu ama yapacak bişey yok

  Aslında benim kilom iyiydi

  Ne aldıysan meleğe hamileyken aldım bir dahada veremedim
  Bide iyi yanı var ne alıyorum nede veriyorum aynı kalmışım beş sene olacak nerdeyse

  Sen ne yapıyorsun şimdi

 9. Evet MELEĞİM bu akkullı telefonlar bazen aptallaşıyorlar harfleri değiştşriyorlar bende ŞEHİTKERİMİZ yazdım harfler yanlış çıkmış
  Aynen Meleğim Amiin
  Birde Rabbim İnşallah hain darbecilerin bu dünyada da öbür dünyada da bin belalarını versin lanet olsun onlara😠😠
  MELEĞİM ben aslında benim sonum neolacağını biliyorum
  ABLAM BENİM SAÇIMI BAŞIMI YOLACAK😆😆😆 ÇOK KIZIYOR BANA PLATONİK AŞIK OLMUŞUM SULTANA diye 😆😆😆

 10. ☺️☺️ MELEĞİMİZE yanlış isim bile yakıştı. 😞😞😞 hastalık zor ama Melek geçen sene böyle değildi dimi SALİHAMM bu sene hiç hastanelerden çıkamadı 😔😔😔 RABBİM hayırlı kapılarını açsın İnşaAllah tüm şifa bekleyenlere.

  💗💗💗💗

  Evet İNCEmm RABBİM razı olsun onlardan şehit oldularr 😭😭😭 kimisi genç kimisi orta yaş her kesimden milletim DEVLETÇİLİĞİNİ kanıtladı.

  💗💗💗

  Bir hafta da yetiyor İNCEmm tatil için ne olcak

 11. SALİHA Ablam ALLAH Dahada İyi Etsin Meleğimizi Kardeşim Kilo Alacan Diye Korkuyonmu Korkma Canım Ya Biraz Yediklerine Dikkat edersin Verirsin Sonra ALLAH ın İzniyle Hastaneden Bi Çıkta Kilo Verirsin Bitanemm
  ….
  NURDAN Ablam Hoş geldin Sefalar Getiriedin Aleyküm selam👋 Hamd olsun Iyiyim Bırtanem Teşekkür ederim AMİN Cümlemizin Karşısına ALLAH İsmini Hayır ile Anacak Gönülleri Güzel Olan İnsanlar Çıkarsın. Afiyet olsun Kahvaltıda Şimdi Annenin Yokluğuna Alışman Zor Olacaktır Ne zamandır Yanında Rabbim Yardımcın Olsun Canım
  …….
  Aleyküm selam İNCEM Ay Kızz Toparla Kendini ALLAH Korusun Elin Hintlisi İçin Ölmezsin Bişey Diyeceğim Sana Yarın Bigün Evlenirsen Kocanla İlk Tartışmanız Sultan Yüzünden Olacak Demedi Deme 😊😊Ne diyeyim Övde Dövde Canımm. Halin Nasıl Hayatında Değişen Bişey Varmı
  ….
  BAHAR Teşekkürler Seni Sormalı Nasılsın Neler Yapıyorsun

 12. Evet incem

  Rabbim mekanlarını cennet eylesin

  Allah ailelerine sabır versin

  Nurdanım afiyet olsun bacıma bende oturuyorum
  Başkada bişey yaptığım yok zaten Mekke biraz huzursuz

  Bilmiyorum agrısımı var hiç yerinde durmuyor

  Debelenip duruyor

  Rabbim merhamet etsin ona ve onun gibi hastalara

 13. NURDANIM sağ ol canım benim iyim işlerim de iyi boyna çalışıyorum bu sene yıllık izinim de yok çalışmaya devam zaten yıllık izin bir hafta oluyor o da olmayacak yani😊
  Bu gün evdeyim tv izliyorum şuan
  Bu arada 15 temmuz DEMEKRASİ VE BŞRLİK BERABERLİK BAYRAMIMIMIZ KUTLU OLSUN 😊
  TÜM 15 TEMMUZ LEHŞTKERİMİZİ RAHMETLE ANIYIRUZ ALLAH MEKANLARINI CENNET ETSİN RABBİM ONLARDAN RAZI OLSUN TABİ GAZİLERİMİZDEN DE ALLAH RAZI OLSUN ŞİFA VERSİN

 14. İNCEMM yorumları hep okuyamadım ara ara baktım sağolun hep sormuşsunuz RABBİM iyilik güzellik nasip etsin hepimize. Sağolasın iyiz ELHAMDULİLLAH çok yorgunum ama sıcaklarda etkili çok sıcak nemlii

 15. Hoş geldin nurdanım Allah kavuştursun canım
  Oooo guzel analı kızlı takılırsınız işte

  Evet canım halen hastanedeyiz
  Amin inşallah
  Nurdanım her şeyin hayırlısı buda benim sınavım

  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

  İncem aynen öyle senin halin ne olacak kız
  Böyle

 16. NURDANIM Hoşgeldin😊
  Allah kavuştursun😊
  Oğuşun iyim mi hep yazdım sana yorum ama cevap alamadım görmemiş olabilirsin tabi yoğunluktan😊
  GÜL ÇİMEĞİM tatlım ben Sultanımı överim de döverim de yerine göre değişir😆

 17. Selamün aleyküm hatun kişilerim nasılsınız bakalım

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Annem gitti ev bom boş sanki. Bugün eşimle oğlumda arkadaş ziyaretine gitti çorluya. Kızımla yanlızız kahvaltı yapıyoruz.

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  SALİHAMM hala mı hastanedesiniz 😔😔😔 RABBİM hayırlı kapılarını açsın. Meleğimiz nasıl şimdi sen nasılsın kardeşim RAHMANN ŞİFA İHSAN EYLESİNN 🌹🌹🌹

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  GÜLÇİÇEĞİMM nasılsın iyimisin canım arkadaşım ara ara mesajlara göz attım ama yazamadım. Hep sordun beni sağolasın RABBİM senide hatırlayan güzel yürekli gönüllere girmeye nasip etsin İnşaAllah.

 18. MELEĞİM😚
  GÜL ÇİÇEĞİM😚
  Teşekkür ederim hediyeleriniz için çok sevindim😍
  Evet yaa nolacak benim bu halim bilmiyorum SULTAAAANN diye diye gideceğim bu dünyadan😍😆😆😆😆
  Ama bi tek be olsam ona aşık vari öbür dünyada benim olur diyeceğim ama milyonlar oba aşık bana bırakmazlar😌

 19. 🌃🌋 ŞÜKÜR ETMEK NİMETLERİN ARTMASINA SEBEPTİR NANKÖRLÜK NİMETLERİN GİTMESİNE SEBEPTİR 🌂🌁
  SELAM KIZLAR👋
  NASILSINIZ?
  BEN DÜN GECE UYUMADIM BU GÜN BU SAATE KADAR UYUDUM ANCA GELEBİLDİM😆😁

 20. Gülüm manyam hoş geldin canlar nasılsın

  Gülüm idare ediyorum canım melek düne göre biraz daha iyi gibi

  Ama tabi halen oksişene bağlı

  Bakalım ya hakkımızda hayırlısı

  Sen nasılsın canım neler yapcan bugün

  Ya ben bu gidişle baya kilo almaktan korkuyorum yiyip içiyor ve oturuyorum

  Bazen diyorum personellere diyiyim yardım edeyim mi

  😁😁😁😁😁😁

  Manyam küçük kuşum nasılsın canım neler yapıyorsun

  Niye eskisi gibi yazmıyorsun

 21. MANYAM Aleyküm selam Hoş geldin. Sevindim Canım Sorununun Tamamen Çözülmesine Demek Herşey Yanlış Anlaşılmadan İbaretmiş Boşuna Canını Sıkmışsın O zaman . Bende Hamd olsun Iyiyim Neler Yapıyorsun Bakalım Sev Yeter Dizisini İzliyormusun Ben İzliyorum Ramanla İşhita Yakışıyor Bir birine 😊

 22. Ay sonunda yorumum çikti kisa yazdim belki çikmazsa diye geçen gün yorum yazip durdum 4-5 kere hiç biri çikmiyordu spama düştüğimide sanmiyorum. Nasilsiniz kizlar , ben iyiyim .
  Çiçeğim sorunun tamamen hal oldumu demişsin benim sorun diye bunca zaman uğraşdiğim şey yalniş anlaşilmaymiş bee . Yani artik bir sikintim bir sorunum kalmadi canim .

 23. İNCEM Sultan Diye Diye Uyumuşsun Kızz N’olacak Senin Bu Halin Herkes Uyurken Sen Sultanı Övmüşsün Ancak 😊😊 Evet İlk Olduğuna Göre 🚗Sana Araba Hediye ediyorum Sultanı Görmeğe Gidersin Artık ☺Nasılsın Neler Yapıyorsun Canım

 24. Duayı kabul eden, istemeyi veren, murat edince el açtıran, ancak sevdiği kuluna dua ettiren RABBİM. Ellerimizi boş çevirme inşallah……
  ….
  KIZLAR Günaydın hayırlı Sabahlar Mutlu Huzurlu Bigün Geçirmeniz dileğiyle Hepiniz İyisinizdir İNŞALLAH
  ….
  AYSEL Ablam Sanada günaydın hayırlı sabahlar Bırtanem Seninde Güzel Yüzünden Gülümseme Eksik Olmasın İNŞALLAH Nasılsın İyimisin Abla Oğlunla Aran Nasıl
  ….
  SALİHA Ablam Günaydın hayırlı sabahlar Canım Nasılsın Diyecemde Melek İçin Ne kadar Üzgün Olduğunu biliyorum ALLAH Sabr Versin Sana Kardeşim Melekimizede Şifalar Versin RABBİM Tez vakitte İnşAllah
  ,..
  Diğer Kızlar Sizlerde Günaydın hayırlı sabahlar Nasılsınız Bakalım

 25. Ben bu diziyi cook merak ediyorum hakikatan metti akasla bosanyormi uzuldum ama bildigim kaderile mitti pakistanla baskasile evleniyoor ve yine onunla bosanyormu bena anlamadimki oo akas nandini diyen yeni kizla evlenyor aaa ambikaya evleniyormu ya nandini bena bu dizi anlamadim cook ilginc yaaa bu hintler var yaaa allah allah ben sensiz olmaz diziyi cook seviyorum URUDURA ve bide Sevyeter diziyi izlarkan mutlu olyorum ben bayilyorum neyse ben cikayim cook konusmayin hahahahahhahha

 26. MELEK ABLAM LEYLAA KARDESIM FILIZJIM HEPINIZE ALLAH SIFA VERSIN JANLARM… EEEEE DIGER ARKADASLAM SIZINDE HASTALLANIZ VARSA ALLAH SIFA VERSIN DERDINI VEREN ALLAM DERMANINAM VERSIN ENSALLAH HEPINIZ SAGLIJAKLA KALIN SIZI COOOOOOOOOK SEVIYOORUM ARKADASLARIM BYYYYYYY BYYYYY

 27. Ayselim canım benim hoş geldin

  Aminn inşallah

  Bende okadar çok istiyorum ki bugünlerin hemen geçmesini
  Ve unutmayı

  Herşey rabbimden ama bazen çok zorlanıyorum

  Kızımın gözümün önünde acı çekmesini

  Derdini anlatamamasını
  Hangisini sayıyımki

  Diyer cocuklarımıda

  Allaha hamdolsun inşallah herkesin sıkıntısı biran önce geçer ve benimkide

  Sen nasılsın canım oglunla Aran nasıl gidiyor

  Eskiye döne bildinizmi

 28. ⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅

  GÜNAYDIN BITANEM

  ⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅

  GÜNAYDIN CANTANEM

  ⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅

  GÜNAYDIN BENİM CANIM KANKAM😘😘😘😘

  ⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅
  Nerdesin acep sen bi kursa gittin beni bizi unuttun😣😣 bende çok fazla yazmıyorum ama en azından bi selam veriyorum 3 4 günde bir.

  Kızgınım sana😠😠😠 en azından kursa giderken bi günaydın diye bilirsin sabahlari

  Özledim seni canım kankam DENİZİM Benim 😭😭😭😭😭

  Seni çok seviyorum 😘😘😘😍😍

 29. Günaydın hayırlı sabahlar 🌄🌄😊😊😊

  Gününüz aydin olsun,guzel yüzünüzden gülümsemeniz hiç eksik olmasın insAllah 😄😄😄

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  SALİHAM günaydın bıtanem.. Demek hala hastanede siniz😖😖 kıyamam MELEĞİMİZE..ŞAFİ OLAN ALLAH şifa versin ona, sanada bolca sabır.
  hersey geçer birgün üç beş sene sonra geriye bi bakarsın ben” Bunlarımı yasadım” diye hayret edersın RABBİM SANADA KIZINADA CAN SAĞLIĞI UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH{{AMİNNN}}😘😘😘😘

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  LEYLA oncelikle gecmiş olsun daaa sesımızı duyup ne yapacan.. Öyle hiç birimizle sıkı fıkı degilsin bari ki..hem canın çok acıyorsa buraya yazmak nasıl aklına geliyor bunuda ben benim aklım almıyor😯😯😯

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  BİZİM TAYFANIN CAN KIZLARI SİZİ ÇOK ÖZLEDİM 😭😢😵😷

 30. BAN GITYORUM HASDANEDEYIM O YUZDAN PEK SIZINLE GORUSEMAM AMA BANA SORURSANIZ SIZE IHTIYACIM VAR HEPINIZIN SESINIZI DUYMAK ISDIYORUM AMA OLMUYOR BENIM SU AN CANIM COK YANYOR ANNE ACIYOR BILE DIYEMIYORUM BARI SIZIN SESINIZI DUYUYUM NEOLURRRRR LUUUUUTTTTTTTFFFFFFFFFAAAAAAAAAANNNNNNNNN

 31. BAN GITYORUM HASDANEDEYIM O YUZDAN PEK SIZINLE GORUSEMAM AMA BANA SORURSANIZ SIZE IHTIYACIM VAR HEPINIZIN SESINIZI DUYMAK ISDIYORUM AMA OLMUYOR BENIM SU AN CANIM COK YANYOR ANNE ACIYOR BILE DIYEMIYORUM BARI SIZIN SESINIZI DUYUYUM NEOLURRRRR LUUUUUTTTTTTTFFFFFFFFFAAAAAAAAAANNNNNNNNN

 32. Selam Melek ablam gunaydin amin Allah hepimize sifa versin ahli musulmanlar yoook ben dogum gunum 26 temmuzda janm ablam merak etmeyin hepinize dawetileri ugratyorum janm ✉✉✉✉✉✉✉✉ evet cok zoor cocuk bakmak benimki indi eglenmek isteyoo kizim 3 ay oldu gozu ona buna dusyor ben bln konismayi cook sewiyooo eeee buyumeke indi janm gulyoor konusan olan bolyor aaaa cocuk iste ablam kendi basyndan gecirensoon beni cook anlayan Melek ablam saol….
  Hepiniz gun aydin hayirli sabahlar arkadaslarm ablalarim kardeslerim byy byy

 33. Nuranaay canım sende ikincisin sanada hediyem 👠👠👛bunlar güle güle kullan

  Bide senin doğum günün gectimi canım

  İyiki doğdun çocuklarımla ve ailenle bir ömür boyu mutlu huzurlu ve sağlıklı yaşa canım 😘😘😘😘🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰

 34. Nuranaay canım çocuklar yatmadımı çok zor uykusuzluk

  Rahatsız mı yoksa kendilindenmi

  Yatmıyor
  Kazı falan vardır küçük tü deme çocuğun

  Derdini anlatamıyorlar zavallım kıyamam

  Benim melekte öyle bazen bir sıkıntısı olduğunda

  O da aglıyıp duruyor oda derdini anlatamıyorki

  Rabbim yardım etsin onlara

  Allah bütün hastalarımıza şifa versin kızıma da inşallah

 35. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar

  Valla incem nediye bilirim ki

  Bu sultan aşkın karşısında

  Allah inşallah sultan gibi birini hayatına koysun hayat arkadaşın olsun ama müslüman olarak inşallah canım

  Eyer bira erken yazsaydın bende katılırdım sana bende geç saate kadar yatmadım ama enson girdiğimde kimse yoktu

  Her neyse bir dahakine

  Eee sen neler yapıyorsun çalışıyormusun halen

 36. Kızlar benim bu gece hiç uykum yok bi buraya yazıyorum bir Sultan grubuna mekik dokuyorum😆
  Burada kimse yok tek başıma sayfayı doldurmadan gideyim bari Sultan grubunda takılayım😊
  Manya belki gelir sandım ama maalesef gwlnedi
  Buraya yarın yazmaya devam ederim artık İnşallah😊
  İyi uykulaar🌛

  • İncem sana hediye vermeyi unuttum sana hediyem

   Kocaman bir sultan posteri canım hergun o boncuk gözlere bakarsın

 37. Bu ambika cadisi var ya cooksinir olyorum… kizlar ben suan kizimla igilenyorum kizim bir uyansa uyumuyu bilmiyoo zar zor uyityorum bu kizim varya oooo neler neler yasatyo beni bende cook uykum vaaaaaaaaar 😯

 38. Oley ikinjide benn… bu ne ya cook uzuldum Akas bln mettiye off ne talihsiz kaderi varmis bunlan Filizjimm coook tesekurlarrr janm

 39. MANYAM tatlım bende aynı sorunu yaşıyorum bir yorumu 3 defa yazıyorum 😌
  Ben de çok zor giril yazıyorum bu siteye
  Seni mutlu eden olayı merak ettim ve sen mutlu olduğuna sevindim tekrar yazarsın dimi?

  • MANYAM Rkanı seyrettim mi bu akşam çok komikti Çarli Çaplin gibi dans etti komedi gibi ya Maduda ayrı Bi komedi😆😆😆
   Tatlım kusura bakma sen onları seviyorsun ama ikisi de çok ucuz bi evlilik yaptılar çok trajekomik bi evlilik ikiside birbirinden ucuz😆
   Sultanım annesine kavuştu ayh kıyama ben ona basıl da ilgileniyor annesiyle ve nası ağlıyor canım benim😍
   O pis adam Mohan olcan psikopat neler etmiş eşine ve çocupuna ruh hastası pislik😠

   • Sultanımın üvey babası da tam bir alkolik çıktı geri zekalı adam
    Ama Sultanım be kadar iyi bir kalbi olduğunu bir kez daha gösterdi bize adama arabasıyla çarptı ama onu orada bırakıp kaçmadı Rka gibi ki Rka kendisi sarhoştu yani suçu iki kattı😆😆

    • SULTANIM şuan artık Maduyu tamamen unutmuş durumda hatta şehri terk edecek gidecekti anne ve baba olayı çıkmasaydı ama o satılmış Madu her zamanki gibi yine Sultanımı rahat bırakmayacak Rka ile ikisi tahrik edip duracaklar tabi onlara birde o sinsi kadın Rada katılacak yılanlar😠
     Haa bir de şu çapulcular Madunun aylesi yani Padmini Trişna Roma o ucuz düğüne katıldılar yuuuh yani basılda geçmiş unuttular bir şöhret upuruna hele Padmininşn yüzüne tükürüyorum pis kadın salak kadın daha dün Sultanımın ayaklarına kapanıyordu kurtar kızımı o canavardan diye hatta dedi ki RKA ZENGİN AMA KALBİ UCUZ SEN GANGSTERSİN AMA ONUN YAPTIKLARINI YAPMASIN SEN RKADAN DAHA İYİSİN BENİM KUZIM SENİN YANINDA GUVENDE OLUR dedi ama söylediklerini yuttu😠