Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

18 Ağustos Cumartesi Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti |Güncel Özet| Purap Gerçekleri Öğrendi

Ah Kalbim 248 bölüm kanal 7 kanalında 18 Ağustos Cumartesi akşam saat 20:15 de yayınlanacak. Bizde da ha önceden bilgi sahibi olmamız açısında bu hafta ve gelecek hafta özetlerini güncel bir hali ile siz değerli okurlarımızın bilgisine sunacağız. Bu başlık altında Ah Kalbim 248. bölüm özeti vereceğiz.

Ah Kalbim 18 Ağustos özeti için söylenebilecek ön mühim olay Purap, Alya’nın yaptıklarından haberdar olur ve Pragya’ya yardım etmeye başlar. Pragya artık iki kişi değil Disha ve Purap dahil Alya ve Tanu’ya karşı mücadele içerisinde olacaklar. Bakalım ortaya nasıl bir bölüm çıkacak. Dahi hep beraber özete geçelim.

Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti #Saflar Sıklaşıyor

Alya, gece kendisi odasına gelen Disha’yı sabah uyanınca hatırlar ve hemen Purap ile Disha’nın odasına gider. Ancak Purap Disha’dan yana tavır alıp gece boyu birlikte eşim ile romantik dakikalar yaşadık ve hiç yanımdan ayrılmadı deyince Alya hem sinir olur hem de gerçekleri ispat edemez ve kudurmuş bir şekilde ayrılmış ve geçtiğimiz bölüm burada son bitmişti. Şimdi kaldığımız yerden ah kalbim 348. bölümü anlatalım. 

Alya, sevdiği insan Purap’ın Disha ile gece yaptıklarını hayal edip ağlaya zırlaya odadan çıkar. Tanu da hemen arkadaşım ağlama diye teskin etmeye çalışır. Odadan herkes gittikten sonra Purap neden bu Alya’nın odasına gittiğini söyleyecek misin deyip Disha’ya bakar. Disha ise Pragya’ya söz verdiği için kaçamak cevaplar söyler. Ancak bu Purap’ı ikna etmez ve sadece ve sadece ben gerçekleri duymak istiyorum deyince Disha tüm gerçekleri mecburen Purap’a söylemek zorunda kalır.

Pragya da kendi başına bu işi çözemeyeceğini düşünür ve Abhi’yi turneye çıktığını bilir ama genede iş işten geçmeden müdahale etmesinin iyi olacağını düşünüp Abhi’yi telefonla arar. Abhi ise her zamanki şakacı tavırlarla tombişim beni özlediğini biliyorum. Ben de seni çok özledim gibilerinden cümleler kurup işi dalgaya alır. Pragya tam gerçekleri açıklayayım derken konser yapımcısı acil olarak görüşmeleri gerektiğini söyleyince Abhi telefonu kapatması gerektiğini bu konuşmayı kaldığımız yerden devam edeceğiz deyip telefonu kapatır. Pragya da hiç bir şey söyleyemez.ah kalbim 248. bölüm özeti resmi 3

Gerçekleri öğrenen Purap Disha’yı da yanına alıp Pragya’nın odasının yolunu tutarlar. Disha odaya girip kardeşim, bacım kusura bakma. Senden çok ama çok özür dilerim Alya odama kadar gelince Purap da beni korumak için yalan söyledi ve sonunda benden gerçekleri öğrenmek istedi. Bende tüm bildiklerimi kocam Purap’a anlattım der. Purap hemen lafa girip sen bunu benden nasıl  saklarsın Pragya. Bu saklanılacak önemsenmeyecek bir durum değil ve söyledikleriniz bir hayli ciddi der. Alya cadısı ise evrakları işleme koymak için odasında sevinçle hazırlanırken Tanu da kız sen Abhi’nin imzaladığı kağıdı nereye koydun der.

Alya da ben başıma gelecekleri tahmin ettim ve zamanında birlikte iş yaptığımız bu evde kalan Raj’a teslim etim. Ondan daha güvenli bir yer yok der. Raj da evrakı alıp odasına götürmüş, Mitali bu ne diye sorunca Abhi’nin mal varlığı ile ilgili bir evrak sen anlamazsın demiş ama Mitali Abhi sana güvenip mal varlığı evrakı mı teslim edecek diye önemsemez. Bizimkiler evrakı almak için önce nerede saklandığını ardından nasıl bulacakları konusunda plan yaparlar. Çok geçmeden evrakın Mitali ile Raj’ın odasında olduğunu anlayınca Purap evrakı almakla Disha ile Pragya da Alya ile Tanu’yu oyalamakla görevlidir.

Purap evrakı alır ve bu iş bitti derken Mitali olmadık bir yerden çıkıp bu kocamın evrakı ver onu deyip Purap’ın elinden alır. Kahvaltıdan sonra Şer odakları evrakı işleme koymak için yola çıkarlar. Ancak yollar yağıştan dolayı kapanınca bizimkiler bir sonraki gün gideriz deyip geri dönerler. Abhi de turnede basım mensuplarına demeç verir. Eşi Pragya hakkında sorularn soruyu romantik bir şekilde cevaplar. Bu esnada arka planda “inna Sonna” şarkısı çalar. Bu şarkıyı dinlemek için bu linke tıklayabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=1I2aa1sf5NA 

Abhi turnesi erken bitince tombişime sürpriz yapayım deyip haber vermeden yola çıkar. Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti burada son buldu. 18 Ağustos Ah Kalbim özetinin devamını gün içerisinde ekleyeceğiz. Ah Kalbim 18 Ağustos özeti ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu