Gelinim Mutfakta

18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşti

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu haftanın ilk iki günü çeyrek altını alan Elif, adım adım bileziklere yaklaşıyor. En yakın rakibine şimdiden 8 puan fark atmayı başaran Elif, bugün Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba Puanları sırasında, aradaki 8 puanı 10 ve üzerine çıkarmayı, bu hafta ise bilezikleri çok önceden garantilemeyi planlıyor. Dikkat: 18 Aralık puan durumu sonucu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Bugün[/mavibuton] Kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandığını görmek için tıklayınız.

İlk iki gün haksız puanlamaya imza atan Hülya ve Çiğdem, ekran başında izleyenleri de çileden çıkartırlar. Hülya kaynana her defasında Elif’i bulup bir vermeyi başarırken, Çiğdem kaynana ise puanlama konusunda tüm rekorları kırıp, uzun süredir iki adet bir kullanmasına rağmen Elif’in tabağını bulması, içeriden bilgi mi alıyor söylentilerini doğurdu.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Ocak Çarşamba Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu açıklandığı an=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] puanlama sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Bugün 18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında görünen o ki kaynana Çiğdem gene bol birli ama gene beş puanı Elif’e verdiğini anlıyoruz. 

=> [mavibuton]20 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

18 Aralık Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da Elif sanırım ilk defa bir yarışmacı Çarşamba gününden beş altın bileziği garantileyen gelin olacak. Bu duruma sebep olayın en başında Çiğdem’in iki birli puanlaması etkili olurken, yeni gelen Emine’nin de tüm beşleri Elif’e vermesi bu işin tuzu biberi olacak.

=> [saributon]19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/saributon] sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puanlama kısmına geçmeden bir eleştiride bulunacağım. Benzer programı yapan yarışma programlarında, kaynanaların verdiği puanlamalara bir kriter getirmeye başlıyorlar. Neden bu yarışma programında olmasın ki.

Kaynanaların Adil Puanlar Vermesi için;

 1. Verdiği puanı bir daha veremesin
 2. aynı puanı iki defa kullanamasın
 3. kaynanalar gözleri kapalı puanlama yapsın
 4. kaynanalar gelinlerin tabaklarını yaparken izlemesin
 5. kaynanalar canı estiğinde gelinlerin yanına gidemesin

Bu kriterler olduğunda, program da verilen puanlamalara bir nebze olsun adalet geleceğini düşünüyorum. Aksi halde izleyenler adım adım programdan soğumaya başlayacak. Not:  18 Aralık Çarşamba puanları yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması18 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da bir ilki mi yaşayacağız. Zira Elif en yakın rakibine ciddi fark atmasında dolayı, bugün de bu farkı açması halinde yarışmada bir ilk yaşanacak. Elif Çarşamba gününden bu hafta bilezikleri alan gelin olacak. 

Bu hafta çok iyi bir çıkış yakalayan Elif, yakaladığı bu başarı grafiğini bugün de devam ettirmek istiyor. Verilen fragmana baktığımızda kaynanası Çiğdem gene Elif’in tabağını bulup verdiğini görüyoruz. Tabi bu durum %100 bugün Gelinim mutfakta bugün kim birinci sorusunu cevaplamasa da bizlere karşı bir fikir verdiği de çok açık.18 Aralık Gelinim Mutfakta 418 bölüm Aydan ve eşi

Yağmur ise bu duruma artık isyan bayrağını kaldırmış durumda. Şu sözlerle Çiğdem’in yaptığı puanlamayı eleştirdi.

“Nedense size göre biz hiç birimiz, hiç bir şey yapamıyoruz! ”
Yarışmacı Yağmur

18 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında gerek Çiğdem gerekse Hülya’nın verdiği puanları takip edeceğim. Dikkat edin Hülya Elif’i bulup bir verse de kendi gelinin bulma konusunda zorlanıyor. Ancak Çiğdem bu konuda hiç zorluk çekmiyor. Üstelik hiç tatmadığı ve daha önce Elif’in elinden yemediği bir lezzet için. Bu da akıllar da soru işareti bırakmaya yetiyor da artıyor bile. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün programda çok özel anlara şahit olacağız. Aydan’ın eşi sürpriz yaparak. Aydan ise şaşkınlığını gizleyemeyecek. Bu anlar eminim ki Aydan’ın hafızasında hiç mi hiç silinmeyecek. Dikkat: 18 Aralık Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim mutfakta puanlama amacı aslında gelinin bulma değil, lezzete puan verme olarak başlasa da bu durum maalesef evrimleşti. Gelinin bulmaya döndü. Tabi herkes gelinini bulsun. Ancak bulurken de diğerlerine iftira atarak, iki adet bir vererek bu iş olmaz. Toplum vicdanında bunun elbette karşılığı olacaktır. Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puanlaması Yapıldığı An Aydan

Çiğdem hanımı anlarım. Çünkü kendi gelinin aldığı bileziklerden pay alıyor. Peki yeni gelen Emine de Elif için çalışıyor. Gelini Goncanur da sesini çıkartıp, anne neden bana bu puanı verdin bile diyemedi. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 18 Aralık Günün birincisi kim olduğunu yazının en son kısmında verdim.

Bugün çeyrek altını alan gelin kim? desem sanırım bir çok kişi Elif diyecek. Zira diğer kaynanalar, Çiğdem gibi yapmadığı için herkesin aklında bugün kim birinci sorusuna cevap olarak Elif’in geçtiğini hissediyorum. Bakalım gerçekte durumlar nasıl şekillenecek? Bekleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puan Durumu Sonucu

16 Aralık Pazartesi günü yeni bir hafta ve yeni yarışmacılarla yeni umutların doğduğu haftada Elif inanılmaz puanlar almaya devam ediyor. Adeta bir rekora koşan Elif, bugün de 18 Aralık Çarşamba Puanları sonrasında farklı galibiyeti yakalar ise Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba Puan durumu sonucun da bilezikleri almayı %90 oranında netleşecek.Gelinim Mutfakta Bugün - 18 Aralık Çarşamba

18 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim, hangi gelini olduğunu sizlere vermeden önce yarışmacıların hafta başında beri aldığı haftalık toplam puanlara gelin hep birlikte bakalım. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de rakibine yine fark atıp ilk iki gün, günün birincisi olan Elif 31 puanla zirvede yer almayı ve bu yeri hiç kimseye kaptırmamayı başardı. 18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

İkinci sırada yer alan gelin Elif’in 9 puan gerisinde 22 puanla yer alan Yağmur, kendisine yer bulurken, üçüncü sırada yer alan yarışmacı bu hafta yarışmaya katılan Goncanur 20 puanla üçüncü sırada yer aldı.

Son sırada yer alan Aydan ise 19 puanla eleme potasında her geçen gün yaklaşmaya devam ediyor.Dikkat: 18 Aralık Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının en son kısımda bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

Yukarıda verdiğimiz haftalık toplam puan durumu bu yönde olduğunu, birazdan Çarşamba puanlaması ile bu sıralama %100 değişim gösterecek mi? Yoksa olduğu gibi mi kalacak? İzleyip, göreceğiz.

Birazdan haftanın ortasının puanlaması yapılacak. Kaynanalar birer birer yarışmacı gelinlerin yaptığı günün yemeğine puanlar verecekler. Sonrasında bugün 18 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu netleşecek. Bizde an ve an bu konuda sizleri bilgilendireceğiz. Öncesinde günün yemeğini hızlıca açıklamak istiyorum.  

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Kilis Tava

 • 1/2 kilo kıyma (orta yağlı)
 • İki adet biber (yeşil)
 • İki diş sarımsak
 • Bir adet kuru soğan
 • 1/2 demet maydanoz
 • Bir adet domates
 • Bir adet kapya biber
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı kadar kırmızı toz biber
 • Tabanına İki adet patates
 • Çok az (Bir çay kaşığından az) Karabiber
 • İki çay kaşığı kekik

Sosu için;

 • 1 çorba kaşığı salça
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 su bardağı kadar su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Kilis ilimiz de oldukça meşhur olan ve Türkiye’nin dört bir tarafında ismi Kilis tava diye anılan harika lezzet için en orjinal tarifi yine programda sizlere vereceğiz.

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Kilis tava için kısa bir tarif verdikten sonra kaynanaların da bildiği bu yemeği 90 saniye içinde nasıl yapılacağını anlattılar. Gelinim Mutfakta 19 Aralık Çarşamba Puanları Verildiği an Yağmur

Günün yemeği için 45 dakika süre verildi. Bu süre içinde ise yarışmacılar günün yemeğinin yapımını tamamladılar. İlk iki gün çeyrek altını hanesine yazdırmayı başaran Elif, çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı olup olmadığını Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba puanlaması sonrasında netlik kazanacak.

18 Aralık puan tablosu anlık değişim gösterecek. Zira, her kaynana verdiği puanlama sonrasında bugünkü puanlar da değişliklik gösterecek. Bu nedenle her kaynana sonrasında sayfayı yinelemeyi de unutmayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puanları (18/12/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Aydan : 2
Yağmur : 5
Goncanur : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 4
Yağmur : 1
Goncanur : 5

*************************
” 18 Aralık 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 4
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5
Goncanur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Aydan : 4
Yağmur : 1
Goncanur  : => Şükriye’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 18 Aralık 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 3 3 1 5 12
Aydan 2 4 4 4 14
Yağmur 5 1 5 1 12
Goncanur 1 5 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif            : 31 + 12 = 43
Aydan       : 19 + 14 = 33
Yağmur     : 22 + 12 = 34
Goncanur : 20 + 8 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
18 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GONCANUR

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Aralık 2019 Perşembe Fragmanı İzle

19 Aralık 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 419. bölümü ile gelecek olan programın 19 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu