Zuhal Topal'la Sofrada

18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Seyhan Ateş)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 18 Aralık Çarşamba Seyhan Ateş yarışacak. 24 yaşında ve 2,5 aylık bir kız evladı olan Kastamonulu Seyhan Ateş, elinin lezzetini bugün kaynanalara sunacağı menü ile kanıtlamak istiyor. Tabi sonrasında ise bugün 18 Aralık Çarşamba puanları hak ettiği puanları almak adına lafını hiç kimseden çekinmeyecek.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topalla 8 Ocak Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta aynı durum ile karşılaşıyoruz. İlk gün yarışan geline çok düşük veriliyor. Hafta içinde yada hafta finalinde kaynanalar verdiği düşük puanlardan dolayı pişmanlık yaşıyorlar. Bugün de aynı pişmanlığı yaşadılar. Zuhal Topal 18 Aralık Çarşamba Puanları sırasında iki kaynana dışında diğerleri 3 puanı kullanamayacak.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 1 Ocak Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yarışmacılar18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Zira ilk iki gün sunucumuz sıra ile 5 ve 8 puan verdi. Genel de sunucumuzdan en yüksek puanı alan gelin, genel de hafta finalinde 15.000 TL’yi alıyordu. Ancak bu hafta bu haftanın birincisini belirlemeyeceğini düşünüyorum.

=> Bu arada [pembebuton]25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta farklı yarışmacılarla karşımızda olan programda bu hafta yarışan gelin ve kaynanaların isimleri ve haklarında merak edilen bilgilere ulaşmak için [pembebuton]16-20 Zuhal Topal’la Sofrada 16-20 Aralık yarışmacıları[/pembebuton] konunuza göz atabilirsiniz. 

=> Bu arada [pembebuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek  için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Çarşamba (298. Bölüm)

18 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Seyhan Ateş. Henüz bir yıllık evli olmasına rağmen mutfağa çok hakim olduğunu ve bugün harika menüsü ile kaynanaları etkileyeceğini düşünen Seyhan, kendisinden önce yarışan gelinlerin düşük puan almasına üzüldüğünü ama kendisine düşük puanlar vermeyeceği için sevindiğini açıkladı.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topalla Sofrada 20 Aralık Cuma Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.18 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada bu hafta yarışmacılarıİlk iki gelin, kaynanalardan istediği puanları alamadı. 15.000 TL değerindeki büyük ödülü bugün Seyhan’a kendi elleri ile sundular. Baklaım Seyhan, Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Çarşamba Puan durumu sonrasında büyük ödülü alabilecek bir puanlama sahip olabilecek mi? Tahminlerime göre asla yakalamayacağını söylemeliyim.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 19 Aralık Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

18 Aralık 2019 Çarşamba günü haftanın ilk bölümünde (298. bölümde) yarışacak olan gelin Seyhan Ateş ve kaynanası Saadet Ateş hakkında ki bilgiler alt başlıkta açıklanmıştır.

Seyhan Ateş (18 Aralık Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Seyhan Ateş - 18 Aralık 2019 Yarışmacısı

 • 25 yaşında
 • Bir yıllık evli
 • 2,5 aylık kız bebek sahibi
 • Bir evladı var
 • Aslen Kastamonulu
 • Sarımsak ve soğanı sevmiyor
 • Lafını kimseden esirgemiyor
 • 1994 doğumlu

Saadet Ateş (18 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Saadet Ateş - 18 Aralık yarışmacı kaynana

 • Lider ruhlu birisi
 • 61 yaşında
 • Aslen Tuncelili
 • İnsanları etkilemeyi çok iyi biliyor
 • Gözlerine bakarak karakter analizi yapıyor
 • Tuttuğunu koparan bir yapısı var
 • Gelinine oldukça güveniyor

Bugün yarışan ve menüleri hazırlayan yarışmacı Seyhan’ın eşi ile tanışma hikayesine kısaca bakalım. Daha sonra 18 Aralık Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı vereceğiz.

Seyhan diş polikliniğinde çalıştığını ve işi çoğu zaman uzadığı için eve giderken yada dişleri sevk ederken hep aynı duraktan aynı taksici ile gitmesinden dolayı arada yakınlık başladığını.18 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Bugün - 298. bölüm

Bu yakınlık daha sonra arkadaşlığa dönüştüğünü ve şimdi 2,5 aylık bir kızları olduğunu açıkladı. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının en son kısmında verdik. 

Bugün 18 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında kaynanaların verebileceği en düşük puanlara baktığımızda Zeliha ile Ayşe kaynananın 3 verme hakkı olduğunu diğer kaynanaların ise en düşük 4 ve 5 verebileceklerini düşündüğümüz de Seyhan ilk gün yarışan geline göre oldukça şanslı olduğunu söylemem gerek.

18 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Seyhan’ın Menüsü 

 • Tarhana Çorbası
 • Peynirli Maydanozlu tepsi böreği
 • Patlıcan Graten
 • Patatesli havuçlu püre
 • Kuzu Tandır
 • Mısırlı Pirinç pilavı
 • Rengarenk Salata
 • Fındıklı Şekerpare

Zuhal Topalla Sofrada 18 Aralık Çarşamba Puanları Verilecek Menü


Bu hafta haftanın ortasında yani üçüncü günü yarışan Saadet Ateş’in gelini Seyhan Ateş’in menüsünü gördüklerinde genel itibari ile aynı tepki verdiler. Kısaca kaynanaların bugün günün menüsünü gördüklerinde söylediklerine bakacak olursak;

“+Menü oldukça basit”
+Tandır dışındakiler çok kolay
Kaynanalar

Söylemleri ile bugün Saadet’in gelinine yüksek puan vermemek adına daha menüyü görür görmez küçümsemeye başladılar. Tabi küçümsemenin tek bir amacı var. O da Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık Puanları sırasında, düşük puanlara yer yapmak.

Tabi ilk gün yarışan gelinin gibi üçleri veremeyecekleri için iki kaynana en düşük 5 puanı verebileceğini, bunun dışında Cuma günü yarışacak kaynana ile Pazartesi günü yarışan kaynananın ellerinde halen 3 puanı duruyor. Bugün Zuhal Topal puanları alacak yarışmacı Seyhan Ateş - 18 Aralık 2019

Pazartesi günü yarışan Zeliha kaynana, bugün yarışan Saadet’e karşı diş biliyordu. Elinde bulunan 3 puanı da bu masaya kullanacağını düşünüyoruz. Bunun dışında kaynana Ayşe de rakiplerini elemek adına bugün 3 puanı kullanabilir. Tabi bu durumda gözler bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusuna yönelecek. 

Bizleri Google de Ararken
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter"
Şeklinde arayıp bu yarışma ile en son konumuzu bulabilirsiniz.

Kaynanalar ilk günden verdiği düşük puanların acısını yavaş yavaş çekmeye başladı bile. Cuma günü yarışan gelin böyle giderse menüsünü yetişmesi, birinci olmasına yetecek gibi duruyor. 18 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucunda bakalım bugünkü bölümde gelin istediği puanları alabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Seyhan Ateş, panik içinde ilk başta tatlısını yapıp, şerbetini çekmesini isterken, üzerine yumurta sürmeyi unuttu. Ancak bunu kısa sürede fark edip, yeniden şekerpareyi yaptı. Tüm riskleri yok eden yarışmacı Seyhan’ın merakla beklediğinizi Zuhal Topal 18 Aralık çarşamba puanlaması hemen alt kısımda bekliyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (16-20) Aralık 2019

Bu hafta 16 Aralık 2019 Pazartesi günü yepyeni yarışmacılarla hafta harika başlamayı beklerken gene düşük puanlarla adeta hem yarışmacı hem de kaynanası işle birlikte bizler de her düşük puanlama sonunda, yarışmacılara üzülüyoruz.

Bu hafta yaklaşık 1,5 yıldır devam eden programda böylesine puanlamaları ben görmedim. Zira ilk gün en düşük puan olan 3 puanlar havada uçuştu. İkinci, gün de verilebilecek en düşük puanlar 4 olduğu için 4 puanlar yağmur gibi yağdı. Şimdi yarışmacıların hafta başında beri aldığı Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu alt kısımda verilmiştir.

 • 16 Aralık Pazartesi Puanı (Gözde Çağıl) = 19
 • 17 Aralık Salı Puanı (Derya Zeynep Çiriş) = 24
 • 18 Aralık Çarşamba Puanı (Seyhan Ateş) = 25

18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Seyhan’ın Puanları)

Müzeyyen  5
Havva  5
Zeliha  3
Ayşe  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   25

**18 Aralık 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 18 Aralık 2019 Fragmanı (298. Bölüm)

Aslen Kastamonulu ve bir yıllık evli olan Seyhan Ateş’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 298. bölüm fragmanı hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu