Gelinim Mutfakta

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Sorusu Cevap Buldu

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu. Bu hafta bilezikleri kim aldı? İlayda elendi mi? Aysun Bilezikleri aldı mı? 18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucun da bu hafta bilezikleri kim adlı? Bu hafta kim elendi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma bu hafta bilezikleri kim adlı görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Toplam Puan durumu sonucunda bu hafta bilezikleri alacak ve bu hafta yarışmadan elenecek isim netlik kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta 25 Aralık Cuma bilezikleri aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Toplam Puan durumu öncesi kaynanalar

Bu hafta Pazartesi gününden itibaren aldığı puanlarla elenmeyi %100 garantileyen yarışmacının yanı sıra bilezikleri almaya aday iki gelinin kıran kıran mücadelesini izleyeceğiz.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma bilezikleri alan yarışmacının kim olduğuna geçmeden önce Perşembe günü verilen puanlar sonucunda gelinleri hem puanlarını hem de sıralamasını vereceğiz. Bu sıralama oldukça önemli. Zira perşembe sıralaması ile Cuma sıralaması tuttuğumuz istatistiğe göre %98,2’lik bir oranla tuttuğunu görüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma bilezikleri kim kazandı resmi

18 Aralık Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar

  1. Aysun: 70
  2. Gizem: 76
  3. İlayda: 55
  4. Hülya: 45

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Bilezikleri kim aldığına cevap olacak isim Aysun ile Gizem arasından birisi olacak. Yazının devamında bu hafta altınları alan gelinin kim olduğu kesin olarka açıklanmıştır. 

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Bilezikleri Kim aldı?

Aysun Kuşatan’ın tek hedefi bilezikleri almak. Bu hedefle çıktığı yarışmada çok iyi puanlar almayı başardı. Haftanın ilk gününden son puan durumu öncesine kadar zirvede kalmayı başardı. Cuma günü Gizem’den 6 puan önde girmeyi başardı. 

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı resmi

Gizem 18 Aralık Cuma Haftalık toplam puan durumu öncesinde Gizem ile arasında ki 6 puan farkın iki kaynananın puanlaması ile kaybolacağını bilen Aysun kaynanasında beş puan alırken, rakip kaynanalardan da çok iyi puanlar alacak şekilde günün tatlısını yapacak.

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık puan durumu sonucunu aktarmadan önce bu hafta bilezikleri alarak gelinlerin hafta başında beri aldıkları puanları alt kısımda tablo halinde erdikten sonra haftanın birincisi olan gelini açıklayacağız.

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı kim elendi

Hafta başında beri aldığı puanlarla elenmeyi %100 garantileyen kişinin kim olduğu belli olmasına rağmen bu yazımızda ayrıca 18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı da yazının en son kısmına verilmiştir.

 

18 Aralık Cuma Gizem’in Puanları (Haftalık)

Pazartesi: 15
Salı: 17
Çarşamba: 16
Perşembe: 22
Cuma 13

*************************

18 Aralık Cuma Aysun’un Puanları (Haftalık)

Pazartesi: 21
Salı: 19
Çarşamba: 21
Perşembe: 15
Cuma 18

*************************

Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı (18 Aralık 2020)

Gizem  : 70 + 13 = 83
Aysun  : 76 + 18 = 94

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı? sorusu için Gizem ile Aysun Cuma puanlaması sırasında kıyasıya yarışacak olsa da Gizem kaynanasında aldığı bir nedeniyle bilezik yarışında %100 olumsuz etkilenecek. Bu da Aysun’a yarayacak.

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

İlayda  : 55 + 12 = 67
Gizem  : 70 + 13 = 83

Aysun  : 76 + 18 = 94
Hülya  : 45 + 18 = 63

*************************

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu henüz açıklanmasa da Aysun Kuşatan Perşembe günü aldığı puanlardan dolayı bu hafta bilezikleri kesin olarka kazanmıştır.

Bugün bilezikleri Aysun alırken, yarışmaya veda eden isim de %100 belli oldu. Zira Perşembe puanları sonucunda en yakın rakibi ile arasında 10 puan fark bulunan Hülya bu hafta kesin olarka elenen isim oldu.

Gelinim Mutfakta 18 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

18 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HÜLYA

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN / HÜLYA
Gelinim Mutfakta 18 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU Aysun Aldı
18 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ İLAYDA
*************************

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? İşte O Videosu

18 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta kim elendi sorusunun cevap bulacağı 18 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu