Fragman

18 Ekim 2019 Hercai 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Hercai 18 Ekim Fragmanı yine kafalar karşıtı diyebiliriz. Miran adım adım Reyyan’ı kaçıran kim olduğunu takip etmeye başladı. Peki gerçekten biz iz buldu mu? Merak etmeyin tüm bu soruların cevapları bu yazı içinde bulabilirsiniz. Hercai 17. Bölüm Fragmanı görseli

Hercai 17. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu da kim? Dediğimi anlardan bir tanesini yaşadık. Düşmanı uzakta ararken, Azize Aslanbey’in verdiği açıklar yüzünden oklar birden bire Azize Aslanbey’e döndü. Ancak işin gerçek yanı Reyyan’ın kaçırılma olayı ile ilgili bir alakasının olmadığını ama içeride fitne çıkartmak için yağdığını söylesem sanrım bir kaç isim aklınıza gelecek. Gelin bu ismin kim olduğunu önce 18 Ekim Hercai Fragmanı verip, daha sonra üzerine konuşmaya devam edelim.

18 Ekim Hercai Ekim Fragmanı

Miran içeride haini ararken aslında Azize’nin kazandığı düşman sayesinde Reyyan’ın kaçırıldığı geçtiğimiz bölüm sonunda ortaya çıkmıştı. Yeni bölüm olan 17. bölümde Azize Aslanbey, Şadoğlu’ları bir kenara bırakıp daha tehlikeli düşmanı ile yüzleşecek. Hercai Dizi Kapak Resmi 1Miran ise yeni düşman kim olduğundan habersizce içeride kim hain avına çıkacak. Şehriyar ise Miran ile Fırat’ın konuşması sırasında şirketten birilerinin arayıp saldırıya uğradığı arabayı aldıklarını söyleyip durumu Fırat ile tartıştığı sırada Fırat içeride hanin olabilir mi? diye çıkışında sonra Miran şu cümleyi kurdu;

“Biz onların içine adam yerleştiriyor isek onlar da bizlere yerleştirebilir.”

Bu sözü Şehriyar Şadoğlullarına pahalıya satacak. Hanife ise her an yakalanma korkusu yaşasa da kesinlikle yakalanmayacak. Azize’nin başı belada olduğunu Miran çok sonra anlayacak. Anladığında ise Azize durumu çoktan düzeltmiş olacak.

Hercai 18 Ekim Fragmanı Sonrası Analizler

  1. Azize Aslanbey düşmanı ile yüzleşecek
  2. Düşman bizi çok şaşırtacak
  3. Zira pasif gözüken birisi Azize’nin düşmanı olarak karşımıza çıkacak
  4. Şehriyar öğrendiği bilgiyi (İçeride hain bilgisini Şadoğlu’larına para karşılığına verecek)
  5. Mşran içeride hain kim diye aramaya başladığıdan Azize’nin gene bir açığını yakalayacak
  6. Miran Adım adım Hazar Şadoğlu’nun dediğine gelecek. Ancak bunun için henüz çok erken
  7. Elif ile Azat ilerleyen bölümlerde yakınlaşmaya başlayacak
  8. Azat ise Elif’i ilk zamanlar yüz vermeyecek
  9. Sultan ile Gönül fark ettiğini mi Çok sessizler (Kesinlikle bir planı var)
  10. Senarist Yaren’i şu sıralar Pasif bıraktı. Ancak onun da zamanı gelecek

Şimdilik Hercai 17 bölüm fragmanı ve özeti hakkında bu bilgileri söyleyebiliyoruz. Hafta içerisinde elde ettiğimiz bilgileri, yine buradan paylaşacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu