Gelinim Mutfakta

18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi

18 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı? Resmen yarışma programı Elif’e odaklı çalışıyor. Fatih Ürek Elif’e beş gitmediği zaman kaynanaları eleştiriyor, kolay rakipler programa dahil ediliyor. Bu sayede Elif, bilezik listesinde hızlıca yukarıya tırmanmaya başladı. 18 Ekim 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucuna bile gerek kalmadan bu hafta bilezikleri alacak isim şimdiden ve %100 Elif’in aldığını bu sebeple bugün bilezikleri kim kazandı sorununu, sanırım kimse cevabını merak etmediğini düşünüyorum.

=> Gelinim Mutfakta 18 Ekim 2021 Pazartesi Günün Birincisi sonucunu görmek için tıklayınız.

18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Dilek

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin elif olması bir çok yerde eleştiri konusu oldu ve olmaya da devam edecek. Sosyal medyada bir çok kullanıcı şu ifadeleri kullanmaya başladı;

“Çiğdem hanıma içeriden bilgi mi veriliyor?”

Diye soranların sayısı arttığını ve program inandırıcılığını kaybetmeye başladığını söyleyenler artık bende katılmaya başladığımı söylemek isterim. Program da eski otorite ve neşe kalmadı.18 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alamayan Dilek ve kaynanası Fatma18 Ekim Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Asıl önemli olan ve merak edilecek en önemli konu bu desem de eleme potasında yarışan Kübra ile Duygu arasındaki puan farkına baktığımızda sonucun az çok belli olduğunu görüyorum. İkili arsında 4 puan farkın ilk gelen kaynana tarafından kapanma ihtimali olsa da ikisinin de kaynanası gelinlerini bulamadığı için bu aradaki farkın kapanma olasılığı zor gibi duruyor. 

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 1 Kasım Cuma Puanlaması[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta ilk günden bu zaman kadar Elif çeyrek altını her defasında hanesine yazdırmayı başardı. Bu hafta bir rekor gelir mi? Hemen rekor derken bilezik sayısı aklınıza gelmesin. Bugün Gelinim Mutfakta 18 Ekim bilezikleri alan gelin Elif!in olacağı artık kesin olduğu için Elif son gün de çeyrek altını almayı başarır ise program da ilk günden son güne kadar çeyreği alıp sonunda bilezikleri kazana ilk gelin olacak.Gelinim Mutfakta FinalElif her ne kadar bilezik yarışında ilk beş arasında adı yazılsa da programa ismini kazımayı düşündüğü için bu hafta ilk günden son güne kadar çeyrekleri alan ilk gelin olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Tabi Elif bu rekoru kırabilmesi için artık önünde bir tek şart kaldı. O şart ise bugün Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma günün birincisi olması gerekmektedir.

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta 18 Ekim Cuma puanları kaynanalar tarafından henüz verilmeden sizlere son puan durumunu açıklamak ve neden bu kadar kesin konuştuğumu anlatmak istiyorum. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Elene yarışmacı Kübra ve Kaynanası HaticeElif 62 puanla şu an zirvede olduğunu kendisine en yakın rakibi olan Dilek ise 42 puanda olduğunu görüyoruz. Bu birinci ile ikinci arasındaki 20 puan farkı daha önce hiç bir hafta olmayan bir durum. Şu an Dilek matematiksel açıdan dahi kazanma oranı %0 olduğunu görüyoruz. Bu da Elif’i otomatikman birinci yapıyor. Yani bugün çekimleri boşuna yapıldığını görüyoruz.

Üçüncü sırada ise Dilek’in 3 puan gerisinde 39 puanla Duygu’nun olduğunu görüyoruz. Tabi Duygu eleme potasından yırttım dese de dördüncü sırada ve eleme potasında yer alan Kübra, 35 puanla Duygu’nun 4 puan gerisinde, Dilek’in ise 7 puan gerisinde olduğunu görüyoruz.18 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olamayan DuyguGüçlü bir yarışmacının bu farkı kolayca kapatabilecek bir fark olduğunu ama Kübra’nın bunu yapma ihtimalinin olmadığını görüyoruz. Not: 18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar bu yazının en son kısımda verdik.

Bu hafta elenen yarışmacı bu hafta yarışmaya katılan Kübra’nın olmasını bekliyoruz. Kübra’nın yarışmaya odaklanmadan yarışmanın içinde buldu. Aynı şekilde kaynanası da gelinin bulamaması bu işin tuzu ve biberi oldu.

[saritext]=> 18 Ekim Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmımda sizleri bekliyor.[/saritext

Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliGelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanlamaları da analizlerime dahil ettiğimde Çiğdem hanım gelinin 3 defa bulduğunu, bir defa 4 verdiğini ve en başarılı kaynana olarak liderliğini sürdürdüğünü, bu durum da %100 bir oranda puna durumuna yansıdığını görüyoruz.

Bugün 18 Ekim Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında gene birler havada uçuştuğu bir bölüm bizleri bekliyor. Çiğdem hanım gene haksızlıklara imza atacak. Bu yarışmanın en gaddar kaynanası ve en haksız kaynanası olarak adını yazdırdığını görüyoruz. Her defasında 1-1-2-5 puanlama olamayacağını ve izleyenler olarak bu durumdan çok rahatsız olduğumuzu söylemek istiyorum.Gelinim Mutfakta 18 Ekim Puan Durumu öncesi Dilek ile FatmaÇiğdem hanım kesesini doldurmak için adeta programın geleneklerini hiçe sayıyor. Yarışmanın geleceğini adeta yok eden Çiğdem hanım bu yarışmaya yakışmayan birisi. Umarım bu yarışmadan onu eleyecek güçlü bir rakip gelir. Arkasında bakmadan giderler. O gün zevkle bu hafta kim elendi sorusunun cevabı vermek istiyorum.

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma Puanları Son Puan Durumu

14 Ekim 2019 Pazartesi günü 371. bölümü ile başlayan bu hafta birazdan kaynanaların vereceği 18 Ekim puanlaması sonrasında bu haftayı da noktalayacağız. Bazı soruların cevapları bugün başlamadan belli olduğu için bu hafta final de heyecan neredeyse hiç olmayacak. 18 Ekim 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı dahi merak edilmediği bir final ile sizleri baş başa bırakıyorum.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliGelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını, son bölümde kaynanaları verdiği puanlama sonucunda kesin olarak ortaya çıktığı bir hafta oldukça monoton bir final günün de tüm kanal D Elif Akçam’a çalışmaya başladı. Zuhal Topal, haksız bir puanlama olduğu anda, hemen olaya müdahil olurken, Fatih Ürek sevdiği yarışmacının bir puan almasına karşı çıkması dışında puanlamaya karışmadığını görüyoruz.

Özel bir yapım firması bu programı yapıyor olsa bazı olayları reyting kaygısı der anlardık. Ancak şu an iç yapım tarafında yapımı üstlenilen program da ya denetim yok. Yada başka sebepler var. Sizleri izleyen insanlar Elif’in aldığı haksız puanlar sonucunda alacağı bilezikleri izlemek istemiyor. Farkında mısınız? bilmiyorum ama kanal D yetkilileri her geçen gün geriye düşüyorsunuz reyting listesinde.18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan - Elif AkçamBu hafta tahminlerimize göre elenecek isim Kübra olacak. Bu sebeple en azından yarışmadan teselli ödülü alıp gitmesini istiyorum. Bu yüzden Kübra’nın 18 Ekim gelinim mutfakta günün birincisi olmasını istesem de rakiplerin oldukça güçlü, zalim Çiğdem’in haksız puanlarına karşı Kübra’nın hiç sansı yok.

Bugün 18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu Perşembe gününden belli olduğu için bu zaman kadar yaşanan ilk olay olduğunu söylemek isterim. Yani bir gün önceden %100 oranında bilezikleri alacak kişinin kim olduğunu Perşembe gününden belli olması bir ilki de bizlere yaşattı.18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Verilecek bileziklerGelinim mutfakta haftalık puan tablosu konusunda gözler son sırada bulunan Kübra ile Duygu arasında ki değişimlerde olacak. Çiğdem hanım Duygu,’yu elemek istiyor. Bu yüzden Kübra’ya 4 diğer gelin Duygu’ya bir vermesi halinde Duygu’nun işi zora girecek. Ancak Duygu artık akıllandı ve Elif’e yakın tabak çıkartmaya başladı.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Belkide bu hafta finalinde en çok işe yarayan yazımı yazayım. Bu hafta gelinler harika bir tatlı yapacaklar. Ben de bu tatlıyı gerek kendime gerek ise misafirlerime yaparım. Bakalım program da hangi malzeme ile yapacaklar? Ben öncelikle günün tatlısının malzemelerini, daha sonra da 18 Ekim 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar sonucunda çeyrek altını alıp gün birincisini ve bilezikleri alanı ve elene yarışmacıyı açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Fırın Sütlaç

18 Ekim 2019 Günün yemeği Gelinim Mutfakta Fırında Sütlaç malzemesi

  • 1 su bardağı krema
  • 4 su bardağı kadar süt
  • 3 yemek kaşığı nişasta
  • 1 çay bardağı pirinç
  • 1,5 su bardağı toz şeker
  • 2 su bardağı su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek hafta finalinde çok kolay bir tatlı seçildiğini ve 20 dakika gibi kısa bir sürede yapılabilecek olan fırında sütlacı verilen 45 dakika içinde yapmalarını istedi. Gelinler de belirlenen süreden önce tatlısını yapıp, sunum kısmına getirdiler. Evet bu haftanın sonuçları için artık kaynanalar puanlarını vermeye gelecekler ve cevabını önceden bildiğimiz bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusunu resmi olarak kesinleştirecekler.18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıkladığı an Fatih Ürek Aslında bir formalite puanlaması olacak. Haftalık toplam puan durumu sonucu zaten bir gün öncesinden belli olmuştu. Kanal D umarım bu işe bir el atar ve iç yapımda bu yarışma ile ilgilenen yetkililere bu durumu sorarlar. 

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Puanları (18/10/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hatice‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Dilek : 4
Duygu : 1
Kübra: => Hatice’nin Gelin 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Duygu : 4
Kübra : 1

*************************
” 18 Ekim 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Dilek : 5
Duygu : 3
Kübra : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Kübra : 4

*************************

Gelinlerin 18 Ekim 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 5 1 3 5 14
Dilek 4 5 5 2 16
Duygu 1 4 3 1 9
Kübra 3 1 1 4 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ekim-18 Ekim Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 62 + 14 = 76
Dilek    : 42 + 16 = 58
Duygu  : 39 + 9 = 48
Kübra  : 35 + 9 = 44
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

18 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF %100

18 Ekim 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ KÜBRA 

18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLEK
Gelinim Mutfakta 18 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLEK
18 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  KÜBRA & duygu
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma Fragmanı İzle

18 Ekim 2019 Cuma günü hafta finalinde neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 375. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu