Dizi Haberi

18 Ekim Hercai Çalan Şarkı Kalbimizi Titretti!

Hercai dizisinin 18. bölümde çalan şarkı 7’den 70’e bir çok kişinin kalbini titretti. Biz de hem bu şarkının adını hem de videosunu sizler için hazırladık.

,Mia yapım imzalı Hercai dizisi son hızlı ile devam ederken Miran ile Reyan’ın yakınlaştığı anlar, diziyi izleyenler için sevinçle karşılandı. İkilinin yakınlaştığı bu anda arka planda hercai çalan şarkı bizleri çok ama çok etkiledi. Eskimeyen şarkılardan birini dinlerden resmen içim titredi.

AT ekranlarında reyting rekorlarını kırmaya devam eden dizide yaşanan olaylardan oyuncuların giydiği kıyafete, setin çekim alanlarına kadar bir çok şeyin merak edildiği dizi de yeni bölümde çalan şarkının adını da merak edenler olacağını düşündüğüm için buraya ekliyorum.

Hercai 18 Ekim Çalan Şarkı

Reyyan ile Miran arasında buzların erimesi ile heyecan dolu ve mutlu bölümlerin bizleri beklediğini düşünürken, Azize Aslnabey’in plan üstüne planı ile ikilinin mutluluğa mani olmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Miran’ın büyük aşkı, ortada kan ve intikam duygusu bir anda aşka dönüşse de Hazar Şadoğlu’na karşı hala nefretini yüzüne haykırdı. Ancak içindeki düşüncesinde acaba dediği boklar da yok değil. Bu konuda onu bu düşünmeye yine Hazar Şadoğlu’nun söylediği noktalardan olduğunu görüyoruz.Hercai Dizi Kapak Resmi 1Bir insan sevdiği hem de canından çok sevdiği birisinin babasını öldürmek isteyebilir mi? Hem de anlamsız bir dava yüzünden. Hercai dizisinde olayların ve aksiyonun bir an bile eksik olmadığı dizinin 17. bölümünde çalan şarkıyı kimin seslendiği çok merak edilmiş. Biz de sizleri bekletmeden Hercai 18 Ekim çalan şarkının adı Her Şey Seninle güzel isimli şarkıdır. Tabi ki o güzel sesi ile Zerrin Özer seslendirmiştir.

18 Ekim Hercai Çalan Şarkının Sözleri

Melih Kibar Her şey seninle güzel Yolda yürümek bile , Olmayacak düşlerin Peşinde koşmak bile . Her şey seninle güzel Bu toprak bu taş bile , İçimdeki bu korku Gözümdeki bu yaş bile . Beklenmedik bir anda Ayrılık gelip çatsa , Seninle paylaştığım Tek bir gün yeter bana . Her şey seninle güzel Duyduğum bu ses bile , Yalnız içtiğim su değil Aldığım nefes bile . Her şey seninle güzel Bu yağmur bu kar bile , Yüzümdeki gözyaşının İzleri onlar bile

Söz : Çiğdem Talu – Müzik :

Her şey seninle güzel
Yolda yürümek ile
Olmayacak Düşlerin
Peşinde Koşmak Bile
****************************

Her ley seninle güzel
Bu toprak bu taş bile
İçimdeki bu korku
Gözümdeki bu yaş bile
***************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu