Zuhal Topal'la Sofrada

18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Onur Yılmaz]

18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Onur Yılmaz yarışacak. 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 14 yıl mağaza müdürlüğü yapmış, şimdiler de ise e-ticaret ile uğraşan 35 yaşında ki Onur Yılmaz’da gidecek. Aşçılık geçmişi olmayan Onur Yılmaz  kaç puan aldı? Onur Yılmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda Onur Toplamda kaç puan aldı? Onur Yılmaz kim? Onur’un menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Kasım Pazartesi Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Henüz 35 yaşında ve bir çocuk babası olan, yemek sektörü ile yakından uzaktan alakası olmayan Onur yakın çevresinde lezzetli yemekler yapması ile tanınan biridir. Bugün elinin lezzetini hem rakiplerine hem de tüm Türkiye’ye kanıtlamak, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Puanları sonucunda çok iyi puanlar almak istiyor.

=> 1 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

 

18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Onur Yılmaz

Zuhal Topal 18 ekim puanları sonucunda Onur 25 ve üzerinde, ortalama her rakibinden beş ve üzerinden puanlar alması halinde, %100 bu haftanın ilk finalist adayı olacak.

=> 25 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Onur Yılmaz iyi yemeklerin elbette bir karılığı olduğunu ama strateji de bu konuda önemli olduğunu sözleri ekleyen haftanın ilk yarışmacısı haftanın ilk günü rakipleri bilerek düşük verirse açıkça intikam alacağını ifade etti.

=> 21 Ekim Perşembe Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

18 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Onur Yılmaz hangi yemekleri yaptı? Onur rakiplerinden kaç puan aldı? Onur Yılmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18-22 Ekim Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi (2020)

18 Ekim Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Onur Yılmaz. Aslen Bulgaristan göçmeni olan Onur bir çocuk babası e-ticaret uzmanıdır. Yıllarca mağaza müdürlüğü yaptıktan sonra pandemi dönemin de işsiz kaldığını ama bunu fırsata çevirip mağaza müdürlüğünden e-ticaret işine atıldığını ifade etti.

=> 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yemek sektörü ile iş yapmasa da mutfakta yemek yapmayı, farklı lezzetleri denemeyi çok seven Onur, 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün elinin lezzetini göstermek istiyor.

18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Rakiplerinden avantajlı olan Onur, kendisine gelecek olan düşük puanların elbette karşılığı olacağını, Zuhal Topla 18 Ekim Pazartesi puanları sırasında düşük puanlar gelmesi halinde, kesinlikle karşılık vereceğini ifade eden Onur menüsüne çok ama çok güveniyor. 

18 Ekim Yarışmacısı Onur Yılmaz

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Onur Yılmaz
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Onur Yılmaz Resmi
 • 1986 yılında dünyaya geldi
 • 35 yaşında
 • 7 yaşında bir oğlu var
 • Oğlunun ismi Ali Kemal
 • 4 yıl önce boşandı
 • İstanbul Zeytinburnu’nda yaşıyor
 • Tizi biri
 • 14 yıl mağaza müdürlüğü yaptı
 • Şimdi e-Ticaret ile ilgileniyor
 • Bulgaristan göçmeni

Zuhal Topal’la bugün yarışan Onur Yılmaz’ın menüsün de hangi yemeklerin olduğunu merak edenler için hemen alt kısımda Onur’un bugün yaptığı yemeklerin listesi eklenmiştir. Yazının devamında ise bu menüye gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Puanları ile puanlaması kesin olarak verilmiştir.

18 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Onur’un Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Puanları Alacak Onur ile Menüsü

 • Analı Kızlı
 • Kaymaklı Göçmen Böreği
 • Antep Tava
 • Mantarlı Firik Pilavı
 • Gevurdağı Salata
 • Maraş Dondurması Eşliğinde Cevizli Kadayıf sarması

Onur’un menüsü rakiplerine açıklandığında aynen şu ifadelerle eleştirdiler. İşte bu hafta 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasını başlayacak olan Onur’un rakiplerinin ilk gün eleştirileri;

Çok karışık menü
Tatlar birbirine uyumlu değil
Yok sayıyorum
2,5 saate yetişmez

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi puanları sırasında Onur 25 ve üzerinde puanlar almayı hedeflerken, Rakipleri ise birbirinden iddialı ve bir o kadar eleştirmeye niyetli isimler olması Onur’u bir hayli zorlayacak. 

Kayseri’den Gelecek olan Zeynep Çağlar yemeklerin demeti ile ilgili catring firmasında çalıştığı için Onur’u en çok eleştirecek isimlerin başında gelmesi bekleniyor. Dikkat: Onur Yılmaz’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Puanları Açıklandığı An

Bu hafta yarışmacılar arasında bir de avukat var. Avukat Oktay hem yemek yapmaya hem de haksızlığa uğrayan yarışmacılara destek olmaya geldiği için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi puanları sırasında en adil puan verecekler arasında olması bekleniyor. 

Yemekteyiz bugün yarışan Onur Yılmaz’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Onur’a rakipleri toplamda kaç puan verdi? Onur toplamda bugün kaç puan aldı? Soruların cevapları Yemekteyiz bugün ki puanlarının verildiği alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Onur Yılmaz)

Selda Çelik  4
Zeynep Çağlar  5
Seda Türk  4
Oktay Ataş  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:  23

**18 Ekim 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Bulgar göçmeni olan 35 yaşında bir çocuk babası olan Onur Yılmaz’ın yarıştığı, 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Onur Yılmaz’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. hastaneye gittim migren tuttuğu için konuyu yazamadım. Şimdi tekrarına bakıp, bu haftanın yarışmacıları bölümüne eklerim. Yarın çarşamba yarışmacılarını eklerim

   1. geçmiş olsun allah şifa nasip etsin benimkide patavatsızlık olmuş özür dilerim tekrar geçmiş olsun

    1. yok ne ne patavatsızlığı. asıl ben yazamadığım için sizden özür dilerim.

 1. NEDEN ZUHAL TOPALA BAKIYORUM Bİ R KERE HER HAFTA YARIŞMACILAR DEĞİŞİYOR KİMSE KİMSENİN ÖZELİNİ ARAŞTIRMIYOR MAL YARIŞI GÜZELLİK YARIŞI KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKME YOK ÇOĞUNLUKLADA İHTİYACI OLANLAR GELİYOR VEDE ZUHAL GENELLİKLEDE İZLEYİCİNİN SESİ OLUYOR ÖDÜLÜDE ÇOĞUNLUKLA HAK EDENE VERİYOR VEDE KALİTELİ PROGRAM YAPIYOR

 2. Hic de guzel yapmiyor zuhal topal kotu sunuyor yemekteyiz berbat bir program benim gozumde gelinim mutfakta yi neden bakiyorum cunku adaletli puan veriyorlar arada sira izleniyorsa sikintisi yok gelinim mutfakta programi yani

  1. senin piskolojin iyi değil senin yaşın ya küçük yada dengen bazulmuş senin terazinin ayarı kaçmış nasıl görmek istiyorsan öyle bakıyorsun korkmana gerek yok biz istedik diye final yapmaz rahat ol

 3. Gelinim Mutfakta final yapmasin boyle haberlere inanmak istemiyorum sezon sonuna kadar da devam etsin program final yapacak haberlere inanmiyorum soyleyin bana bunu

  1. korkma final yapmaz rahat ol ali önünümüzdeki senede devam eder endişelenme bende final yapmasını istemiyorum kaynanaların adil olmasını istiyorum kafana fazla takma tamammı

 4. Bugun ilk kez 3 kayinvalide 5 431 5441 sadece son kayinvalide 5 111 oda gelini buldugu oyle kullandi filiz hanim yareni bularak 5 verdi diger gelinlere 1 verdi asil guzel puan degil en guzel puan 5 44 1 ben bunlari seviyorum gelinim mutfakta da bugun onu yapan kayinvalide damla nin kayinvalidesi yapti yapti ama 5 44 1 kullanirken kendi gelinine verdi 1 i

  1. işte böyle analizini yap moralini bozma olumsuz yorum yapanlara fazla kafanı takma sen böyle bilgiler ver ben okurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu