Gelinim Mutfakta

18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Puanları

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz haftaya benzer bir çıkış yaparak bu haftaya başlayan Elif, hafta başından beri çeyrek altını alsa da arkasından gelen Kıymet’e bir türlü fark atamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puanları sırasında Elif aradaki farkı açması halinde bilezikleri %100 alma konusunda önemli bir engeli aşmış olacak. Dikkat: 18 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton]
hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.
18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Gelin=> [mavibuton]2 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta iki ayrı kaynananın yarışmaya katılmasında sonra, hem gelinler hem de ben, acaba nasıl puanlama yapacaklar? Diye merak içinde beklerken, korkulan olmadı ve kaynanalar adil bir puanla verdiler. 

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] Sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanım zamana zaman düşük puanlar vermeye devam ediyor. Birazdan 18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Bakalım adil bir puanlama olacak mı? İzleyip göreceğiz.

=> [pembebuton]19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Puanlama kısmı sadece Elif için önemli değil. Bu hafta yarışmaya başlana Kıymet de kendi elinin lezzetini daha ilk haftadan ortaya koyabilmek ve güçlü bir yarışmacı olduğunu kanıtlayabilmek için Elif’i alt edip bilezikleri kesin olarak almak istiyor. Tabi bunu için puanlama kısmında Elif’i bir şekilde geçmesi gerekecek.  Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıElif ile birlikte yarışmaya en tecrübeli isim Hilal olsa da Hilal maalesef hem kaynanalardan hem de kendi kaynanasından istediği puanları maalesef alamadı. Yeni gelen gelinler de bu duruma adeta gülerek baktığı için Hilal de ne yapıp edip, Gelinim Mutfakta 19 Eylül Günün birincisi olması için baça sarf edecek. 

Bugün kim birinci kim olur? Şahsen her yarışmacının matematiksel açıdan birinci olma şansı olsa da program içinde moral ve motivasyonlara bakarak Dilek’in bugün çeyrek altını alan gelin oldukça zor gözüküyor. Zira, Dilek hiç beklemediği yerden gelen söylemler yüzünden morali resmen sıfırladı. Kaynanası Fatma hanımın eski defterleri açması, Dilek’e hiç yaramayacak.  olmak için elinden geleni yapacak.18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce Nur hanım18 Eylül Çarşamba puanları henüz verilemeden en son yarışmacıların puanlarına bakalım. Elif 31 puanla ilk gün yerleştiği birincilik koltuğunu kimseciklere bırakmadı. İkinci sırada ise bu hafta yarışmaya başlayan Kıymet de 29 puanla hemen Elif’in 2 puan gerisinde yarışmada bilezik iddiasını korumayı başardı Üçüncü sırada 19 puanla hilal yer alırken, hemen 1 puan gerisinde Dilek de en son sonrada 18 puanla yarışmada kalma mücadelesi veriyor.

18 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Kıymet ile Elif arasında bulunan 2 puan farkın 6 hafta 7 gibi rakamlara ulaşması halinde Elif %100 bilezikleri alacak diyemeyiz. Henüz önümüzde Perşembe ve Cuma puanlaması var. Dolayısı ile arada kesinlik ifade edebilmek için Perşembe günü aradaki puan farkının en az 10 puan olması gerekiyor ki bizler de kesin olarak kazandı diyebilelim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu 18 Eylül Çarşamba haftalık toplam puanlar da bu hafta favori olarak her ne kadar Elif gösterilmiş olsa da daha ilk kez kamera karşısına geçen Kıymet’i harika puanlar alıyor olması, onun elinin lezzetini mi gösterir? Yoksa kaynanalar kendi gelinlerini bulmak isterken defalarca yanıldığını mı gösterir? Şahsen bu konuda ben de kararsız kaldığımı söylemek i isterim. Acaba bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Puan Durumu Ve Günün Birincisi

Hafta içi saat 13:00 da yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına Fatih Ürek’in sunumu ile gelen yemek ve yarışma programında bugün 18 Eylül Çarşamba Puanları verilecek ve sonucunda ise Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puan durumu ortaya çıkacak. elbette bugün günün birincisi olacak olan gelin de çeyrek altını hanesine yazdıracak. Bizler de bu anları na ve an aktarmaya çalışacağız. 18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Dilek18 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim yine Elif olması halinde en yakın rakibi olan Kıymet’i de alt etmeyi başaracak ve belkide finale 2 gün kala bilezik yarışında bu hafta bilezikleri %100 garantileyen ilk gelin olacak. Tabi tüm bunların olabilmesi için bugün Çarşamba puanlaması sırasında Elif’in çok puanlar alarak birinci olması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ilk iki gün, Elif zirvede tamamlamayı başardı. Ancak Kıymet ile arasında bulunan puan farkını çok fazla açamadı. Kıymet yeni bir yarışmacı olmasına rağmen, çok iyi puanlar alarak hem bizleri hem de gelinleri şaşırtıyor. Zira her fırsatta göbek atmaya çalışan Kıymet, harika bir iş çıkartıp, kaynanalardan da iyi puanlar almayı başarıyor. Dikkat: 18 Eylül Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puan Durumu Sonrası KaynanalarGelinim Mutfakta Son bölüm de Dilek’in kaynanası Fatma hanıma yöneltilen soruda gelini Dilek’in kötü huyu var mı? sorusuna dünürünü işaret ederek yaşadığı sıkıntılardan bahsetti. Aslında Fatma hanımın aile içinde yaşanmış bir olayı şimdi yeniden gün yüzüne çıkartması, hem ahlaki değil hem de olmaması gereken bir durum. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.

Gelinim mutfakta puanlama kısmı, geçtiğimiz haftaya nazaran daha adil bir puanlama olarak geçiyor. Zira geçtiğimiz hafta Hüsniye ve Çiğdem hanımın verdiği birlerden artık gına gelmişti. Ancak bu duruma Hüsniye hanımın ayrılmasından sonra Çiğdem hanım da eski puanlamasına döndü diye beklerken ilk gün iki bir vererek bizleri oldukça şaşırttı. Ancak sonrasında normal puanlamaya başladı.Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar 18 Eylül Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Bu hafta üst üste çeyrek altını hanesine yazdıran Elif adeta fire vermeden bilezik yarışında iddiasını sürdürmeye ve adım adım bileziklere yaklaşmaya devam ediyor. Daha önce kırılmamış olan bir rekor var. O da tüm hafta boyunca çeyrek altını alıp, sonun da bileziklere sahip olan daha çıkmadı. Şu an için çok iyi başlangıç yapan elif, bu rekoru kırabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından Elif rakipsiz olduğunu ve bilezikleri kendi hanesine yazdıracağını kanıtlaması yada %100 kanıtlaması açısında oldukça önemli bir fırsatı var. Lakin hemen peşinden gelen Kıymet de ilk haftadan bilezikleri almak için Elif’in puanlama olarak ensesinden takip ediyor. İkili arasından bugün günün birincisi kim olursa, bilezikler açısında büyük bir dönemeci dönmüş olacak.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi18 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı birazdan vereceğim tarifi en güzel yapan değil, kaynanaların damak lezzetine hitap eden gelin gün birincisi olacak. Tabi kaynanaların da strateji yaparken yanmış yada pişmemiş tabaklara verdiği yüksek puanlar da bunun göstergesi. 18 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında sizleri bilgilendirmeden hemen önce bugün gelinlerin yaptığı yemeğin adını vereceğim. Daha Sonra Çarşamba puanlarını an ve an aktaracağım. 

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Fırında Tavuk Pirzola

18 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Fırında Tavuk Pirzola Malzeme Listesi

  • 4 adet tavuk pirzola
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 2 çay kaşığı kekik
  • 1 çorba kaşığı kadar yoğurt
  • 1 çay kaşığı kadar karabiber
  • 1 tatlı kaşığı toz kırmızı biber
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 2 diş rendelenmiş sarımsak

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bu hafta anlaşılan yerimizde duramayacağız. Zira nur hanım ile Kıymet hanım her bulduğu fırsatta oynamaya başlıyorlar. Bu gün de puanlama öncesinde Roman havası denince ilk akla gelen sanatçılardan Orhan-Kemal ilinin de gelmesi ile program oldukça neşeli geçti diyebiliriz. Tabi gelinler verilen süre içinde yemeklerini yapı sunum kısmına çoktan geçmiş. Haydi bizde gidelim ve kaynanalar gelinlere nasıl puanlar veriyor? Çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevaplarını hep birlikte görelim.

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Puanları (18/09/2019 Çarşamba)

*************************
18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Hilal : 1
Dilek : 5
Kıymet : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 3
Hilal : 1
Dilek : 4
Kıymet: => Nur’un Gelin 5

*************************
” 18 Eylül 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Elif   : 3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 5
Dilek : 1
Kıymet : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Hilal : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 4

*************************

Gelinlerin 18 Eylül 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 4 3 3 4 14
Hilal 1 1 5 1 8
Dilek 5 4 1 5 15
Kıymet 1 5 4 4 14

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de bulabilirsiniz.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif        : 31  + 14 = 45
Hilal      : 19 + 8 = 27
Dilek     : 18 + 15 = 33
Kıymet  : 29 + 14 = 43
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

18 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLEK
Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLEK 
18 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HİLAL

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Eylül 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

19 Eylül 2019 Perşembe (bir sonraki gün) Kanal D ekranlarına gelecek olan 354. bölüm  fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu