Gelinim Mutfakta

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? 18 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? Bugün kim bilezikleri aldı? Hafta finalinde 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler neden verilmedi? İşte cevabı…

Büyük sezon finali 7 Haziran 2021 tarihinde başlayıp 7 Temmuz 2021 tarihinde son bulacak. Sezon finalinin dört hafta boyunca sürecek olmasından dolayı, Seda Sayan da bu dört hafta boyunca farklı kuralların geçerliği olduğunu 7 Haziran Pazartesi günü bizzat açıkladı.

=> Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Bilezikleri Kim Aldı görmek için tıklayınız.

Büyük Sezon finali 7 Haziran tarihinde başlayıp, 2 Temmuz 2021 Cuma günü son bulacak. Bu tarihler arasında toplamda 20 bilezik ve 20 çeyrek altın dağıtılacak. Gelinler gün birincisi olduktan sonra çeyrek altınlarını alırken hafta finali olan 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Bilezikler Verilecek Mi? Sorusunun soranlar ile 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler bu hafta neden verilmedi? Sorusunun cevabı detaylıca açıklanacaktır.

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi

Büyük Sezon finalini yine Seda Sayan’ın sunumları ile ekrana gelen yarışma programında daha önce olmayan yeni kurallar eklenmesi ile artık hafta finalinde bilezik verilmeyecek. Bunu ilk defa duyanlar için hafta finalinde bugün gelinin mutfakta yarışmasında neden bilezik verilemeyeceğini alt kısımda açıklanmıştır.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi

Seda Sayan’ın namına yakışır bir sezon finali yapmak için  daha önce denenmemiş kurallarla dört hafta boyunca normalde her hafta finalinde verilmesi gereken, büyük sezon finalinde beş bileziği 4 hafta boyunca en fazla çeyrek altını alan geline verileceği işte şu sözlerle dile getirdi;

“Dört hafta boyunca sürecek olan büyük sezon finalinde gelinleri günün birincisi olduğunda tıpkı eskiden olduğu gibi çeyrek altınını kazanacak. Lakin hafta finalinde bilezikler verilmeyecek. Onun yerine 2 Temmuz Cuma günü geriye dönüp baktığımızda 7 Haziran ile 2 Temmuz arasında en fazla çeyrek altını kazanan geline toplamda 20 bilezik verilecek!” Seda Sayan

Sözleri ile dile getiren Seda Sayan 20 bileziği 2 Temmuz Cuma gününe kadar en fazla çeyrek altını kazana geline verilecek. Geçtiğimiz hafta beş bileziği normal kurallar geçerli olmuş olsaydı Aysun alacaktı.

Bu arada 20 bileziği almaya baz alınacak olan büyük sezon finalindeki çeyrek listesi hakkında bilgi almak için alt kısımda ki linke tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi görmek için tıklayınız.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikler Verilecek Mi? sorusunu merak edenler için bugün gelinim mutfakta yarışmasında kesinlikle bilezikler verilmeyecek.

18 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

11 Haziran ile 18 Haziran haftasında yarışan gelinlerin toplam puan durumuna göre bilezikler sahibini bulacak. Ancak büyük sezon finali döneminde olmamızdan dolayı 18 Haziran cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı sorusu maalesef cevapsız kalacak.

Yağnur: 65 + 12 = 77
Aysun: 65 + 14 = 79
Ayten : 46 + 10 = 55
Gönül: 54 + 22 = 76

Normal bir hafta olmuş olsaydı Aysun geldi geleli ikinci bileziklerini, toplamda 10 bileziğini bugün itibari ile kazanmış olacaktı. Lakin bilezikler çeyrek sayısına göre verileceği için 18 Haziran cuma günü Yağnur 4, Aysun 2, Gönül 2 ve Ayten 2 çeyrek altın kazandı.

18 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Bugün verilmesi gereken beş bilezik de dahil olmak üzere dört hafta sürecek büyük sezon finali döneminde ne fazla çeyrek altını alan gelin bugün verilecek olan bileziklerin de sahibi olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu