Gelinim Mutfakta

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma günün birincisi kesin olarak açıklandı. 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Hafta finalinde en yüksek puanı hangi gelin aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Toplam puan durumu sonucuna göre (Haftalık Puan Durumu) hangi yarışmacı birinci oldu? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? 18 Haziran Cuma bugün kim birinci oldu? 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu (Son Puan Durumu) sonucuna göre bugün çeyrek altını kim kazandı? Haftanın final bölümünde bugün kim birinci oldu? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Toplam Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puanları ve son puan durumu sonucu %100 açıklandığında dikkatler bu hafta en yüksek puanı alan geline değil, bu hafta en fazla çeyrek altını alan geline çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Şu ana kadar  bu hafta için Yağnur iki, Ayten bir, Aysun bir olmak üzere çeyrekler sahiplerini buldu. Geçtiğimiz hafta 20 bileziğin emanetçisi Yağnur olurken, bu haftada 20 bileziğin emanetçisi Yağnur olmak üzere. 

7 Haziran tarihinde başlayan büyük sezon finalinin en iddialı isimlerinden biri olan Aysun Kuşatan bir türlü istediği puanları alamadı. Son bölümde kazandığı çeyrekle moral bulan Aysun, bugün 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu hafta ikinci çeyrek altını almak istiyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 18 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun uzun süredir kıl payı kaçırdığı çeyrek altını kazanmayı başardı. Bunun yanında Yağnur da Aysun’u engellemek için yaptığı hamleler boşa çıktı. 

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Nurten son bölümde son puanı veren kaynana oldu. Dolayısı ile Aysun’un çeyrek altını kazanmasında %100 pay sahibi olduğu için bugün stüdyoya üzerinde doktor kıyafeti ile gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Nurten’i üzerindeki kıyafetinin anlamını soran rakip kaynanaya Nurten aynen şöyle dedi; 

“Kızlar ben lezzet profesörüyüm!”
Yarışmacı Kaynana Nurten

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yağnur

Sözleri ile kaynana Nurten artık gelinin tabağını bulacağının sinyalini vererek, diğer kaynanalar göz dağı vermek istedi. Bu olay ise bugün 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında günün kritiklerinde bir kez daha gündeme geldiğinde Yağnur, “İki tane çeyrek altın aldınız diye kayın validen yemek doktoru mu seçildi?” diyerek olaya tepki gösterdi.

Büyük sezon finalinde en sıkı rekabet, Aysun ile Yağnur arasında olması bekleniyordu. Gelinen iki hafta sonucunda Yağnur’un şimdilik ezici bir üstünlüğü olsa da sonlara doğru Aysun ile Yağnur’un beraberliği gündeme gelmesi bekleniyor.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Ayten ve Neriman

Yağnur, Aysun’un kendisine yetişmemesi için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında yine çeyrek altını kazanmak istiyor.

Seda’nın yerine gelen Gönül çeyrek altını kıl payı kaçırdı. Lakin bu durum onu daha da kamçıladığını, önüne gelen ilk fırsatta yine çeyrek altını kazanacağını iddia eden Gönül, bugün Gelinim Mutfakta 18 Haziran Puanlama sonucunda çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma puanlaması sonucu sadece Aysun için değil, aynı zamanda diğer gelinler içinde bir hayli önemli. Zira bugün büyük sezon finalinin 4 haftalık serüvenin tam ortasına gelindiği için artık son bölümler çok daha hızlı geçecek. Bu aşamaya kadar fark atan gelinlerin işi sonraki yarıda daha da kolay olacaktır.

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puan Durumu

Bugün büyük sezon finalinin yarısı bugün verilecek puanlama ile bitecek. Bu serüven 7 Haziran 2021 tarihinde başlayıp, 2 Temmuz Cuma günü son bulacağı için gelinlerin artık hata yapma lüksü de kalmadı. Bunun farkında olan gelinler için bugün 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları sonucunda alınacak bir çeyreğin hayati önem taşıdığının farkında olarak yarışacaklar. Normalde Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puan Durumu sonucuna göre bilezikler verilirken, bugün çeyrek altını en fazla alan gelin, 20 bileziğin de bir hafta boyunca emanetçisi olacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Aysun bu hafta ilk çeyreğini kazanırken, çeyrek listesinde halen üçüncü sırada yer alması Aysun’u yeni çeyrek almaya zorlamakta. Bunda dolayı bugün 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu  Aysun bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Programın sunucusu Seda Sayan kaynanalara nazaran en adil puan veren olduğu için Seda Sayan’ın hafta başından beri verdiği beş puanların listesine bakıldığında; bu hafta ilk bölüm de beş puanı yarışmacı Seda’ya verdi. İkinci ve üçüncü bölümde Aysun beş puanı alan isim olurken, son bölümde Gönül beş puanı alan isim oldu. Bu hafta Seda’dan beş puan alamayan Yağnur, bugün Gelinim Mutfakta 18 Haziran puanlaması sırasında beş puan almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aysun ve Nurten

Ayten kendisini çok iyi savunsa da maalesef yemek konusunda istediği performansı hala gösteremiyor. Kaynanasının büyük desteğini alan Ayten, rakiplerine laf yetiştirmekten yemeklerine vakit bulamıyor. Bu durumu tersine çevirmek isteyen Ayten, bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olmak için harekete geçti.

Bu hafta final bölümünde yani Cuma günü Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? 18 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını Aysun mu aldı? 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu (toplam son puan durumu) sonucu çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların cevapları da bugün gerek kaynanalar, gerekse Seda Sayan’ın verdiği bugünkü puanların yazıldığı puan tablosunda sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Puanları (18/06/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 3
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 2
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 5

*************************
” 18 Haziran 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten:  1
Gönül: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 2
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Gönül: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 3
Ayten: 2
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 18 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Yağnur 3 2 5 1 1 12
Aysun 4 4 1 2 3 14
Ayten 1 1 1 5 2 10
Gönül 5 5 3 4 5 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Mayıs) – Cuma

*************************

Yağnur: 65 + 12 = 77
Aysun: 65 + 14 = 79
Ayten : 46 + 10 = 55
Gönül: 54 + 22 = 76

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÖNÜL
Gelinim Mutfakta 18 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÖNÜL
18 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Haziran 2021 Cuma Fragmanı İzle

18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında gözler Toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelinin en fazla puan aldığına değil, bu hafta boyunca en fazla çeyrek altını hangi gelinin aldığına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 18 Haziran Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

26 Yorum

 1. Aferin Gönüie çeyreği aldı.Ayten son günlerde performansını oldukça düşürdü,Oyuncu Neriman hanım olmasa çeyrekleri alamıyacaktı.Aysun da eski günlerini aratıyor.Nurten hanım bu sefer baltayı taşa vurdu.Hırs insanın doğru karar vermesini her zaman engeldir.Öfkeyle kalkan zararla oturur.

 2. Bu gun ceyrek gonule gitti cooook uzuluyorum 😭😭😭keske aysuna gitseydi gonul hak etmedi 🤯🤯🤯🤯aysun hak ediyor gonuli sevmiyorum cok bararak konusuyor🤮🤮🤮 kendini ne zannediyor acaba🤬🤬🤬🤬🤬

  1. Yarışmacılardan Yağnur ve Aysundan hoşlanmıyorum,hal ve hareketlerinden,konuşmalarındaki seviyelerini beğenmiyorum ancak Gönülde car carlıkta onlardan aşağı kalmıyor fakat bugün Gönül çeyreği hakkıyla aldı.Çünki Seda sayan dahil iki kayınvalideden 5 aldı hiç 1 veya iki almadı.Sezarın hakkını sezara vermek lazım.Aynı şey Yağnur ve Aysun içinde geçerli.bakın ben geçen hafta bu yarışmanın galibinin Yağnur olacağını iddia ettim.Çünki eli çabuk,eli yemek pişirmeye yatkın,çok bağırınca konsantresi bozuluyor ve puanları çok düşük geliyor.Bu haftadaki durumu bunu gösteriyor.O yüzden taraf tutuyoruz ama iyi yemek pişiren gelinlerinde hakkını yemiyelim.Kayınvalideler bazen aşırı risk alıp çoğunlukla gelinlerini batırıyorlar ancak şanslarıda bazen tutuyor.Velhasıl bu senedeki yarışmalardan hiç zevk alamadım.Nerede Ezgiler nerede Elifler,nerede Haticeler v.s v.s

 3. NEDEN O ZAMAN AYSUN’UN GELMESİ İÇİN TERCİHİNİZİ AYSUN’DAN YANA KULLANDINIZ? AYSUN’DAN BEN DE NEFRET EDİYORUM!..SEDA SAYAN ONU ÇOK ŞIMARTIYOR!..

  1. Bende aysun ve yağnur dan tiksiniyorum onları ve kaynanalarını gördümmü içim bulanıyor utanmaz terbiyesiz pislikler

  2. Ya siz daha ayakta uyuyorsunuz ne oylaması ne tercihi böyle birşey yok milleti kandırıyorlar.aysun pisliğini getiren seyirciler değil üç kağıtçı seda sayan getirti zaten ne kadar cazgır bağıran kavgacı pislikleri tercih ediyor seda sayan.rayting. Almak için

 4. YA ALLAH AŞKINA!..AYSUN’UN BU KADAR SEVİLECEK HANGİ YÖNÜ VAR?SÖYLEYİN BEN DE BİLEYİM!..

 5. aysunyn sevilcek hic bir yani yok bence. En iyisi Ayten. Icinden neyse dishindanda o. Ayten kazansa cok sevinerim ama Yagnurla Aysuna gitmesin ne olur Ayten elini cabuk tut al o bilezikleri

  1. puanlarin önemi yok çeyreklere göre bilezikleri vereceklerini söylüyorlar büyük ihtimalle yağnur almıştır

  2. puanlarin önemi yok çeyreklere göre bilezikleri vereceklerini söylüyorlar büyük ihtimalle yağnur almıştır
   yağnur 2-0 önde

  1. Siz böyle bir yorumda bulunurken kül hakkına giriyorsunuz nerden biliyorsunuz o insanların yapmacik olduğunu şahsen tanışıklığıniz var mı sayın jadivan hanım

  2. Konuşma lan şom ağızlı sen aysunu sev sevme bizene çokta önemli sanki yalnız başka insanlar mecburmu aysunu sen seviyorsun diye aysun dediğin pislik kimmişde millet sevecek?madem sen seviyorsun sev bize ne aysunun bacağı gıçına girsin

 6. Maşallah Seda hanım gene bu hafta 1 leri yapıştırmış Aytene neden bukadar aleni insanın gozune sokar gibi adaletsiz puanlama yapılyor bir an önce seda sayan o programdan gitmeli ve fatih bey geri gelmeli onurda ilaydayi kaliriyordu hep 5 ona veriyordu ama ben hiç fatih beyde böyle şeyler görmemiştim ama en beteri seda sayan cıktı hem kendi düşük veriyor hemde diğer kaynanaları yönlendiriyor yazık Ayten oynarken dansöz falan diyen hanımlar aysun veya yagnur oynarken niye bir yorumda bulunmuyorsunuz sadece azeri azerbeycan lı olduğu için mi?

  1. Doğru söylüyorsun taraf tutuyorlar seda zilliside içinde en sempatik neşeli yarışmacı aysundur . Gerisi hepsi tam zilli başta aynurla aysu ve kaynanaları hep kaltak pisliktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu