Gelinim Mutfakta

18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları, Birincisi, Yemeği

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz Cuma günü uzun süredir bilezikleri alamayan Elif beş altın bileziğin sahibi oldu. Bu başarısını durmadan devam ettirip, bu hafta sonucunda da bilezikleri almak isteyen Elif, öncelikle Gelinim Mutfakta 18 Kasım Pazartesi Puanları sırasında kesinlikle iyi puanlar alması gerekecek. Dikkat: 18 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 9 Aralık Pazartesi Puan Durumu[/pembebuton] sonucu için tıklayınız.

18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu hafta yarışmaya katılan yarışmacının performansı oldukça önemli. zira ilk gün fragmanında Melike yemeğini yapamıyor.

=> [mavibuton]2 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Dolayısı ile Duygu ile Elif arasındaki bilezik yada altın yarışına acaba yeni gelen yarışmacı dahil olacak mı? Eğer ilk gün günün sonuncusu olur ise bu hafta büyük oranda eleneceğini söyleyebilirim.

=> [mavibuton]25 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta 18 Kasım Pazartesi Puanları verecek Kaynanalarİlk gün yeni  gelen yarışmacı için tuttuğumuz totem neredeyse hiç yanılmadı. Bu totem neydi diye merak edenler için kısaca şöyle açıklayalım. Gelinim Mutfakta 18 Kasım Puanlama sonrasında eğer yeni gelen yarışmacı en kötü puanları alırsa, %100 Cuma günü eleme potasında yaraşacak.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu yüzden yeni gelen için olmazsa olmaz bir şey var ki o da ilk gün ne yapıp edip en kötü puanı almaması gerekiyor. Ayrıca çekimler ilk gün hem pazartesinin hem salı günün çekimleri aynı gün yapıldığı için ilk gün kötü geçiren gelin ikinci gün de kötü geçirmek durumunda kalıyor. Not: 18 Kasım Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta bugün - 18 Kasım Rumeli günü18 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında yine gözler iki kaynananın üzerinde olacak. İlki her zamanki gibi Elif’in kaynanası Çiğdem hanım üzerinde olacak. İkincisi ise bu hafta yeni gelen kaynananın üstünde olacak. Yeni gelen kaynananın yapacağı puanlama oldukça önemli. İlk günden gelip gelinin bulması, eski yarışmacılar için panik havasının başlamasına neden olacak.

=> Bu arada [mavibuton]20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yeni hafta demek yeni bilezikler demek. Elif adım adım listedeki sırasını yükseltmeye devam ederken Elif’i durduracak, hatta eleyebilecek güçlü yarışmacıların olmaması, sonucu belli maça çıkmak gibi oluyor. Bu da yarışmanın heyecanını kaçırıyor. Reytingler de düşük oran almasına neden oluyor. Kıran kıran bir mücadele izlemeyi, çok özledik.

=>Bu arada [mavibuton]19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Haftanın ilk günü yarışacak yarışmacılar için bildiği bir şey var ki ilk gün ve son gün puanlaması çok ama çok önemli. İlk gün yani Pazartesi günü, en yüksek puanı almanın kazandırdığı avantajlara baktığımızda;

 • Haftanın ilk ödülü kazanıp psikolojik üstünlük sağlamak 
 • Yeni yarışmacı yüksek puan alıp kendisini kanıtlamak istemesi
 • Çeyrek alarak haftaya başlamak
 • Pazartesi Puan durumu sonucun da zirveye yer almak
 • Eleme potasından kendisini uzak tutmak

18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif

Yukarıdaki avantajları elde etmeye çalışmak için her yarışmacı her zamankinden daha istekli ve daha fazla efor sarf ederek birinci olmak için çabalayacak. Lakin bir yarışmacı bu avantajların tamamını elde edecek. Not: 18 Kasım Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu yazının en sonundaki tabloda sizleri bekliyor.

Bugün Kim Birinci olur? Bu hafta kesin bir bilgi almadım. Zaten almaya da gerek olmayacak bir hafta bizleri bekliyor. Elif yine bilezikleri alacak en önemli yarışmacı olacak.  

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Puan Durumu Sonucu

18 Ekim 2019 Pazartesi günü 396. bölümü ile haftaya başlayacak olan programı 22 Kasım 2019 Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama sonucunda 400. bilezikler sahibini bulacak. Bugün 18 Kasım Pazartesi Puanları verilecek. Biz de bu puanları her yarışmacının hanesine ekleyip Gelinim Mutfakta 18 Ekim puan durumu sonucunu açıklayacağız.18 Kasım 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı an Duygu

Gelinim Mutfakta Son bölüm de beş altın bileziği alan Elif, bu hafta da bu bilezikleri almak için kaynanası Çiğdem hanıma çok iş düşüyor. Zira geçtiğimiz hafta yarışmacıların olmuş tabaklarına bir vererek bilezikleri aldığının farkında olmayan Elif, elinin lezzeti ile aldığını düşünse de kaynanasının stratejik puanları olmasa, kesinlikle alamayacağını bir an evvel farkına varması gerecek. Not: 18 Kasım Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGeçtiğimiz hafta programda Karadeniz yöresini ve lezzetlerin ekrana getirmişti. Bugün ise Rumeli günü olacak. Rumeli’ye özgün şarkılarla ilk gün harika bir program bizleri bekliyor. Tabi gelinler de hem eğlendiler hem de yemekleri belirlene süre içinde bitirmeye çalıştılar. Not: 18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması kısmı yazının sonunda sizleri bekliyor. 

Bazı anlar oluyor ki yarışmacılar bunu biliyormuş dediğimiz anlar oluyor. Geçtiğimiz hafta günün yemeği ve ona uygun önceden giydikleri kıyafetler bunu kanıtlıyordu. Bu haftada Rumeli yöresine özgün giyilen kıyafetlerin önceden giyilmesi, yapılacak yemeği de önceden bildikleri konusunda bizleri düşündürmeye itti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Not: 18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu yazının en son kısmındadır.18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da bugün çeyrek altını alan gelin sizce hangi gelin olmalı? elimde olan bilgiler ışığında Elif ile Duygu’nun isimleri olsa da sizin içiniz den hangi yarışmacının geçtiğini merak ediyorum.

Her bölümde birbirinden güzel yemekleri yapan, hatta hiç akla gelmeyecek yemekleri ekranlara getiren programda verilen yemeklerin malzemelerini merak ettiğinizi biliyorum. 18 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce günün yemeğinin ve malzemelerini açıklayacağım. Merak eden buradaki malzemelere bakıp, gelinlerin bugün yaptığı yemeği kolaylıkla yapabilirler.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Loznik

18 Kasım Gelinim Mutfakta Loznik Malzemeleri

 • 200-250 gram asma yaprağı
 • 2 su bardağı kadar mısır unu
 • 1,5 su bardağı yoğurt
 • 1 çay bardağı zeytinyağı
 • 1 bağ taze soğan
 • 2 dal pırasa
 • Yarım demet maydanoz
 • 1/2 su bardağı su
 • 1/2 çay bardağı kadar toz şeker
 • 1 silme tatlı kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 118 Kasım 2019 Pazartesi günü için Rumeli günü yapan Fatih Ürek yarışmacılar için çok fazla bilinmeyen Loznik yapmasını istedi. Malzeme listesini verdikten sonra kısaca nasıl yapacaklarını anlattıktan sonra 45 dakikalık süre verdi. 

Yarışmacı gelinler de yeni gelen yarışmacıyı bir taraftan tanımaya çalışırken diğer tartan çok da fazla bilmedikleri Loznik yemeğini yapmaya başladılar. Ancak Melike tavada pişirirken yemeğini döktü. Bakalım sunum kısmına götürebilecek bir yemek çıkartabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.18 Kasım Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Melike

Her yeni gelen yarışmacı için duyduğumuz merak duygusunu yaşıyoruz. Acaba bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabı yeni gelen yarışmacı mı olacak? Yoksa ilk günden son güne kadar hep sonuncu mu olacak? Tüm bu soruların cevabı 18 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Puanları (18/11/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 3
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Gamze : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Pakize‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 5
Melike : 1
Gamze: => Pakize’nin Gelini 2

*************************
” 18 Kasım 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 3
Melike : 1
Gamze : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 3
Gamze : 4

*************************

Gelinlerin 18 Kasım 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 3 3 5 1 12
Duygu 3 5 3 5 16
Melike 5 1 1 3 10
Gamze 1 2 2 4 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 12
Duygu  : 16
Melike  : 10
Gamze : 9
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU
Gelinim Mutfakta 18 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
18 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GAMZE

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım 2019 Salı Fragmanı İzle

19 Kasım 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 397. bölümü ile karşımıza çıkacak olan programın 19 Kasım fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu