Zuhal Topal'la Sofrada

18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Pınar’a Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 18 Kasım Pazartesi Pınar Aydın Öztürk yarışacak. 22 yaşında olan ve kaynanasına Teyze diye hitap eden henüz bir aylık evli olan Pınar, bugün yapacağı menü ile kaynanaları adeta şok edecek. Hamburgeri ana menü olarak sunan Pınar, bakalım kaynanalardan nasıl eleştiriler alacak? Dikkat: 18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazımızın en sonunda sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım 2021 Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk gün yarışacak geline kaynanalar tarafında verilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Pazartesi puanları sırasında verilecek puanlar bu haftanın nasıl gideceği konusunda bizlere kesin bir fikir verecek. Zira ilk gün yarışan gelin 3-4 yada 5  puan alması halinde hafta boyunca benzer bir puanlar göreceğiz.

=> [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 9 Aralık Pazartesi Puan Durumu[/kirmizibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

18 Kasım 2019 Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

=> [pembebuton]2 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Kaynanalar bugün oldukça dolu gelmesi Pınar’ın da dikkatini çekti. Turşu istemeyen kaynanayı eleştiren Pınar şu sözleri sarf etti;

“Turşusuz hamburger mi olur?”
Pınar Öztürk

=> [pembebuton]Zuhal Topal 22 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için tıklayınız.

İlk günden gelin ve kaynana arasında bu denli bir gerginlik ve tepki aslında çok normal değil. böylesine bir günün sonunda kaynanaların vereceği puanları da yüksek beklemiyorum. Şimdi alt kısımda önce yarışmacı gelini ve kaynanası tanıtacağız. Daha sonra Pınar’ın menüsünü verip, en sonunda kaynanaları ve Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevaplayacağız.

=> [mavibuton]Zuhal Topal 22 Kasım Cuma Kaç Puan Verdi[/mavibuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta farkı yarışmacıların yarışmasında dolayı bu yarışmacılar kısa sürede tanımamız oldukça zor olduğu için [pembebuton]18-22 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu öğrenebilmek için pembe butona basıp ulaşabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Pazartesi (2019)

18 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Pınar Aydın Öztürk’dür. Eşi ile çalışmaya başladığı iş yerinde gördüğünü ve ilk zamanlar konuşmadığını, zamanla konuşmaya başladıklarını ve şu an 1 aylık evli olduğunu açıklayan Pınar, bugün kaynanalara sunacağı menü ile bizleri oldukça şaşırtacak.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Perşembe Puanları[/pembebuton] sırasında hangi kaynana kaç puan verdiğini görmek için lütfen tıklayınız. 

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Kasım Pazartesi Yarışmacısı Pınar ile İlknur18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları vermeden önce dilerseniz bugün yarışacak gelin ve kaynana hakkında elde ettiğimiz bilgileri açıklayacağız. Daha sonra yarışmacımızın aldığı puanları aktaracağız. 18 Kasım Pazartesi günü 276. bölüm de yarışan gelinimiz Pınar Öztürk’ün yapacağı cheeseburgerin tarifi kendisine özgü olduğunun altını çizelim.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

18 Kasım 2019 Pazartesi günü aslen Giresunlu Pınar Öztürk ile kaynanası İlknur Öztürk hakkında edindiğimiz bilgiler, alt başlıkta sizleri bekliyor. 

Pınar Aydın Öztürk (18 Kasım Yarışmacı Gelin)

Pınar Aydın Öztürk - Zuhal Topal'la Sofrada 276. bölüm

 • 22 yaşında
 • 1 aylık evli
 • Aslen Giresunlu
 • Şu An çalışmıyor
 • Ev hanımı
 • Soğan ve Sarımsağa dokunamıyor
 • Alış verişi çifter çifter yapıyor

İlknur Öztürk (18 Kasım Yarışmacı Kaynana)

İlknur Öztürk -Zuhal Topal 18 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana

 • 49 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Afyonlu
 • Kendi kafisinde çalışıyor

İlk gün sadece bir aylık bir gelinin yarışması ve gösterdiği cesaret örneğinden dolayı kendisine tebrik ederim. Normal de uzun yıllar bir arada yaşayan gelin ve kaynanalar kendilerini ve elinin lezzetini tam olarak tanımadığını gördük. 

=> [pembebuton]19 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

18 Kasım 2019 Pazartesi bu haftanın ilk günü yarışan gelinimiz Pınar Aydın Öztürk, uzun yıllar eşinin annesine ait olan iş yerinde çalıştığını ve yemek yaptığı için gelinin uzun yıllar boyunca tanıdığı için şu an 1 aylık evli olması, olumsuz bir durum olmadığını çok öncesinden tanıması yarışmaya katılmak için yeterli görmüşler.

Pınar bir aylık evli olması ve titiz bir yapısı olmasında dolayı her gelen kaynanaya ayakkabılarla içeri girmemesini, ev terliği verebileceğini söylemesi kaynanaları çok rahatsız etti. Hatta bunu söylediği için toy bir gelin olarak nitelendiren kaynanalar da oldu.18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün Pınar Aydın Öztürk

Pınar daha önce hiç kimsenin yapmadı, bence kimsenin bir daha yapmaya dahi cesaret edemeyeceği bir menü olan fas-foot tarzı bir menü ile çıkmasına kaynanalar kolay ve çocuklara sunulabilecek bir menü olduğu konusunda eleştirdiler. Muhtemelen Zuhal Topal’la sofrada bugün yarışmacı geline düşük vereceklerini sinyalini en baştan verdiler.

Pınar Öztürk menüsünü açıkladığı sırada sunucumuz defalarca bayıldı ve bunu kaynanalar eleştireceklerini ve hazırlıklı olması gerektiğini söyledi. Bakalım kaynanaları düşük puanlar vereceği menüye bugün 18 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? diye merak edenler için hemen alt kısımda hem kaynanaları hem de sunucumuzun verdiği puanları tabi içinde sizler için yazdım.

18 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Pınar’ın Menüsü 

 • Tarhana Çorbası
 • Paçanga Böreği
 • Zeytinyağlı Enginar
 • CheeseBurger
 • Baharatlı baby patates
 • Soğan halkası
 • Beyaz kahana salatası
 • Raw tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Kasım Pınar'ın Menüsü


Kaynanalar ilk gün yarışacak yarışmacı Pınar’ın menüsünü gördüklerinde adeta şok oldu. Sadece kaynanalar değil sunucumuz da Pınar’ın menüsünü açıkladığında oldukça şaşırdı.

Pınar menüsünü açıklarken daha önce kimsenin yapmadığı bir menü diye açıklayınca, Sunucumuz da bundan sonrada yapan olmaz diyerek kolay ve kafe tarzı yerlerde yapılacak bir menü olduğunu söylemek istedi. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Puanları hemen alt kısımda verdik.

18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Pınar’ın Puanları)

Derya  6
Şah Hanım  5
Gülcihan  6
Kiraz  4
Zuhal Topal    9
TOPLAM   30

**18 Kasım 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 18 Kasım 2019 Fragmanı

Aslen Giresunlu ve bir aylık evli olan Pınar daha önce hiç yapılmamış Fas-food tarzı bir menü ile kaynanaları karşısına çıktığı Zuhal Topal’la Sofrada 276. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu