Gelinim Mutfakta

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe günün birincisi ve son puan durumu belli oldu! 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Perşembe günü Lerzan Mutlu kaç puan verdi? 18 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün yarışmaya dahil olan Miyase kaç puan aldı? Miyase’nin kaynanası Sevilay bugün kaç puan verdi? Perşembe çeyrek altını bugün kim aldı? 18/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (19/11/2021) 18 Kasım Perşembe günü yarışmaya Miyase katıldı. Perşembe günü 19 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan isim olurken, Miyase 9 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puanları ve günün birincisi %100 belli olduğunda, gözler hem yeni gelen Miyase’nin puanlarında olacak. Hem de son puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alan, toplam puanlar da en fazla puana sahip olacak gelinde olacak.

=> 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında programa dahil olan, lakin yarışma ahlakına aykırı davranışlardan dolayı diskalifiye edilen Zehra’nın yerine, bugün Miyase programa dahil oldu. Hafta finaline bir gün kala gelen Miyase, hafta finalinde elemeye tabi olmaması bekleniyor. 

=> 2 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Uzun süredir Yeşim’in bilezik almasını bekleyen ciddi bir kesim var. Son bölümde Yeşim çeyrek altını alan gelin olurken, Yeşim bugün 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp, hafta finalinde uzun süredir beklediği bileziği kazanmak istiyor.

=> 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta ortasında elenen yarışmacının yerine gelen isimler, genel de bir sonraki haftada yarışma hakkı elde ediyor. Zira iki puanlama sonrasında elenen isim açıklanacağı için Miyase bu hafta elemeye tabi olmayacak. Dolayısı ile bu hafta yarışmadan eleme yapılmayacağı rahatlıkla söylenebilir.

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 18 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 18 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bu Hafta Eleme Var Mı hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puanları Verildiği An Yaren ile Yeşim

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 açıklandığında, Yeşim’in elde ettiği puanlar oldukça merak edilecek. Zira şu an en yakın rakibi Yaren ile arasında ki 10 puanı artırıp artırmayacağı, bu hafta bilezik alıp almayacağı ile doğrusal bir ilişki var. 

=> 19 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 18 Kasım Puanlama kısmın da en yakın rakibi ile arasında ki 10 puan farkı artırması, ya da bunu koruması halinde, bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oran da garantilemiş olacak.

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Lerzan Mutlu bugün programda kaynana Aynur’un yerine gelen Sevilay hakkında, “Filiz sana yeni rakip geldi Sevilay hanım. Ona göre!” diyerek, Sevilay’ın gelinini eli ile koymuş gibi bulacağını dile getirirken, kaynana Filiz aynen şöyle cevap verdi. 

“Dişime inşallah uygundur!” Yarışmacı Kaynana Filiz

Sözleri ile yarışmacı kaynana Filiz, yeni gelen Sevilay’ı alt edeceğini, onları eleyip göndereceğini iddia ederken, kaynana Sevilay ise “Dişine uydururuz, daha fazlasını da yaparız!” diyerek karşılık verdi.

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ile kaynanası Sevilay

Bu hafta Perşembe günü programa dahil olan gelin Miyase, 18 Kasım Perşembe günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında alacağı puanlar, gelecek hafta çekişmenin nasıl olacağı konusunda önemli bilgiler verecek. Miyase, bugün günün sonuncusu olması halinde, gelecek hafta Cuma günü eleme potasında yarışacağı rahatla söylenebilir.

Gelinim Mutfakta son bölüm de üç yarışmacı yarışmış, diskalifiye olan Zehra’nın yerine ise yeni bir yarışmacı gelmemişti. Bugün Miyase’nin gelmesi ile rakiplerinden çok ama çok geride başlayacak.

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase’nin hafta finalinde tüm rakiplerinden geride olacağı şüphesiz bir gerçek. Bundan dolayı Miyase hafta finalinde elenmeyeceğini kendisi de çok iyi biliyor.

Miyase bugün Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe puanlaması sonucunda çeyrek altın alıp, gelecek hafta yarışmada tecrübeli bir yarışmacı olmak için çabalayacak.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puan Durumu

15 Kasım 2021 tarihinde başlayan ancak Zehra ile Aynur’un 17 Kasım Çarşamba günü diskalifiye edilmesi ile yerlerine bugün Miyase ile kaynanası Sevilay katıldı. Bugün Lerzan Mutlu’nun vereceği 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları, Miyase’nin ilk puanları olurken, diğerlerinin dördüncü puanlaması olacak. Dolayısı ile 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda, Miyase rakiplerinden geride kalacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Miyase bu hafta bilezik alamayacağını, zira geldiği andan itibaren hem kaynanalardan hem de sunucudan beş puan alsa dahi 50 puan elde edebiliyor. Şu an bile Yeşim’in puanlar 53 olduğu düşünüldüğünde, Miyase kesinlikle bilezikleri kazanamayacak. Lakin Miyase, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Aslıhan ile yeşim arasına ki rekabete, Yeşim’in aldığı puanlar damgasını vurdu. Yeşim’in kaynanası genel de bu hafta gelininin tabağını bulurken, Filiz ile Nuray kaynana da gelinlerini bulmada çok zorlandı.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Aslıhan ile Beyhan

Yeşim bugün 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda çok iyi puanlar alıp, bu hafta bilezikleri %100 garantilemenin hesaplarını yapıyor.

Lerzan Mutlu beş puanı kime verdi? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Bugün yeni gelen yarışmacı kaç puan aldı? 18 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Bugün çeyreği kim kazandı? (18.11.2021) Yeni gelen kaynana gelinine kaç puan verdi? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Puanları (18/11/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Kasım Lerzan Mutlu Kaç Puan Verdi

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Yeşim: 2
Miyase: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1

*************************
” 18 Kasım 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Miyase: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1

*************************

Gelinim mutfakta 18 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 4 2 1 4 2 13
Aslıhan 1 5 5 5 3 19
Yeşim 2 3 3 1 5 14
Miyase 5 1 1 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

Yaren:43 + 13 = 56
Aslıhan:42 + 19 = 61
Yeşim:53 + 14 = 67
Miyase: X + 9 = 9 (Yeni Geldi)

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 18 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  ASLIHAN
18 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Fragmanı İzle

18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları puanları ve son puan durumu açıklandığında, günün en düşük puanlarını alan gelin ile en yüksek puanlarını alan gelin belli olacak. Gözler ise haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan 805 bölüme çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

    1. bilezikler Yaren ve Aslıhan arasında paylaşılıyor ikisinden başkası almıyor alamıyor almalarına izin verilmiyor
      acaba neden

  1. Yareninin ve yeşimin gitmesini istemiyorum Ýeşim gitsede Yaren gitsede Yeşim ama ikisi-de gitmesin Aslıhan gitsin 10 gram Nuray

  2. Ben Kanal D li oldum cunku en cok izledigim kanal Kanal D oldu gelinim mutfakta izlemekte hosuma gidiyor hem gulduruyor hem de eglendiyor Kanal D ekranlarinda harbi

  3. Ben Kanal D li oldum artik cunku en cok izledigim kanal Kanal D oldu benim Kanal D yi seviyorum gelinim mutfakta izlemek hosuma gidiyor hem guluyoruz hem de egleniyoruz ekranlarda

  4. Gelinim mutfakta persembe kanal d reytinglerde cosmus total de 1 59 ab 1.05 abc1 de 1.29 almis total de 24 ab de 28 abc de 24 olmus siramalarda cok mutluyum bu sonuclarindan

  5. Benim tek sevdiklerim beyhan hanim ve yesim birde bu program kadinlari soytarilik yaptiriyor ona cok kiziyorum saygisiz yaren ve aslihandan cok sıkıldık filiz ve nuraydanda ozellikle filiz ya kapali ol ya açıl bu nedir ya iyice soytari ettiler ortunmeyi acilmak istiyorsan saygi duyarim ama ortunuyorsaniz kendi aklinizla ortunme sekli cikartmayin kur-an da yaziyor ya yap yada yapma ama rezil etme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu