Zuhal Topal'la Sofrada

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Gaye Şengül]

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Gaye Şengül yarışacak. 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları alaylı aşçı olan Gaye Şengül’e gidecek. Peki Gaye Şengül kaç puan aldı? Gaye Şengül’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı Gaye Şengül kim? Gaye’nin menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

=> 2 Aralık Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (19/11/2021) Gaye Şengül 34 puan alarak, haftayı ikinci olarak bitirmiştir.

=> 25 Kasım Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Puanları ve puanlaması sonucu açıklandıktan sonra geriye haftanın en çok merak edilen yarışmacısı İsmail’in puanları kalacak.

=> 19 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Gaye Şengül ve Ailesi

Gaye yarışmada birinci olabilmesi için Yemekteyiz 18 Kasım puanları sonucunda, kesinlikle ama kesinlikle 30 ve üzerinde puanları hak etmesi gerekiyor. 

Bu hafta başında beri rakipleri ile ciddi anlamda diyaloğa girmeyip, ortalama puanlar eren Gaye, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 18 Kasım puanları soncunda 15.000 TL’yi alacağına dair oldukça iddialı konuştu.  

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Gaye Şengül’ün menüsünde hangi yemekler var? 18 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Perşembe yarışmacısı Gaye, rakiplerinden kaç puan aldı? Gaye Şengül’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları, yazının devamında açıklanmıştır.

=> 15-19 Kasım Yemekteyiz Bu Hafta Yarışan Tüm Yarışmacıları  hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe (2021)

18 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Gaye Şengül. Aslen Tokatlı olan ve çocukları doğmadan önce aşçı olarak çalışan Gaye, çevresinden gelen iyi yorumlardan etkilenip yarışmaya katılmıştır.

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Açıklandığın An

15 yaşında beri mutfakta aktif olarka kalabalık ailede yaşayıp, onlara yemek yapmıştır. Elinin lezzetine ve 20 yıllık tecrübesine güvenen Gaye, Zuhal Topal 18 Kasım Perşembe puanları sonucunda, kendisinden önce yarışan rakipleri %100 geçeceğini düşünüyor. 

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün 35 yaşında 3 çocuk annesi, eski aşçı olarak Gaye Şengül yarışacak. İlk üç gün boyunca rakiplerinin aldığı puanları dikkate alıp “15.000 TL’yi kazanmaya geldim. Ben kazanacağım!” demesi, oldukça dikkat çekti.

18 Kasım Yarışmacısı Gaye Şengül

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gaye Şengül
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye Şengül Resmi
 • 35 yaşında
 • 1986 doğumlu
 • 15 yaşında evlendi
 • 3 oğlu var
 • Eşi Kuaför
 • Aslen Tokatlı
 • En büyük oğlu 19 yaşında
 • 20 yıllık evli
 • 2016 yılında boşandı
 • 2018 yılında eski eşi ile evlendi
 • Gebze de ikamet ediyor
 • 20 yıllık tecrübesi var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gaye Şengül, hamur işinin yoğunlukta olduğu menüsünü açıkladı. Hemen alt kısımda Gaye’nin yaptığı yemekler alt kısımda verilmiştir. Bunun dışında Gaye’nin bu menüsüne gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Puanları ve puanlaması da bu yazının en son kısmında aktarılmıştır.

18 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gaye’nin Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Puanları Alacak Gaye Şengül ve Menüsü

 • Çeşmi Nigar Çorbası
 • El Açması Patates Böreği
 • Zeytinyağlı Kuru Dolma
 • Yoğurtlu Kereviz Salatası
 • Hünkar Beğendi
 • Şehriyeli Pirinç Pilavı
 • Gevurdağı Salatası
 • El açması Burgu Baklava

Birazdan 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecekler olan Gaye’nin rakipleri Gaye’nin menüsünü öğrendiklerinde, aynen şu sözleri sarf ettiler; 

Zor menü değil
Yemekler çok uyumsuz
Ev hanımının yapabileceği yemekler
Çok hamur var
Karbonhidrat dolu

Yarışmacının Rakipleri

Adım adım hafta finaline giderken, bugün dördüncü yarışmacı Gaye Şengül, kendi belirlediği menüsü ile yarışıp günün sonunda ise bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe puanları için ter dökecek. Dikkat: Gaye Şengül’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Elinin lezzetine güvenen ve çocukları doğmadan önce aşçı olarak sektörde hizmet eden Gaye, 20 yıllık tecrübesine çok ama çok güveniyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe puanları sonucunda bu hafta birinci olup, 15.000 TL’yi kazanacağını iddia etti.

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An Gaye ve Zuhal

Yemekteyiz bugün (18 Kasım Perşembe) yarışan Gaye Şengül’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Gaye Şengül kaç puan aldı? Soruların cevaplarını vermeden önce hafta başında  beri yarışan yarışmacıların Toplam Puanları (Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puanlar) alt kısımda verilmiştir. Sonrasında ise Yemekteyiz 18 Kasım puanları devamında tablo içerisinde aktarılmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (15-19 Kasım 2021)

 • 15 Kasım Yemekteyiz Pazartesi Puanı (Onur Özuyanık) = 20 Puan
 • 16 Kasım Yemekteyiz Salı Puanı (Beyza Yılmaz) = 30 Puan
 • 17 Kasım Yemekteyiz Çarşamba Puanı (Sinem Aksu) = 26 Puan
 • 18 Kasım Yemekteyiz Perşembe Puanı (Gaye Şengül) = 34 Puan

15 Kasım Pazartesi Onur Özuyanık yarışıp 20 puan alırken, 16 Kasım Salı günü Beyaz Yılmaz yarıştı ve 30 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Sinem Aksu yarıştı. Lakin 25 puan alarak %100 büyük ödülü kaybetti.

Birazdan 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Gaye Şengül yarışacak. İşte Gaye’nin puanları hemen alt kısımda verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Gaye Şengül)

Onur Özuyanık  6
Beyza Yılmaz  5
Sinem Aksu  10
İsmail Keskin  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**18 Kasım 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Tokatlı olan, 3 çocuk annesi 35 yaşında ki Gaye Şengül’ün yarıştığı bölüm de 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. Gaye Şengül’ün yarıştığı ve puanlarını aldığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu