Gelinim Mutfakta

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 18 Mart Haftalık Puan Durumu Belli Oldu!

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 14-18 Mart tarihleri arasında beş yarışmacı yarıştı ve bugün  haftalık toplam puanlar sonucunda göre 5 bileziği alan yarışmacı belli oldu! 18 Mart Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 18 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? 18/03/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

14 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, bir gelin tam beş bileziğin sahibi olacak.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı - Yeşim

Geçtiğimiz hafta altı bilezik verilen yarışma programında bu hafta beş bilezik sahibini bulacak. Yeşim ise geçtiğimiz hafta aldığı altı bileziği bugün beş daha eklemenin hesaplarını yapıyor. 

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Hafta başında aldığı yüksek puanlarla Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı olmaya en yakın isim oldu.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Haftalık Puanlar sonucunda Yeşim’in bu hafta birinci olabilmesi için, bugün Miyase’den 12 puan farkı koruması yeterken, Miyase Yeşim’i geçip bilezikleri alması için 14 puan fazla alması gerekiyor.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Hafta başında yarışmaya dahil olan eski yarışmacı Deniz, bu hafta bilezikler alacağını dile getirse de gelinen son noktada, eleme potasına yer alan isim oldu. Kısaca Deniz beklentileri karşılayamadı.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

İki hafta önce Miyase ile bilezikler ikişer olarak paylaşan Hasret, sonraki haftalarda varlığını kanıtlayacak puanlar alamadı. Hasret Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmak için bir hayli uzak isim olarak kaldı.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu öncesinde, Miyase ile Yeşim arasında ki 13 puan farkın oluşması Yeşim için rahat bir final geçireceği anlamı taşırken, Miyase cephesinde ezeli rakibine üst üste iki hafta bilezikleri kaptırması manası taşıyor. 

Gelinim Mutfakta Final

Miyase’nin Yeşim’e yetişip onu geçmesi mucizelere kalırken, bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Toplam puan durumu sonucun da Yeşim bilezikleri almak için saatleri saymaya başladı. 

Yeşim iki haftadır Miyase ile benzer tabaklar çıkarmaya gayret ediyor. Bu sayede hem kendi kaynanasından hem de Sevilay kaynanadan yüksek puanlar almayı başarıyor. Bu stratejisi sayesinde Yeşim, 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar öncesinde, zirvede yer almayı başardı.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında, bugün 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, bilezikleri alan ve bu hafta yarışmadan elenmen isimler %100 netleşecek.

Yeşim 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucun da bilezikler almayı beklerken, Hasret ile Deniz de elenip elenmemeyi bekliyor.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Sevilay ve Gelini Miyase

14 Mart ile 18 Mart tarihleri arasında yarışan yarışmacılar, bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucuna göre bilezikleri alan ile bu hafta yarışmadan elenecek isimler %100 belli olacak

Dikkat: Bugün 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim 74 Puan
  2. Miyase: 61 Puan
  3. Hasret: 48 Puan
  4. Deniz: 44 Puan 

Yukarıda dört yarışmacının perşembe günü dahil olmak üzere elde ettikleri toplam puan durumu verilmiştir. Birazdan Cuma puanlaması yapılacak ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının ismi %100 netleşecek.

18 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 74 + 19 = 93
Miyase: 61 + 18 = 79
Hasret: 48 + 9 = 57
Deniz: 44 + 9 = 53

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM

18 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DENİZ

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 18 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
18 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET
*************************

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü, 14 Mart 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 18 Mart Cuma günü haftanın kaderi belli olacak. Yeşim’in önde girdiği haftaya gelen bir bakışla bakıldığında, Yeşim’in stratejik hamleleri odlukça dikkat çekmekte.

14 Mart Pazartesi günü Yeşim 21 puanla günün birincisi olarak haftaya çok iyi bir başlangıç yapan isim oldu. İlk gün çeyrek altını da alan Yeşim, hafta finali için ilk hamleyi yapan isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

15 Mart Salı günü Miyase ile Deniz hamle yapan isimler oldu. Her ikisi de 17 puan aldığı için kura sonucu Deniz çeyrek altını kazanan isim oldu. Miyase ise altını kaybetti.

16 Mart Çarşamba günü Yeşim 22 puanla yine ve yeniden günün birincisi olmayı başlardı. Miyase’nin ise performansında ki büyük kayıp oldukça dikkat çekti.

Yeşim üst üste iki defa gün birinciliği, ona bugün 18 Mart Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, birinci sırada yer almasına büyük katkı sağladı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

17 Mart Perşembe günü gözler Miyase ile Yeşim’in alacağı puanlara çevrilmişti. Yeşim 19 puanla yine çeyrek altını alarak, Miyase ile arasında ki puan farkını 13 puana kadar çıkarmayı başardı. 

Yeşim’in Perşembe günü aldığı puanlar sonucunda, bu hafta 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı olmayı başardı.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Yeşim ile Miyase arasında ki 13 puan farkın, hafta finalinde kapatılması neredeyse imkansız olmasından dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının ismi de şimdiden %100 belli oldu. 

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Yeşim Öksüz oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Yesimi cok begeniyoruz birinci olmasini hak ediyor cunki guzel yemek yapiyor miyase gibin ovunmuyor miyase cok buyuk konusuyor ve yedimi de cok kiskaniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu