Gelinim Mutfakta

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma günün birincisi ile Cuma toplam puan durumu açıklandı! 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Haftanın final bölünde Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 18/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase kaç puan aldı? 18 Mart Cuma puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalara bugün kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinin buldu? 18 Mart Puan durumu sonucu (son puan durumu) çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puanlaması sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puanları ile haftanın son puanları olan Cuma puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler Yeşim’in puanları ile Deniz’in puanları üzerinde olacak.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Son Puanlar sonucu için tıklayınız.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim adım adım beş bileziğe giderken, Deniz de eleme potasına 4 puan farka düştüğü için elenip elenmeyeceği merak edilirken, Yeşim’in de bu hafta bilezikler alıp almayacağı merak konusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 18 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 18 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bir önceki hafta finalinde 6 bileziği alan Yeşim, bu haftada bileziklere adeta koşuyor. Şu an en yakın rakibi ile arasında 13 puan fark açtığı için bu hafta finalinde Yeşim’in bilezikleri alması bekleniyor. 

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 netleştiğinde gözler Miyase ile Yeşim’in puanları arasında ki fark çevrilecek. Zira bu hafta bilezikler için Miyase’nin adı geçse de Miyase bu hafta istediği puanlar almadı.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynanaların gelinlerine tüyo verme olayı kandırmasından sonra Miyase’nin kaynanası kendi gelinini bulamamaya başladı. Beyhan kaynana da kendi gelinini bulmaya başlaması, kafalarda büyük soru işere bıraktı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 19 puanla Yeşim yine çeyrek altının sahibi olurken, Hasret 9 puanla günü sonuncu tamamladı. Hasret’in bu kadar düşük puan almasına karşın eleme potasının 4 puan üzerinde yer aldı. 

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Kaynana Nurten gelinin son zamanlarda bulamadığı gibi ona karşı hep düşük puanlar vermesinin arkasında ki gerçek nedeni şöyle açıkladı. İşte Nurten kaynananın o sözler;

“Ben gitmek istiyorum!” Yarışmacı Kaynana Nurten

Sözleri ile yarışmacı Nurten Cuma günü puanlama yakarken Nursel’in “Aradığın bir şey var mı?” sorusuna karşı bu şekilde cevap vermesi, Hasret’i çileden çıkardı.

Kaynanaların hepsi gelinin bulmak isterken, Nurten kendi gelinin bulmak istemediğini, yarışmadan elenmek istediğini söyleyen kaynanasına inat, bugün 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Sevilay ve Gelini Miyase

Günün kritiklerinden kendi kaynanası ile yaşadığı sorunlarından dolayı Hasret iyi giden performansında tökezleme yaşadı. Bugün gelinen son noktada Hasret eleme potasının sadece 4 puan üzerinde kendisine yer bulabildi.

Yeşim ile Miyase arasında Cuma puanlaması öncesinde tam 13 puan fark var. Miyase bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında mucizevi şekilde yüksek puanlar alamadığı takdirde beş bileziği Yeşim’e kaptıracak.

Miyase kaynanasının verdiği puanlara çeki düzen vermesini, kendisini bulduğu takdir de vereceği puanı şöyle dile getirdi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Anne beni bulduğunu düşünüyorsan 5-1-1-1 yap!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase rakipleri ile arasında ki puan farkını açması için kaynanasına 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapmasını isterken, Sevilay kaynana Yeşim’in tabağı, Miyase’ye benzediğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim, Sevilay ile Miyase’nin kavgasına dahil olup, “yarında bana beş vermenizi bekliyorum!” diyerek dalga geçti. Yeşim’in sözlerinden sonra  bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanlama sırasında kaynana Sevilay’ın Yeşim’e kaç puan vereceği merak konusu oldu. Deniz bu hafta yarışmaya gelse de istediğini bir türlü yapamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma puanlaması sırasında, Hasret’ten 5 puan fazla alamadığı takdir de eleneceğini çok iyi biliyor. 

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puan Durumu

14 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması başlayacak. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma puan durumu sonucuna göre bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin de yarışmadan %100 elenecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında beş bilezik iddialı isimler arasında gösterilen Hasret, kaynanasına inat bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Bu hafta yarışmaya ikinci defa dahil olan Deniz, bugün eleme potasına düşen isim oldu. Deniz 18 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Hasret’ten 5 puan alıp, bu hafta yarışmada kalan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puan Durumu (Toplam Puan Durumu) Netleştiği An Deniz ve Kaynanası

Yeşim ile Miyase arasında ki 13 puan farkın oluşmasından dolayı, Yeşim bugün 18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bilezikler alması artık daha da kolaylaştı.

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 18 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Haftanın final bölümünde Cuma çeyrek altını kim aldı? 18 Mart 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Bu sorunların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanları (18/03/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 1
Hasret: 5
Deniz: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Hasret: 1
Deniz: 3

*************************
” 18 Mart 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 3
Hasret: 1
Deniz: => Hayat’ın Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 1
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hasret: 1
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 18 Mart Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 4 5 5 4 1 19
Miyase 1 4 3 5 5 18
Hasret 5 1 1 1 1 9
Deniz 3 3 3 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 74 + 19 = 93
Miyase: 61 + 18 = 79
Hasret: 48 + 9 = 57
Deniz: 44 + 11 = 55

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM 
Gelinim Mutfakta 18 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM 
18 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 Cuma Fragmanı İzle

18 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir gelin yarışmadan elenirken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 18 Mart 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

112 Yorum

 1. Miyase ve kaynanası size lanet olsun yeşim bilezik alacak diye kuduruyorlar siz daha ne kadar pislik yaratacaksınız insanları küçük gören küstaklıkta sınır tanımıyorsunuz programdan bir an önce gitmeleri gerek şimdiye kadar hiç bunlar gibi kaynana ve gelin gelmedi

  1. set çalışanı mısınız? MİYASE’YE BİLERKE ŞEKER YERİNE TUZ MU VERDİNİZ?

   1. Bence o tuz değil kabartma tozu karışmamış top halde kalmış olabilir ekşi kötü bi tadı kabartma tozu var içinde👍

  2. Yeşim kanaldan tüyo haksızca altınları alıyor ağlayanın maĺı gülene fayda vermez Beyhan hanım

 2. OYUNA GEL! ŞEKER YERİNE TUZ! MİYASE VALİZNİ TOPLA KIZIM. SENİ KATAKULLİ İLE GÖNDERMEK İÇİN YÖNETİM İŞ BAŞINDA!

  1. cidden bugünün puanları iptal olmalı bu ne biçim iş. şimdi diyecek betül denen şahsiyet miyase bilerek koymuştur, niye öyle bir şey yapsın? ki orada sadece verilen malzemeleri kullanıyorlar. verilenler dışında malzeme yok ki kullanabilsinler. çok büyük hata aynısı yeşime olsa acaba ne derdi bazıları

  2. aynen neredeyse 900 bölümdür hiç yanlış malzeme vermeyen yarışmaya miyaseye kasıtlı yaptılar.

 3. Torpil mutfakta devam ediyor hayatlarında süfle yememişler kanal kimi isterse ona veriyorlar torpilin alası yeşim ve miyase

 4. Beyhan hanım siz artık biraz vicdanlı olun ya bu ne ya tuzlu ya 4 kabarana 1 bu ne ya sürekli yeni gelene 1 konulmalarınızda hep sert ama Miyase yle öyle konuşmuyorsunuz çok haksızlık yapıyorsunuz yeter ya yeter artık biraz kendinize gelin ya nerde olsa Miyase yi buluyor 4 ama Hasret e hep 1 bu ne ya bu kadar halsizlik olmaz ya yeterrr

 5. Torpil mutfakta devam ediyoryeşim ve miyase torpili kanakkimi isterse o alıyor hiç hayatların da süfle yememiişler

 6. OYUNA GEL! KAYNANA HAYAT YAPILACAK YEMEĞİ BİLİYORMUŞ! ACABA BAŞKA HANGİ GELİN BİLİYORDU? DAHA ÖNCE BU KONUDA SABIKASI OLAN BİRİ AKLIMA GELDİ!

  1. yeşimi yine karalıyorsun da filiz, hasretin iftirası olduğu ortaya çıkmıştı hakkını savunamadı bile ama sen yeşimle aklını bozmuşsun ne desek boş. aklında kalmamış maalesef miyaseyi savunacam diye

   1. siz aklınızı yeşim le bozmussunuz yeşim yapamıyor ama torpilli ve şovmen olduğu için kalıyor
    iyi yemek yaptığı için değil

   2. siz neden bu kadar yeşim i savunuyorsunuz
    filiz e neden bu kadar yükleniyorsunuz
    desteklediği yarışmacı olabilir
    sayfayı açmış diye söz söylememek desteklememek gibi birşey olamaz
    bizler nasıl fikrimizi söylüyorsak filiz de söyleyecek

   3. miyase bitti hasret e mi sardiniz
    hasret in hakkını yiyerek yeşim e kazandırıyorlar

 7. MİYASE ŞEKER YERİNE TUZ VERDİKLERİ İÇİN KİMSEYİ SUÇLAMADI! ACABA NİYASE’YE “SANADA HAFTAYA BİLEZİK VERELİM” DEMİŞ OLABİLİRLER Mİ?

  1. suçlayamaz ki. zamanında ezgi suçlamıştı azar işitti oturdu yerine. hatırlarsanız bu tabak benim değil demişti…

   1. ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. DEMEK Kİ YEMEK TABAKLARINI YAPAN ŞEF İLE YEŞİM İYİ ANLAŞIYOR MU DİYE DÜŞÜNMEK LAZIM? YOKSA YÖNETMENİN DEDİĞİNİ Mİ YAPIYOR ORADAKİ ŞEF?

    1. yeşim ne alaka, neden sürekli yeşimi birşeylerden sorumlu tutuyıorsunuz. insanlar size yorum yapmayın diyırlar neden hala sürekli yeşimi kötülüyorsunuz. hata yapılmışsa miyaseye yapılmış, yeşim ne alaka. yeşim size pay vermiyor galiba miyase gibi.

    2. he beraber paylaşıyoruz altınları filiz inkar mı ediyorsun. bırak anonim anonim yazmayı mertçe kendi adınla yaz

 8. BUGÜN MİYASE’NİN BAŞINA GELEN OLAY YEŞİM’İN BAŞINA GELSEYDİ… YORUMLAR DA NURSEL’DEN TUT KANAL YÖNETİMİNE KADAR LAF EDERLER, YETMEZ BİR DE MİYASE’YE SALDIRIRLARDI.

   1. ARTIK BEN ALIŞTIM. BAKA BİRİ KÜFÜR ETMİŞ YAYINLAMADIM YORUMU! YEŞİM BİLEZİĞİ ALACAK AMA HALA MİYASE’EY VE BANA SALDIRMALARI NE GARİP!

    1. insanları tahrik edip kendine küfür ettirmek için gösterdiğin çabayı taktir ediyorum. neyseki kimse senin çirkefliğine ve tahriklerine ve kurnazlıklarına cevap verip küfürlü şeyler yazmıyor.

  1. Nursel sunucu hafta boyunca miyaseye devamlı düşük puan vererek yesimede bir kere bile bir vemiyerek bilezikleri kazandırdı NURSEL sunucuda adaletin eseri yok

   1. sunucu bugün miyase çeyreği almasın diye 1verdi
    sunucu yeşim in paralı askerlerin gazına geldi

  1. cringe biri varsa o da sensin kes sesini ceylan FDYSUIOPĞ aynı olay yeşime olsa ağlardınız yeşime tapmayın pls

  2. siz yeşim in avukatımisiniz
   filiz hanıma neden bu kadar yükleniyorsunuz
   herkes gibi o da kendi fikrini söyleye bilir
   neden bu kadar terbiyesizsiniz
   ama normal yeşim cisiniz

 9. BEYHAN HARİÇ KİMSE MİYASENİN TATLISINA TUZLU DEMEDİ. O TATLI TATLI MI, TUZLU MU?

 10. nurtenin yeşime son haftalarda sürekli 5 verip, sonrada ben kötü yemeklere 5 veriyorum aslında kendi gelinime 1 veriyorum çünkü elenmek istiyorum demesi ne ironik. sahtekarlıkta son nokta.

  1. miyase bitti hasret e mi sardiniz
   hasret in hakkını yiyerek yeşim e kazandırıyorlar daha önce Sevilay da aynı şeyi yapmıştı

   1. yakında damla gelecek ona sararlar. yeşimin haddinden en iyi damla geliyordu artık yeşim ağlamalara başlar yine

 11. Gelinim mutfakta totalde zuhali ezdi gecti izlenme oraninda harbi cok mutluyum suan artik zuhal gelinim mutfakta yi totalde gecemez harbi tabiki gunduz kusaginda 4 .program olmaya devam ediyor gelinim mutfakta

 12. MİYASE YİNE KENDİNİ ORTAYA ATIP OYNADI!.. YİNE GELİNLERİ TATLI ÜZERİNDEN AŞAĞILAMAYA BAŞLADI!.. FİLİZ MİYASE’Yİ YİNE SAVUNMAYA GEÇTİ!..

   1. kimse miyasenin tatlısınına tuzlu demedi. yemekten anlamayan beyhan hariç. demekki ortada bir hata yok. ben yeşimi severim ama beyhanı sevmem, puanlamasını ciddiye almam.

     1. yeşimi severim dediğim için mi bulaşmak istiyorsunuz bana filiz hanım.

 13. NORMAL AMA ALEYHİNE OLAN YORUMLARIDA YAYINLAMIYOSUN Kİ,PALAVRA ATIP DÜRÜSTLÜK NUMARASI YAPMA.BİRDE TÜRKÇE ÖĞRENSEN !YAYINLADA YAVAŞLIYAYIM !

 14. MİYASE ARTIK GİTSİN!.. GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRMESİ HİÇ HOŞ DEĞİL!… O YÜZDEN MİYASE VE KAYIN VALİDESİ GİTSİNLER!..

  1. kayınvalidesi neysede miyasenin insani yönü çok zayıf. kendini geliştirmesi ve aynayla haşır neşir olması lazım. oradaki gelinlerin hepsi güzel ama ben miyaseyi güzel bulmuyorum, gelinlerin hepsi fit ama miyase kilolu, hepsi yemekte başarılı ama miyase sadece benim yemeklerim üstün ben alarım sadece yüksek puanları derken altında başka mevzulardaki eksikliklerinin dışa vurumu olduğunu düşünüyorum. her insan eksik yönlerini kabul edemiyor maalef, etse zaten bu gördüğümüz miyaseyi görmeyiz. daha anlayışlı, daha haddini bilen, daha hatasını kabul eden, daha uyumlu, daha alçalgönüllü ve iyi niyetli bi miyase gördük. açıkçası deniz gitsin isterim ama arkasından miyase gitse güzel olur.

   1. sana mı kaldı insanların fiziksel özellikleri hadsizsin haddini bil. fiziksel özellikle davranışları bağdaştırman da çok komik. seviyeni iyice belli ettin

    1. bu edepsizlikte biri mi bana had bildirmek istiyor zavallı. birde seviyeden bahsediyor acaba seviyenin ne olduğunu biliyor mu zavallı…

     1. zavallı sensin bebeğim insanlara body-shaming yapacak kadar zavallısın haddini bil yoksa bildirtirim adam olursun yeşime tapan anonim olarak çıktı adın sanırım herkes aynı dertten muzdarip

    2. sana cevap vereyim diye bekliyorsun klavyenin başında değil mi filiz? kudur geber çok beklersin…

 15. Baktılar miyase altın listesine girecek önünü kesmeye çalışıyorlar miyase 3 ayda yesimden daha fazla bilezik aldı demekki daha başarılı kimse çekemiyor

  1. 4 aydır yeşime diğer gelinlere 1 kendi gelinine tüyoyla 5 verirse bende evde oturduğum yerde alırım miyaseye verilen bilezikleri. miyase kazanmadı o bilezikleri. diğer gelinlerin özellikle yeşimin hakkını gaspedip 1 2 puanla aldılar o bilezikleri. bu olay benim saydığım 6 kere oldu. yeşim 1 2 puanla her zamanki gibi son güne önde gelip, cuma günü sunucunun ce sevilayın 1 leri yüzünden bilazikleri kaçırdı daha doğrusu elinden gasp edildi miyase ve kayınvalidesi tarafından. o nedenle miyase elense hiç üzülmem. umarım haftaya miyase elenir ve bilezikleri de YEŞİM KAZANIR ya da HASRET KAZANIR ya da paylaşırlar.

    1. doğru söylüyorsun filiz. yeşime 6 haftada 1 sıra geliyor. diğer haftalar miyaseye veriyorlar.haklısın!

   1. ay şu yeşimi savunmanız güldürüyo beni ya yeşim nursel varken altınları topluyordu sanki geldiği ilk 2 ay 0 bilezik aldı yeşim o zamanlar nursel yoktu. miyase ise geldiği hafta bilezikleri aldı, 3 çeyrek aldı. ve evet, o zamanlar da nursel yoktu. kim daha başarılı gayet net olarak belli. yeşimi yüceltmek için zorlama konuştukça batıyon

    1. uygar kod adlı kör. gözlerinle izle programı, arkanla değil! arkanla görüp anlayamazsın!

     1. tüm yeşimi savunan anonimlerin aynı kişi olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam FGDHSUJIOPĞÜ ağlama anonimcim önce korkma adam ol isimle yaz haddini bil

     2. aynı kişi değil ama bir kişi bir kaç isimle yazıyor. Ben burada kullanıcıların ip adresini görebiliyorum

   2. Sevilay en azından gelininin verdiği tüyolardan buluyordu Beyhan ekibin verdiği tüyolardan buluyor
    yeşim için kaç gelini harcadılar

 16. İlk kez yorum yapıyorum, bu programı yıllardır izliyorum, ilk kez böyle şey gördüm. Resmen Miyaseyi sabote etmek için şeker yerine tuz koymuşlar. Ve hala yeşimciler var vallahi de komik. Yeşim ve beyhan ağladıkça bayıldıkça özellerini ortaya döktükçe bilezik aldılar bıktık be tek ben mi bıktım diye düşünüyordum neyseki yalnız değilmişim şükür

 17. FİLİZ, İSA KOD ADIYLA YAZIP, KENDİ KENDİNE SORU SORUP CEVAP MI ALAMIYORSUN SEN ZAVALLİ FİLİZ!!!!!

 18. SEVİLAY YİNE HERKESİN HAKKINI YEDİ HARAM ZIKKIM OLSUN. YİNEDE YEŞİMİN ÇEYREĞİNİ ALAMADI BU HAFTA. NASIL ALAMADI HAYRET ETTİM. HER HAFTA ALIRLARDI YEŞİM ÇEYREKLERİNİ VE BİLEZİKLERİNİ. BU HAFTA ALLAH NASİP ETMEDİ BU KADAR HAK YEMELERİNE.

  1. ALLAH’I BU KURGUYA KARIŞTIRMA. İSTESELER YERLER. KAFALARINA GÖRE -8 VERMEYİ BİLİYORLAR.

 19. Miyaseyw niye laf ediyorsunuz ki o yemek yapmayı yarışmada öğrenmesi ki ilk geldiği hafta yanılmıyorsam bileziği alarak kendini ispat etti bence. Yeşim kaç ayda alamadigi bileziği son haftalarda aldi.

  1. miyasenin hile hurdayla aldığı bilezikleri mi diyorsunuz? hah bende tam olarak o haram bileziklerle ispat edemez kişi kendinşi ve becerisini diyorum.

   1. yeşim pir-ü pak aldı sanki güldürtme anonim önce isimle yazsana sen hadi korkma canım yeşim 7 ayda avcunu yaladı 30 bilezik zar zor aldı beyhanın şovlarla hadi öteye

   2. beceriksizlikte kimse yeşim e yetişemez
    yemekleriyle değil şovlarıyla kirli çamaşırlarıyla orda kalıyorlar

 20. Miyaseye niye laf ediyorsunuz ki o yemek yapmayı yarışmada öğrenmedi ki ilk geldiği hafta yanılmıyorsam bileziği alarak kendini ispat etti bence. Yeşim kaç ayda alamadigi bileziği son haftalarda aldi. Kaynanası ne zaman ayılsa bayılsa bilezik onda

 21. Oh çok şükür Yeşim kazandı. Deniz de elendi çok şükür. bu hafta duam böyledi, çok şükür Allah’ım kabul etti. Tebrik ederim Yeşim. Haftaya Hasret kazansa hiç üzülmem, yeterli Mİyaseye vermesinler bilezikleri. aylardır Miyaseye veriyorlar bıktık bu adaletsizlikten. Hasret alamayacaksa yine Yeşim kazanır inşallah.

  1. aylardır miyaseye veriyorlar diyip hala yeşimin kazanmasını isteyecek kadar akli dengen sorunlu sanırım. yeşim almasın yeter 7 ayda 30 bileziği zar zor aldı gitsin.

   1. sevilay 4 aydır 1 verdi yeşime diğer gelinleerde 1 verdi kendi gelinini 5 verdi. hergün 1 alırsanız rakibiniz 5 alırsa sittin sene bekleyin bilezik alamazsınız. sevilay ve miyase yeşimin hakkını yediler. belki yeşimi eleyemediler ama diğer gelinlerin elenmesine neden oldular. ortada çok büyük yenilmiş haklar var. ben izledikçe beddua ettim sevilayın 1115 puanlamasına. bu ortamda bile yeşim yine bilezik kazandı ama miyase duvardan duvara vurdu kendini yeşim nasıl kazanır diye saldırganlaştı, kayınvalidesi uyardı onu, yeşim kazanınca çıldırıyorsun kızım seni bi psikoloğa götürmeliyim dedi. çünkü yeşim hep 1 2 puanla kaçırıyordu bilezikleri. hep bilkezik almayı hedefledi miyase ama hep alamayınca akli dengesini kaybeder hale geldi. haklı, .çünkü kayınvalidesi herkese hergün 111 kendisine 5 verince kadın haklı olarak her hafta bilezikleri kendisine verileceği duygusuna kapılıyor. böyle deliye, gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum kusura bakma ama aynen öyleymişsin gibi yorum yapıyorsun. Allah şifalar versin.

 22. miyaseye laf edip durmanız komik geldiği ilk hafta 3 çeyrek 5 bilezik alarak gücünü gösterdi. güçlü rakip. yeşim ise torpille alıyor net ağlıyor bayılıyor abuk subuk kurgular yapıyor ve çeyrekleri bilezikleri alıyor. umarım gider zaten duyduğuma göre damla geliyormuş eler yeşimi kurtuluruz

 23. yeşim yapamadığı yemeklerle bilezikleri alıyor
  hasret in hakkını yiyorlar
  yeşim yapamıyor ama ekip reyting için göndermiyor yeşim ve beyhan şovmen şovmen kalmak için herşeyi yapıyorlar

  1. miyase yapamayıp nasıl orada 4 aydır hatta 5 aydır kalıp nasıl o kadar bilezik veriliyıor ona hep hayretle izlemişimdir. birde yırtıyor kendini burada en iyi yemeği hep ben yaparım en lezzetli yaparım en yüksek puanları ben alırım 1 alırsam bile en lezzetli yemeği yaopmışsın der 1 verirler falan diyor. nasıl bir hastalıklı ruh haliyse bu… enteresan bir hastalık durumu….

 24. yeşimi tutuyor ekip miyaseye, denize ve hasrete haksızlık yapıyor. yeşim aylardır orada kimse 7 ay orada kalamaz torpil var haksızlık var

  1. sunucu miyaseyi tutuyorken ekip nasıl yeşimi tutuyor yaman çelişki. yeşimin puanları cumaya kadar yüksek olup nasıl cuma günü yeşim potaya düşüp bilezikleri miyase alıyor buradaki daha büyük çelişki. gözlerinizi kullanın izlerken, daha doğru oluyor güvenin bana!

   1. yorum yaparken sizde aklınızı kullanın bence daha doğru oluyor güvenin bana! yeşim gitsin zengin zaten beyhan ayrı zengin yeşim ayrı zengin evine siyah tuvalet kağıdı alacak kadar zengin!!

    1. ah keşke sizde gram akıl olsada yazdıklarımı ya da izlediklerinizi anlasanız. miyase varken yeşim gitmez. alacağını aldı millaetin hakkı olan 34 bileziği aldı haklarını yiye yiye. şimdi defolup gidebilir. evde yaptıklarını düşünüp bol bol üzülürler artık. o kadar hak yenilince epey üzülünür tabii

 25. yeşim yemek yapmayı orada öğrendi geldiği 3 ay falan 0 bilezik aldı nursel yoktu o zmn hemen başlamayın NURSEL hakkını yedi diye bıktık yeşimden bıkmayan kaldı mı diye sorsak daha doğru

   1. biz kaç apt olarak yeşim yüzünden izlemiyoz bence bıkılan kişi belli gidecek de inş

    1. siz izlemediğinizden reytingler yükselmiş. izlememeye devam edin. böyle herşey daha güzel. apt selam

 26. şu yeşim yine gitmemiş ya pes doğrusu hala seven savunan var ilginç bir halkız normal karşılamam lazım sanırım ekranlara oynadığını göremeyecek kadar saf olan insanlar var maalesef

  1. miyaseyi iğrençliklerini, çirkefliklerini, diğer gelinleri aşağılamalarını, burnu büyük konuşmalarını, açgözlü hallerini onaylayan insanların olması ne garip! çok şükür ki yeşim gibi akıllı uslu bir gelin var orada. hasrette bu konuda iyi bir gelin.

 27. Haketmisti zaten yeşim altinlari herkes haketti puanları aldı yesim çok hakediyordu bizimkiler çok mutlu oldu yeşim kazaninca 🥰

 28. Gelinim mutfakta totalde ve abc1 de zuhali gecmis reytinglerde harbi cok mutluyum ab grubunda zuhale yaklasmis 2 farka indirmis harbi cok mutluyum ben zuhal gelinim mutfakta yi gecemez artik zor yani gelinim mutfakta zuhalden fazla izlenen program oldu tabiki iyiki gelinim mutfakta var benim icin gelinim mutfakta totalde zuhali ezdi gecti

 29. BU MİYASE TÜYO KALKTIĞI HALDE NASIL TÜYO SAHİBİ OLUYOR? ANLAMIYORUM!.. KAYINVALİDELERDEN NASIL BEŞ ALIYOR? SANKİ GELİNLERİ MİYASE!…

 30. MİYASE’NİN EL LEZZETİYLE ÇEYREK BİLEZİK ALDIĞI YOK!..KAYIN VALİDELERİ GELİNLERİ’NİN EL LEZZETİNİ BULMUŞ OLSALAR MİYASE BİLEZİK KAZANAMAZ!.. ÖZELLİKLE BEYHAN!..YEŞİM’İ MİYASE KARŞISINDA PUANINI DÜŞÜRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu