Gelinim Mutfakta

18 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hangi Gelin Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanları

Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya başlarken yeni bir yarışmacı da programa dahil oldu. Bu hafta yarışmada ki eskilerin hedeflerine bakacak olursak, 18 Mart Puanları ile başlayıp Ezgi 50. bileziğini almak isterken, Gülcan ise altın listesine Özlem’in yerine girmek istiyor. Bir daha bilezik alırsa en alt sırada yer alacak. Tabi bu gün en yüksek puanı alıp zirveye çıkıp, hafta boyunca oradan inmemesi gerekiyor. Pazartesi Puanları yazının sonunda verdik.

=> 18 Mart 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu için tıklayınız.

Güneş ise henüz yeni ve iyi puanlar alsa bile altın listesinde yer alamayacağı gibi ezgi gibi de 50. bileziği için yarışmayacak. Tek hedefi elenmemek ve imkanı olursa 5 bilezik almak olan Güneş bakalım gelinim mutfakta puan durumu açısından nasıl puanlar alacak? Şimdiden merak ediyorum. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 1 Nisan Pazartesi Puanları[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Her yeni kaynana yarışmaya gelmesi, yarışmanın çehresini değiştiriyor. Gülderen hanım geldiğinde hiç de böyle şakacı bir kişi olacağını tahmin etmiyorduk. Besime hanım geldiğinde gelini Gülcan’a karşı benim de bu görüşüm var diye karşı bir görüş ortaya koyacağını hiç düşünmemiştik. Lakin bu dediklerimin hepsi oldu. Bakalım Bu gün yarışmaya dahil olan Nazlı hanım, puanlar verirken de nazlı nazlı mı verecek? Gelinim mutfakta 18 Mart puan durumu sonuçlandıktan sonra az çok Nazlı hanımın nasıl puanlama yaptığını göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Puanlama[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

18 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da yeni gelen Nazlı hanım eğer 1115 yapar ve kendi gelinin bulursa, vay halimize. Bana gelen bilgiler çerçevesinde yeni gelinimizin eli lezzetli olduğunu ve kaynanası Nazlı hanım çok iyi puanlar yaptığını söylüyor. Tabi tüm bunların gerçek olup olmadığını birlikte izleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi. [pembebuton]21 Mart Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için tıklayınız.

Gülcan meselesine artı bir parantez açmak istiyorum. Yaklaşık olarak 3 hafta Gülcan ile kaynanası Besime arasında yaşanan fikir uyuşmazlığı gündeme geldi. bu sebeple Gülcan hem yemeklerine odaklanmadı hem de kaynanası Besime kendisini çok az bulunca istediği puanları alamamıştı.  Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 20 Mart Çarşamba Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Ancak geçtiğimiz hafta başında ikili, arasındaki sorunu halletti ve o günden itibaren Gülcan Yükseliş trendine geçti. Bakalım Gülcan’ın bu yükselişi  18 Mart Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında da devam edecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Bu arada [mavibuton]19 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

18 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlar henüz açıklanmadı. Bu gün yeni gelen gelin acaba nasıl yarışacak? İlk izlenim hakkını savunan doğrucu bir karakter olduğunu gördüm. Bakalım elinin lezzeti de kendisi kedisi kadar güzel mi? Tabi kaynanaların puanlamasına göre değerlendirmek zorundayız. ⇓18 Mart Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Dikkate ettiğim kadarı ile yarışmaya bir iddiası olmayan daha çok altın yada bilezik alıp ayrılıyor. Güneş de ilk geldiğinde hiç bir iddiası olmadığını ama bilezik de almak istediğini söylemişti. Geldiği hafta bilezikleri alan Güneş, artık bir iddiam var. Alabildiğim kadar bilezik almak istiyorum dedi. Bakalım bu hafta Güneş’in şansı gülecek mi? İlk gün nasıl başlar ise genel de hafta finaline kadar öyle gidiyor. 18 Mart 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı olan gelin, kesinlikle iyi bir hafta geçirecek diyebilirim.

Yukarı paragraf da bir genelleme yaptık. Buna göre ilk gün iyi puan alan gelin, iyi kötü yarışmada kalmayı başarıyordu. Lakin bu kuralımı çiğneyen Nergis, geçtiğimiz haftalarda ilk gün günün birincisi olmasına rağmen, yarışmadan elenmişti. Elbette bu yarışmada %100 doğru dediğimiz bir olay yok. Sadece gerçekleri ve sonucu önceden bildiğimiz olaylar var. Şimdi bunları bir kenara bırakalım ve Gelinim Mutfakta 18 Mart puanları puanlamasına odaklanalım.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Günün Birincisi İle Günün Puanlaması Ve Yemeği

18 Mart Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını elbette herkes gibi sizlerin de merak ettiğinizi biliyorum. Ben bu gün vakti geldiğinde açıklayacağım. Bu zaman kadar sizlerden bir tahmin yapmanızı istiyorum Ben, 18 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama yapılmadan vermeye çalışacağım. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Bu haftanın sonucu elime ulaştı. Lakin hem yapımcının bu program da emeğini hem de kanalın onca emeği var. Siteden açıklamayı ve programını büyüsünü bozmayı doğru bulmuyorum. İnsanlar sırf sonucu için onlarca veya binlerce insan olduğunu, ben buradan aktarırsam onların izlemeyeceğini düşünüyorum. Bu sebeple böyle bir kara aldım. Not: 18 Mart Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Arkadaşlar bana bazen Gelinim mutfakta puan yada puanlama gerçek mi? Yada bilezikleri gerçekten veriliyor mu? Şeklinde çokça soru alıyorum. Kesinlikle puanlama gerçek. Ancak bazı durumlar hakkında söylendiler var. Ben söylentilerle ilgilenmiyorum. Puanlama yapılacağı sırada üst katta kaynanaların beklediği odaya alınıyor. Sırası gelen çağrılıyor. Yukarıda kaynanalar kendi arasında sohbet ediyorlar. Bir birlerine telkinlerde bulunuyorlar. Düşük kullanmayalım gibisinden ama puanlama aşamasına gelen her zaman yukarıda dediğini yapamıyor ya da yapmıyor. Not: Gelinim Mutfakta 18 Mart 2019 Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Pazartesi günü aynı zamanda puanlamanın da ilk günü olduğu için Gelinim mutfakta puan tablosu ile günün toplam puanları aynı puanlar olacak. Her hafta bunu söylüyorum ama her hafta maile yanlış puanlar yaptınız diye mail geliyor. Programı bir kez daha izliyorum ama bir yanlışlık olmadığını görünce, vaktimi boşa harcadığım için üzülüyorum. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da en yüksek puanı almak isteyen sizce ne yapmalı? Bir kaynana çiğ severken, diğeri yanmış sevdiğini söylüyor. Biri hamur gibi yumuşacık isterken, diğeri kıtır kıtır istiyor. Güzellik göreceli olduğu için bu yazımızı okuyan ve yarışmaya katılmak isteyen okurlarımız, doğal olun ve yemeklerinize odaklanın yeter.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi puanlama da çeyrek altını alan gelin, ilk günden zirveye oturacak ve kendisini motive edecek çeyrek altını da kazanmış olacak. Bir taşla iki kuş misali. Diğer günlerde günün birincisi olsa bile haftalık toplam puanlarda zirveye yerleşmesi çok zor. Bazen de imkansız oluyor. İlk günün böylesine avantajını bakalım hangi gelin kullanacak? Dikkat: 18 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

18 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve doğal olarak çeyrek altını kim alacağını belirleyecek olan günün yemeğini ve yarışmada aktarılan malzemelerini aktaralım. 

Gelinim Mutfakta 18 Mart Pirinç Köftesi Malzemeleri

 • 1 su bardağı pirinç
 • 1 tutam maydanoz
 • 1 tutam dere otu 
 • 3 adet taze soğan 
 • 1/2 havuç rendesi
 • 1 adet taze yumurta
 • 3 yemek kaşığı beyaz peynir
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 su bardağı galeta unu 

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

Fatih Ürek ilk gün olduğu için yeni gelen gelinin de malzemeleri not almasını istedi. Daha sonra yemeğin nasıl yapılacağını kısaca kendisi anlattıktan sonra kayıt durduruldu ve şefler gelinlerin yanına gidip nasıl yapacaklarını en ince ayrıntısına kadar anlattılar. Daha sonra tekrar kayda geçildi ve 40 dakika süre içinde bitirilmesi istenildi. Gelinler de belirtilen süre içinde günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve Pazartesi puanlama kısmı olan sunuma geçtiler. Bakalım kaynanalardan kim kaç puan almış bir bakalım. 

Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanları (18.03.2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Güneş : 5
Beyza : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Güneş : 3
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 3

*************************
“18 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 3
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5
Beyza : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Gülcan : 5
Güneş : 3
Beyza : 1

*************************

Gelinlerin 18 Mart 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 4 1 1 2 8
Gülcan 3 5 3 5 16
Güneş 5 3 5 3 16
Beyza 1 3 4 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Mart – 22 Mart Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 8
Gülcan : 16
Güneş  : 16
Beyza  : 9

Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

18 Mart Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Gülcan & Güneş
Gelinim Mutfakta 18 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Güneş
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 261. Bölüm 19 Mart 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

66 Yorum

 1. Deli gulderen delidir ne yapsa yeridir deliye hergün bayram konfeti batlatti kazık gulderennnn ohhhhhhhhh buhafta defolacaksinizzzz çok sevindim

     1. Esma. Senbakma. Ezğihileyapmiyor. Çülçanğibi. Ğüneşğibi.

 2. arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. geçen hafta ilk gün yanıldık..o yüzden günün birincisini beklemek istiyorum ama merak edenler için ezgiş diye bilgi var ama farklı kaynaktan aldık. bakalım doğru mu çıkacak

  1. bu kadar ezgi yalakasi olma soylede kazandi bileziklerden versin sana millet bikti bu iki yuzu girmekten birazda yeniler gelsin ihtiyaci olanlar bunlarla reyting allacaksa kanal dyede yaziklar olsun nasil bizuluyor surati 1leri alinca kendini iyi belli ediyor surati kipkirmizi oluyor sanki bir senmj varsin orda hep bana hep bana diye diye milleti giciklandirdiniz yarismadan ayip bu kadar ac gozlu olunmaz

 3. sap bey poyraz bey zeynep ve bir çok arkadaş kaybolmuş nereye gittiler fırat bey vardı o da yok sanırım…

 4. Ezgi haftanın ortasında döndürür alır altın bilezikleri Gülcan sen hiç anlamayacaksın 60 bileziği rüyanda görürsün

 5. evet esra da yok… bu arada kaynak yanıldığını görüyorum. iyi ki söylemedim

 6. bu ezginin surat nasil bozuluyor seninle reyting olacaksa olmaz olsun kanal dyi nefretle kiniyorum sanki bu ezgi kaynanasindan baska yok yarismaci fatih oyi kolluyor

 7. Ezgi gidiyorsa sizlere iyi seyirler gülhanım sesinden bıkmıştım seyredin arkadaslar

 8. Şu domdom ezgide kendini şef ardanın yanında yetişmiş gibi sanıyor ben yapıyorum ben exiyorum

  1. gercek yuzlerini ortaya koydular bu kadarda ac gozlu olunmazku bunlar hergun biz birinci olalaim her hafta biz allakllim diyorlar obur yarismacilar hakkini yiyorlar tuyo aliyor her daim bunlar fatihten inana acmak istemiyorum bunlarin yuzunden yarismayi

  2. Sen olsan en doğrusunu yaptığın halde günün sonuncusu sen olsan napardin ⁉️heralde kanali birbirine katardın.:))))

   1. Nasıl bu kadar emin oluyorsunuz ezginin en iyisini yaptığından 3 kez elendiğini hatırlatırım

 9. Ezgi gidecek diyenler hayal kırıklığı yaşıyacaksınız çünkü ezgi haftanın birincisi olacak

 10. Ezgiye hazmedemeyenler çatlayın hazımsızlıktan. Kız en doğrusunu yapıyor ama günün sonuncusu oluyor. Ne yapacaktı. Tabii hakkını arayacak.
  Ayrıca o bir ELAZIĞLI.
  Elazığlıların yemek becerisi çok iyi olur
  Şefler kimmiş ki, Elazığlılar şefleri beğenmez gelsinler ders alsınlar bizden.

   1. Malesef güneş haftanın gideni oluyor
    Ezgi ise bugüne rağmen 50. Bileziği alıyor.

 11. Filiz Hanım bı önceki sayfadan size dün geceden beri sesleniyorum ama bı cevap vermediniz görmediniz mi acaba ??

 12. BOGAC aslında bu konuyu kapatmak istiyorum çünkü buraya girmek ve yazmak beni tedirgin ediyor Filiz Hanımın da hala cevap yazması??Neyse ben sana cevap vermek zorundayım saygımdan dolayı çünkü sen bana cevap vermek için yemeğinin altını kapattın ve uzun uzun cevap yazdin?Bak bunun için özür diliyorum yemeginin altını kapatmaba sebep olduğum için?
  Diğer konulara gelince şimdii isim konusundan başlayacağım
  bence Anonim ismi kullanmak değişik isimlerle yazmaktan daha iyidir..
  Diğer konu saldırı hakkinda yazdığın mesag yanlış anlaşılmaya açıktı madem şuan yazdıklarını söylemek istiyordum neden açık açık öyle yaxmadinda kinayeli konuşuyor gibi yazdın eğer şuan yazdıklarını yazsaydın ben bı tepki gostermezdm dimi ???

  1. Evet ben üzerime alindim çünkü KOTU KALPLİLER diyen (O)kişiyi eleştirenlerden biri de bendim ve sana saldırıyı sen mi yaptın sen misin o kötü kalpli diye kinayeli konuştum tıpkı senin asıl kotu kalpliler saldırı yaptı diye kinayeli konuştuğun gibi yani senin böyle bı saldırı yapamayacağını farkındayım ben sana ciddi anlamda soylemedim seni yorumuna karşılık söyledim.
   Baskaaa ne vardığı sana cevap vermem gereken ??Hiii evet
   Senin kim olduğunu tahmin ediyorum %100 ama söylemeyeceğim ismini çünkü bende nede olsa insanım yanılmışta olabilirim?ama sen zaten daha önce başka isimle yazdığını itiraf ettin bu de benim yanilmadigimi gosteriyor..
   Tamam o zaman ben gidiyorum.
   İyi Gecler?
   Aaaa son olarak sen kim olursan ol seni incitmek istemedim incittiysem özür dilerim
   Ayrıca ne olursa olsun yorum yazmaya devam et kaçmak korkaklık demektir kaçmak demek ki kaçmanın gerektirecek bir şey var demektir yani karşı tarafın haklı olduğunu göstermektir bunun örneklerini gördük ..Bu sözüm aslında sadece sana değil sözüm gerektiği yere ulaştığını da düşünüyorum ?
   Şimdi gerçekten gidiyorum Baaayyy ?

  2. Yorumumun devamı Spama düştü
   Eğer çıkmazsa tekrar yazarım
   FİLİZ HANİM inşallah bu sefer duyarsınız sesimi☹️

 13. Anonimler ANTİ EZGİCİLER catlasanızda ,PATLASANIZDA EZGİ VE REYHAN HANIM GİTMİYORLAR HAFTA SONU EZGİ BİLEZİKLERİ 50 TAMAMLIYOR HAZIMSIZLAR.BU HAFTA SONU ARTIK KALP KRİZİ GEÇİRİRSİNİZ HAYDİ KIŞ, KIŞ,HAYDİ GÜLE,GÜLE anonimler BİR DAHA PROGRAMI İZLEYEMEZSİNİZ İNŞALLAH.

  1. Sen tavuk çiftliğinde falan mı yaşıyorsun sürekli KİS KİS diyorsun diline dolanmus ???

  1. Yaa yeter isim değiştirip durma anlıyoruz aynı kişi olduğunu Filiz hanım da görüyor çok komik duruma düşüyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu