Gelinim Mutfakta

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe günün birincisi ki oldu? 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu açıklandı mı? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? 18 Mart Perşembe günün birincisi bugün kim oldu? Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin Aysun mu oldu? Tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puanları sonucu %100 netlik kazandıktan sonra bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Şu an ki toplam puan durumuna baktığımızda Hilal’in kesinlikle eleme potasına düşmesi bekleniyor.

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Bu hafta büyük bir iddia ile yarışmaya gelen ama geldiği günden beri kaynanası ile gerek puanlama da gerekse günün kritiklerinde bir türlü anlaşamayan Hilal bugün 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olsa bile bu hafta %100 bu hafta yarışmaya veda edecek.

=> 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Bugün 18 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci aynı zamanda bugün çeyrek altını alan yarışmacı kim olduğunu bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi olup aynı zamanda çeyrek altını alan Aysun diğer üç gelinin yaptığı kural hatasını da yapmadığı için çifte kazanç elde etti. Hem çeyrek altını alırken hem de puanlama olarak fark açmayı başardı. 

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Görmek için tıklayınız.

Aysun Kuşatan bu başarısını kaybetmemek adına bugün 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında yine yüksek puanlar alıp bilezikleri bir gün önceden %100 garantilemenin planını yapıyor.

=> 19 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan durumu için tıklayınız.

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu açıklandığı an Dudu

Azerbaycan’dan yarışmaya gelen Ayten başkasının günlüğünü okumamak gerektiğin, bunun kanunlarımız nezdinde suç olduğunu kanal D yönetimi kulağına fısıldamalı. Sırf reyting uğruna yapılan böylesi bir hamle oldukça çirkin gözüktüğünün farkında bile değiller. Kaynana Nurten Ayten’in bu davranışını şöyle yorumladı;

“Bu Ayten’in yaptığı gerçekten çok yanlış!” Yarışmacı Kaynana Nurten

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Ayten

Ayten bu davranışı ile hem kendi ailesini hem de Azerbaycan halkını küçük düşürdü. Amacı bilezik yada çeyrek kazanmak değil kendisini göstermek olduğu görülen Ayten son bölümde herkesin unlarına tuzu katan da kendisi.

Gelinim Mutfakta izleyicileri Ayten ve Ayten gibi ne yaptığını bilmeyenlere verecekleri en güzel Kanal D yönetimine mail atmaları olacaktır. Dikkat: Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir. 

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Dudu geçtiğimiz hafta bilezikleri almış, Zeynep’i de böylelikle elemişti. Dudu yine bu hafta Aysun’dan sonra en iddialı yarışmacılardan biri. Dudu bu iddiasını daha da belirginleştirmek için bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanlama sonucunda günün birincisi olup çeyrek altını almak istiyor.

Haftanın en önemli puanlaması bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe puanlaması olacak. Zira bugün verilen puanlarla bir gelin kesin olarak eleme potasına düşerken bir gelin de bileziklere bir adım daha yaklaşacak.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puan Durumu

Haftanın yani 15 Mart ile 19 Mart haftasın da ilk bölümün de verilen puanlarla başlayan yarışma programında Seda Sayan’ın vereceği bugün 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları devam edecek. Şu an için daha doğrusu bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe puan durumu (Toplam puan durumu) öncesinde Aysun 58 puanla zirvede yer alırken en yakın rakibi ile arasında 9 puan fark var. 

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puan Durumu açıklandığı esnada Nurten ve Aysun

Aysun Kuşatan haftanın üçüncü bölümünde rakiplerinin yaptığı hatayı yapmayıp, yemeklerini tam olarka çıkardığı için diğer gelinlerden (-2) puan düşülürken Aysun hem birinci oldu. Hem de rakipleri gibi eksi puan almadı. Dikkat: Bugün 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun ile bugün günün birincisi olan gelin bu yazının en sonunda açıklanmıştır.

Aysun Çarşamba günü elde ettiği en yakın rakibi ile arasında 9 puan farkı bugün de devam ettirmeyi planlıyor. Aysun Kuşatan bugün Gelinim Mutfakta 18 Mart puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altının alan gelin olmayı, hafta finalinde ise bilezikleri almayı istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan bugün kaç puan verdi;? Aysun kaç puan aldı? Bugün yani 18 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda beş puanı kime verdi? 18 Mart 2021 Perşembe çeyrek altını kim aldı? 18 Mart Perşembe günü Seda Sayan kaç puan verdi? 18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (Son Puan durumu) belli oldu mu? Toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? Soruların cevapları ise alt kısımda ki verilen tablo içinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Mart Puanları (18/03/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 4
Ayten: 5
Dudu: 1
Hilal: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Dudu: 1
Hilal: 1

*************************
” 18 Mart 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Dilek’in verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 1
Dudu: 2
Hilal: => Dilek’in Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 4
Ayten: 4
Dudu: => Nuray’ın Gelini 1
Hilal: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 1
Dudu: 2
Hilal: 2

*************************

Gelinim mutfakta 18 Mart Perşembe Toplam Puanlar

Aysun 4 5 5 4 5 23
Ayten 5 4 1 4 1 15
Dudu 1 1 2 1 2 7
Hilal 3 1 2 5 2 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15-19 Mart Haftası) – Perşembe

*************************

Aysun : 58 + 23 = 81
Ayten: 49 + 15 = 64
Dudu: 45 + 7 = 52
Hilal : 27 + 13 = 40

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 18 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
18 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DUDU

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Fragmanı İzle

18 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin netlik kazandıktan sonra bir gelin %100 eleme potasına düşecek. Haftanın finali bölümün de eleme potasına düşen gelinin elenip elenemeyeceğini merak edenler için Gelinim Mutfakta 18 Mart Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

47 Yorum

 1. Aysun yerine zeynebi yollamalarından belliydi aysun torpilli ayten şansa alıyor ne zamana kadar aysunu kollayacaksınız sürekli ipten alıyorsunuz bir hafta eleme yapılmaz öbür hafta aysun yapamamasına rağmen 5 ler ona birler zeynebe gider kendileri bile zeynebin haksız yere elendiğini düşünüyor daha ne olsun

 2. Evet o hafta esra 2 çeyrek aldı gitmesi gereken aysundu ki zaten o da elenecekti ama eleme yapılmadı sonradan baktılar esra büyük lokma 1 vermeye başladılar ve gönderdiler

   1. O hafta 2 eleme yapılacaktı ama Aysun da son ikide olduğu için tek eleme yaptılar

 3. AYSUN BU PROGRAMIN REYTİNG KAYNAĞI SİZCE ONU YOLLAMAK İSTERLER Mİ?O YÜZDEN AYSUN KOLLANIYOR!..SEDA HEM KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL DİYOR AMA AYSUN’U GÖNDERMEMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR!BUNA EMİN OLUN!…

 4. Hep Aysun napti sizleri Aysun. Aysun gitsin diye ekranalara oynamiyor. Ayten oynuyor. Bu gun Aytenin yaptigi dogrumy sizce soyleyin. Bu hafta Ayten gitsin inshallah

 5. Hahaha …. Ekip fark etmiş her yerde kamera varmış diskalifiyelik durum yokmuş. Çok komik…. Çok farkındalarmış madem neden Ayten yaptı demediler hemen, mutfak malzemelerini de paketlediler zaman geçiyor yemek için neden anında getirmediler malzemeleri , milletin masasına malzeme dilendirdiler ve şu kişi yaptı demediler? Puanlara etki edecek SABOTAJLAR DİSKALİFİYE SEBEBİDİR! İzleyicileri aptal yerine koymayın!!!! Yemeğiyle yarışamayanları ve bu tür sabote edenleri atın gitsin!

  1. Çok doğru söylüyorsunuz niye isim vermiyorlar çünkü iş diskalifiyelik ama ayten sedanın dansözü ya ondan

  1. Savunmanın komikliği işte, ekip kim olduğunu biliyorsa ifşa etmeliydi. Demek ki diskalifiye olmasın diye ekip sürekli arkasını topluyor. Büyük SAÇMALIK!

 6. Aranızda mutfak malzemelerini alan kişinin yayında söylendiğini ve kim olduğunu bilen var mı? Hala merak içindeyim de…

 7. GELİN HEP BİRLİKTE SEYİRCİ OLARAK BU PROGRAMI İZLEMEYELİM!…O ZAMAN PROGRAMIN DOĞAL OLARAK PROGRAMIN REYTİNGİ DÜŞER!…

  1. Evet bence de kalite de düştü Ayten de dudu çok basitler Ayten de kayınvalidesi de kendilerini göstermeye gelmişler koskoca Neriman kılıktan kılığ giriyor hiç desteklemediğini sesine bile tahammül edemediğim Aysun u destekler hale geldim öbürlerinin yanında zate Zeynep’ten sonra doğru dürüst izlemiyorum bazen sadece puanlara bakıyorum artık kalitesiz insanlar için saatlerimi izleyemem artık daha kalite bana birşeyler katacak programlarizletim daha iyi

 8. Kendisinden hoşlanmama rağmen Aysun haklı olarak çeyreği aldı.Nurten hanım Aysun un el marifetini çok iyi analiz ediyor.Bulunca diğerlerine 1-2 veriyor.Ayten hareketleriyle işin cıvığını çıkarıyor artık.Sempati yerine antipati alıyor.Dudu performasyonunu oldukça düşürdü.Hilal yerine zorlu birisi çıksa Dudu muhakkak elenirdi.Dua etsin Hilal ile arasında kapanamayacak puan farkı var.Nermin hanım için söylenecek tek şey var; Dekor olarak dolaşıyor ortalarda.Yarın bilezikler Aysun’un.

  1. Ben de aynı Aysun’un kesinlikle desteklemiyordum ama Ayten in yanında onu desteklerim

  1. Aysun elenmedi canım kayınvalidesi rahatsızlandı öyle gittiler zeynep elendi gitti ikinciye geri geldi düzgün izleyin yalan yanlış yorum yapmayın

 9. Yukarıda Aysun’dan hoşlanmama rağmen demiştim.Yazarken hata yapmışım,HOŞLANMAMAMA RAĞMEN olacak.Yoksa ne kendisinden nede kayınvalidesinden hiçbir zaman haz duymadım.

 10. ah ayten yilansin yilan nurten teyzede soyledi ayten cok tehlikeli diye cok dogru ayten o kadar iyrencsinki miydem bulaniyor ya dislerin sari sacin yag cok pisin senin yuzunden kusdum miyde bulandircisin elyin su ayteni ya miydemi bulanduryor

 11. yag saclarin lule lule cok pisin ayten onumizdeki hafta gule gule bb tatlim gelme artik

  1. Hiç sevmiyorum Ayten’i çok itici görmek istiyorum artık seni favorim Aysun❤️

 12. İyi akşamlar bugün bakamadım çeyrek altın kim aldı? Yarınki fragmanda Aysun siyah saçlı olmuş hiç yakışmıyor inşAllah gider kurtuluruz

  1. Aysun aldı inşallah gider başka kismeyi tutmuyom orda hedef Aydın’ın gitmesi 😃

 13. Aysun inşallah elenir bu hafta olmazsa diğer hafta elensin artık.seda sayan kimi isterse o program da kalıyor.puanlar farklı veriliyo üsteki puanlama farklı dikkatli bakın bugün değil ama çoğu zamn böyle hakka giriliyor.bence hepsi kurgu ve seda sayan tabaklar kimin biliyo.istegi.kaynanaya da tüyo veriuo gelinini biluyo ben böyle düşünüyorum…

 14. Eski guclu yarismacilar yarissin ayda bir kere all strar olsun heyecanli olur.

  Ezgi
  Cansu
  Hatice
  Gulcan olsun

  Elif bebek bekledigi icin katilamayabilir

  Yakin zamanda olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu