Gelinim Mutfakta

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları sonucu puan durumu netleşti! 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Çarşamba kaç puan verdi? 18/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 18 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? 18 Mayıs Çarşamba puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Çarşamba çeyreği kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (19/05/2022) 18 Mayıs Çarşamba günü 23 puanla Senanur günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin oldu. Edanur ise yine günün sonuncusu olan yarışmacı oldu. Böylelikle Edanur bu hafta elenmeyi %100 garantilemiş oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puanları ile puan durumu %100 netleştiğinde gözler, Damla ile Senanur’un alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Edanur hafta başında beri adlığı puanlardan dolayı bu hafta eleme potasına düşmeyi şimdiden %100 garantiledi. Bugün verilecek puanlama ile bilezikler için en iddialı ismini kim olduğu, büyük oranda kesinlik kazanacak.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Altınları Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 18 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 18 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Yarışmadan Kim Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase’nin elenmesi ile yerine Aslıhan gelse de henüz Aslıhan istediği performansı ortaya koyamadı. Bu boşluktan yararlanan Damla ile Senanur da bu hafta ki beş bilezik için kolları sıvadılar.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 açıklandığında Aslıhan yine düşük puanlar alması halinde, Aslıhan ile Edanur elenmemek için Damla ile Senanur da beş bilezik için yarışacağı kesinleşecek.

=> 19 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Güçlü bir yarışmacı olan Miyase’nin yerine yine adından söz ettiren, 2021-2022 sezonun başında programa dahil olan 4 isimden biri olan Aslıhan dahil oldu. Lakin Aslıhan henüz yarışmada gerçek elinin lezzetini ortaya koyamadı

Aslıhan kendisini göstermek için Senanur ise bu hafta beş bileziği almak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, çeyrek altını kazanmak için harekete geçtiler.

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Damla kaynanası ile yaşadığı sorunların üstesinden gelmek için çabalarken, kaynana Nuray gelinini bulamaması, Damla ile arasında ki sorunların daha da artmasına neden oluyor. Bu durumu Damla şöyle değerlendirdi. İşte Damla’nın o sözleri; 

“Ben buranın en güzel yemek yapan geliniyim. Sadece benin şansızlığım kaynanamdan yana!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla kendisi için çok güzle yemek yaptığını savunurken, kaynanası onun güzel yemeklerini bulamaması, onun şansızlığı olarak değerlendirdi.

Senanur bu hafta bilezikleri almak için rakibi Damla’yı final öncesindeki puanlar da alt etmenin planının yapıyor. Bunun içinde Senanur 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını farklı puanla kazanmak istiyor.

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynanası

Edanur geçtiğimiz hafta her ne kadar Miyase’yi elese de bu hafta yarışmada varlık göstermedi. İşin aslına baktığımızda Miyase yarışmada kasten yemek yapmayıp kendini elemek için elinden geleni yaptı. Bu olay da Edanur’a yaradı. Edanur kendisine verilen bu fırsatı elleri ile tepmek üzere.

Edanur’un bir an evvel kendisine gelmesi ve bugün Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Puanlama sırasında, tüm kaynanalardan çok iyi puanlar alması gerekiyor. Aksi halde yine dünkü gibi günün sonuncusu olması halinde, bu hafta eleneceğini bile şimdiden garantilemiş olacak. 

Yarışmacı gelinler, Damla’nın kaynanası Nuray’dan bir hayli şikayetçi. Damla kendi kaynanasına “O kendini şöhret zannediyor!” diyerek durumu değerlendirirken, Aslıhan kaynana Nuray ile dalga geçmek adına şöyle söyledi. İşte Aslıhan’ın o sözleri; 

“Nuray teyze! Senin korse reklam işi ne oldu?” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan kaynana Nuray’ın kilolu olduğunu dolaylı yoldan anlatmak isterken, Nuray kaynana böyle bir reklam gelmediğini ifade etti.

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla 22 puanla günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu. Buna karşın Eda aldığı 4 puan cezanın da etkisi ile günün sade ve sadece 1 puanla kapattı.

Edanur bu hafta elenmemek için artık son çırpınışları. Edanur bugün Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba puanlaması sonucunda çok ama çok yüksek puanlar alamadığı takdir de yarışmadan elenmeyi kesin olarak garantileyecek.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde Senanur çeyrek altını alırken, Salı günü yani haftanın ikinci bölümünde Damla çeyrek altını kazanan isim oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması Başlayacak. Dikkatler günün sonucunda çeyrek altını alan gelin ile Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba puan durumu sonucunda, birinci olan gelinin üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ile Senanur bu hafta bilezikleri koluna takmayı isterken, Aslıhan da bu yarışa dahil olmanın, eleme potasında %100 uzaklaşmanın hesapları yapıyor.

Bu hafta Damla ve Senanur çeyrek altınları kazanan isimler oldu. Aslıhan da bu kervana katılmak adına bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Hafta başında beklentiler Aslıhan için bir hayli yüksek olsa da Aslıhan gelinen son noktada istediği performansı ortaya koyamadı. Bunun farkında olan Aslıhan da bugün 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, yüksek puanlar alıp bilezik yarışına dahil olmak istiyor.

18 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Çarşamba Damla kaç puan aldı? 18 Mayıs 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Aslıhan kaç puan aldı? 18 Mayıs 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Puanları (18/05/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 1
Senanur: 5
Edanur: 2
Aslıhan: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************
” 18 Mayıs 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 3
Edanur: => Gülten’in Gelini 5
Aslıhan: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Edanur: 1
Aslıhan: 4

*************************

Gelinim mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Damla 1 1 1 4 4 11
Senanur 5 3 5 5 5 23
Edanur 2 5 1 1 1 10
Aslıhan 4 2 4 1 2 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************

Damla : 40 + 11 = 51
Senanur : 36 + 23 = 59
Edanur : 8 + 10 = 18
Aslıhan : 23 + 13 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
18 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  EDANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün puan durumu %100 belli olacak. Gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Bu Damla ne çaçaron kız ya, bu kadar kafa ütüleyen bir insan görmedim. Gitse de bir kurtulsak

  1. Damla verilen rolü iyi oynuyor
   damla içinden geçeni söylüyor diğerleri gibi ikiyüzlü değil ikili oynamıyor

 2. Tüm sporda yarışmalarda bireysellik var reji istediği kişiyi zirve yaptırıyor ben damlayı hiç sevmem NURSEN damlaya hem kendisi hemde kaynalari yönlendirerek puan vermiyor ve verdirmiyor

 3. Nuray Gülap denen şahıs be hayatında hiç yemek yapmamış, önüne ne konursa yemiş ve bu yaşa gelmiş ve lezzet kavramından haberi olmayan zavallı biri olarak görüyorum. Zavallı Nuray, hem yemekten anlamadığından dolayı, hemde Damla gibi bir gelini olacağından dolayı! Herkesten 1 alan tabağa 4 verdi! Daha önc Damlanın yetiştiremediğin tabaklara herkes 1 verirken, o tabağın beceriksiz gelin adayına ait olduğun bildiği için hep 5 verdi pişmemiş, yetişmemiş, eksik yapılmış yemeklere ve hp iyi yemeklere 1 verdi.

 4. Edanur : 8 + X = X puanin yokki şimdiden elenmişşin ins damla gider tek bir damla kaldi gitcek

 5. ben yesımı cok sevıyorum ama yesım gıtdı gıtmeden once yesımın desteklıyordum sımdıyese senanuru desteklıyorum ya ınsallah senanur sampıon olur

 6. Çok edepli ve çok dendi bir kız Senanur. Damlanın Senanur’dan haz etmemesi çok normal. Kendindeki eksiklikleri görüyor Senanur’da. Desteğim Yeşim’den sonra Senanur’a. Bravo Senanur 👏👏👏👏👏

 7. gelinim mutfakta Reytingleri nasil acaba izledigim kadariyla Yesimin oldugu donem Sunucu Reyting Rekorlari kiriyoruz diyordu. Simdi nasil acaba son zamanlarda pek bi heyenaci kacti. Simdi nasil oldugunu merak ediyorum.

  1. yeşim yeşim yeter artık yeşim demekten bıkmadınizmi gitti de kurtulamadik
   gerçi gidenlerden kurtulunmuyor Aslıhan gidince gitti kurtulduk dedik geri geldi
   miyase zaten gelecek yeşim de gelebilir

 8. gelinim mutfakta sezon sonu yaklastikca tabiki reytingler dusecek ama yine de gunduz kusaginda 4 cu program olmaya devam ediyor ben bir haber aldim yesim ve kayinvalidesi beyhan hanim geri donuyorlar 3 hafta sonra harbi dogrumu bu

  1. bana gelen bilgi Ezgi elif ve Miyase, Yeşim gibi isimlerin yarıştığı sezon finali, yapmak. Henüz ikinci ir kaynaktan doğrulatamadım. Yakında kokusu çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu