İstanbullu Gelin

18 Mayıs İstanbullu Gelin Fragmanı 50. Bölüm Özeti # Faruk’u Kim Neden Kaçırdı? Gamze Kimin Planı?


İstanbullu Gelin 50. bölümü ile Star Tv ekranlarına 18 mayıs Cuma günü gelecek. Bu başlık altında 18 Mayıs İstanbullu Gelin fragmanı, İstanbullu Gelin SOn bölüm özeti ve İstanbullu Gelin 50. Bölüm Özeti ve Tüyolarını aktaracağız.

İstanbullu Gelin 50. Bölüm Özeti

18 Mayıs İstanbullu Gelin fragmanı en alt kısımda verilmiştir diyerek 18 Mayıs İstanbullu Gelin Özetini ve tüyolarını vermeye başlayalım. Faruk’un başına gelen bu talihsiz olay aslında bir çok şeyin düzelmesini sağlayacak.

Adem ve Faruk’un arasındaki buzlar eriyecek. Ayrıca Akif ve Faruk arasındaki kırgınlık da son bulacak ve Akif tekrar işinin başına dönecek. Adem, Dilara’nın bile Faruk’un başına gelenlerden dolayı kendisinden şüphelendiğini öğrenince, Dilara ile aralarının açılmasına sebep olacak. Her ne kadar Adem ile buzlar erise de Adem Faruk için yaptığı planlardan kolay kolay vazgeçmeyecek.

İpek ise Faruk ve Süreyya ile uğraşmayı bırakıp yeni planlarını tekrar Esra için yapacak. Faruk’u hastanede ziyaret eden kadın ise Süreyya ile aralarının açılmasına sebep olacak gibi gözüküyor. 

Peki bu [pembebuton]İstanbullu Gelin Gözde kim[/pembebuton]dir ve Faruk ile aralarında geçmişe dayalı neler yaşandı büyük merak konusu olmaktadır. Ancak Adem’in Faruk ile ilgili yeni planlarının bir parçası olduğu için Faruk’un daha çok canını yakacak ve Süreyya ile ayrılmalarına sebep olacaktır.

İstanbullu Gelin Bölüm Özeti Dizi Kapak Resim

İstanbullu Gelin Son Bölüm Özeti (İstanbullu Gelin 49. Bölüm)

Fikret Boran jetin lansmanını yaparken Süreyya ise Faruk’a ulaşamadıkça daha çok panik olur. Süreyya durumu Esma Sultana bildirince o da Akif’i arayıp Faruk dan haber almak ister. Akif de Faruk un ortada olmadığını öğrenince o da telaşlanır ve Faruk’u aramaya çıkar.

Herkes panik olurken Fikret ise bu durumu ciddiye almayıp önemsemez. Esma sultan da Adem’e bu olayla ilgisi olup olmadığını sorunca, Adem sinirlenip oradan ayrılır. Dilara ise İpek ve Adem’in yalnız başına konuştuklarını gördüğü için aklı orada kalır.

Lansman bitip Boran’lar eve döner ancak saatler geçmesine rağmen Faruk’a hala ulaşamazlar. İpek ve annesi de Adem’in Faruk’a zarar verebileceğinden şüphelenirler. Dilara da İpek ve Adem’i gizli gizli konuşurken gördüğü için o da Adem den şüphelenir. Garip bey de yurt dışından döner dönmez kendini konakta bulur.

Esma sultanın bu zor zamanında ona en çok destek olan Garip bey olur. O gece sabaha kadar Boran’lardan kimse uyumaz ve Faruk dan bir haber bekler. Sabah emniyet müdürü konağa gelerek Faruk’un cüzdanını getirir ve Faruk dan bir haber olmadığını ancak iki kişinin onu arabaya bindirirken görüntüsü olduğunu söyler.

Süreyya ise daha fazla dayanamayarak bayılır. Akif ise Halim’in yanına gelerek ondan Faruk’u sorar. Halim ile karşılıklı tehditler ve suçlamalarla tartışırlar. Süreyya ya ise bu zor zamanında destek veren kişi Esma sultan olur. Dilara ve Senem hanım da Süreyya ya destek olmak için konağa gelirler. Dilara ise Süreyya ya Adem ve İpeğin konuşmalarında Adem’in Faruk’a karşı planlar kurduğunu söyler.

Faruk’u Kim Neden Kaçırdı İstanbullu Gelin 50. Bölüm Özeti Ve Tüyosu

Faruk’u kim? Neden kaçırdı? Amaçları neydi? Adem nasıl eli ile koymuş gibi budu? Bu surların cevaplarını geçtiğimiz bölümde alsak da gelecek bölüm yani 18 Mayıs İstanbullu Gelin 50. bölümde olaylar daha da netlik kazanacak diyerek özeti vermeye devam edelim.

Süreyya ise bunu duyar duymaz İpeğin yanına giderek Adem ile Faruk hakkında  ne konuştuklarını sorar. Onları duyduğunu ve tam olarak ne konuştuklarını sorar. Esma sultan da İpeğe Adem ile bu tür konuları konuştuğu için ona kızar. Aynı zamanda da Dilara ya da bu konu hakkında onu uyardığını söyleyerek ona da kızar.

Esma Sultan Resmi

Esma sultan bunları duyar duymaz Adem’i arar. Ancak Adem onun telefonunu açmaz. Adem’in yanına gitmek istese de Fikret ona izin vermeyince onu Faruk’u sevmemekle ve onunla yarış halinde olmakla suçlar ve yerine Adem’i koyduğunu söyler.

Bu sözler Fikret’in aklının başına gelmesini sağlar. Fikret ve Osman gazetecilere Faruk’un kaybolması ile ilgili röportaj verirken Adem Faruk’u hastane odasında eliyle koymuş gibi bulur. Adem daha sonra Dilara’yı arayarak, Süreyya ile görüşmek istediğini söyleyerek ona Faruk’u bulduğunu hastanede tedavi gördüğünü bir operasyon geçirdiğini ve beynine pıhtı atmış olduğunu söyler.

Süreyya ise büyük bir sevinçle Esma sultana koşar. Konaktaki herkes bu haber üzerine derin bir oh çekerler. Esma sultan Süreyya Osman ve Fikret hastaneye giderler. Doktor onlara hastaneye nasıl ve kim tarafından getirildiğini ve sağlık durumu için uyanmasını beklemek gerektiğini söyler. Esma sultan ise hala Adem’i suçlar ve Akif i arayarak Adem ile ilgili belgeleri emniyet müdürüne vermesini ve Adem’in hapse atılmasını ister. Akif ise ne yapacağını şaşırır.

Faruk Hastaneye Nasıl Geldi?

Faruk uyanır. Hiç bir tepki vermez ve bu durum Süreyya’yı çok korkutur. Ancak daha sonra onu sevdiğini söyleyince Süreyya çok mutlu olur. Esma sultan da uyandığını duyunca çok sevinir.

Faruk’un uyandığı haberi konakta da sevinçle karşılanır. Süreyya, Dilara’yı arayarak Faruk’un iyi olduğunu ve Adem’e çok teşekkür ettiğini söyler. Dilara da Adem’e Faruk’u nasıl bulduğunu sorar. Adem de Faruk’un çalınan arabasının satıldığı yeri tahmin ederek bulduğunu söyler. Esma sultan ve Süreyya ise birbirlerine sarılarak anneler gününü kutlarlar. Esma sultan kızı olsa Süreyya gibi olmasını istediğini söyleyerek kendine artık anne demesini istediğini artık kendine bir kız olmasını ister.

Esma sultan ise Akif’i arayarak Faruk’a bunu yapanın Adem olmadığını o yüzden belgeleri geri nasıl alabileceğini söyler. Ancak Akif Faruk dan habersiz hiç bir şey yapmayacağı için belgeleri vermediğini söyler. Esma sultan Adem ve Dilara’nın evine giderek ikisinden de özür diler. 

Osman ve Burcu ise düğün planlarını yaparken Burcu’nun annesi sürpriz yaparak düğün için geldiğini söyler. Evlendiğini genç esinin de geldiğini söyleyerek de onları çok şaşırtır. Esma, Adem’e geçmişte hata yaptığını ama artık bir aile olabileceklerini şirkete de tekrar dönmesini istediğini söylese de Adem bunu kabul etmez . Faruk’u hastane de geçmişte bir şeyler yaşadığı Gözde isimli kadın ziyaret eder ve bu olayın da Adem tarafından tezgahlandığı görülür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

34 Yorum

 1. Ben iyiyim tatlim aylemde iyiyi cok sukur sen nasilsin annen nasil iyiyimiler mavi nasil simdi

 2. İyi olmana çok sevindim ablam çok şükür bende iyiyim derslerimde çok şükür iyi Annemin sancıları var ama normaldir? ışıl iyi bir kaç gün ara verdi yazmıyor sınavları var ona çalışıyor ? mavi abim hayla üzgün ve sinirli ?

 3. Guljanda iyiyi cok sukur gunduz konusduk

  Isile iyiyi basarilar sinavlarida onu cokkk ozluyorum ona benden selam soyle

  Mavini cok kirmislar bende ona uzulyorum ama napayim elimden hic bisey gelmiyo

 4. Guljan ablam iyi olmasına çooookkkk sevindim?
  Teşekkürler canım ablam aleykümselam tabii söylerim ?
  Evet abimi çok kırdılar bu büyük hata çok kırıldı☹

 5. Yok oraya da girmiyor ? nursnaay abla çok üzgün abim için ? ? abimin gelmesini çok istiyor ? ışıl abimi aradı yaz diye kimseyi umursama diye tl de abimle ışıl kavga ettiler tabi bende kulak misafiri oldum ?

 6. Burdayım ablam yorum yazıyordum??
  ..
  Abim dediki tylla nın tl sorunu çözüldüğünde onun için ve guljan abla için yazabilirim birde nuranaay abla için ?

 7. arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz diğer sitenin adını kısaltıp söylediğiniz için teşekkür ederim istanbullu gelin haftada bir kez yazılıyor gelinim mutfakta hafta içi her gün yeni konu yayınlanıyor isterseniz orada da yazabilirsiniz. sizleri misafir etmekten mutluluk duyuyorum. Ramazanın bereketi ve huzuru hepinizin üzerine olsun

  1. Asıl biz teşekkür ederiz filiz abla bize kucak açtığınız için mutluyum tabikide yazarız filiz ablam ramazanını kutluyorum birtanem bütün dilek ve arzuların kabul olsun tekrar tekrar teşekkür ederim ? ? ? filiz ablam??

 8. Cok uzuldum hayatcim tam olarak noldugnu bilmiyorum neden mavini konusduklarnida ama bilyormusun db yazisdik gunlerimi ozliyorum
  Isil
  Rabiya
  Guljan
  Mavi
  Nuranaay
  Rojinimi
  Mahyami hepsini ozluyorum hayat

 9. TSK EDERIS FILIZ HANIM SIZINDE RAMAZANINIZ HAYIRLI BEREKETLI OLSUN COK TSK EDERIS

 10. Anlıyorum tylla ablam ? bunu demek istiyorum burası daha güvenli ve isim hırsızlığı olmuyor biliyorsun abimin defalarca ismi çalınıp sizlerin gururuyla oynadılar abim sabret sabret nereye kadar Ama bu olayı bilmesen daha iyi çünkü sende abim için daha da üzülürsün neyse abla bu konu açılmasın ben çıldırıyorum
  Biliyor musun orada nuranaay ablam tek kaldı
  . GEL GELİNİM MUTFAKTA SAYFASINA GİDELİM

 11. Ben tl sorunumu cozmeye calisyorum nasip eylarse cozucem ama hayat guljan dediki cuma gunu db yazicam mavininde oraya gelmesini rica etdi

 12. Kiz hayat isilida buraya car konusacaklarim var onunlahayat onun akrabasisin dimi lutfen onu carirmisin onla konusacaklarim var ben oraya gedemem sen ona msj at vasaptan lutfen??

 13. Kiz odeli gokana soyle buraya gelsin onlada konusacaklarim var hayat ???simdi hemen buraya gelsin cabuk??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu