Gelinim Mutfakta

18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan Durumu Netleşti! Bugün Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 18 Nisan Perşembe günün birincisi kim? Hangi gelin olacağı o kadar önem kazandı ki, puan durumu açısında ikinci sırada olan Ezgi, harika atılıp yaptı ve şu an da lider konumuna yerleştiği ile kalmadı. Aynı zamanda en yakın rakiplerine de 7 puan fark attı. Ezgi bu başarısını, 18 Nisan Perşembe puanları verildiği esnada devam ettirirse, bir gün önceden bilezikleri garantileyen gelin olacak. Diğer yandan Gülcan ile Güngör de eşit puanlarda olduğu için Bugün ne yapıp edip Gelinim Mutfakta 18 Nisan Perşembe Puan Durumu açısından arada bulunan farkı kapatmak isteyecekler. 

==> 29 Nisan 2019 ile 3 Mayıs haftasındaki puanlar oldukça çekişmeli gidiyor. Bu gün Perşembe puanlarını birazdan kaynanalar aktaracak. Bu gün kaynanalkarın verdiği puanları görebilmek için [mavibuton]2 Mayıs Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Güngör günün sonuncusu oldu. Giderek gerileyen ve istediği puanları bir türlü alamayan Güngör’e, gerçekten lezzetli yemekler yapamıyor muydu? Bu zamana kadar şans eseri mi bilezikleri aldı? Diye aklımıza gelse de her insanın modunun yerinde olmadığı dönemler olabilir. Bu hafta anlaşılan o ki Güngör’ün modu yerinde değil. Eğer böyle sonuncu olmaya devam eder ve 18 Nisan 2019 Perşembe Puanlaması sonrasında da günü sonuncu bitirmesi halinde yarın final günün de eleme potasında Güngör’ü izleyebiliriz. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 25 Nisan Perşembe Puanlaması[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

18 Nisan Gelinim Mutfakta - Gülcan Resmi

Henüz önümüz de 2 kez puanlama olacağı için Ezgi’nin açtığı puanlık fark ciddi bir fark olmadığını söylemek isterim. Tecrübeli yarışmacı Ezgi de bunun farkında olduğu için bu hafta bir fire ile günün en yüksek puanını alan gelin olmak niyetinde. O sebeple 18 Nisan 2019 Perşembe günün birincisi kim? sorusunun cevabı kendisi yani Ezgi olmak için bu gün kaynanası ile birlikte organize bir şekilde hareket edeceğini düşünüyorum. reyhan kendi tabağını bulup diğerlerine düşük verirken, Ezgi de en iyi yemeği yapmaya çalışacak. [mavibuton]19 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu hafta henüz Perşembe puanlaması yapılmadan kaynanaların verdiği 3 ayrı puanlamaya baktığımızda Reyhan kendi gelinin 2 defa bulurken, Besime ve Sevim hanım birer kez bulmayı başardılar. Ancak Handan hanım kendi gelini Meltem Nur’u hiç bulamadığı gibi bir de rakiplere yüksek verdi. Meltem ilk geldiği gün Ezgi’yi eleyeceğini söylemişti. Eğer bu gün , 18 Nisan puan durumu sonucuna göre %100 en yüksek puan alıp Perşembe defterini kapatmak zorunda. Aksi halde Cuma günü kendi defteri kapanacak. Gelinim Mutfakta 18 nisan 2019 bugün Güngör Resmi

Son bölüm de verilen puanlama sonrasında ortaya çıkan  son puan durumu verilerine göre ortaya çıkan sıralamaya baktığımızda Ezgi liderlik koltuğuna 41 puanla oturduğunu görüyoruz. Sosyal medyada Ezgi’nin topla puanlarına atıfta bulunup, “Ezgi’me 41 kere maşallah” diyerek tebrik edenler oldu. Henüz bilezikleri alma konusunda bir garantisi olmadığını ama bu gün Gelinim Mutfakta 18 Nisan Perşembe Puanları sırasında alacağı puanlar neticesinde garantileme imkanı olduğunu söyleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere Perşembe günü kaynanaların vereceği puanlar aslında küçük final tadında olduğunu ve mevcut sıralamanın %90 oranında değişim göstermediğini hele ki eleme potasına düşen gelin %98 oranında elendiğini istatiksel bir manada görebiliyoruz. Bu sebeple 18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmında yarışmacıların alacağı sıralama bir nevi final sonucu gibi görmemizi büyük oranda saplıyor. 

Gelinim Mutfakta 18 Nisan Günün Birincisi,Yemeği Ve Puanlaması

Haftanın bana göre en önemli ve en heyecanlı kısmı olan bu hafta kim kazandı sorusunda ziyade bu gün verilecek puanlarda gelinlerin alacağı sıralamayı çok merak ediyorum. final günü tatlı yapıldığı için bir çok kaynana kendi gelininin tabağını tanıyor. Bu sebeple aradaki farkı kolay kolay kimse açamadığı için Perşembe günü oluşan sıralama da değişmemiş oluyor. bu sebeplerden dolayı bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak olan ezgi olursa bilezikleri büyük oranda garantilerken, Gülcan yada Güngör ikilisinden biri olur ve Ezgi ile aradaki farkı kapatmayı da başarırsa, Cuma günü elimiz kalbimiz de bu anları izleriz.

Tabi sadece bu hafta bilezik verilip, bu hafta sonlanmayacak. Ayrıca elenecek isim de belli olacak. Şu na için eleme olayına en yakın isim, Meltem Nur olduğunu ve bunu da aldığı son puanlara göre söyleyebiliyoruz. Eğer Meltem, 18 Nisan Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olan isim olacak olursa işler çok kızışacak. Tüm bu düğümleri bugün kim kazandı sorusuna bağlı olduğunu düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 18 nisan Perşembe Puanları Verildiği An

Uzun zamandır hem sitemize hemen de sosyal medyada gördüğüm bir şey var ki bir çok seyirci artık Ezgi’nin ve kaynanası Reyhan’ın gitmesini istiyor. Bu gün gelinlerde bunu dile getirmek için Reyhan hanımı gelinlerin odasına davet edip, Emeklilik belgesi verip yarışmadan gitmesini istediler. 18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama öncesinde gelinlerin yaptığı bu hamleyi, Reyhan kötü olarak algılayıp 1-1-1-5 puan verirse şaşırmam.

Dün henüz puanlama gerçekleşmeden Ezgi elenecek mi? Bu hafta gidecek mi diye soran arkadaşların söylemlerinin değiştiğini ve bu hafta Ezgi bilezikleri alacak mı şekline dönüştüğünü görüyorum. Aslında bilezikleri için Çarşamba puanlaması sonuçlanana kadar büyük resim belli olmuyor. Tıpkı bu gün olduğu gibi Ezgi birden zirveye yerleşti ve şu an acaba bilezikleri alabilecek mi diye düşünmeye başladık. Ezgi’nin yarın bilezikleri garantilemesi için 18 Nisan Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları açısından en yakın rakibine en az 15 puan fark atması gerekiyor. 

Bu hafta ilk üç gün gelinlerin yaptığı yemeklerin isimleri sırası ile Kabak İmam Bayıldı, Tavuklu Börek Mantı yaptılar. Dün ise daha önce yemediğim Pirinç Salatası yapıldı. Daha önce bu programda neden salata yapılamadığı konusunda yazılarımız dikkate alındığını gördüm. Gerçekten sadece yemek değil salatanın da yapılmasını istiyoruz. Bir çok salata çeşidi ve bir çok insan ana yemek olarak yediğini düşündüğümüz de bu yarışmada olması gereken bir menü çeşidi olduğunu düşünüyorum. Not:  Perşembe Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek Resmi

Bu gün 18 Nisan 2019 Perşembe puanlama aşamasında kaynanalar nasıl puanlama yapacak? Şahsen tüm kaynanalar risk alacağını düşünüyorum. Reyhan aradaki farkı korumak için Ezgi’nin tabağı olduğuna emin olduğu an düşük puanlar vereceğini, Besime’nin ise bilezik yarışından kopmamak adına risk alacağını düşünüyorum. Not:, 18 Nisan Perşembe günün birincisi yazının devamında bulabilirsiniz.

Bakalım böylesine önemli bir günde yarışmada günün yemeği ne olacağını eminim çok merak ediyorsunuz. Bu sebeple bu yazımızda gelinlerin bu gün yapacağı yemeğin adını ve malzeme listesini paylaşacağız. Sonrasında bu gün kim kazandı? sorusunun cevabını bulacağız.

Gelinim Mutfakta 18 Nisan Elbasan Tava Ve Arpa Şehriye Pilavı Malzemeleri

18 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta günün Yemeği Elbasan Tava Malzemesi

Elbasan Tava Malzemeleri

 • 750 gram kuzu eti
 • 3 yemek kaşığı tere yağ
 • 2 adet soğan
 • 6 yemek kaşığı süzme yoğurt
 • 5,5 su bardağı su
 • 12 su bardağı un
 • 3 adet yumurtanın sarısı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

18 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Bugün günün Yemeği Arpa Şehriye Pilavı Malzemesi

Arpa Şehriye Pilavı İçin;

 • 2 su bardağı arpa şehriye
 • 300 gram taze fasulye yemek kaşığı tere yağ
 • 1 adet soğan (kuru)
 • 1 adet kırmızı biber
 • 3 su bardağı tavuk yada tercihen et suyu
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber

Üzeri İçin;

 • Yarım demet Maydanoz
 • 6 yaprak taze nane

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Elbasan Tava ve Arpa Şehriye pilavı için 50 dakika süre verdi. Bence gayet makul bir süre olduğunu söylemek istiyorum. Gelinlerin de bu süre için de rahatça yemeğini yapıp hemen sunum aşamasına geçtiler ve bu gün kim kazandı sorusuna cevap arayacaklar. Hadi biz de geçelim ve bu gün birinci kim olduğunu bir görelim.

Gelinim Mutfakta 18 Nisan Puanları (18/04/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Güngör : => Sevim’in Gelin 4
Meltem : 1

*************************
” Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız. “
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 3
Meltem : 1

*************************
” 18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Handan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Güngör : 1
Meltem  : => Handan’ın Gelini 3

*************************
# Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz. #
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Güngör : 1
Meltem : 3

*************************

Gelinlerin 18 Nisan 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 3 2 5 13
Gülcan 5 5 5 2 17
Güngör 4 3 1 1 9
Meltem 1 1 3 3 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (15 Nisan – 19 Nisan Haftası) – Perşembe

Ezgi        : 41 + 13 = 54
Gülcan   : 34 + 17 = 51
Güngör   : 34 + 9 = 43
Meltem  : 28 + 8 = 36 ⇒ kesin olarak elendi

Dikkat: bu hafta bilezik alacak ve elenecek adayların kimler olduğunu instagramda hafta başında haber verdik.. Siz hala bizi instagramdan takip etmiyor musunuz? Ne kadar büyük kayıp! Hadi sizi İnstagram adresime bekliyorum. Profil adresim “dizicenter_net” Sakın başka yere gitmenin :)

Gelinim Mutfakta 18 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

18 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ gülcan
Gelinim Mutfakta 18 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ gülcan
18 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ meltem

*************************

Gelinim Mutfakta 285. Bölüm 19 Nisan 2019 Cuma Fragmanı İzle

19 Nisan Cuma fragmanını sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu