Gelinim Mutfakta

18 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi? Simge Mi Elendi? Gelinim Mutfakta 18 Ocak Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 18 Ocak bilezikleri kim aldı? Dün verile fragman da bilezikleri iki gelin kendi arasında paylaştığı gibi bir algı çıkıyor. Dikkat derseniz her Cuma fragmanlarında bizleri oldukça şaşırtan sonuçları görüyoruz. Bir nevi trolleniyoruz. Şu an için üç gelinin puanları bir birine yakın. Simge ise en alt kısımda elenmemek içim mücadele verecek.

=> 18 Ocak 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

Hafta başında yarışmaya katılan Simge istediği puanları alıp, çıkış trendine giremediği için bu gün eleme potasında yarışacak. Diğer yandan eski yarışmacılarla arsında az bir puan da olmadığı için bu gün 18 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı Simge olma ihtimali bence %100 olsa da çıkmadık candan umut kesilmez derler. Bakalım Simge kendisini alt sıralardan kurtarmayı başarabilecek mi? İzleyip göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Şubat 5 Altın Bileziği Kim[/mavibuton] Aldı ve kaç puanla aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta 220. bölümü ile 18 Ocak Cuma günü Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında 220. bilezikler sahibini bulacak. Bakalım bu bilezikleri iki kişi mi alacak yoksa tek kişi mi? Bu sorunun cevabını Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma puanları bölümünde verdik. Yazıyı okumaya lütfen devam edin. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Geçen hafta 18 Ocak Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? gibi bir sorunun cevabını çok merak ediyorken bu hafta asıl merak ettiğimiz konu bilezikleri kim aldı? İki gelin bilezikleri paylaştı mı? Nedense her Cuma verilen fragmanda insanları şaşırttığı için özellikle Cuma günü verilen fragmanı dikkatle izliyor ve güvenmiyorum.[pembebuton]Gelinim Mutfakta 1 Şubat Kim Kazandı[/pembebuton] ve bilezikleri kim aldığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bana bazen kızıyorlar, neden elenecek kişiyi kesin olmadığı halde tahmin ediyorsunuz diye. Sizler buna tecrübe deyin, ileri görüş deyin bilemiyorum. Ancak Cuma günü eleme potasından girip sıralamayı bir tek gelin dışında kimse değiştiremedi. O değiştiren gelin Hatice olduğunu ayrıca hatırlatmam gerek. O sebeple Eğer Simge, 18 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? ve elenmekten kurtuldu gibi bir sonuç maalesef çıkmıyor. Önemli olan en yakın rakibine ne kadar fark attığı. >>[mavibuton]Gelinim Mutfakta 25 Ocak Bilezikleri Kazanan[/mavibuton]>>>kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Diğer gelinimiz Sina’ya dönelim ve geçen hafta istediği puanları alamadı ve gelecek hafta daha iyi olacağının sinyallerini vermişti. Hafta başından itibaren Sina, Gelinim mutfakta puanlama da iyi bir performans göstermeye başladı ve nihayet bu başarısının sonucunu almaya artık çok yakın.

Bu arda Sina ile Ezgi iyi bir takım oldular ve Simge ile Yağnur ile çok dalga geçtiler. Yağnur’a artı bir parantez açmak istiyorum. Ezgi ile Sina’nın dalga geçmelerini espri gibi algılayıp gelinleri kırmadan üzüldüğünü belirtip bunu sonlandırmasını istemesine rağmen ikili daha da yaptıklarına bir yenisini kattılar. Ben ağırbaşlı Ezgi figürüne bu hareketleri yakıştıramadım. Sina ise futbolu çok seviyor ama “fair play” kurallarını bilmiyor. Dikkat: 18 Aralık 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.

18 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda ilginç bir sonuç görüyoruz. Birbiri ile eşit puana sahip Ezgi ise Sina 54 puanla bilezik yarışında en yakın iki gelini görüyoruz. Fatih beyin sözlerini dikkate aldığımızda Ezgi ile Sina sanırım birbirlerine üstünlük kuramamış olabilir ve bilezikleri paylaşmış olabilirler.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını verilen fragman eşliğinde bir kişi kazanmadığını, muhtemelen Ezgi ile Sina arasında paylaştığını düşünüyoruz. Peki neden iki kişi paylaşmayı tercih etti ki? Aslında bilezikleri almayıp, gelecek hafta kazanan geline 5 değil 10 bilezik bırakabilirlerdi. 

Dün Yağnur’un yanlış anlaşıldığı ve yanlış tanıtıldığını söyleyen Başak, neden böyle bir video çekme gereği hissetti? Reyhan hanımın sevdiği iki gelinden video gelmesi nedeni ile gözler Reyhan hanımı gösterse de benimle alakası yok diyerek şüpheleri üzerinden atmaya çalıştı. Bakalım Reyhan hanımın manevi kızım dediği Yağnur, Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu açısından nerede kendisine yer bulacak. Merakla bekliyor olacağım.

Şahsen Yağnur kendisini çok iyi geliştirdiğini gördüm ve böyle giderse en güçlü rakip olabilecek bir potansiyelle ilerliyor. Bence Yağnur’un tek sıkıntısı hızlı hareket etmemesi olduğunu düşünüyorum. Dikkat:Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2019 Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Simge Elendi Mi?

18 Ocak gelinim mutfakta puanlar verilmeden, sizlerden tahmin almak istiyorum. Bu hafta bilezikleri kim kazandı ve kim elendi sorularının cevaplarını sizler yorum kısmında içinizden geldiğince cevaplarken ben de yarışmada ki puanları yazıp, kimin elendiğini ve bilezikleri kimin aldığını açıklayacağım.

Gelinim mutfakta 18 Ocak puan durumu ne olduğuna son puan duruma baktığımızda Ezgi ile Sina Gelinim Mutfakta son bölümde verilen puanlarda 54 puanla her iki gelin de eşit puana sahip oldu. Yani Ezgi ile Sina hem birinciliği hem de ikinciliği paylaşırken, Yağnur bu ikilinin 6 puan gerisinde 48 puanla üçüncü sırada yer aldığını gördük. Son sırda ise 42 puanla Simge 6 puan Yağnur’dan 12 puan ise Ezgi ile Sina’dan uzakta dördüncü sırda kendisine yer bulan Simge, eleme potasında mücadele edecek.

Gelinlerin 14 Ocak Pazartesi gününden yani hafta başından itibaren yarışmacıların aldığı puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta puan tablosu böyle şekillendi. Az sonra verilecek Cuma puanları sonrasında bu tabloda nasıl bir değişim göstereceğini an an yazının son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak günün birincisi tahminlerimize göre Sina ile Ezgi ikilisinden bir olduğunu ama eşit puanlar aldığını düşünüyoruz. Fragmana baktığımızda Ezgi, Songül hanıma hakkını yediğini ve bu puanları hak etmediği söylediğini, Ezgi iyi puanlar alırken Songül hanımın puanları ile Sina ile puanları eşitlediğini düşünüyoruz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

18 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazarken bu hafta hatasız bir gün geçirdim. Umarım bu günde en hızlı sonuçları yazan ve en hatasız sonuçları veren tek adres olmak istiyorum. Ancak insanlık hali ani hatalar olabiliyor. Lütfen böyle bir hata ile karşılaşırsanız bana bu yazının altında ismimi yorum içinde yazıp durumu aktarırsanız çok mutlu olurum. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Kaynanalar bu hafta genel itibari ile iyi puanlar verdi. Geçen hafta finalinde Reyhan hanım acımasızca bir puan kullanmıştı. Umarım bu hafta 18 Ocak gelinim mutfakta toplam puanlar verilirken, böyle bir hata yapmaz. Sonuçta gelinler bir haftadır emek verdi ve hak eden gelin, bilekleri almasını istiyorum.  Dikkat: 18 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Kıbrıs Tatlısı Ve Malzemeleri

 • 3 yumurta
 • 1/2 su bardağı şeker
 • Bir su bardağı kadar Hindistan cevizi
 • Bir paket kabartma tozu
 • Bir su bardağı ceviz içi
 • Bir su bardağı galeta unu
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ

Krema Malzemesi;

 • Bir su bardağı kadar nişasta
 • Bir litre süt
 • 1/2 su bardağı şeker
 • Bir paket krem şanti
 • Bir paket vanilya

Tatlının Şerbeti İçin;

 • 1 Paket Vanilya
 • İki su bardağı su
 • 2 su bardağı şeker

Fatih Ürek günün tatlısı için gelinlere 40 dakikalık süre verdi. Gelinler ise son puanlamada en iyi işi çıkartmak ve en yüksek puanı almak için birbirlerinin moralini bozarken diğer yandan tatlıyı da yaptılar ve zamanında sunuma yetiştirdiler. Sonrasında Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bakalım kim kaç puan almış bir görelim.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Puanları (18/01/2018 Cuma)

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  5
Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 2
Simge :  1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : 4
Ezgi : 5
Sina     : 1
Simge=> Songül’ün Gelini 2

*************************
” 19 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları 2019 anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 3
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 2
Sina     : 5
Simge : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 1
Sina   : 4
Simge : 1

*************************

Gelinlerin 18 Ocak 2019 Cuma Toplam Puanları

Yağnur 5 4 3 5 17
Ezgi 4 5 2 1 12
Sina 2 1 5 4 12
Simge 1 2 1 1 5

*************************

Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14 Ocak – 18 Ocak Haftası) – Cuma Final

Yağnur : 48 + 17 65
Ezgi     : 54 + 12 66
Sina     : 54 + 12 66
Simge  : 42 + 47

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
18 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒Ezgi & Sina birinci olunca aralarında karar verdiler. Kuraya gitmek yerine 2 bileziği Ezgi, 2 bileziği Sina aldı.

18 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Simge

18 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒Yağnur
Gelinim Mutfakta 18 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒Yağnur
18 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒Simge
*************************

Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2019 Cuma Fragmanı İzle

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

512 Yorum

 1. Selamlar forumdaşlarım herkese hayırlı cumalar dilerim, bugün puanlamalar sonucu eşitlikmi olacakmış, adil bir puanlama olsun da

 2. Bu hafta tahminimi yapamadım bu saatten sonra anlamsız olur, Simge hanımın eleneceği kesin Yağnur hanım programdayken onu geçmesi mucize olur

 3. YAGNUR ????nur yüzlü nur kalpli gelin seni çok seviyoruz???

 4. ??????????Ezgi????Cansu???? Rümeysa ????????????????????Ezgi????Cansu???? Rümeysa ????????????????????Ezgi????Cansu???? Rümeysa ????????????????????Ezgi????Cansu???? Rümeysa ????????????????????Ezgi????Cansu???? Rümeysa ??????????

 5. ????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ???????????Ezgi?Cansu??? Rümeysa ??????

 6. İnşallah ezgi gider ama bu sefer temelli geçen haftaki gibi değil

  1. Selamlar Zeynep nasılsın Yağnuru mu destekliyordun hatırlıyamadım

 7. Mycanim kalplerin gözümü aldı hayransın da Yağnur hayranlarıyla uğraşmak zor dünkü foruma biraz baktım da

  1. Arkadaşım yagnurcularla uğraşmak zor değil ama yorumları çok dengesiz ..hak eden kazansın diyorum

   1. Karma karışık bir mantık yok bir dediği bir dediğini tutmamış bir tanesinin belki de farklı kişiler ben uğraşamam değerli vaktimi veremem bunlara laf anlatmaya

 8. Cumaları çok yoğun olurdu nerde sinek avlıyoruz forumda :)

 9. Şu Aziz Mübarek Cuma gününün yüzü suyu hürmetine
  Allahım inşallah
  Çirkin çirkef cazgır ağlak
  MELUN yağnur inşallah elenir

  1. Şener Yağnur hayranları henüz uyanmadılar sanırım uyanırlarsa ortalık dünkü gibi karışır laf da anlatamazsın kendileri bir sürü sıfat kullanırlar ama Yağnura toz kondurmuyorlar gördüğüm kadarıyla

 10. Ezgi elenmeyecek miydi halen ne diyor Reyhan hanım, sitedeki puanlama asla yanılmaz

 11. reyhan ezgi rumeysanin sayesinde ordasiniz hala rumeysaya atiyonuz onun sayesinde ordasin yaziklar olsun sizlere

 12. Bu kadar insanlarla dalga geçilmez ya,ezgiyi severim ama elenen sizdiniz reyhan çık…nefret ettim bu reyhandan

 13. “Sesini değil, sözünü yükseltmeli insan. Çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşatan.” çok sevdiğim bir sözdür bir kitapta okumuştum

 14. ezgi reyhan gitmez gitsede gelir 4 kez elendi ben arkasindayim fatih yürek geri getiririm başrol oyuncularim

 15. Filiz Hanım size ayrıca selamlar mesleğimde ilerlemek için birkaç günlük kurstaydım, ilerde yurtdışı sergim de olur inşallah, yokluğumda kardeşim hastayım tam takip edemedim dedi forumda Yağnur destekçileri cozuttu dedi, tahmin edebiliyorum ne seviyede olduklarını, sizin günlük yorumlarınızı hızlıca okudum az çok konular hakkında bilgi sahibi oldum teşekkürler, buradaki sıkıntılı kimliklerle uğraşmak zor olsa Allah kolaylık versin, gelinler altınları alıyor bunlara ne oluyorsa

  1. Sarp selam, arada ben de bi göz attım forma, evet Yağnur’u desteklediğini söyleyen bazı arkadaşlar yanlış yorumlar yapmışlar, karşılarındaki insanlara hakaret etmişler vs. Kesinlikle onlara katılmıyorum…bununla birlikte Yağnur a ve hatta yağnur destekçilerine kadar edilen diğer küfürlere de keşke bir tepki gösterebilseydin…ama sen onun yerine hemen aşağıda Şener bey in yağnur için bugün yaptığı beddua, hakaret ve küfürlerle dolu mesajına bırak tepki vermeyi aman şener bey yağnur cular uyanmamış galiba uyanırsa dikat edin vs. Şeklinde bir yorum yapıyorsun…o zaman adama sorarlar bu ne lahana turşusu bu ne perhiz…

   1. 138 senmisin yoksa senin isminimi kullanıyorlar yerime yorum yazanlar olmuştu ondan dedim, birkaç gündür yoktum giremedim, sensen abi ben Yağnur hanıma edilen hakaretleri hiçbir zaman tasvip etmedim sen de iyi biliyorsun aşağıda Şenere yazdıklarım uyarı şeklimdi onun yazdıklarına katıldığımı söylemedim, Yağnur hayranlarının özellikle isimsiz yazan birkaç yorumda denk geldi, bugünkü forum açılmamıştı dünkü sayfada takılıyordum bir baktım ortalık toz duman olmuş, senin gibi bilinçli kişi az, yorumunun başında ne kadar bilinçli olduğun gözüküyor, Şener öfkesine yenik düşen biri onu tanıdığımı düşünüyorum haklı olduğu davada suçlu duruma düşebiliyor bunu kendisine söylemiştim dikkatinden kaçmış olacak

    1. Aynısını sana sorarım o zaman abi burda Ezgi vs bel altı vurulduğunda benim olduğum günlerde hiçbir yorumunu görmedim, birlikte sosyal konuları konuşuyoruz genelde ve Yağnur altın alsın dileklerini dile getiriyorsun

     1. Benim eleştirilerim topluca oluyor biliyorsun biriktirip yazıyorum yeri geldi Ezgiyi yeri geldi Cansuyu yeri geldi Yağnuru veya Rumeysayı eleştirdim elimden geldiğince objektifim hatta Sinanın sonuncu olduğu muhabbetinde ısrar etmelerini çok yanlış buluyorum şu anki eleştri konum bu

    2. Evet benim Sarp, bazen benim adıma da yaznlar oldu ve bir sürü de böyle olaylar oluyor..belki Filiz hanım eğer mümkünse tabi, yorum yapabilmek için, kullanıcı adınından sonra birde şifre koyabilirse bunun kısmen de olsa önüne geçilebilir diye düşünüyorum.. Bu arada kurslar filan yurtdışı sergi derken ?:) resimle ilgileniyordun dimi?

     1. İyi sensen :) Mecalimi anlatmışım, burdaki bazı Yağnur hayranlarına eleştrim sözüm meclis dışı kendileri ağza geleni söyleriz ama toz kondurmayız tavırlarındalar bu yanlış siz de söylemeyin karşı taraf da patates demek ne demektir kadın iki çocuk annesi, Sinaya patates diyen düşünmüyorki Yağnurun kayınvaldesi sıfır beden mi ona aynısını deseler hoş mu, evet kurs bir kaç günlük workshop kursu oldu ara ara oluyor olsun da

     2. Buradaki yorum yapanlar cok fazla cozuttu, iletişim kurabileceğin, doğru düzgün konuşanileceğin kiş sayısı malasef cok azaldı..o yüzden verdiğin örnekten onlarca var hatta o tür yazıların dışında başka birley kalmamış göz atabildiğim kadarıyla tabi ..o yüzden sana yazıyorum..

     3. Anonim rumuz yukarda sana yorum yazmış yorumunu yanlış anlamış Yağnuru desteklediğini anlayamayacak kadar o derece ne diyim uğraş dur :)

  2. teşekkür ederim sarp bey Allah zihin açıklığı versin
   bende yorum yapan arkadaşlara sizin dediğinizi anlatmaya çalışıyorum ana bazıları farklı düşünüyor galiba

 16. ins EZGİ REYHAN GİDER cumalar yüzüne bu ne ya cikiyolar ortaya milletrin kalplerini bozuyor milleti cirindan cikariyor kanal de uyyomusun yazikla olsun

 17. Herkese selamlar, bu hafta da bilzeikleri alamayacağız gibi görünüyor ama sağlık olsun haftaya diyelim

 18. önce rehan ezgi elensin sonra yagnur elensin elin karibi yagnur kimseye karismaz

 19. Yağnur haftaya da bilezikleri alamaz ise yarışmadan çekilsin bence

 20. Şu ezgiden de reyhandan da gına geldi artık yeter ? gönderin şunları şımarıklar ukalalar

 21. Simge elendi artık kesin..altınları kim alacak orası hâlâ açık…

 22. Geçmiş olsun Simgeye tekrar bekleriz giden geliyor mademki

 23. Şuan izleyemiyorum amma eminim Yağnur yine bomba gibidir?
  Güzel gozlum?Kıskanç suratsizlar yine ona saldırıyorlar çünkü asla Yağnur gibi güzel yüzlü güzel huylu olamazlar

 24. Altımdaki anonim yorumu mikro bir örnek mesela 138 bu başlangıç coşmalar başlar

  1. Dediğin doğru Sarp, fakat bu anaonim örneği mesela..kim bu anonim? Belki de yağnur dan nefret eden bir cansu yada ezgi yada Rümeysa destekçisi be bilerek yapıyor bunu …?? Belki de değil …o yüzden altta da yazdığım gibi, yorum yapmadan önce kullanıcı adı ve şifre oluşturmak lazım..yada bunlara hiç takılma ignore et …

   1. Ben takılmıyorum zaten eleştrilerimi yapıyorum zaman içinde, sen de Şener gibilere takılmıyorsun cevap yazmadığına göre, seni yanlış anlayan anonime cevap yaz istersen

 25. 138 Selam
  Yağnur neden haftaya da alamazsa çekilsin yaaa çekilmesin sırf onun için izliyorum hem Rümeysa carcarcar 2 ay bilezik alamadı yine çekilmedi bilezikleri verdiler avutmak için ve o gün gönderdiler??aman Allah korusun Yağnura da sakin öyle bir şey yapmasın yapimci ama Yagnur çok şeker yaaa onu göndermeler ?

 26. Yagnur bence en büyük kimyasal sensin ve bu git ya sen ne konuşuyorsun ya salaknsalak konuşuyorsun.Tahammul edemiyorum gerçekten artık gönderin su yağmuru illa bagirmamizmi lazimya ekranda görmekten bıktık bu kızın salak salak konuşmasından.sirf ekranda kalsın diye reyhan Hanım’ın arkasına aldınız yeter ve onunda yağnuru da çıkartın artık programdan .igrencler

 27. Duyuyormusunuz yağnuru ben uzun tırnakla hiç çıkmadım sonra Fatih Ürek söyleyince sus pus oldu yalancı olduğu dürüst olmadığı ispatıyla ortada tüm yağnurcular birkez daha düşünün tarafınızı!! Ben gözlemciyim tarafım yok bu aradaaa

  1. Ojeli çıkmış mı kaçırdım orasını Fatih bey mi söyledi duyamadım eleştirdiğine göre çıkmamıştır

  2. Derya selam, savunmak için söylemiyorum ama unutmuş yada bir kere yada bir keç kere olan birley olduğu için o an dalgınlığına gelmiş olabilir..bir tek hatasıyla bir insanı öldürürsek, dünya da insan kalmaz …

 28. arkadaşlar acil işim çıktı puanları bir başka arkadaşım yazacak sizleri seviyorum

  1. Koşarak merdivenleri indi kahramanımız kafasında kendisini bekleyen bir muamma :)

 29. Bunların hepsi düzmece senaryo ya bağlı oynuyolar millet de aptalca bile bile izliyo

 30. 138 diğer arkadaşlar yok düzgün yorumcular var ama bi geldim kimse kalmamış bi seni buldum tanıdık yüz :)

    1. Tamam cok uzun olmasada ben de hayatımın bir dönemini yurtdışında yaşadım, Türkçe bazen yazarken hata yapıyorum, farkındayım bunun

     1. Yok doğru yazdın hatasız, aynı anlama gelen bir kelime yazdım

 31. Bunların hepsi düzmece senaryo ya bağlı oynuyolar millet de aptalca bile bile izliyo

 32. Anonim yazan yorumcu kimsen niye isim yazmiyon senin yazdigin belli nede kimi desledigin belli sen alaymi yapiyon kimsen ismini yaz vede yorumlarini akli basinda yaz olurmu herkese hayirli cumakar bu anonim beni sinirlendiriyor insallah ezgi alida oh oh diyen lafini yutarsin

  1. Aynen karma karışık bazılarını okurken başım dönüyor düşünün Seval hanım

  2. Bu kadar cahil düşünen bir toplum olmasi sen ve senin zihniyetindekiler yuzunden bu haldeyiz.. ezgici zihniyetinin ne olmasini bekliyorsunuz

  3. Seval hanım yağnurdan nefret ediyorum sen sanırım çok yakın tanıdığı falansin.Kapilari açan maymuncuk gibi mimikleri var.İgrenc karakterli akılsız yagnur

 33. Merhabalar benim favorim yok genel olarak yarışmanın formatını çok beğeniyorum izlemekten keyif alıyorum

  1. Emine hanım merhaba, favoriniz olmasa da kendinize biraz daha yakın hissettiğiniz bir yarışmacı vardır bence ?

 34. 138 biliyorsun program en az 1 hafta geriden geliyor, geçenki Lerzan Mutludan yola çıkarak hesaplamalarıma göre 8 gündü, şu an biz izlerken bir gelin daha elendi bile

 35. Seval hanım ismim niye önemli anlamadım.Napacaksin yanıma gelip yağnuru kötüledim diye benle mi tartışacaksin, ben Rümeysayi ve censuyu desttekleyen biriyim.Sunun da altını cizeyim cizeyim belli ki yağmurla muhabbeti birisin belli ki.ben gerçek izleyici ve yorumcuyumda senden şüphelinin.Yagnuru ekranda görmekten bıkmış bir izleyici kitlesi var.Bu kadar ahmakça konuşan başkası olamaz.Cumlelerinde avamlik diz boyu ha sizlerde öyleyseniz onu bilemem ama konuşmasını anlamlandırmadigim birini ekranda görmek istemiyorum.Fatih beyinde sadece görüntüye bakıp eklenmesini engellemeye çalışmasıda çok manidar.Gevtigimiz hafta ezgi elenmeliydi elemediler.Rumaysaya zorla soylettirirp çekilmesi sağlandı.En dobra kişiyi ekrandan çekti.yagnurla ugrasan herkezi gönderiyor ama şu eksik kimse yağnuru sevmiyor.Ruhu iğrenç fitneci yagnur.

 36. Sizler neyin kafasını yasiyorsunuz yaa illaki bitlrilerini tutmaniz mi gerek

    1. Teşekkürler Sarp, Sana da iyi hafta sonları, görüşürüz

 37. REYHAN, YAĞNUR-NİLGÜN İKİLİSİNE GÜVENME!.. ALTTAN ALTTAN İKİLİ OYNUYORLAR. DOST GİBİ GÖRÜNÜP SİZİ UYUTUYORLAR. REYHAN HANIM BİZ EKRANDAN GERÇEKLERİ GÖRÜYORUZ. SEN NÇOK İYİ NİYETLİ DÜŞÜNÜYORSUN. GEÇEN HAFTA DA SİZİ ELEMEYE ÇALIŞAN NİLGÜN YAĞNUR İKİLİSİYDİ. 5441 FARK ATARAK SENİ ELEDİLER. GÖZÜNÜ AÇ BUNLARA KARŞI DİKKATLİ OL.

 38. Yagnuru sevmem ama bugün gün birinciliğini hak etti,tebrikler Sina ve Ezgi…?

  Bana devamlı negatif yorum yapan,çekemeyen anonim uzaya anten tak daha iyi çekersin ?

  Herkese güzel bir gün olsun ✌️?

 39. Milleti uyutmaya devam. Soğan 7 lira patates 6 lira..iyi uykular Türkiye

   1. Halen seçimlere inanan mı var partilerin sermaye partileri olduğunu unutup isimlere aldanan mı var, düzen değişmez ama…

    1. Pardon yanlış yazmışım düzen değişir ama dü..len değişmez, vatandaş

 40. ÖNCE CANSU’YU, SONRA ZİYAFET’İ, ŞİMDİ DE EZGİYİ GİZLİ PLANLARIYLA 1 1 1 VEREREK ELEME PLANI YAPAN YAĞNUR-NİLGÜN İKİLİSİNİN GERÇEKLERİNİ ARTIK GÖRÜN.

 41. Reyhan ve yağnur bir gidin kusturuyorsunuz artık bakamiyorum bööögggg

 42. YAĞNUR HİÇ İNANDIRICI GELMİYORSUN. İNCE PLANLARINI, SENİ SEVMİYORUZ

 43. Anonim senin kimin desledigin beli deyilki bir ezgiyi eziyon bir ovuyon bir diger yarismacilari iyi yirum yapiyin birde deyisik yirum yapiyon anlamadimki herkesin desledigi bir yarismaci var ama senin ne yaptigin belli deyil canim bu arada ben ezgiciyim uc yarismacilarada saygim var hak eden kalsin

 44. Reyhan, Yağnur’u korumayı bırak. Sevilmiyor.. Sen dikkatini topla, kendi gelininin puanlarına bak. Sanane elin gelininden. Onlar seni geçen hafta sinsi planlarla neredeyse eliyordu, bu haftada bilezikleri alamadın onlar yüzünden. İçten planlarını artık gör!..

 45. REYHAN, ELİN ATINDANSA, KENDİ EŞEĞİN DAHA İYİDİR REYHAN… SANANE YAĞNUR’DAN REYHAN..

 46. Yeni gelen gelin allam allam ???????

  Hem çirkin hem havalı..haftaya çok eglenecez ????

    1. Yeni gelen yağnurun oyunculuğunu aratacak galiba yağnurdan daha oyuncusu gelmez derdim bu fragmanı izleyene kadar

 47. Ezgi yine Reyhan yözözden bilecekleri paylaştın artık Reyhan puan verirken kırkmıyorum sonunda seni eleycek

 48. Beceriksizligi ile nam salmış bir insanin sirf torpilden alinan bilezikleri hangi yüzle takar anlamiyorum

 49. Gelinini bulmakta hiç fire vermeyen kadin nedense gelen tepkiler yüzünden gelinine 2 veriyo yuuh yaa salak beklediniz bu toplumu

 50. Doğru söliyorsun Reyhan Yağmur’u savunmaktan ve kendine bakmaktan Ezginin gözel tabaklarını bulamiyor bu gidişle ziyafet gibi fendini eleyecek

 51. Yağnura oyuncu diyen arkadaşlar acaba yeni gelini görünce ne diyeckler merak ediyorum

   1. Puhahahah hiç güleceğim yoktu

 52. Yeni gelin gelince beceriksiz eline yüzüne bulaştıran oyuncu sinayı yollarlar

 53. Arkadaşlar lütfen bu kadar kendinizi üzmeyin. Tv yarışması yani muhakkak ki sanaryodan ibarettir izlerken keyif almaya bakalım kendimizi kaptırmayalım?

 54. simge paket ;-) yagnur;-)da postala;-)gitsin yıllık şey gitsin yagnurcuk yııııı tırnak;-) icersin;-)de posta yagnur;-)

 55. Sadece “Rüya kadın ve Sarp” için yorumlara bakan benden başka var mı acaba.

 56. oki;-)to evreka çansu ;-)kusum rumeysa kusum ;-) vhery siwry yagnur gitsin

 57. yagnuru sevmiyim men bencede çok haklisin yagnurcagız gitsin makyajin dozunu artirmiş

 58. Eskilerde azeri birkaç kız vardı sonradan hayat ve diğerleri katıldı

 59. Yağnur en azından oyuncu olduğunun farkında bazıları oyuncu olduğunun farkında değil onlara ne demeli

 60. Bugünde ezgi almış bilezigi 40 yapmis tebrik ediyorummm

 61. Yagnur Yarışmanın gülü diğerleri Yarışmanın kaktusleri

 62. Cansu ve Rumeysa ve Elif defolup gittiklerine çok sevinmiştim şimdi Ezgi ve Sinanin gitmesini bekliyorum dört gözle
  Yarismanin en cirkfef en itici gelinleri iyyyyy

 63. Bu sayfada Yağnuru sevmeyen bi tek kişi var isim değiştirip degistirip hakaret ediyor anam ne kuyruk acısı var anlamadık gitti bu ne öfke bu ne hiddet ?Bu sadece yarışma da yarışan bi güzel bayana kıskançlığın ötesinde sanki daha derin mevzu var galiba iyice merak ettim bide sahte hesap açıp instagtamda da aynı şeyi yapıyor gerçi yankında patlayacak neyse ben hakikaten çok merak ediyorum insan tanımadığı bir insana bu kadar öfke duyar mı diye hayır bence başka bir şey var
  Düşünüyorum ne olabilir meselaaaa Yagnur bu kişinin eski aşkı olabilir Yagnur bunu terkedip başka kocaya varmış olabilir ve bu Yagnura hakaret yalan iftira eden kişide o yüzden bu kadar kudurmus olabilir ?????
  Yaa başka türlü olamaz bu kadar ofkenin sadece güzelliğini kiskandigi için bu kadar hakaret ediyorsa bu kadar kin nefret kuruyorsa bence o zamanda bu tedavi gerekiyor
  Çünkü bu kadar öfke hiç hayra alamet değil
  Ahh guzel Yagnur ahh ne halle sokmussun insancagizi??

 64. My Canimcik bence sen akıllı ol terbiye sınırlarını asmissin yine !!Senin kimseyi ezemezsin anca kendi kendini ezersin
  Yagnura kendisini övüyor oyuncu sohret olmak istiyor diyen sen şimdi kendini ovuyorsun yok çok yakisikliymissin da yok takipcin çokmuş da yok yurtdışında yasiyormussunda ????
  Amman ne mühim ne önemli ????
  Buraya eğlenmek için yasiyormussunda sen o zaman güzel bayanlara hakaret ederek eğleniyorun herhalde bi ata sözü vardır Kedi ulaşamadığı ete mindar dermiş ?????
  şimdi gelir bi saçma cevap patlatirsin yine
  Bu arada Yağnuru çok fena takip ediyorsun kıza Massallah de bari nazarin değmesin ???

  1. Maşallah gene mahallenin dedikoducu teyzelerini geçmissin ??işine gelen yorumları okuyorsun işine gelmeyenleri eş geçiyorsun,dün birinciliği hak ettiğini yazdım tebrik ettim yağmurunu..

   Sen yaşamında galiba çok ete ulasamamissinki insanlarida kendin gibi sanıyorsun,unutma yurt dışı sarışın mavi gözlü dolu,onu bırak bir insanın bir evli çoluk çocuklu bir bayanla ne işi olur onu anlamadım..

   Şu an Türkiye’de yım ederim kelimesi ise,şahsıma hakaret de bulunmaya devam edersen avukatlarimla ederim seni anlamında ama rahat ol,seni sinir etmek,çatlatmak daha çok zevk veriyor bana ?

   Artık bir rumuZ Alda bilelim bu ortalıkta herkese laf yetiştiren anonim çık kimmiş ??

   Not..ete ihtiyacın varsa Ankara’dan ne kadar ihtiyacın varsa yollayayım kedicik ?

 65. Sener KONAKLI abiii
  Abi ben senin için üzülüyorum be abi valla bak ? namazda bile Yağnuru dusnuyirmussun hatta Cuma namazında bile Yağnuru dusunuyormussun be abi valla durumun çok kötü nolacak senin bu halin abi
  Allah Yardımcın olsun???

 66. Arkadaslar sizde namazida oyuncak etmeyin günah carpilirsiniz

  1. ŞENER abim için dua edelim Yagnur fena çarpmış kendisini?
   Kendisi söylüyor namazarinda ve Cuma namazında Yagnur Yagnur Yagnur diye o derece Yagnur yani ne Yagnur muş Maşallah perişan etti Cansuculari?.Yagnur krizine giriyorlar her yerde herzama hep akıllarında YAĞNUR vay arkadaş bu kıskançlık ne illet bir şeymiş Allah kimsenin başına vermesin ben üzülüyorum Cansuculari öyle gorunce??

 67. Eskilerden den kimse yokmus bura zeynep vardı poyraz vardı bide ruya kadın vardi sevgi hayat hic kimse yok umarim iyidirler

 68. Poyraz bey yokmus volkanda gelmemis şaşırdım allah allah

  1. Keşke Cansucular düzgün yorum yazsalarda yalan iftira hakaret olmayan sadece dürüst bi şekilde elestirseler Yağnuru ama yok kusur bulamayınca sacmasapan hakaret ediyorlar işte hep kiskanckiktan yapıyorlar yani demek istediğim onlar düzgün dürüst eleştiri yapsalar bizde onlara cevap yazmak zorunda kalmasak cok iyi olacak ama nerdeee kıskançlık tavan yapmış…
   Yahu namazda hatta Cuma namazında bile insan Yağnuru düşünür mu gel de gulme simdi????
   Ben sevdiğim halde namazda Yağnuru düşünmüyorum galiba
   Şener abim gerçekten Yağnuru biz Yagnurculardan daha çok seviyor ???

 69. Bu anonim sıkıntılı olmayan şeyi olmuş gibi yazıyor defalarca hemde

  1. Olmayan şey mi??
   Mesela??vDefalarca derken?Bence sende problem var…
   Hemde büyük problem..

   1. Seni kastetmedim aynı ismi kullanırsan karışır üstüne alınırsın işte boş yere

 70. Hım bir yagnur gidiyo ben anlamıyorum bilezigi onlar aliyo biz sadece yorum yapiyoz bize bilezik vermiyolar ama

  1. Yagnura hakaret iftira edenler Cansucular bunu anlamıyor musun Melek INstagramda da burada da hakaret edenler Cansunun takipçileri. Rumeysaci demiyorum çünkü Rumeysayi kimse takmıyor sadece Cansunun yandasi olduğu için Rumeysayi desteklediler o kadar ..

 71. Cansunun 300bin takipçisi var nazar etmeyelim bazı hazımsızlar

 72. Bırakın hepsi instagram adreslerinde parfum ayakkabı şu bu reklamı yapıyorlar cansu yağnur başak

 73. Tanışmıyoz nerden tanışalım yorum yazıyoz burda melek doğru söylüyor

 74. Bende seni ilk kez gördüm diğer forumda mevzumu var

 75. Kardeşim ben ordan çıktım ne halin varsa gör sanane adamların derdinden

 76. Ya ne alaka orda mevzu beni bağlamıyor banada laf ettin arada

 77. Geldim sinir bozdular ben çıkıyorum kusurum olduysa affet kardeş hakkını helal et

 78. Melek burd amsın eskiden pire deve oynu vardı okulda oynardık onumu kastetin

 79. Hayir kucuk mevzuyu büyütüyonuz onu diyom pireyi deve yapiyonuz

 80. Ama yeni yıla girdik sayılıyormu sayılmıyormu bu yıl bilmemki

 81. ARKADAŞLAR BENİ ESKİLER İYİ TANIR TANIMAYANLARA BİR KAÇ SÖYLEYECEKLERİM VAR
  1 SADECE TUTTUĞUNUZ KİŞİ ADINA SÖYLEMLERDE BULUNUN
  2 BURADA HİÇ KİMSEYE HAKARET ETMEYE HAKKINIZ YOK
  3 KAFANIZA GÖRE İSİM YAZIP BENİ BULAMAZLAR DİYE DÜŞÜNENLER VARSA BU DÜŞÜNCESİNDEN VAZ GEÇSİN. HERKESİN IP ADRESİ PANELİME DÜŞÜYOR.
  4 BİRDEN FAZLA İSİMLE YAZMAYIN IP ADRESİ SİZİ ELE VERİYOR
  5 KÜFÜR VE HAKARET EDENLERE SON UYARIM OLSUN
  6 SİTEMİZİN KÜNYESİNDE AVUKATIMIZIN OLDUĞUNU OKUMAYANLAR VAR GALİBA LÜTFEN AMA LÜTFEN BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM AKSİ HALDE HAKARET ETTİĞİNİZ KİŞİLERİN DAVA YOLU AÇIK OLACAKTIR.
  7 BURASI HAYATIN GÜNLÜK AKIŞINDAN BİR NEBZE OLSUN KURTULUP STRESİNİ ATMANIZ İÇİN OLUŞTURULMUŞ ÖZGÜR BİR PLATFORM. BU ÖZGÜRCE YAZMAYI YANLIŞ ANLAYANLAR OLMUŞ.

  bEN 2 YILDIR BU SİTEYİ YÖNETİYORUM VE KURUCUSUYUM. KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ESKİ YORUMCULAR BENİ BİLİR SİTE KURALIDIR. önce DİĞER YORUMCUYA HAKARET ETME VE SATAŞMA SONRA SEVDİĞİN YADA SEVMEDİĞİN DİZİ YADA OYUNCU HAKKINDA YORUM YAPACAKSAN HAKARET ETMEDEN KÜFRETMEDEN YAPMAK ZORUNDASIN. BEN BU YAZILARI YORUMA KAPATMAM SADECE BİR TUŞA BAKIYOR. LÜTFEN OLUŞTURDUĞUM PLATFORMA GÖLGE DÜŞÜRMEYİN.

  1. Hiç kimsenini kimseye küfür etmek gibi bir lüksü olamaz olmamalı ama bizim ip adreslerimizi bilmeniz bir ise yarmaz velevki ben vpn kullaniyorum. Hadi onu da geçtim ip adreslerini kullaniyorsaniz bu belirtmeniz lazım ifade özgürlüğüne gölge düşürmemek gerek

 82. Yok bugün öyle oldu 12 gibi yatiyomda kahve ictim uykumu kacirdi öyle bakiyim dedim kimlwr var dedim

  1. Allah allah ama bi zahmet isminizi degistirin uyurgezer ne allah askina

  1. Kendin koysana ben nerden biliyim aklima gelmiyo hem senin ismini ben niye buluyom ki allah allah aaa

 83. Aklına gelen ilk ismi söyle o olsun kadın ismi olmasın tabi

 84. Kaç kardeşsin benim bir kız bir erkek kardeşim var kesin burada yazıyorlardır yazdıkları isimlerini bilmiyorum eskiysen tanıyorsundur ama

 85. Napim adım bu böyle koymuş anam babam evet güzel ismin romantik

 86. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun melek fatiha okudum merhum için. üzdüm seni kusura bakma ismimi değişim üzmeyeyim çıkıyorum görüşürüz yine. seni gördüğümde yazarım bi isim bulamadım kendime kardeşlerimin ismiyle girsem ayıp olur yakışmaz

 87. Uykum kaçıktı sakın kendinizi suçlamayın görüşmek üzere

 88. Günaydın
  Hafta sonunuz mutluluk sağlık ve huzur dolsun
  Maalesef yağnur elenmedi

 89. Günaydın arkadaşlar güzel hafasonu dilerim size neşeniz daim gününüz keyifli olsun:))))

 90. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Günaydın Rüya kadınım:) Bekliyorum seni burda:)))) Tatlı cadım:)

 91. Ezgi haftaya Reyhan kendine Çek’i dözen verirse işalah 6 bileceği sen alırsın

  1. Ezgi de bilezik çok.
   Biraz da diğer arkadaşlar alsın canım ?

 92. Bugün cok güzel birgün benim icin umarım sizide icin güzel gecer

 93. Kadina okadar güzel sözlerden oluşan bir şiir paylaştım ve onun için Uzel şeyler yazdım. Ondan sonra kadın buraya gelmiş yorum yapmış yazmış ama benden bir söz dahi bahsetmeden çekip gitmiş:) Soruyorum yorumcu arkadaşlar size. Acaba ben enayimiyim lütfen doğruyu deyin?

  1. Estağfurullah poyraz bey neden enayi olasınız.
   Gözünden kaçmıştır

 94. Neyse arkadarlar gününüz güzel olsun. Sende bu dakikadan itibaren benim için sıradan bir yorumcu gibisin tatlı cadı:(

  1. Alamaz bu hafta yağnur alır altınları ağlar mağlar orasını bilmem alacak

  2. Bide benden numara istiyon simdi nasil vereyim sana sen beni cok kırdın kadın mış bu nasil bir konusma sekli

 95. Sen nasil oyle konusuyosun ki benim yazdigim poyraz bu degil bence kadin ne allah askina ben kac gündür yaziyom ben kac gundur uyku uyumuyom ama sen ne anlarsin kadinmis

 96. Bence sen ne konusrugunu bilmiyosun yad
  A poyraz degilsin

 97. Ben gormedim yazdigini sen yargisiz infaz yapiyosun helal olsun sana hic bir sey demiyom sana

 98. Teşekkür ederim yorumcu arkadasim poyraz bey diyorum seni gibi argo konusmuyom kadin ne ya kufur eder gibi beni cok üzdün sinirlerimi bozdun

 99. Bence sen pisman olucan cok incesin kac gündür ben yaziyom 3lere kadar ya ben ne yapiyim hadi arkadaslar siz söyleyin yargisiz infaz degilmi poyrazin yaptigi kadinmis him kadim ne ya

  1. Poyraz eski poyraz değil ya kafası yerinde değil ya da o değil

 100. Sen kırdın beni sana bise demiyom artık yorumcu bey poyraz ben seni böyle tanimadim ama yanilmisim simdi anladım artik vicdaninla beraber kal ne diyo sana bak kadınmış kadın ne ya

 101. Benim kac gündür yazdigim nolacak ben kac gundur uzuntuden oluyom yoksun diye simdi gördüm mutlu oldum sen bana kadın de cok basit bi kelime yakışmadı sana üzdün beni

  1. Gelirsen tek tek oku cevap yaz bana sen görürsün hani tatlı cadim simdi kadın mi olduk üzdün beni

 102. Sen buraya geliceksin bana konustuklarindan benden özür diliyeceksin beni cok üzdün

 103. Ben enayimiyim ne ben sana ne yaptim ki bana öyle diyosun

 104. İyi akşamlar bencede ezgi hanım alır bu hafta bilezikleri

 105. Bu gün girmesende yarın gireceksin poyraz beyyy

 106. Ya arkadaslar sizi soruyorum yazdığını gormedim bana ne yazmış bu yargisiz infaz degilmi allah askina

 107. Simdi oylemi sen enayi degilsin ben salağım bi daha da formda yokum sen takıl kendi başına yolun açık olsun poyraz bey

 108. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Günaydın Rüya kadınım:) Bekliyorum seni burda:)))) Tatlı cadım:)

  Ben sana şu yukarıdaki yazıyı yazdım benden sonra iki kişi birer mesaj yazmış ve üçüncü yazan kişi sensin yani senin o mesajımı görmeme ihtimalin yüzde sıfır. Neyse seni üzdüğüm için özür dilerim. Bundan sonra yana yazmayacağıma seni üzmeyeceğime emin ol iyi geceler allaha emanet ol Zeynep herşey için teşekkür ederim. Suç benimdir birden seni farklı gördüm herkesten sadece özür dilerim seni üzdüğüm için hata bende iyi akşamlar dilerim. Rüya kadın:(

 109. Bence bu hafta sen kazandın bi bayanin kalbini kirarak sana by

 110. Ben bugun oldugunu fark etmedim sen beni tanimamissin yaziklar olsun sana tesekkur ederim yazdigindan dolayi

 111. Ben senin bildigin kizlardan degilim sen bilemmissin yanildin bende cok pismanim seninle konustugum icin farkli sandim degilmissin by

 112. Anladım peki Allaha emanet ol herşey gönlünce olsun. Rüya kadın.

 113. Sen yazma yazma sonra bana trip at ohhh yok öyle bi dünya

  1. Benim ismimi bile telafuz etme sen ben artik fromda yoku bu son yazisim seninde yolun acil olsun arkadasimby

 114. Görmedim deme buna inanmam. Sadece ben yazmak istemedim de.

 115. Her neyse arkadaşlar olur böyle yalnış anlaşmalar bir birinizi kırmaya gerek yok

 116. Zeynep ile rüya kadın aynı kişilermisiz kardeşmisiniz o kadar ayrıntı biliyorsunuzda

 117. Neden yazmayayim kac gundur yaziyom ya sen oyle diyosan sen bilirsin

 118. Ben gunden emin olmadim diye yazmadim ogunden sonra yoksun forma girmeyecem dedin ben ayniyim sen senmisin onu sorgulamamiz lazım

 119. Bence gel senin ne sorunun var benimlesen cok kirici biri degilsin ama neden böyle yaptin anlamadim konus yine bise demeyecem morelim bozuk düzelmeyi

  1. Sen benim ne cektigimi biliyonmu iki gündür hemem sen infaz et git konus yine konusma sonra

  2. Arkadaslar yazmış siir beyefendi ben girdim ama onu görmedim bana inanmiyo bundan iki gün öncede yok yaziyom yaziyom ama yok her gün bakiyom gelmistir diye seviniyom yok 3 gündür morelim bozuk poyraz yok diye sanki yasamiyom gibi oldum buda bana kadın siirimi görmüş yamiyo birsey deyip infazimi vermis ben ne diyim sizce benim sucum ne

 120. Gülüm ben gerçekten çok kırıldım boşver. Boşver canını sıkma.

 121. Kafan iyimi senin pisikolojim cok bozuk yataktan kalkmak isremiyom 3 kadar uyumuyom 3 gündür senin haberin varmi hayir yok her gün bakiyompoyraz geldimi diye infaz ettin canin sağolsun gelen hersey senden gelsin be canım oda kabulüm

 122. Formda olda ismin ciksinda oda kabulüm baska birsey istemiyom allah aşkına kadın ne ya kadın resmen cok üzüldüm kadın girmis okumadan cikiyo birsey bile yazmıyo ben enayimiyim derken açarmışın bu ne demek ben aşırı kirildim canim yaniyo

  1. Beni basit birimi sandim bir erkege yalvaracak kadar küçülmedim kendimide savunmam lazim biri suclarken yargisiz infaz etmeden bi bak bi sor öyle ates püskürtün bi girdim noluyo ya bakiyom ooooopoyraz yazmis cizmis cok yanlış öyle yaparsan hep kaybedersin canım

 123. Ben ben kırıldım canımı yaktın hayattan kusturdun elim kolum kalmıyor sinirden üzüntüden sanki dünya basima yıkıldı

  1. Benim sorularimin cevabını verirmisiniz poyraz bey rica tesem

 124. Eğer seni üzdüysem özür dilerim ama gercekten görmedim

 125. Uzatmanın anlamı yok bos konusuyom neyse sana iyi geceler allahima emanet ol form arkadaşım

 126. Sen beni cok kırdın kadın ne ya cok kaba bir kelime

 127. Senden beklemezdim cok sinirlisin sen vede asabi birisin

  1. Ben taşım kayayım dimi benim kalbim yokki zaten şöyle bağır anasını satayım infaz et gitsin

 128. Ben tribi ben atmam lazım ama nedense poyraz yapıyor tribi

 129. trip rüyaya yapıldı zeynep üstüne alınmasın kankasıysada objektif olmalı

 130. Poyraz bey bunlari yazan gerçekdende sizmisiniz yada başga biri sizin adinizdan mi yaziyo. Eger kendinizseniz size diyjeklerim war bunja gün bu kiza yagni rüya kadina onça güzel sözleri we onça şir yazip da bi yanliş anlaşilma yüzünden hemen ugur degişdirip o kiza kadin yada siradan yorumju diyio hemen yüz çewiryosaniz way sizin jentlmenliginize arkadaş. Bi yanlişdan ar ölmez demişler. Sen erkeksin sen dil o naz yapijak sende çekijeksin bu kadar. Hemde bişey diyiyimmi kadinin kalbi yufka we inanjan olur ama kalbi kirildiginda ahi tutar şunu unutma. Bi kadinin duygulariyla oynamak olgun insana yakişmaz haa.

  We rüya kadin sana gelinje eger karşindaki adam sandigin kişi dilse elin tersiyle birak onu. Hemde sen neden burdan ayrilyosun sen yanliş bişi yapmadinki o gitsin kendinden utanip…

  Ben kaç gündür sizin yorumlanizi takip ediyom o yüzden goşuldum konunuza sizin hiç birinixin arkadaşinizda dilim düşmaninizda ama bu yaşananlara susmam çünkü burda kadinin şerefi söz konusu!!!!!!!!!!!!

 131. Sen poyraz degilmisin beni inandir poyraz olduguna

 132. Burdan yazıyorum gidiyorum sen yazınca beni uyaran birşey olmuyor bide senin mesajını görmem için tekrar sayfayı değiştirmem lazım ondan aramızda kopukluk oluyor

 133. Teşekkür ederim sana beni korudugun ve anladığın icin anonim

 134. Rüya kadınım tatlı cadım tabiki benim sadece artık burda yazmak istiyorum seninle özelde yazmak istiyorum

  1. Cümle anlayamadım sadece burdamı yazmak istiyorsun yoksa özeldemi

 135. Sen cok üzdün beni bir yaziyi gormediysem bu kadar olay oluyosa ilerleyen günlerde neler olur ben senle evli olsam sen beni doversinde

 136. Sen güvenimi kırdın okadar laf et sonra öylede boylede yok öyle sey sen bugün yaptiginin farkındamısın sanki ben senin nikahlı karınım ya insanlara diyon kadın yazdığımı bile gormeden eks gecmis sonrada birsey yazmadan cikmis bu gün senin yaptigin doğru değildi itiraf et neye kızdıysan bana patladın

 137. Bikaç gündür yorumlarınızı takip ediyoum çok bayıksınız ya

 138. Evet çok üzüldüm. Beni üzen şey ise çok değer verdiğim sevdiğim bir insanın yazdıklarımı görmezden gelmesi

 139. Neyse haklısın seni çok üzdüm seni üzdüğüm için özür dilerim. İyi geceler

  1. bence bu lafın altında başka anlamlar var lafı değiştiriyor

 140. Cevir kazi yanmasın benim canimi cok yaktin kac gündür nerdesin bu arada

 141. Janim hiç bişey dil ama sende okadar saf olma yazmak isteyorsan ona yaz ama çok güwenme çünkü daha tanimiyorsun kim nasil biri. Ben önje onun iyi insan oldugunu düşünmüşdüm ama şimdiiii. Ama sakin numara falan wereyim deme bişi yapmadan önje elli kere düşün janim. Bu pani dünye o kadar kolay dillll

 142. Yakinda evleniyoz sizide bekleriz düğünümüze

 143. Birisi iyi yorum yapan anonim biri kötü anonim biri nasıl biri

  1. Arkadaslar okuyomda neler olmus burda böyle üzüldüm rüyaya yanlış anlaşılmış

 144. Rüya kadin Digerlerini bilmem ama ben arkanda duran anonimim we ben çikiyorum sana iyi gejeler.

  We ben ara bozmiyorum anonim kardeş konuş ama itiyaji elden werme diyorum bu kiz genç o yüzden biraz büyüklerden tawsiye ona yarari olur diye düşündüm

  Neyse ben çikdim sag salim kalin

 145. Kim Bilir Belkede Anonim Sözlerinde Özünüz Yazırsınız Mençe

 146. Bende anonime katılıyorum güvenmeden numaranızı vermeyin kimseye neler görüyoruz kötü seyler oluyo muge anlı da görüyorumda guvenmek zor

  1. Poyraz bey watsap istiyo rüyadan rahat konusmak icin yazılanları görmüyonuzmu arkadaslar

 147. numarayı buraya yazsa gider tuvaletlere yazarlar adi dolu

 148. wc kapılarına yazma işin eğlenceli kısmı yaşasın kötülük

 149. Arkadaslar bu kiz sizin kardesinizde olabilirdi öyle konuşmayın lutfen

 150. Ayıp degilmi kalbinizmi kötülesmis bi bayan günah değilmi

 151. Poyraz sen bu kızı düşürdüğün seye bak iyimi yaptın günah değilmi

 152. Sizde bi susun sizin kardesiniz olsa ne yapardınız arkadaslar biraz ciddi olun iyi bir şey yapmiyosunuz

  1. Poyraz bey bu sizin kardesiniz olsa bi başkası boyle yapsa ne hissetersiniz ona gore ben bir bayan olarak ruyanin kalbiyle oynamayin bu bir oyunsa uzun saclinin ahı tutar sizi

 153. Arkadaşlar hakkınızı helal edin Rüya kadın olmadan ben artık yokum bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim allaha emanet olun. Bundan sonra artık yorum yazmam ben

 154. kıza sahıp çık dıyorum sen kötü olana oda şaka yapmış

  1. Bence yarın gelir poyraz ruya inan sen onu beklesenden arkadas tavsiyesi ben senden iki yas büyüğüm

 155. Poyraz bey rüyanın arkasında durbence onu burda yanlizmi birakiyon bence sana yakisani yap

  1. Poyraz ben senden büyük olarak sana birsey diyetetik kızla dalga felan gecmiyon dimi öyleyse vaz gec günah üzme rüyayı

   1. bence rüya dalga geçiyo poyraz ciddi öyle olmasa tel istemez eğer doğruysa tel istemesi

  1. Arkadaşlar uyuyunca vicdaniniza sorun yaptığınızı neden insanların gururuyla dalga geciyonuz

 156. Neyse iyi geceler herşey gönlünüzce olsun allaha emanet olun bundan sonra ben yokum okuyacam mesajları eğer zaten Rüya kadınım beni isterse bana ona ulaşacağım bir iletişim aracı verir. Yok vermiyorum derse o zaman zaten demeki istemiyor beni. Herşey ona bağlı bekliyorum onu okuyorum yorumları onun yorumlarını zaten evet derse yazar. Allaha emanet olum kardeşlerim:) iyi geceler

 157. Poyraz sen kacgundur taniyosunki numara istiyon bu kadar kolay degil tanimadigi birine nasil numarasini versin bence sen yanlis yapiyon sen verirmisin numarani birine

  1. Sen tanimadigin birinden numara istiyon daha kim oldugunu bile bilmiyon sana ruya deseydi poyraz numarani ver verirmiydin

  2. Verdi diyelim herkes goruyo kızın numarasını herhes alir

 158. hah poyraz ağzızna sağlık burda şaka gibi muhabetler ediyorsunuz sonrada şaka yapınca vicdan falan ya önce düzgünce telmı vereceksınız yoksa sosyalmedya adresımı verın ordan konuşun anlaşın veya ayrılın offf ya

 159. Onu nasil yapicaklar oda bir sıkıntı sosyal medyayida herkes görür bence yanlis

  1. Belki beyenmedi kizi onda nolucak kiz durmadan hatmi degissin

 160. bence rüya dalga geçiyo poyraz ciddi öyle olmasa tel istemez

 161. sıkıntıysa engeller olur biter herşeyin çözümü var amma

 162. Siz rüyanın yerinde olsaniz ne yapardınız dunya cok kötü guvenmek cokmu kolay yorum yapilan bir yerde gormeden birinden nasil hoslanilirki cok sacma bence sizce

 163. Arkadaslar İsteyen her yorumda bir rakamını yazar olur biter

 164. soruyon cevap verince tantana yapma versin belki çok anlaşacaklar sen nerden tanıyonmuki ablacım

 165. melek aklına gırıyor kızın benden soylemesı önce melekle anlaş sonra tel veya meleğın telını al onun uzerınden konuşun madem o kadar çekınıyorsa

 166. Niye guvensinki dünya isi cok istiyosa poyraz versin numarasını rüya beni burdan ara desin kizdan ne bekliyi

 167. melek akıl vermesın tel versın poyraza ordan kardeşıyle konuşurlar

 168. tamam poyraz versın ozaman bırısı versın artık aylar oldu

 169. ablasısın senle konuşsun tanı guvenırsen verır belkı sız çok ıyı anlaşacağınız sız evlenırsınız belkı

 170. Arkadaşlar size bir şey diyecem sizce versin vermesinmi. Eğer siz vermesin derseniz yemin ederim ne bir daha numara isterim ondan nede bir daha ona mesaj atarım bir daha onun adını ağzıma almam. Yok versin deseniz emin olun bir daha onu üzmeyeceğim söz veriyorum. Şimdi bir şey söyleyin söz size uyacam vereceğiniz karara

 171. versın dıye yazdık versın poyraz sende bı dedığın bı dedığını tutmuyorkı bı daha yazmayacağım dedın yazıyon sımdıkı soyledığıne nasıl ınancaz versın dıyor burdakı herkes sende dıyon

 172. Poyrazcim sen ver okadar yurekliysen kiza numarani zeynoya

 173. kız yok ortada gelın güvey oluyosunuz anlamadım gıttı

 174. Hani bi daha girmyeceydin forma sonra zeynoya kadın hitap ediyon okadar laf oldu sana nasil numara vercekte

 175. Anlaşıldı arkadaşlar sizde vermesin diyorsunuz. Size dediğim sözü tutuyorum söz artık yazmam iyi geceler:(

 176. melek rüyanın ablasımı değılmı önce onu anlayalım bı durunda

 177. ver dedı burda kaç tane anonım versın dedı ısıne gelenı anlamıyon

 178. melek ablacım sen onunda ablasımısın bı cevap yazmadın sınır ettın

 179. Poyrazcim sen ver rüyaya numaranı oda seni arasın bence

 180. amma kafa yaptınız akşam akşam ya verın ya alın çözülsün mesele

 181. Herşeyi bayandan beklemeyin bence poyraz bey sen ver numarani sen neden vermiyon ki anlamadım

 182. alın verın ekonomıye can gelsın bunuda söylettınız ya bana allah sızı bıldığı gıbı yapsın ne numaraymış be ablacım

 183. bayan dıye bısey yok kadın var femınıst duygularımı kabartacaksınız zorla

 184. Ben tanimadigim birine ne numarami verim ki ben delimiyimm gormedgim biri belki evli ne bilicen

  1. Pardonda poyraz beyin avukatimisiniz ben ona soruyom sen cevay veriyon belkide sen poyrazsin ne bilicez

 185. ablası değılmısın ya evlıyse o zaman kızın ne gunahı var ona neden verdırtıyon poyrazı o zaman poyraz ısıne baksın evlıyse yanı kendıne gelınce belkı evlı kızın ne gunahı var o zaman uyanıklığa gel

 186. kadın asil bı kelıme bayan uyduruk samımıyetsız bı kelıme

 187. Ne diyosun sen allah aşkına kimin evli kimin bekar oldunu ne bilcen

 188. Ben ruya degilim benim adım adım melek sen poyrazasın ozaman

  1. Numara birak hadi msn versin poyraz o versin konusmak isteyen kendisi

 189. doğruyu solucem söz sen ablasımısın bukadar basıt evetmı

  1. Neden böyle ucuz numaralar yapiyonki acik söyle sen rüyadan ne istiyosun niye onla dalga geciyon

 190. poyraz değılım yemın poyraz uyudu bıle bız burda tantana yaoarken

 191. Poyrazcim sen rüyayı unut bence 2aydir yuzunu bile gormedigin birine kim numara sosyal medya vermez sana tavsiyem bence uzatma sizde iki arkadas olarak formda yade yorum yaparsiniz sade bir arkadas gibi hem burda herkes görüyo bi öyle cok istiyosan sende numara yada sosyal medyani verebilirsin sakincasi yoksa senin icin ilk adimi sen at bence yine sen bilirsin

 192. Kübrayla melek dogru söylüyo ilk önje erkek wermeli numarasini . We ben bişiy anlamadim poyraz bey siz kizdan neden b6nça insanin görüjegi yerden numarasini istiyon. Bi erkek bi kizi sewerse kendinden önje kizin onurunu düşüner we onu tipki kiz kardeşini korudugu gibi korumaya çalişir sen niyetin jiddiyse kizla özelde konuşmak istiyosan sen wer numarani bizde we rüya kadinda senin onu sewdigini we ya niyetin jiddiydigini we sana güweneli . Kizdan istemeyi başardigina göra numarasini sende werebilirsin numarani . Öyleje kendin iyi insan oldugunu we jiddiydigini ispatlamiş olursun yok ilk ben sordum ilk wermem numarami diyorsan ozaman ne kadar jidfi oldugunu anlaris bizde yani hiç kimse salak dil burda . Wermek istiyorsa numarasini werir wermesede ben burdan giderim diyorsun birak şu numarani çok istiyosan kendin wer numarani kizda seni arar we konuşursunuz sende bunu isteyorsun dimi . O kiz o burda istesr bile paylaşamaz numarasini falan ama sen erkeksin dimi sen wer numarani ne yani numarani paylaşsan burda çok kadin sana arap üstün kizil el olur sanyormusun yoksaaaa

  Ben akşamki rüyan arkasinda duran anınimin we hala durmaya dewam edyorum

 193. Anonim bende sana katiliyom seven insan sevdigini korur kiz kardesi gibi kizdan numara isteyene kadar kendisi versin o bir bayan nasıl böyle bir cümle kullaniyon anlamıyım tehtit eder gibi verirse üzmem vermese bi daha kendisiyle bi daha konusmam bence poyrazin samimi olduguna inanmiyorum bu benim bi hemcinsim oldugu icin oyle dusunuyo, sen dün kizi yerden yere vor bir dakikada döndün girmeyecem dedin simdi burdasin niye bence saf saniyosun rusyayı ama degil yoksa sen evli falanmisin ne böyle kacamak cevaplar

 194. Rüya bence vermesin numarasını kendisi versin bi erkek verebilir israrla bayandan numara isteme ne oluyomus eger poyraz bey rüyayı gercekten sevseydi bu kelimeyi yapamazdi bi kendiniz kardesinizi bi rüya nin yerine koyun herkesin gözü önünde numara istiyosun hic de samimi degilsin bence anonim haakli kendini ispatlamak istiyosan kendisi versin sosyal meyda yada numara bi de tehtit var verirsen üzmeyecek vermese yazmayacak cok basir bi oyun bu bence rüyanın iyi bir kiz olduguna inanniyom uzulmsinide istemem burda bir yorumcu olarak numarasini vermesin sakin tanimadigi birine neler oluyo goruyoz baslarina neler geliyo ruyacim kendi iyi bak uzulme bemce o sana dweger veriyosa kendisi verrir zaten eger vermezse zaten sen yokmussun onun hayatinda seninle oynuyo kanma bence

 195. Numarayı vermesin sosyal medya hesabı versin mail versin

 196. Bence numara falan vermeyin rüya hanim hem niye istiyoki anlamadim burda yorum yapiyoz sadece tanimadiginiz hic kimseye numaranizi vermeyin tavsiyem

 197. Sosyal medya versin eklesinler birbirlerini sonra sorun olursa engellemesi kolay olur

 198. hatice karabulut £fso bir bayan dj you tube de eski wideolarin ‘ı izleyip keyif veren konuşmalar;-) yapip çok hoşumsuydun wideo’da (fatih bey) bi şarki çalip ;-)havamiz keyfimiz yerine;-) gelsin diye bişeysinden ;-)söyldd love hatice;-)

 199. hatice karabulut £fso bir bayan dj you tube de eski wideolarin ‘ı izleyip keyif veren konuşmalar;-) yapip çok hoşumsuydun wideo’da (fatih bey) bi şarki çalip ;-)havamiz keyfimiz yerine;-) gelsin diye bişeysinden ;-)söyldd love hatice;-)

 200. Zaten rüya hanım sosyal medya kullanmadığını söylemişti telefonu bile yokmuş tablette Google girip yorum yapıyormuş

 201. ;-)cansu ;-)kuşum;-);-);-);-);-);-) hatice;-);-) rumeysa pörfekto ;-)bynlar

 202. Ömür hanım rüya arkadaşımız kaç yaşlarında 18 yaşından büyükmü küçükmü sosyal hesap açmayı bilmiyormuymuş

  1. Yok canım öyle değil. Sadece tercih etmiyor Batıkan bey

 203. Poyraz bey gelmez zaten rüyanın numara yazmasını bekliyo bosuna bekler o kız kırıldı bir kez daha gelmez

Başa dön tuşu