Tv Programları

18 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Final Kim Kazandı? Haftanın Finalinde Bu Hafta Kim Birinci Oldu? 18 Ocak Puanları

Zuhal Topal’la Sofrada bugün haftanın finali ve sona bir gelin ve kaynana kaldı. Bu gün yarışacak olan kesinlikle en yüksek puanı almalı. Aksi takdirde kazanan şimdiden belli olacak. Dikkat ederseniz yarışma programında çok ilginç puanlamalar oldu. Haftanın ilk günü yarışan gelin yemeklerini yetiştiremedi. Kaynanası ise diğer gelinlerden sanki intikam alırcasına aynı puanları verdi. Anlayacağınız adaletsiz bir puanlama haftası geçirdik.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Ocak günü kimin kazanıp kazanmayacağını bu gün Elif Hanım’ın gelini Ayşe yarışacak ve performansı yarışmayı doğrudan etkileyecek ve son gün olması sebebi ile 10.000 TL ödülün sahibi de bu evde belli olacak.

Birazdan sizlere Zuhal Topal’la Sofrada puan kısmını ve bu gün yarışacak olan gelinin puanlarını aktaracağız. Lakin sizlere bir konuda soru sormak istiyorum. Asıl olan lezzete puan vermek olmasına rağmen, kaynanalar sen bana kaç verirsen ben sana o puanı veririm anlaşması mı yapıp da geliyor. Yarışma da açık oylama bence çok yanlış. Elinin lezzeti iyi olan değil strateji uygulayan 10.000 TL ödülü alıyor ve bir izleyen olarak bu durum beni üzüyor. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın puanları sayfanın en son kısmında verdik.

Hiç kimse yoğurdum ekşi demiyor maalesef ve burada yanmış yemekleri yapan gelinler bile savunuluyor. Hatta bu hafta yemekleri ortaya koyamayan gelini bile kaynanası savunması oldukça şaşırtıcı bir durumdu benim için. Bizler bu tarz programları iki amaç için izliyoruz. Öncelikle hayatın günlük stresinden kurtulmak için, ikincisi ise birbirinden farklı yemeklerin tariflerini öğrenebilmek için. Peki bu haksız puanlama ile insanlar bırakın stres olmayı sinirden stresten bir hal oluyor. Acilen bu programın formatı değişmesi gerek. (Not: Zuhal Topal’la Sofrada bugün birincileri Yazının sonunda verdik)

Programın formatı o kadar yanlış ki Pazartesi günü yarışan bir kaynana, sonraki yarışmalarında herkese bir puan verse Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Final günü kim kazandı diye beklemeye bile gerek yok. Sonuç büyük oranda ilk gün yarışan gelin şanslı oluyor. Ancak bu durumu fark edip son gün çok kötü yemekler de yapılsa sırf inat uğruna 10 tam puan verildiğini de gördük.

zuhal Topal’la Sofrada haftanın finali ve puanlama kısmına geçmeden önce önceki gün yarışıp kaynanalar ve Zuhal hanımdan kaç puan aldığını isterseniz bir görelim. Tek tek toplam puanlarını aktaracağız.

18 Ocak Öncesi Zuhal Topal’la puanlama (Önceki Gün Yarışan Gelinlerin Puanları)

  • 14 Ocak Havva’nın Gelini Büşra’nın Puanı: 9
  • 15 Ocak Meliha’nın Gelini Yeliz’in Puanları: 21
  • 16 Ocak Aynur’un Gelini Züleyha’nın Puanları: 16
  • 17 Ocak Gönül’ün Gelini Hicran’ın Puanları: 17
  • 18 Ocak Elif’in Gelini Ayşe’nin Puanları: Henüz Verilmedi

Zuhal Topal’la Sofrada 105 bölüm 18 Ocak Cuma günü hafta finalinde Elif’in gelini Ayşe yarışacak ve Ayşe’nin kazanma ihtimali çok ama çok yüksek diyemeyeceğim. Çünkü Elif hanım çok pinti puanlamalar yapmanın yanı sıra keskince yemekleri eleştirdi. Hatta Perşembe günü Hicran’ın yemeklerini beğenmesine rağmen 3 puan vermesine Zuhal hanım bile şaşırdı ve yanlış puan verdiğini 3 aylık gelini ile sen nasıl puan alacaksın diyerek haksızlığı dile getirebildi sadece.zuhal topalla sofrada kim birinci resmi

Her yarışma başlangıcında bende içinden bu gelin inşallah yemeklerini güzel yapar, kaynanalarda iyi puanlar verir ve büyük ödülü kazanır diye içimden geçirsem de bu hafta maalesef %100 şu gelin alır dediğim yada almalı dediğim biri çıkmadı. Ancak daha çok bu almasın dediğim tarzda bir yarışma izledim. Şu an yarışacak olan Ayşe maalesef 1-0 yarışmaya yenik başladı. Kaynanasının hafta başından beri sürdürdüğü pinti puanlama politikasından Ayşe de nasibini alacak. Not: 18 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanlamalar Sayfanın sonunda verildi.

*************************
” 18 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Sorusu Kaynanaların verdiği Puanlar neticesinde anlık olarak isimler ve puanlar değişim gösteriyor. Güncel ve anlık puanlar için kaynanaların puanları sonrasında sayfayı lütfen güncelleyiniz”
Bizi google de ararken
<<< "Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter" >>>
tarzında aradığınızda en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Zuhal Topal’la Sofrada bugün kaç puan verdi ve yarışan gelin kaynanalardan kaç puan aldığı oldukça önemli. Son duruma göre Salı günü yarışan Meliha’nın gelini Yeliz şu an zirvede ve bu gün yarışacak Ayşe 21 puanı geçemediği takdirde kesinlikle 10.000 TL’nin sahibi %100 Yeliz olacak.

18 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Günü Kim Birinci Oldu? Yeliz Mi Ayşe Mi?

Her yafta, yeni yarışmacılarla ekrana gelen Fox’un en iddialı dizisinde bu hafta Cuma günü hafta finali yapacak olan yarışmacılar, bir hayli heyecanlı olduğunu, bu gün yarışacak Ayşe ise kaynanasından aldığı taktiklerle ve diğer gelinlerin aldığı puanları bilerek (düşük puanları) tahmin ederek elinin lezzetini konuşturup, kaynanaları etkilemeye çalışacak.

Diğer kaynanalarda hafta başından itibaren Elif hanıma diş bilediğinden habersizce en yüksek puanları alacağını düşünerek günün ve haftanı son menüsünü yapmaya hazırlandı. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma günü kim kazandı sorusunun cevabı yazının en sonunda puanlar kısmında verildi.

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci oldu? Sorusunu elbette bizler bu yazının son kısmında cevapladık. Amacımız sizleri yazılarımızla sıkmak değil aksine sizleri de yarışmaya dahil etmek için sizlere tahminlerde bulunmanız için sorular yöneltiyoruz. Özgürce düşüncelerinizi paylaşabilmeniz için sadece istediğiniz bir ismi yazıp, bu yazının yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Her yarışma programını yazmasam da belli başlı yemek programlarını yazıyor ve her ikisi arasında ortaya çıkan iyi yada kötü yanları fark edebiliyorum. Bu gün aslında bizlerin en çok merak etmesi gereken, Zuhal Topal’la Sofrada ödülü kim kazandı sorusunu cevabını aramak olması gerekir ama, buna kaynanaları haksız puanları gölge düşecek mi diye sormaktan kendimi alamıyor günün muhtevasından oldukça uzaklaşıyorum.

Her hafta arşiv taraması yapıyorum ve hangi gün yarışan hangi gelin ödülü almış diye bakıyorum. Geçtiğimiz hafta 10.000 TL ödülü Zuhal Topal’la bugün kim kazandı diye baktığımda, Perşembe günü yarışan Fatma’nın gelini Elif 30 puanla ödülü aldığını gördüm ve geçen hafta yaşananlar hemen gözümün önüne geldi. Altın hanım kendisine yapılan haksızlığa tepkisini 10 tam puan vererek çıkartınca ödülü Elif almıştı. Bu hafta böyle bir atak hiç bir kaynanadan beklemiyorum. (Önemli Duyuru: Zuhal Topal’la Sofrada yorumları yazının sonundan yarışma ile alakalı yapabilirsiniz.)

18 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci oldu: Yeliz

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu