Gelinim Mutfakta

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı günün birincisi ile Salı puanları açıklandı! 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da bugün çeyrek altını kim aldı? 18 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? 17/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynana Nurcan gelinlere kaç puan verdi? 18 Ocak Salı çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Salı en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 22 Şubat Salı Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (19/01/2022) 18 Ocak Salı günü 20 puanla Miyase puanla günün birincisi olurken, Damla 11 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 15 Şubat Salı Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puanları ile puan durumu sonucunda en yüksek puanı alan gelin Damla olması halinde, bu hafta bilezikler için %100 bir avantaj elde edecek.

=> 8 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı için tıklayınız.

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta 6 bilezik olmasına rağmen, ikişer olarak Miyase ile bilezikleri paylaşan Damla, bu hafta kaybettiği o iki bileziği de hanesine yazdırmak için kolları sıvadı.

=> 1 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması için tıklayınız.

Bugün 18 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 18 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan 3,5 yıllık evli olan Damla Yağmur, ilk gün ortalama puanlar alarak eleme potasına düşmekten şimdilik kendisini kurtardı. Lakin Yeşim yine geçen hafta olduğu gibi günün sonuncusu olduğu için akıllarda “Damla Yağmur bugün kural hatası yapıp -4 puan mı alacak?” diye düşünmeye başlandı.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Damla Yağmur eğer ki yüksek puanlar alı ve yine Yeşim günün sonuncusu olursa, Yeşim için artık zamanın dolduğunun bir göstergesi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puanları Verildiği An Damla Yağmur ve Kaynanası

Yeşim haftanın ilk bölümünde her ne kadar kötü puanlar alarak yarışmaya başlasa da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına, çok yüksek puan alarak, aradaki farkı kapatmanın planını yapıyor. 

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Son Puanlar sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Yeşim’in kaynanası Beyhan, ilk geldiğinde gelinini bulmada çok zorlanmış, aradan geçen zaman zarfından sonra kaynana Beyhan, sanki tabakları yapan kişi gibi Yeşim’in tabağını eli ile koymuş gibi bulmaya başlamıştı. İzleyiciler Beyhan kaynananın tabakları bulmasına inanmadığını ifade etmesi üzerine, Beyhan kaynana artık tabakları bulamaz oldu.

=> 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Yeşim kaynana Beyhan’ın kendi tabağını bulamasa bile, rakip kaynanalardan iyi puanlar almayı ve bugün 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem bugün çeyrek altını almayı hem de eleme potasında kendisini uzaklaştırmayı planlıyor.

=> 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Haftanın başında yarışmaya dahil olan Damla Yağmur iyi yemekler yaptığını iddia etse de aldığı puanlar, ortalama bir seyir de olacağını gösterdi. Her an çok eleme potasına düşebilecek bir hale düşmesi an meselesi.

Damla da adayı Damla Yağmur’un ilk gün aldığı 13 puanı görmezden gelerek, onu rakip görmediğini, bu hafta Cuma günü yarışmadan elenip gideceğini şu sözlerle sarf etti. İşte Damla’nın adaşı Damla Yağmur’a karşı o sözleri;

“Sen benim rakibim bile değilsin. Kendine kurdurtma beni!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, adaşı Damla Yağmur’a onu rakip olarak görmediğini ve ona karşı bir strateji belirlemediğini, üzerine gitmesi halinde, onu kolaylıkla eleyebileceğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Beyhan

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını 21 puanla Damla alırken, ikinci sırada Miyase 15 puan alabildi. Yeni gelen Yağmur ise 13 puanla üçüncü oldu. Buna karşın Yeşim ise 10 puanla günün sonuncusu olarak haftaya başlamış oldu.

Yarışmacı Damla kendi kaynanası Nuray haftanın son puanları yaparken gelini Damla’ya 4 puan verirken, bu hafta yarışmaya yeni gelen Damla Yağmur’a ise 5 puan verdi. Damla da kaynanasına bu olayı hatırlatıp, aynen şöyle söyledi.  

“Hayatında hiç yemek yapmamış kişiye beş verdin!” Damla Saçıkara

Sözleri ile Damla, kaynanasının yanlış puanlar verdiğini, hayatında hiç yemek yapmayan gelinine beş verdiğini dile getirdi. Bu anları izleyen Damla Yağmur da “Ben 3,5 yıllık evliyim. Evimde yemekleri ben yapıyorum!” diyerek karşılık verdi.

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

İki Damla’nın bu çekişmesi bugün Gelinim Mutfakta 18 Ocak Puanlama sırasında devam etmesi bekleniyor. Zira Damla Saçıkara, yeni gelen Damla Yağmur’u rakip bile göremediğini dile getirmesinden sonra, Yağmur’un yemeklerine daha iyi odaklanıp, Damla’ya cevabını vermesi bekleniyor. 

Geçtiğimiz hafta yarışı hep önde götüren Miyase, son bölümde Damla’nın aldığı yüksek puanlar sayesinde, Damla birden bileziklerin ortağı olduğu. Miyase bu hafta böylesi bir duruma izin vermek için Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanlar almanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 17 Ocak Pazartesi günü ekrana geldi. İlk gün Damla Saçıkara çeyrek altını alırken, Yeşim günün sonuncusu oldu. Haftanın ikinci bölümünün puanları, Nursel Ergin’in vereceği, 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler günün sonunda %100 netlik kazanacak, Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı puan durumu sonucuna çevrilecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Haftanın başında çeyrek altını kazanmayı hedefleyen Yağmur, istediği puanlar alamadı. İkinci gün eline geçen fırsatı çok iyi değerlendirip, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz hafta Yeşim günün sonuncusu olmuş, yeni gelen gelin de ikinci olmuştu. Akabinde yeni gelen gelin art ardına kural hatası nedeniyle puanları her geçen gün düşürülmüştü. Bu hafta 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da böylesi bir durum olup olmayacağı merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Nuray

Damla Yağmur ilk gün hedeflerinden bir tanesi “Eleme potasında bir adım uzaklaşmak” vardı. %100 olmasa da ilk hedefinin büyük oranda tutturmayı başardı. Bugün de 18 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda en yüksek puanı alıp, bilezik hedefine doğru yürümek istiyor.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? 18 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Miyase kaç puan aldı? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Puanları (18/01/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

18 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 5
Damla: 3
Damla Yağmur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Damla: 1
Damla Yağmur: 2

*************************
” 18 Ocak 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurcan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 2
Damla: 1
Damla Yağmur: => Nurcan’ın Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Damla Yağmur: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Damla Yağmur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 18 Ocak Salı Toplam Puanlar

Yeşim 2 5 5 1 1 14
Miyase 5 4 2 4 5 20
Damla 3 1 1 5 1 11
D.Yağmur 1 2 4 4 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Salı

NURSEL O KADAR ÇOK KONUŞTU Kİ NURAY’IN KAFASINI KARIŞTIRDI.

*************************

Yeşim: 10 + 14 = 24
Miyase: 15 + 20 = 35
Damla: 21 + 11 = 32
D. Yağmur: 13 + 12 = 25

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 18 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
18 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba Fragmanı İzle

18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını kim aldığı belli olacak. Gözler ise bir sonraki bölüme çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

  1. Damlaya 5 verdi😔 mürselinden Damlanın o kalın tabağına 3 vermesi beni çok üzdü Yeşime 2 iki verip Damlaya 3 puan çok üzücü çok üzgünüm bugün😡

   1. Bence de gitsin ayyy Mursal i çok severdim ama bu programda çok gereksiz yere çok ve boş konuşuyor yoruyor

   1. Sunucu Nursel çok taraf tutuyor kayınvalideler yemeğin tadına bakıyor pişmemiş mi,bu tabak güzel değil mi, gerizekalıya anlatır gibi anlatıyor izlenmiyor artık çok zorluyorum kendimi yok hayır izleyemiyorum artık çok üzgünüm bi takip ettiğim program vardı onun da gelip içine ettiler😔

   2. Evet nursel haddini aşıyor çok karışıyor çok konuşuyor tadını kaçırıyor.

  1. Yeşim hakkı çok yendi bugün bir daha izlemeyeceğim Yeşime iki puan verdi gitsin Nursel artık çok konuşuyor gerizekalıya anlatır gibi anlatıyor Songül karlı gelsin lütfen🙏

 1. Şımarık Damla şovunu yaptı kaynasinin yanlış puanlaması Yeşim in punlarini etkiledi yazık kurallar değişmesi lazim

  1. Başların da Nursel gibi sunucu varsa kimse puan veremiyor pişmemiş olmamış Nursel karar veriyor hepsine sağolsun gitmedi gitti ya..

 2. Gelinim mutfakta bu sezonun ikinci iyi total rekoru kirdi 2.20 izlenmiş harbi total de program giderek fatih urek döneminde ki reytinglere döndü program çok mutluyum şuan harbi gelinim mutfakta şuan 3. program olarak devam ediyor şuan gündüz kuşağında tabiki esra erol ve müge anlı 1 ci olmak için yarışıyorlar onlar didem 2 ci program sonrada gelinim mutfakta 3 cü program olmayı başarıyor gündüz kuşağında gelinim mutfakta gündüz kuşağında en çok izlenen 3 program şuan tabiki

  1. Nursel kalırsa zor biraz çok konuşuyor kayınvalidelerin kafasını karıştıyor izlerken saçlarım ağrıyor konuşma artık taraf tutuyorsun Nursel neden Yeşime hep düşük puan veriyorsun git artık😖

 3. Bence damla yarışmacı olmamalı nedeni formata uygun değil. Nasıl torunum mutfakta yarışması değilse oğlumun nişanlısı mutfakta olamaz. Resmi olarak gelini değil..

 4. Evet nursel haddini aşıyor çok karışıyor çok konuşuyor tadını kaçırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu