Gelinim Mutfakta

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Bilezikler Bu Hafta Verilecek!]

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 14 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programında 18 Şubat Cuma günü, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 5 bilezik sahibini bulacak. 18 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta Miyase hastaneye gittiği için bilezikler verilecek mi? 18 Şubat Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Yeşim mi Bilezikleri kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? 18/02/2022 tarihinde bu hafta altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı hemen alt kısımda detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Altınları Bu Hafta Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (18/02/2022) 18 Şubat Cuma günü Yeşim hem çeyrek altını hem de bilezikleri kazmamasına rağmen, Yeşim Miyase parmağı kesildiği için her ikisini de kabul etmedi.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Bilezikler Bu Hafta Verilecek

Geçtiğimiz hafta 10 bileziği anana Miyase bu hafta hafta finalinde parmağını kesmesinden dolayı, Miyase hafta finaline katılamadı. Dolayısı ile bilezik için en iddialı iki isimden biri olan Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna dahil olmadı. 

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Yeşim 10 bileziği kaçırdığı için hafta başından itibaren adım adım beş bileziği alıp, bilezik listesinde mevcut bilezik sayısını yükseltmek istiyordu.

14 Şubat tarihinde itibaren gerek Yeşim, gerekse Beyhan kaynana ellerinden gelenin en iyisini ortaya koydular. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat bilezikleri kim kazandı sorusuna en yakın isim oldu.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Haftalık Puanlar sonucu, henüz belli olmasa da Yeşim en yakın rakibi Miyase’ye 11 puan fark atmasından dolayı, bu hafta finalinde rahat bir puanlama geçirecek. 

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Miyase’nin elini kesmesinden dolayı, Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olup olmayacağı merak konusu oldu. Zira benzer bir durum geçtiğimiz iki hafta yaşanmış, Damla ve Yasemin’in hastalık sebebi ile yarışmadan gitmesinden sonra Nursel bilezikleri bir sonraki haftaya bırakmıştı.

Yeşim Perşembe puanlaması ile 76 puan elde eden isim oldu. Miyase ise Yeşim’in 11 puan gerisinde 65 puanla ikinci sırada hafta finaline gelindi. Miyase Yeşim ile arasında ki 11 puan farkı, bugün 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucun da kapatamayacağını için Yeşim rahat bir final geçirecek.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Miyase’nin aldığı 10 bileziğe sinir olan Yeşim, ellerinden kayıp giden 10 bileziği hemen bir sonraki hafta yerine koyamasa da en azından beşini yerine koymak için için kolları sıvadı. Bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Toplam puan durumu sonucunda bilezikleri almak için Yeşim Miyase ile arasında ki 11 puan farkın kapanmaması yetiyor. 

Haftanın ilk bölümünden itibaren Yeşim Çarşamba günü de dahil olmak üzere birinciliği kimselere kaptırmadı. Kaynana Beyhan’da gelinini dört gün boyunca eli ile koymuş gibi buldu.

Tüm bu etmenlerden dolayı Yeşim 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar öncesinde Cuma günü yarışmaya birinci olarka girdi. 

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 14 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, tam 5 bilezik sahibini bulacak. Yeni gelen yarışmacıyı Hasret hafta başında bilezikleri almak isterken, eleme potasının bir tık üzerinde olması canını epey sıksa da bu hafta 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu öncesinde elenmemek için mücadele edecek.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An - Miyase ve Sevilay

Yeşim 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucuna göre, bilezikleri kazanabilmesi için parmağı kesilen ve yarışmaya devam edip etmeyeceği belli olmayan Miyase ile arasında ki 11 puan farkın kapanmaması gerekiyor. 

Bu zaman kadar aradaki 10 ve üzerinde puan farkı olan gelin her zaman bilezikleri aldı. Bu istatiksel veriler ışığında, bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda, Yeşim artık bileziklere bir adım kadar yakın.

Dikkat: Bugün 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim: 76 Puan
  2. Miyase: 65 Puan
  3. Hasret: 52 Puan
  4. Deniz: 46 Puan 

Yukarıda ki puanlar Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puanlardır. Birazdan dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucunda, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesin olarak netlik kazanacak.

18 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 76 + 13 = 89
Miyase: 65 + X = X
Deniz: 46 + 12 = 58
Hasret: 52 + 10 = 62

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

NURSEL ÇOK YAZIK ETTİN KENDİNE! 2 HAFTA ÖNCE VERMEDİN ŞİDMİ NİYE VERDİN?

*************************

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ BİLEZİKLER VERİLMEYECEK

18 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ELEME YOK

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 18 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM KAZANDI AMA KABUL ETMEDİ
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET
*************************

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü 14 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta Cuma günü 10 bilezik alan Miyase haftanın ilk bölümün de iyi puanlar alarak başlamak istese de Yeşim 21 puanla günün birincisi oldu.

Gelinim Mutfakta Final

15 Şubat Salı günü Yeşim yine günün birincisi olmayı başardı. Hasret ise yavaş yavaş kendisini gösterse de Deniz ile arasında ki puan farkını açamadığı için elenme riski devam etti.

16 Şubat Çarşamba günü Yeşim 20 puanla günün birincisi olayı başardı. Yeşim’in ilk üç gün birinci olması, bugün 18 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda ise %100 katkı sağladı.

17 Şubat Perşembe günü Miyase sadece bir puan farkla çeyrek altını alarak mevcut durumunu toparlamayı başardı. Lakin Yeşim yine en yüksek puan alan ikinci isim olması, Miyase ile arasında ki puan farkını korumayı başardı.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

14-18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı olmak isteyen Yeşim, ilk üç gün aldığı yüksek puanları lehine kullanmayı başardı.

Yeşim normal şartlar da Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak. Lakin Cuma puanlamasına Miyase katılmadığı için 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı olmaması gündeme gelecek.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu