Gelinim Mutfakta

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu netleşti! 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 18 Şubat Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 18/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim kaç puan aldı? 18 Şubat Cuma çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puanlaması sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (18/02/2022) 18 Şubat Cuma günü Yeşim, çeyrek altını ve bilezikleri kazmamasına rağmen, Yeşim Miyase parmağı kesildiği için her iki ödülü de kabul etmedi.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puanları ile son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda gözler, bu hafta beş bileziği alacak olan ile bu hafta yarışmadan elenecek olan gelinin kim olduğunda çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta 10 bilezik veren yarışma programında bu hafta beş bilezik verilecek. Miyase’nin parmağını kesilmesinden sonra, bilezikler bu hafta verilip, verilmeyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

=> 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? İşte cevabı…

Bugün 18 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 18 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Yeşim kaybettiği 10 bileziği bu hafta en azından beşini yerine koymak için âdeta kayıpsız bir hafta geçirmek istiyor. Bu nedenle hafta başında beri istikrarlı bir yükseliş elde etti.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile ve toplam puanlar sonucunda Yeşim mevcut konumu koruması halinde, hafta başında koyduğu hedefe ulaşacak.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase ile Deniz arasında ki uyuma dikkat çeken kaynana Sevilay, Yeşim gibi Deniz’in de bir rakip olduğunu, onunla samimi olmamasını isterken, Yeşim ile arasını düzeltmesini istemedi dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de bu defa çeyrek altını alan isim Yeşim değil, Miyase oldu. Lakin Yeşim çeyrek altını bir puanla kaybetti. Lakin son puan durumu sonucuna göre mevcut konumunu da korumayı başardı.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Son bölümde çeyrek altını Miyase’nin kazandığı açıklanmasından sonra Miyase şöyle tepki verdi. İşte Miyase’nin Nursel’e karşı o sözleri; 

“Gerçekten mi ben aldım çeyreği!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase çeyrek altını kazandığına inanamadı. Lakin bir puanla kazmadığını öğrendiğinde büyük sevinç yaşarken, kaynana Beyhan “Dur ben sana takayım çeyreği” demesine karşın Sevilay kaynana “Sen dur. Sen benim gelinime bir verdin!” diyerek tepki göstermesi, oldukça dikkat çekti.

Yeşim amacına ulaşmasına artık çok yakın. Yeşim bu hafta verilecek altınları %100 kazanabilmesi için 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, işini garantilemesi gerekiyor.

Yeşim bugün birinci dahi olmasa bile, Miyase ile arasında ki 11 puan farkın olmasında dolayı, bu hafta rahat bir final geçirecek. Zira bu zaman kadar aradaki 11 puan farkı kapatıp, bilezikler alan bir yarışmacı çıkmadı.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An - Miyase ve Sevilay

Miyase günün yemeğini yaparken elini kesmesinden sonra, hemen hastaneye kaldırılacak. Dolaysı ile yemeğini tam olarak yapamadığı için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, Miyase’nin tabağı dahil olmayacağı gündeme geldi.

Geçtiğimiz hafta finalinden Damla ve Yasemin’in hastalanıp (Muhtemelen Covid-19) olmasından dolayı yarışmadan ani olarak gitmesini bahane edin Nursel, bu hafta Miyase’nin yarışmadan gitmesi halinden beş bileziği verip vermeyeceği merak konusu oldu.   

“Nursel adil olduğunu söylüyordu. Bugün Miyase puanlamaya dahil olmaz ve bilezikler Yeşim’e verilirse, gerçek yüzü de ortaya çıkmış olacak!” İzleyici yorumu

Sözleri ile izleyiciler Nursel’in Miyase’ye iki hafta önce vermediği beş bileziği, bu hafta Yeşim’e de vermemesi gerektiğini, aksi halde vicdanlarda büyük bir yara alacağını söyleyerek, durumu değerlendirdiler.

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase’nin hastaneye kaldırılmasından sonra bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanlama sırasında, rekabetin tam da tavan yapacağı sırada ayrışması, herkesi derinden üzdü.

Kaynanalar arasında Beyhan kaynana hafta başında beri gelinin nokta atışı bulmayı başardı. Yeşim de onun sayesinden kimi zaman bir puanla kimi zamanda 5 puanla çeyrek altınları alıp, birinci sıraya yerleşti. Bugün Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma puanlaması sırasında, kaynana Beyhan, gelinin Yeşim’i bulamaması bekleniyor Zira beş gün üst üste bulması, oldukça dikkat çekecektir. 

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puan Durumu

Haftanın başında Yeşim ile Miyase arasında ki rekabet ortamı kat ve kat artacağı tahmin ediliyordu. Öyle de oldu. Lakin Miyase’nin elini kesmesi, dengeleri bir hayli bozdu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması yapılacak. Gözler, Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta gelinin en çok bulan, hatta eli ile koymuş gibi bulan kaynana Beyhan bugün de gelinin bulup, Yeşim’i bugün günün birincisi yapıp, bugün çeyrek altını alan gelin olası için çabalayacak.

Yeşim bilezikleri alacağından hafta başında emin bir halde yarışmaya başladı. Adım adım bileziklere yürüyen Yeşim, bugün 18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu, bugün birinci olup, aynı anda haftanın en yüksek puanını alan gelin olmanın hayallerini kuruyor.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puan Durumu Verildiği An Kaynana Beyhan ve Gelinin Yeşim

Son bölümde aldığı düşük puanlarla eleme potasına düşen Deniz, yarışmada kalabilmek için en yakın rakibi Hasret ile arasında ki 6 puan farkı, 18 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda kapatıp, Hasret’in elenmesini istiyor. 

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 18 Şubat 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? 18 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim aldı? Cuma günü kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki Cuma puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Puanları (18/02/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

18 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: X
Deniz: 1
Hasret: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: X
Deniz: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 18 Şubat 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: X
Deniz: 1
Hasret: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: X
Deniz: => Hayat’ın Gelini 5
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: X
Miyase: => Sevilay’ın Gelini X
Deniz: X
Hasret: X

*************************

Gelinim mutfakta 18 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 3 1 X 13
Miyase X X X X X X
Deniz 1 5 1 5 X 12
Hasret 3 1 5 1 X 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (14-18 Şubat Haftası) – Cuma

YEŞİM YARIŞTIĞI PUANLARI SÖYLERKEN, MİYASE YARIŞMADIĞI PUNLARI SÖYLEMESİ NE GARİP! YAZIKLAR OLSUN SANA NURSEL!

*************************

Yeşim: 76 + 13 = 89
Miyase: 65 + X = X
Deniz: 46 + 12 = 58
Hasret: 52 + 10 = 62

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 18 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM ÇEYREĞİ KABUL ETMEDİ
18 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

*************************

Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 Cuma Fragmanı İzle

18 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir gelin yarışmaya veda ederken, bir gelin de tam 5 bileziğin sahibi olacak. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

52 Yorum

 1. Filiz naber nasılsın? Sen yeşime giydirip, miyaseyi yüceltmeden bi hatırını sorayım dedim 😁

 2. Geçen sefer Nursel hn. 5 bileziği vermeyip ertesi hafta Miyaseye 10 bileziği vermesi hakkaniyet ölçüleri içinde mi idi.

  1. değildi.. Ancak Şimdi bilezikler verilirse de hakkaniyet olmaz. O zaman sorarlar sen geçen 2 hafta önce niye vermedin diye!

 3. Yeşim ciler nerde hak hak diyorsunuz sunucunun öve öve bitiremediği tabağı kaynanalar beğenmedi diğer gelinlere haksızlık yaptığını söyleyin

   1. Siz sadece bir taraf tutacaksınız diye doğruyu,yanlışı göremiyorsunuz.Zaten,Yeşimin puanlaŕı,Miyase varken,10 puan gb yüksek.Peki,Yeşimin bu güzel davranışına ne yorum,yapacaksınız

    1. miyase bugün bütün kaynanalar dan yüksek alabilirdi
     arayı kapatıp önede gecebilirdi
     yeşim in geri çevirmesi değil bu hafta hiç vermemeleri gerekirdi
     ama amaç belli yeşim i hoş göstermek

  1. Kaynanaların lezzetli yemeği puanlamıyorlarsa. Her kaynana beceriksiz gelini arıyor çöp gibi şeylere 5 veriyorlar.

    1. kararları ekip vermiyor mu
     Nursel kendi başına yapmiyordur
     puanlama yaparken de ekip yaptırıyor dur

  1. YEŞİM KENDİSİ BU İRADEYİ KOYDUYSA TEBRİK EDERİM. LAKİN SÖYLENENİ YAPIN DEDİYSE, TAM BİR OYUNCU… SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

 4. Ah iyi niyetli Yeşim ah. Miyase olsa ham hum şorolop yapar yutardı o çeyreği. Sen nasıl hakkın olanı kabul etmezsin yaa. Miyase için zerre değmez yaa

   1. İki hafta öncede Yeşim kazanıyordu ama sevilayın 1 leri miyaseye 5 leri nedeniyle alamadı Yeşim. Birde bu açıdan bakın hacı cav cav

   1. İnşallah dediğiniz gibi olur ama sanmıyorum bir yolunu bulup miyaseye verirler ya da sevilar yeşime yine basar 1 keri alır elinden bilezikleri.

  1. yeşim insanlığından da yapmamıştır
   bugün olanlar reyting amaçlı görünüyor o kadar kötü olsaydı pazartesi günü miyase olmazdı ama fragmanlar da var

 5. APTALLIĞIN ADI NE ZAMANDAN BERİ ADALET OLDU FİLİZ HANIM::SİZ ASLINDA YARIŞMACI OLMALIYMIŞSINIZ:ADALET DAĞITIRDINIZ:BU YORUMUMUDA NASIL OLSA YAYINLAMAYACASIN:AMA MATEMATİK ÖĞRENDİĞNİ TAHMİN EDİYORUM:…..

  1. Filiz için varsa yoksa miyase. Sadece miyase kazansın diğerleri taş yesin. Adalet kavramı yok Filiz’in

 6. acaba kendi iradesiyle mi hayır dedi
  pazartesi belli olur
  pazartesi yine yeşim e verirler ayrıca bugün den pazartesinin çeyreğini garantilemiş oldu

 7. Yelizmisin nesin cidden çok itici geliyorsun bana :)
  Adalet ha adalet diyib duruyorsun miyaseci pislik seni🥱
  Çok boş yapıyorsun ve senden tiksiniyorum
  Bu yarişmayi ilk izlediyimden yeşimin nasul masum olduğunu gördüm hala yeşimden şübhə ediyorsun

 8. Bu gün izleyenler de yarışanlar da cok güzel bir insanlik dersi almışlardır herhalde. Örnek davranışından dolayı Yeşim’i. Güzel ahlak işte budur. YEŞİM İnşaallah kat kat fazlasını Kazanacaktır.

  1. kusura bakma insanlık değildi şov reklam ne derseniz deyin kendi iradesi ve istediği ile verdiği bir karar olduğuna inanmıyorum

 9. yeşim kendi isteyerek verse de vermese de ”fanatik” seyircilere çok güzel bir cevap verdi. orada tartışsalar da savaşmıyorlar. düşman değiller. miyaseye de geçmiş olsun.

  1. evet onlar savaşmiyor ama burdakiler savaşıyor çok kötü kelimeler kullanıyorlar
   çok ayıp

 10. Haftaya miyase kazanirsa bilezikleri yesime versin cunku onun hakki miyaseci oldugum halde Ben boyle dusunuyorum

 11. Öncelikle miyaseye büyük geçmiş olsun
  Miyase elini kesip gittiyse bunda diğer yarışmacıların suçu yok onlar o ruh haliyle yine de bir tabak çıkardılar
  Yarışma durmadı sonuçta
  Nursel hanıma lezzetli gelen diğerlerine de aynı gelecek diye birsey yok herkesin damak tadı farklı en nihayetinde
  Yesimi de öyle bir evladı yetiştiren anneyi de tebrik ediyorum
  Miyasenin o kadar yesime kötü davranmasını rağmen ona ilk koşan yesim oldu
  Kankasi deniz çok üzgündü güya 5 alınca hemen ortaya çıktı oynamaya
  Hasret yine öyle oynadı
  10 bilezikte yesiminde hakkı vardı ama çok adaletli miyase fanları onu görmedi Nursel hep miyaseye kazandırıyor kimse görmüyor Sevilay ve miyase o kadar hak yiyor kimse görmüyor ama yesimin bugün hem çeyreği hem bilezikleri almaması miyase fanlarının gözünde oyun şov oluyor İnsanlık ta bir nimettir herkese nasip olmuyor nasip olmaz bugün o olay miyasenin değilde yesimin başına gelseydi miyase çeyreğide bilezikleride alırdı sırf Sevilay yesime 3 verdi yesim ceyrek aldı diye gidip denizin evinde geceyi geçirdi kaynanasina neler etti yesim ceyregi aldığı zaman bir ton kaynanasina laf etti arkasını dönüp gitti
  yesim seni canı gönülden kutluyorum o güzel yüreğin için

 12. Ben zuhal in programını izlemiyorum iyice berbat olmaya başlamış yemekteyiz i artik izlemiyorum yemekteyiz benim için yok artik harbi benim için artik gelinim mutfakta var hepte öyle olacak tek program izliyorum gündüz kuşağında oda gelinim mutfakta programı tabiki onur büyük topçu varken izlerdim yemekteyiz i ama o kovulduk tan sonra yemekteyiz i izlemeyi bıraktım ondan sonra tek izlediğim program gelinim mutfakta oldu ve gelinim mutfakta yi hic izleyici olarak bırakmıyorum ben benim bundan sonra efsane programım gelinim mutfakta olacaktır öyle kalacak ben yemekteyiz i bırakıp gelinim mutfakta izlemeye basladim 2019 yılından beri gelinim mutfakta yi izliyorum seviyorum yemekteyiz izleyici si değilim artik gelinim mutfakta izleyicisi yim ben harbi

 13. Gelinim mutfakta cuma günü toparlamış izleyicisini geri dondu izleyiciler harbi total de ab ve abc si artmış izlenme oranı cuma günü ben çok mutluyum şuan tekrar gelinim mutfakta total de zuhal i ezerek geçerek en çok izlenen gündüz kuşağı programı olmayı yine başardı bravo diyorum gelinim mutfakta yi tebrik ediyorum ben kanal d ye izlenme oranı ni yükseltiyorum ben harbi gelinim mutfakta izleyici si olarak çok mutluyum şuan harbi ben gelinim mutfakta yemekteyiz i total de ezerek geçiyor harbi çok mutluyum tabiki gelinim mutfakta yemekteyiz den daha çok izlenen total grubu olmayı iyi beceriyor tabiki ve gelinim mutfakta programı tebriki hakediyor aferin diyorum harbi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu